11 найкращих розширень Chrome на основі ШІ для підвищення продуктивності

Categories:

91% усіх провідних компаній постійно інвестують у штучний інтелект (ШІ) та інструменти на основі ШІ, і очікується, що глобальний ринок ШІ досягне колосальних 1,59 трильйона доларів до 2030 року.

Це показує вплив штучного інтелекту в сучасному світі та послідовне, широке впровадження окремими особами, організаціями та підприємствами.

Штучний інтелект запрограмований на таких техніках і алгоритмах, як машинне навчання (ML), обробка природної мови (NLP) і глибоке навчання для виконання надлишкових завдань, які потребують людського інтелекту.

Ці інструменти на основі ШІ полегшують нашу роботу завдяки:

 • Автоматизація повторюваних завдань, що дозволяє зацікавленим сторонам інвестувати в складні завдання
 • Підвищення ефективності та точності завдяки роботі з великим обсягом даних.
 • Удосконалення процесу прийняття рішень шляхом оптимізації комплексного аналізу даних.
 • Посилення персоналізації шляхом аналізу відгуків клієнтів, уподобань і даних, підвищення рівня задоволеності клієнтів.

Таким чином, використання інструментів штучного інтелекту може допомогти звільнити та заощадити дорогоцінний час, покращуючи швидкість, прийняття рішень, точність та ефективність виконання завдання.

Усвідомлюючи важливість автоматизації та штучного інтелекту, Google надає кілька розширень Chrome для автоматизації ваших повсякденних завдань і оптимізації ефективності.

У цій статті ми розглянемо деякі з найпопулярніших розширень Chrome на основі штучного інтелекту, які можна встановити на свій пристрій, щоб підвищити продуктивність роботи.

Розширення Chrome – це доповнення або невеликий програмний модуль, призначений для покращення взаємодії з користувачем і функціональності веб-браузера Chrome.

З наявністю близько 188 620 розширень Google Chrome, найкращі та найпопулярніші розширення створено на основі штучного інтелекту та його алгоритмів.

Давайте досліджувати!

Скласти ШІ

Compose AI — це розширення Google Chrome, яке найкраще підходить для прискорення й автоматизації ваших письмових кампаній. Це розширення Compose AI скорочує ваш час і зусилля на написання на 40% завдяки створенню тексту на основі штучного інтелекту та автоматичному завершенню.

Немає обмежень щодо того, що ви можете написати за допомогою цього розширення AI Chrome. Отже, якщо ви хочете писати електронні листи, розповіді, копії веб-сайтів, публікації в блогах або навіть досліджувати теми, це правильне розширення Chrome.

Все, що вам потрібно зробити, це просто ввести // для створення будь-якого тексту.

Наразі ви можете використовувати це розширення в Gmail і Google Docs; однак незабаром він буде доступний на інших сайтах.

Ви можете використовувати функцію автозаповнення розширення, якщо у вас є блок автора. Просто почніть вводити речення, і розширення відобразить пропозиції. Якщо пропозиції мають сенс і ви хочете їх прийняти, натисніть кнопку «Tab».

Ось ще деякі функції цього чудового розширення AI Chrome:

 • Виділіть частину речення, яку ви хочете перефразувати або відредагувати, щоб черпати натхнення з підказок ШІ.
 • Створюйте цілі електронні листи лише з кількох слів.
 • Створюйте та надсилайте професійні відповіді електронною поштою одним клацанням миші, оскільки розширення посилається на оригінальний електронний лист до чернеток відповідей.
 • Покращує персоналізацію, вивчаючи тон голосу, пропонуючи пропозиції з урахуванням контексту та розуміючи платформу та стиль написання.
 • Повна інтеграція з наявними інструментами та платформами користувача.

Перегляньте цей простий посібник Compose AI, щоб дізнатися більше про це розширення AI.

ШІ здивування

Perplexity AI – це розширення Chrome, яке поєднує в собі ChatGPT і потужність Google. Якщо у вас є запитання, запитайте Perplexity AI, який швидко дасть відповіді, переглядаючи веб-сторінки.

Ось деякі швидкі функції цього потужного розширення Perplexity AI:

 • Задайте будь-яке запитання з панелі інструментів, щоб отримати швидкі відповіді за допомогою цитованих ресурсів.
 • Надайте миттєві підсумки наявних сторінок.
 • Задавайте будь-які запитання щодо вашої поточної чи існуючої сторінки.
 • Задавайте будь-які запитання, що стосуються вашого поточного домену.
 • Поставте додаткові запитання щодо вашої поточної сторінки чи домену.
  Як скопіювати папку на Google Drive

Унікальна особливість Perplexity AI полягає в тому, що, на відміну від ChatGPT, який генерує загальні відповіді, це розширення генерує відповіді для конкретного домену, цитуючи кілька веб-сторінок з одного домену.

Штучний інтелект Perplexity також показує питання, пов’язані з вашим запитанням, дозволяючи вам досліджувати більше та отримати додаткові відомості щодо вашого запиту.

Крім того, ви також можете поділитися відповіддю на різних платформах, як-от Facebook, Twitter і WhatsApp, або скопіювати посилання, щоб будь-коли перейти до своєї відповіді.

Він також надає покращену версію розширення на базі PGT-4, яке відповідає на найскладніші запитання більш детальними відповідями. Ви також можете завантажити розширення на свої мобільні пристрої, яке доступне для iPhone та Android.

WebChatGPT

Незважаючи на те, що після 2021 року ChatGPT не надає актуальної та найновішої інформації, WebChatGPT заповнює цю прогалину, доповнюючи підказки ChatGPT релевантними та актуальними результатами з Інтернету.

Це розширення WebChatGPT AI повністю без серверів, без серверного сервера, аналітики чи збору даних, що забезпечує високу безпеку даних. Він використовує пошукову систему DuckDuckGo, щоб надати відповіді на ваші запитання.

Ви можете використовувати це розширення в Google Chrome, Firefox і Microsoft Edge відповідно до ваших конкретних вимог.

Wiseone

Wiseone — це розширення Chrome на основі штучного інтелекту, яке покращує ваш досвід онлайн-читання, пропонуючи новий спосіб дослідження та читання інформації в Інтернеті.

Він забезпечує легший доступ до фактичної інформації та спрощує складну інформацію зрозумілою мовою, створюючи чіткі та лаконічні відповіді.

Ключові функції цього розширення Wiseone включають наступне:

 • Він надає функцію виявлення, яка допомагає вам зрозуміти складні терміни чи поняття, дозволяючи покращити свої знання та опанувати свій словниковий запас.
 • Перевірте фактичну інформацію шляхом перехресної перевірки різних джерел на ту саму тему.
 • Узагальніть будь-яку веб-сторінку чи вміст веб-сайту, щоб отримати ключові висновки та інформацію, яку потрібно запам’ятати.
 • Досліджуйте інші статті з інших джерел, щоб поглибити свої знання та розуміння теми.

Таким чином, якщо вам важко знайти релевантну та фактичну інформацію в Інтернеті, з такою кількістю джерел, Wiseone спрощує споживання точного та точного вмісту онлайн, зосереджуючи вашу увагу та покращуючи вашу продуктивність.

Граматично

Незалежно від того, чи є ви автором вмісту, маркетологом, бізнесменом, викладачем, власником стартапу чи студентом, Grammarly є найпопулярнішим розширенням Chrome для перевірки граматики вашого вмісту.

Це розширення Grammarly Chrome значно покращує ваше письмо та спілкування, перевіряючи граматику, орфографію та пунктуацію, забезпечуючи вичерпний відгук щодо чіткості вашого вмісту та стилю написання.

За допомогою Grammarly ви можете не лише виправляти орфографічні помилки, але й переписувати речення для свідомості та ясності та писати вміст вільною англійською мовою, який краще резонує з тоном ваших читачів чи інших зацікавлених сторін.

Grammarly для Google Chrome надає пропозиції в режимі реального часу, додаючи кольорові підкреслення, щоб виділити області покращення у вашому написанні.

Наприклад, він додає підкреслення червоного кольору для перевірки орфографії чи пунктуаційних помилок і підкреслення синього кольору для пропозицій щодо перефразування речень.

Інші функції Grammarly включають:

 • Спростіть багатослівні фрази, щоб покращити читабельність і уникнути плутанини.
 • Виявляйте слова, які часто плутають і які взаємозамінно використовуються в різних контекстах, як-от ефект і вплив.
 • Пропонує покращити вибір слів для залучення читача.
 • Створює попередньо відформатовані автоматичні цитати для онлайн-джерел за лічені секунди.

Grammarly бездоганно працює у вашому браузері Chrome на багатьох платформах, де б ви не писали вміст, зокрема Google Docs, Gmail, LinkedIn, Facebook, WhatsApp тощо.

ПриміткаGPT

Не маєте часу переглядати довгі відео YouTube? NoteGPT — ваше рішення.

  12 найкращих нашийників для відстеження домашніх тварин, щоб убезпечити вашого пухнастого друга

Розширення NoteGPT є безкоштовним і використовує ChatGPT OpenAI для узагальнення відео YouTube та їх вмісту.

Він надає доступ до резюме відео YouTube і робить нотатки з відео, які ви переглядаєте. Крім того, це дозволяє робити нотатки з мітками часу та знімки екрана на будь-якому відео YouTube.

Завдяки цим функціям NoteGPT стає швидким, інтуїтивно зрозумілим і ефективним розширенням для Chrome, яке полегшує та пришвидшує вивчення вмісту відео без його фактичного перегляду.

Використовувати це розширення просто:

 • Перейдіть до відео YouTube, яке вас цікавить, і ввімкніть розширення Chrome.
 • Натисніть кнопку «Стенограма», щоб створити стенограму відео з мітками часу.

 • Натисніть «Підсумок» і кнопку «Переглянути підсумок AI».

 • Він створить підсумок відео в ChatGPT, якщо ви ввійшли у свій обліковий запис ChatGPT.

 • Натисніть кнопку «Примітки», щоб зробити нотатки до відео під час його перегляду, і скопіюйте стенограму, щоб зберегти її в режимі офлайн або на інших платформах, натиснувши піктограму «Копіювати».

Важливо зауважити, що для використання цього розширення ви повинні мати обліковий запис ChatGPT.

Однак, згідно з новою функцією розширення, якщо ви введете свій ключ Open API на вкладці «Підсумок», він згенерує підсумок відео безпосередньо на YouTube, а не перенаправить вас на ChatGPT.

Видра А.І

Якщо вам важко робити нотатки зустрічі, але вдається приділяти увагу зустрічі, Otter AI допоможе.

Otter AI — це помічник із штучним інтелектом для зустрічей і нотатників, який записує звук і автоматично створює нотатки для підвищення ефективності команди. Це позбавляє від клопоту ручного конспектування та дозволяє учаснику повністю зосередитися на зустрічі, уникаючи відволікань і підвищуючи продуктивність.

Розширення Otter AI Google Chrome знімає слайди зустрічі та генерує підсумки для учасників у 30 разів швидше, ніж ручний процес.

Учасники або товариші по команді також можуть співпрацювати в прямому ефірі над стенограмою, виділяючи ключові моменти, додаючи коментарі та призначаючи дії членам команди.

Ось кілька функцій цього розширення Chrome:

 • Підключіть розширення до свого календаря Microsoft або Google, щоб автоматично приєднуватися або записувати зустрічі Teams, Zoom і Google Meet.
 • Використовуйте розширення в Інтернеті або в програмі Android або iOS.
 • Він генерує автоматичний підсумок зустрічі та надсилає його учасникам електронною поштою, що дозволяє їм легко згадати ключові моменти та заощаджує час на перегляд детальної стенограми.

Таким чином, Otter AI є чудовим розширенням Chrome, яке допомагає студентам, викладачам і бізнес-професіоналам підвищити продуктивність серед людей і позитивну взаємодію.

Джаспер А.І

Jasper AI — це інструмент або платформа для створення контенту зі штучним інтелектом, яка допомагає писати та створювати високоякісний контент у 10 разів швидше. Це скорочує час, необхідний для написання перших чернеток, на 80% і забезпечує 3,5-кратне повернення інвестицій авторам, маркетологам і компаніям.

Jasper Everywhere Extension — це розширення Chrome, яке працює будь-де, де ви пишете вміст, незалежно від того, відповідаєте на електронні листи, пишете довгі блоги в Google Docs або створюєте вміст у соціальних мережах. Таким чином, це усуває необхідність копіювати вихідні дані AI платформи Jasper і вставляти їх у потрібне місце.

ШІ Jasper ефективно вивчає вимоги вашого бренду, зокрема ваш тон голосу, щоб допомогти вам створити релевантний і послідовний вміст для всіх кампаній.

Ось кілька важливих функцій Jasper AI:

 • Створюйте з нуля оригінальний, насичений ключовими словами та вільний від плагіату вміст, оптимізований для пошукових систем.
 • Розширюйте контент-маркетинг, перепрофільовуючи наявний вміст і генеруючи новий вміст у великих масштабах для кількох платформ.
 • Він допомагає позбутися письменницького блоку, створюючи творчі копії та перші чернетки за лічені секунди.
 • Забезпечує ефективну командну співпрацю, щоб утримувати кожного члена команди на одній сторінці та розкривати їхній творчий потенціал.
 • Збільшує продажі та кількість рекламних конверсій завдяки легкому написанню та тестуванню кількох варіантів копій.
 • Надає понад 60 готових шаблонів у ваших руках, щоб легко створювати соціальний вміст.
 • Створює персоналізовану відповідь електронною поштою, враховуючи контекст вашої ланцюжка чи ланцюжка електронних листів.
  Як додати ваші улюблені панелі налаштувань до Mac Dock

Завдяки всім зазначеним вище функціям Jasper також забезпечує високу конфіденційність даних і охороняє дані вашого бренду за допомогою найновіших протоколів безпеки та елементів керування.

Використовуйте ChatGPT.AI

UseChatGPT.AI — це розумне й одне з найкращих розширень ChatGPT для Chrome, яке робить ChatGPT доступним у вас під рукою, щоб підвищити вашу продуктивність і ефективність.

Це безкоштовне розширення для Chrome, яке допомагає вам писати, узагальнювати, перефразувати, пояснювати, перекладати або відповідати на будь-який текст на веб-сайті чи платформі без навігації ChatGPT або копіювання вмісту.

Це розширення Chrome не обов’язково потребує облікового запису ChatGPT OpenAI, що робить його дуже зручним і доступним.

Ось основні функції розширення:

 • Найшвидший доступ до ChatGPT за допомогою простої комбінації клавіш (Cmd/Alt + J).
 • Виберіть текст на будь-якому веб-сайті, щоб переписати одним клацанням миші відповідно до тону вашого бренду, зокрема професійного, простого, невимушеного, доброзичливого та впевненого.
 • Покращуйте розуміння та швидкість читання, вибираючи текст на будь-якому веб-сайті та вибираючи опцію перекладу, узагальнення чи пояснення з розширення одним клацанням миші.

 • Пишіть персоналізовані та ефективні текстові відповіді в один клік.
 • Ви можете перекласти текст 14 різними мовами, включаючи голландську, французьку, португальську, російську, корейську та італійську.

Таким чином, UseChatGPT.AI — це зручне розширення для Chrome, яке забезпечує конфіденційність і дозволяє переписувати, узагальнювати, перефразувати або перекладати будь-який текст в Інтернеті одним клацанням миші.

Мерлін

Merlin ChatGPT Assistant — це розширення Chrome, яке забезпечує легкий доступ до ChatGPT за допомогою простої комбінації клавіш Mac і Windows.

Використовуйте Cmd + M на пристроях Mac і Ctrl + M на Windows, щоб використовувати це розширення у веб-браузері.

Коли ви вибираєте будь-який онлайн-контент і натискаєте команди, згадані вище, відкривається вікно Merlin, у якому ви можете вибирати з опцій, як-от підсумувати вміст, створити відповідь або зробити вміст коротшим чи довшим.

Мерлін також може узагальнити відеоконтент YouTube і довгі блоги за ключовими моментами. Інші функції включають:

 • Створюйте швидкі та ефективні відповіді електронною поштою.
 • Пишіть привабливий соціальний вміст на таких платформах, як LinkedIn і Twitter.
 • Використовуйте безкоштовні підказки ChatGPT, щоб заощадити час і завершити години роботи за лічені секунди.
 • Збережіть підказки, які найчастіше використовуються, щоб автоматизувати повторювані завдання.

HyperWrite AI

HyperWrite — це помічник із створення штучного інтелекту, який допомагає вам у 10 разів швидше створювати електронні листи, публікації в блогах, копії веб-сайтів тощо. Це допоможе вам створити, перефразувати, налаштувати та покращити свій вміст за лічені секунди.

Ви можете спілкуватися з HyperWrite, як у ChatGPT. Однак різниця полягає в тому, що розширення HyperWrite Google Chrome дозволяє використовувати його будь-де в Інтернеті, щоб підвищити свої письменницькі та творчі навички та ефективність.

Окрім перефразування та створення привабливого вмісту, HyperWrite також пропонує контекстуальні слова та фрази під час введення, щоб уникнути повторень і допомогти вам завершити речення.

Він розуміє ваш унікальний стиль письма, створюючи вміст, який відповідає вашому тону та голосу.

Заключні слова

Інструменти на основі штучного інтелекту та розширення Chrome спрощують роботу, автоматизуючи надлишкові завдання та підвищуючи загальну швидкість, ефективність, точність, продуктивність і якість.

Отже, якщо ви хочете заощадити час і підвищити ефективність роботи, перегляньте та спробуйте найкращі розширення Chrome на основі ШІ, згадані вище.

Далі перегляньте розширення Chrome, щоб отримати найкращий досвід роботи з ChatGPT.