11 найкращих програм та онлайн-інструментів для об’єднання відео

Categories:

Часи, коли редагування відео вважалося технічною роботою, минули. Сьогодні кожен може легко вирізати, редагувати або з’єднувати відео на будь-якому пристрої, будь то мобільний, комп’ютер чи планшет, не маючи жодних технічних знань.

Ось деякі з поширених термінів, які використовуються для редагування відео:

 • Поділ файлів: це процес подрібнення довгих відео на коротші кліпи, які можна відтворювати окремо. Його часто використовують для створення відео на YouTube.
 • Обрізання файлів: це дещо інший процес. Обрізати відео означає вирізати непотрібні частини, наприклад рекламу.
 • Об’єднання/об’єднання: передбачає об’єднання кількох відеофайлів в один більший. Відеоредактори дозволяють об’єднувати та об’єднувати відео з однаковою роздільною здатністю та форматами.
 • Кадрування — це метод видалення або вирізання непотрібних частин із кадру та залишення лише необхідної частини графіки.

Якщо вам потрібно об’єднати кілька відеокліпів в одне більше відео або якщо вони мають різні відеоформати, ви можете скористатися інструментом об’єднання та об’єднання відео. Ось 10 найкращих програм та онлайн-інструментів, які дозволяють об’єднувати відео.

Wondershare Filmora

Wondershare Filmora це чудовий інструмент для об’єднання відео в різних форматах без зміни вихідного файлу. Ви також можете розділяти, обрізати та додавати спеціальні ефекти до своїх відео.

Filmora дозволяє об’єднувати кілька відео в одне довше. Інструмент Instant Cutter від Filmora доступний для вас, якщо ваші матеріали були зняті екшн-камерами. Цей інструмент дозволяє розрізати великі відеокліпи 4K на менші частини та вибирати найважливіші частини, щоб об’єднати їх у нове відео. За допомогою цієї програми ви можете легко вимкнути відео, застосувати корекцію кольору та об’єднати відео в кількох форматах.

Бандикут

Бандикут є одним із найкращих відеоз’єднувачів, коли справа доходить до об’єднання кількох відео. Він простий у використанні та швидко обробляє відео. Він підтримує майже всі типи відеофайлів. Якщо ви використовуєте безкоштовну версію цього інструменту, об’єднане відео матиме водяний знак.

Ви повинні купити його платну версію, щоб обробити комбіноване відео без водяних знаків. Ви також можете завантажити об’єднане або об’єднане відео безпосередньо на YouTube або Vimeo.

WeVideo

WeVideo це безкоштовний онлайн-інструмент для об’єднання відео, який дозволяє користувачам поєднувати аудіо, зображення, відео тощо. Користувачі можуть додавати відео з веб-сайту соціальної мережі чи пристрою, об’єднувати відео та завершувати його музикою чи ефектами.

WeVideo пропонує кілька переходів між окремими аудіокліпами, безкоштовні медіафайли з використанням аудіокліпів із бібліотеки та конкуренцію за відео зі звуковими ефектами, плавним входом/виходом звуку та фоновою музикою. Користувачам не потрібно завантажувати або встановлювати інструмент, щоб використовувати його.

  Як отримати зображення за текстом у PowerPoint

Клідео

Клідео розроблено та розроблено компанією Softo. Він дозволяє об’єднувати кілька відео одночасно та підтримує майже всі відеоформати. Ви можете додати рамки до об’єднаного відео, і найкраще те, що його можна безкоштовно використовувати з необмеженою кількістю відео.

Ви можете отримати доступ до нього через свій браузер без реєстрації, і він дуже зручний. Ви можете імпортувати скільки завгодно відеокліпів або кілька відео, просто увійшовши на веб-сайт. Ви можете вибрати шаблон співвідношення сторін або обрізати відео.

Ви також можете застосувати ефект переходу, щоб створити ефект плавного злиття відео. Clideo спрощує додавання музики до остаточного відео. Перетягування дає змогу впорядкувати відео в бажаному порядку. Цей інструмент дозволяє швидко та легко з’єднувати кілька відео.

ClipChamp

Clipchamp Онлайн-редактор відео – це простий у використанні онлайн-інструмент, який пропонує потужні функції редагування та є абсолютно безкоштовним. Він пропонує як стабільність, так і потужність, що є великою перевагою. Вони також пропонують платну версію, якщо ви хочете співпрацювати зі своєю командою над різними проектами.

Він має велику аудіо- та відеобібліотеку на вибір і підтримує кілька відеоформатів. Ви можете легко завантажити високоякісні об’єднані відео за допомогою цієї онлайн-програми.

Fastreel

Fastreel дає змогу швидко об’єднувати онлайн-відео та вносити інші дивовижні зміни у відео. Інтерфейс простий та інтуїтивно зрозумілий. Ви також можете додати кілька кліпів на часову шкалу, щоб полегшити об’єднання відео онлайн.

Ви можете легко обрізати своє відео до потрібного співвідношення сторін за допомогою кількох шаблонів. Ви також можете застосувати ефекти переходу, щоб надати об’єднаному відео кінематографічного вигляду. Fastreel має багато інших інструментів редагування, які допоможуть вам створювати відео професійного рівня. Ви можете додавати текст до відео, стискати його, використовувати ефекти розділеного екрану та багато інших функцій.

WinX Free Video Converter

WinX Free Video Converter — це одне з найпопулярніших безкоштовних програм для об’єднання відео для Windows, яке можна використовувати для об’єднання відео з різних форматів в один файл, не впливаючи на вихідну якість.

Ви можете зберігати та об’єднувати багато форматів відео, а також редагувати його, наприклад змінювати гучність, додавати субтитри або обрізати відеофайл, обрізати його тощо.

 • Завантажте зображення та відео зі свого пристрою, який ви хочете об’єднати. Завантаження відеороликів може тривати до години.
 • Ви можете впорядкувати свій вміст за допомогою інструмента «Обрізка». Це дозволяє контролювати, як кожен кліп обрізається та об’єднується з наступним.
 • Миттєво завантажте своє відео, щоб поділитися ним із родиною, друзями та підписниками.
  Як змінити зображення профілю Disney+

Adobe Spark

Adobe Spark дозволяє комбінувати відео та зображення. Ви можете комбінувати різні кліпи та зображення, а потім обрізати їх за потреби. Миттєво створюйте відеовміст, яким можна ділитися на YouTube, TikTok чи інших сайтах. Щоб об’єднати відео, виконайте наведені нижче дії.

 • Наповніть екран бажаним виглядом.
 • Щоб заповнити кадр вертикальним або обрізаним вмістом, увімкніть «На весь екран».
 • Перетягніть рамку, щоб ваш об’єкт залишався у фокусі протягом усього кліпу.
 • Якщо ви хочете видалити аудіо зі свого відео, виберіть опцію Вимкнути звук.
 • Ви можете робити більше зі своїми відео під час руху.

Adobe Spark дозволяє редагувати відео професійної якості за лічені секунди. Ви можете знімати, редагувати та ділитися своїми відео прямо зі свого телефону.

VEED

с VEED, ви можете легко об’єднувати, об’єднувати та поєднувати відео-, аудіо- та файли зображень в Інтернеті. VEED дозволяє легко поєднувати відео на будь-якому пристрої, незалежно від того, використовуєте ви Windows, Mac або мобільний телефон чи планшет.

Ви можете легко вирізати та обрізати кілька кліпів відео в один файл за допомогою простої у використанні шкали часу. Ви можете додавати аудіофайли та файли зображень до своїх відеокліпів. Субтитри можна додати одним клацанням миші. Його можна використовувати в будь-якому браузері та версії, включаючи iPhone, Android та ноутбуки.

 • Завантажте свої відеофайли та/або фотографії, а потім виберіть їх.
 • Розмістіть файли в правильному порядку на часовій шкалі відео. Щоб обрізати будь-які кінці файлів, ви можете використовувати наш різак/розгалужувач
 • Натисніть кнопку «Експортувати». Ви отримаєте абсолютно новий об’єднаний відеофайл. Один файл, який містить кілька кліпів

VEED підтримує всі формати файлів. Легко завантажити кілька типів файлів, упорядкувати відеодоріжки на шкалі часу, а потім експортувати їх як один файл. Ви можете об’єднати два кліпи разом для історії в Instagram або кілька кліпів із музикою та фотографіями для реклами на YouTube. Ви також можете змінити розмір своїх кліпів в один клік.

InVideo

InVideo, інструмент редагування відео, дозволяє користувачам плавно об’єднувати аудіо- та відеофайли. Це один із найпростіших у використанні інструментів із доступним для будь-кого інтерфейсом. Він не бомбардує вас спамом або рекламою. Це дозволяє вам працювати повністю зосереджено, уникаючи будь-яких перерв.

  Як видалити свій обліковий запис eHarmony

Одна з найкращих переваг цієї програми полягає в тому, що вона дозволяє поєднувати ваші відео онлайн без водяних знаків без необхідності підписки преміум-класу.

InVideo дозволяє об’єднувати відео та зображення, аудіо та інші відеофайли. Ось кроки, які можна виконати, щоб об’єднати відео за допомогою InVide0:

 • Зареєструйтеся безкоштовно, а потім натисніть «Чисте полотно». Щоб почати, натисніть кнопку «зробити фільм».
 • Завантажте файли, натиснувши кнопку «Завантажити файл», розташовану у верхньому лівому куті екрана. Клацніть файл, який потрібно об’єднати, а потім завантажте його. Ви також можете використовувати їх відео, зображення та інші стилі.
 • Об’єднуйте файли, перетягуючи їх на часову шкалу, доки ви не будете задоволені розташуванням. Ви можете налаштувати тривалість, додати звук і змінити його тривалість. Виберіть потрібне співвідношення сторін і натисніть «Експортувати».

Apowersoft

Apowersoft дозволяє об’єднувати відео онлайн, навіть не створюючи обліковий запис і не реєструючись на веб-сайті. Ви можете приєднатися до відео всього за три простих кроки-

 • Перейдіть на їхній веб-сайт і завантажте свої відео за кілька секунд.
 • Упорядкуйте послідовність відео за допомогою перетягування. Після цього натисніть «Почати об’єднання»
 • Натисніть «Завантажити», щоб отримати об’єднаний файл на свій ПК.

Ви можете додати до 5 відео за один раз у порядку, який ви виберете. Він підтримує кілька форматів відео, і вам не потрібно завантажувати жодну програму для об’єднання відео. Apowersoft допомагає швидко та ефективно створювати відео високої якості. Користуватися ним можна абсолютно безкоштовно, і ваше відео автоматично видаляється через 24 години з їхнього сервера для захисту конфіденційності.

Висновок 📽️

Вам не потрібно бути професіоналом у редагуванні відео, щоб швидко їх об’єднати. Ви можете перейти на будь-який із наведених вище веб-сайтів або завантажити програми, щоб легко об’єднати відео в різних форматах і експортувати їх на свій пристрій. Отже, яке програмне забезпечення ви збираєтеся спробувати сьогодні? Дайте нам знати в коментарях нижче.

Вас також можуть зацікавити програми для створення онлайн-відео або найкращі інструменти для кадрування відео.