11 найкращих програм для шрифтів для iPhone, щоб змінити вашу текстову гру

Categories:

Кожен любить налаштовувати свої телефони. Отже, давайте дослідимо деякі з найкращих програм шрифтів для налаштування ваших iPhone.

Багато блогерів стверджують, що iPhone не так легко налаштовувати, як телефони Android. Що ж, певною мірою це справедливо, але iPhone постійно вдосконалювався і склав хорошу конкуренцію ОС суперника.

Ви можете помітити це покращення в iPhone, побачивши тисячі програм і віджетів, доступних в Інтернеті, які дозволяють користувачам персоналізувати свої телефони. Сьогодні наша стаття для тих, хто любить налаштовувати свій телефон.

Коли ми говоримо про налаштування, це можна зробити в різних аспектах, таких як автоматизація, додавання ярликів, зміни в транзакціях на екрані тощо. Тут ми поговоримо про налаштування незначних моментів, які приносять велику різницю на дисплеї: шрифт вашого телефону. Отже, не будемо витрачати багато часу і біжимо до додатків!

Що таке програми шрифтів?

Перш ніж сісти в борт найкращих програм для шрифтів iOS, давайте трохи визначимо програми для шрифтів. Магазин додатків пропонує мільйони програм, призначених для виконання різноманітних функцій. Додатки шрифту також є серед них.

Програми для шрифтів дозволяють користувачам змінювати стиль шрифту на своїх мобільних пристроях, надаючи різноманітні засоби вибору шрифтів і налаштування. Крім того, ви можете змінити шрифт окремої програми або всієї системи.

Кілька додатків із шрифтами включають як безкоштовні, так і преміальні гарнітури, причому дорогі шрифти часто забезпечують більш чіткі та настроювані можливості. Крім того, що користувачі можуть змінювати розмір і колір тексту, багато програм шрифтів також містять додаткові можливості, такі як текстові ефекти та фони.

Хоча програми шрифтів можуть бути цікавим способом змінити вигляд вашого мобільного пристрою, майте на увазі, що не всі шрифти сумісні з усіма програмами та пристроями. Крім того, окремі шрифти можуть бути не оптимізовані для читабельності чи доступності. Тому вкрай важливо вибирати шрифти, які легко читати та використовувати. Крім того, доцільно проявляти обережність, отримуючи шрифти від сторонніх веб-сайтів, оскільки вони можуть містити зловмисне програмне забезпечення та інші загрози безпеці.

Чому я повинен змінити шрифт за замовчуванням на своєму iPhone?

Коли ми говоримо про програми шрифтів, у більшості людей виникає запитання: чи потрібно змінювати мій шрифт за замовчуванням? Що ж, пряма відповідь – ні.

Зміна стилю та розміру шрифту – це власний вибір. Але ви могли помітити, що стиль шрифту має велике значення для зовнішнього вигляду, будь то документ, історії в Instagram чи біографія. Більшість людей використовують різні стилі шрифтів, щоб зробити свою біографію чи історію привабливою та виділитися.

Загалом можна сказати, що змінювати шрифти немає необхідності. Але ви все одно можете спробувати використовувати їх для кращого відображення та зовнішнього вигляду. Зміна шрифту за замовчуванням на вашому iPhone може надати кілька переваг, подібних до тих, що описані нижче.

Покращена читаність

Деякі шрифти є більш розбірливими та легшими для читання, ніж інші, особливо для людей із вадами зору. Змінивши шрифт за замовчуванням на вашому iPhone, ви можете вибрати шрифт, який буде більш читабельним і зручнішим для використання.

Персоналізація

Зміна стандартного шрифту на вашому iPhone може допомогти вам персоналізувати свій пристрій і зробити його більш схожим на ваш власний. Ви можете вибрати шрифт, який відображає ваш стиль чи індивідуальність, або змінити шрифт на інший.

Доступність

Зміна шрифту на вашому iPhone також може зробити його більш доступним для людей з вадами зору або дислексією. Деякі шрифти спеціально розроблено, щоб бути більш доступними, з більшими, чіткішими літерами та покращеними інтервалами між літерами та словами.

  5 найкращих порад щодо MS Office 2016 року

Покращений фокус

Деякі шрифти більш заспокійливі або зручніші для очей, ніж інші. Це може допомогти зменшити напругу очей і покращити вашу здатність зосереджуватися. Наприклад, такі шрифти, як Helvetica або Arial, часто вважаються більш заспокійливими та сприятливими для очей, ніж вишукані чи декоративні шрифти.

Краща продуктивність

Зміна шрифту за замовчуванням на вашому iPhone може підвищити продуктивність і ефективність використання пристрою. Шрифт, який легше читається і не відволікає, допоможе вам залишатися зосередженим і виконувати завдання швидше й точніше.

Загалом зміна шрифту за замовчуванням на вашому iPhone може допомогти вам персоналізувати ваш пристрій, покращити читабельність і доступність, а також підвищити вашу продуктивність і зосередженість. Завдяки широкому спектру шрифтів на вибір ви можете знайти той, який відповідає вашим потребам і вподобанням і покращить загальний досвід використання iPhone.

App Store — це великий всесвіт, наповнений мільйонами програм, і знайти точну програму, яка задовольнить ваші потреби, нелегко. Отже, ось ми з деякими з найкращих програм шрифтів для iPhone, щоб полегшити вам вибір.

Шрифт і клавіатура

Соціальні медіа тепер є частиною нашого повсякденного життя, і кому не подобається отримувати там хороше залучення та увагу? Кожен пробує різні трюки, щоб привернути увагу підписників. Шрифт і клавіатуру можна вважати одним із таких фокусів.

Шрифт і клавіатура – ​​це безкоштовна програма для iOS, яка, крім різноманітних шрифтів, пропонує чудові функції. Якщо ви залежні від соціальних мереж або хочете отримати багато підписників, Font & Keyboard може стати вашим найкращим другом, крім інших програм для редагування.

Ми всі знаємо, що хештеги та підписи відіграють важливу роль у взаємодії з соціальними мережами. Ця програма може допомогти вам з обома. Шрифт і клавіатура пропонує добре класифіковані популярні хештеги, понад 2000 ідей підписів тощо.

Шрифт і клавіатура – ​​це проста у використанні програма; ви можете копіювати та вставляти слова різними шрифтами, використовувати IG post composer, щоб безпосередньо публікувати Instagram, а також використовувати різні унікальні шрифти, смайли, символи тощо. Можна сказати, що ця програма корисна для всіх, від професійних маркетологів до дизайнерів і студентів.

Adobe Creative Cloud

Щоразу, коли ми говоримо про творчість і редагування, ви ніколи не побачите ім’я Adobe. Так само і у випадку програм Fonts. Ми всі знаємо, що Adobe завжди пропонує найкращі програми для редагування та завжди є першою, яку завантажують початківці, щоб розпочати свою подорож. Але ви коли-небудь помічали, що Adobe також пропонує привабливі шрифти?

Нещодавнє оновлення Adobe Creative Cloud пропонує понад 1300 стилів шрифтів. Так, ви правильно прочитали. Я думаю, що цих цифр більш ніж достатньо, щоб проявити нашу творчість. Ви можете використовувати ці шрифти на своєму пристрої, встановивши програму на свій мобільний телефон.

Ви б уже були знайомі з інструментами редагування на піку від Adobe. Але Adobe Creative Cloud пропонує набагато більше, наприклад 2 ГБ місця для зберігання, навчальні посібники, прямі трансляції, конвертовані зображення тощо. Однак, повертаючись до шрифтів, ви також можете отримати доступ до 17 000 шрифтів через цю програму з місячною підпискою від 14,99 доларів США.

AnyFont

Досить створювати презентації з нудними шрифтами на iPad або iPhone. За допомогою AnyFont ви можете без жодних турбот створювати привабливі презентації для показу на своєму Mac або ПК. У більшості випадків iPhone або iPad замінюють шрифти в презентаціях, тому що вони їх не знають.

За допомогою AnyFont користувачі iOS можуть встановлювати додаткові шрифти в різних форматах, таких як TrueTypeFont, OpenTypeFont тощо. Крім того, їх можна використовувати в інших необхідних програмах, таких як Word, PowerPoint, Pages, Keynote тощо. Однак єдиний недолік AnyFont полягає в тому, що ви не можете змінити шрифт на своєму пристрої за допомогою цієї програми. Звідси можна лише завантажити шрифти для використання в інших програмах.

  Виправте помилку режиму анонімного перегляду на Netflix

Кращі шрифти Класні клавіатури

Писати підписи та біографію стильними шрифтами – це весело, але чи думали ви над тим, щоб писати тексти сучасними шрифтами? Better Font-s Cool Keyboard-s може здійснити ваше бажання завдяки численним стильним шрифтам і унікальним функціям.

Better Font-s Cool Keyboard-s — це добре відома програма для шрифтів, яка налічує понад 5 мільйонів користувачів. Програма може надавати кілька варіантів шрифтів, як інші програми, але вона пропонує найстильніші шрифти для вас. Додаток має 118 шрифтів, з яких 42 є безкоштовними, а для доступу до решти потрібно оформити підписку.

Що робить Better Font-s Cool Keyboard у нашому списку, так це її чудова функція написання тексту стильними шрифтами. Ви можете використовувати чудові шрифти цієї програми всюди, включаючи Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram, iMessage тощо.

Класні шрифти

Багато людей уникають використання сторонніх додатків для клавіатури через меншу кількість параметрів налаштування клавіатури та світлових дисплеїв, але Cool Fonts порушує всі ці норми. Cool Fonts — це фантастична безкоштовна програма для шрифтів із десятками варіантів налаштування.

Уявіть собі програму шрифтів зі стильною клавіатурою, численними параметрами шрифтів і підтримкою більшості інших необхідних програм. Так, цей додаток має всі ці характеристики. Cool Fonts пропонує найкращі шрифти та теми для клавіатури.

Ви можете змінити стиль шрифту прямо на клавіатурі, незалежно від програми, яку ви використовуєте. Ви можете використовувати Cool Fonts у всіх програмах соціальних медіа та онлайн-профілях. Це безкоштовна програма, але вам, можливо, доведеться робити покупки в програмі, щоб отримати додаткові шрифти та функції.

Клавіатура Facemoji

Клавіатура Facemoji — одна з найкращих і найефективніших програм у цьому списку. Це фантастичне поєднання функцій клавіатури Google із додатковими творчими функціями.

Клавіатура Facemoji — це безкоштовна програма з можливістю налаштування. З точки зору функцій, ця програма може багато чого запропонувати. Facemoji популярний серед користувачів, оскільки пропонує понад 3000 емодзі, приховані емодзі Tik Tok, зображення коментарів, круті шрифти, GIF-файли тощо.

Опція DIY теми програми на клавіатурі є додатковим бонусом. Додаток пропонує численні милі теми для клавіатури, як-от кошенята, качки тощо. Окрім цього, ви також можете вибрати будь-яке зображення з галереї для фону клавіатури. Програма підтримує більшість сайтів соціальних мереж і має опцію автоматичного вставлення, щоб заощадити ваш час.

Шрифти

Не всі люблять бути голосними; маючи це на увазі, наша наступна програма проста. Fonts — безкоштовна програма для iOS, яка ідеально поєднує в собі естетичні та стильні шрифти. Досить заплутано, правда? Ну, зачекайте.

Як і більшість подібних програм, навіть Fonts пропонує сотню стильних шрифтів із понад 50 темами клавіатури. Але що робить його естетичним, так це його простота та зрозумілий інтерфейс. Шрифти можна використовувати на різних платформах соціальних мереж і мають багато додаткових функцій, як-от шрифти наклейок, символи, каомоджі тощо.

Програма також дозволяє налаштовувати клавіатуру, і це одна з найкращих програм, якщо ви любите грати зі шрифтами в історіях, біографіях, текстових повідомленнях тощо. Незважаючи на те, що програма безкоштовна, ви все одно можете робити покупки в програмі щоб ще більше оживити вашу гру шрифтів.

Зміна шрифту: спеціальна клавіатура

Коли ми отримуємо можливості налаштування, ми всі намагаємося використовувати їх повністю. Зміна шрифту: спеціальна клавіатура може допомогти нам виконати наше бажання найкращим чином.

Font Changer — це потужна програма з десятками колекцій усіх необхідних функцій. Подібно до того, як ваш настрій постійно змінюється під час спілкування, вам не здається, що вам також слід змінювати шрифти відповідно до настрою? Font Changer може допомогти вам у цьому.

  Як заблокувати відправників у програмі Mail на iPhone та iPad

Програма Font Changer містить сотні красивих тем для клавіатури та понад 150 шрифтів. Це також дозволяє користувачам надсилати GIF-файли прямо з клавіатури iPhone. Окрім попередньо створених тем клавіатури, ви можете налаштувати їх відповідно до своїх уподобань. Font Changer — безкоштовна програма, але ви можете отримати доступ лише до деяких функцій. Тому ви також можете робити покупки в додатку, щоб користуватися повною версією.

Клавіатура шрифтів – Шрифти клавіатури

Користуватися унікальними шрифтами – це весело, але уявіть, що у вас є спеціальна клавіатура! Клавіатура шрифтів – Шрифти клавіатури – це безкоштовна програма для шрифтів, яка надає не лише помітні функції шрифтів, але й унікальні функції налаштування клавіатури.

Ви б бачили багато програм для клавіатури, які дозволяють змінювати кольори клавіатури, але що, якщо я скажу, що тепер ви можете додати неоновий світлодіодний ефект на клавіатуру? Так, ви можете зробити це за допомогою програми Font Keyboard – Keyboard Fonts. Ця програма має численні теми та ефекти для клавіатури.

Якщо говорити про шрифти, програма пропонує десятки цікавих шрифтів, які можна використовувати в багатьох програмах, включаючи Facebook, WhatsApp, Twitter, Snapchat тощо. У програмі є покупки в програмі, щоб насолоджуватися всіма темами та шрифтами клавіатури та всім це без реклами.

Шрифти клавіатури ++ Незвичайний текст

Клавіатурні шрифти ++ Fancy Text – це проста та розумна програма для вас. Я представив цю програму як просту та зрозумілу, оскільки вона не має розширених функцій, як інші подібні програми в нашому списку. Але все-таки він є дуже популярним через свою універсальність.

Keyboard Fonts ++ Fancy Text надає користувачам понад 40 фантастичних варіантів шрифтів. Незважаючи на те, що їх порівняно менше, більшість шрифтів є привабливими та унікальними для використання. Font Keyboard ++ Fancy Text є універсальним у всіх програмах для спілкування та соціальних мережах.

На додаток до цього, Kaomojis у додатку діють як вишенька на торті завдяки їх естетичному дотику. Додаток дозволяє налаштовувати колір клавіатури, вводити тексти відповідно до акценту шляхом тривалого натискання клавіші тощо.

iFont

iFont — це безкоштовна програма для шрифтів iOS, схожа на AnyFont. iFont суттєво відрізняється від більшості програм у списку, оскільки він не надає вам клавіатури та не змінює системні шрифти. Натомість це дозволяє завантажувати додаткові шрифти на пристрій, щоб використовувати їх у необхідних програмах.

Програма пропонує десятки шрифтів для завантаження в різних форматах, включаючи .ttf, .ttc, .otf тощо. Програма може підтримувати не всі програми, але iFont є однією з найбільш рекомендованих програм для професійних користувачів.

Висновок

iOS завжди контролювала можливість налаштування пристрою з перших днів. Отримання свободи налаштування шрифтів на iPhone для користувачів схоже на втілену фантазію. Що стосується програм шрифтів, то в Інтернеті можна знайти тисячі програм. Тому, щоб полегшити це складне завдання, ми підготували кілька найкращих програм для шрифтів, які не тільки покращать дисплей вашого телефону, але й допоможуть вам у виконанні інших завдань.

Якщо у вас є телефон Android, ви можете переглянути ці програми для клавіатури Android.