11 найкращих програм для продажу одягу онлайн

Categories:

Що робити, якщо ваш старий одяг приносить вам хороші гроші?

У вашій шафі є одяг, який ви більше не носите? Це правильний час, щоб звикнути до хороших речей і заробити трохи грошей.

Так, це можливо, оскільки кілька платформ і програм пропонують вам спосіб легко продати свій старий одяг. Вам не обов’язково бути професійним продавцем або власником магазину. Потрібна річ – одяг в хорошому стані.

Більшість платформ вимагають, щоб ви додавали зображення свого одягу та визначали його ціну. Спільнота користувачів на цих платформах може бути потенційними покупцями, зацікавленими у вашому вживаному одязі.

Згідно з дослідженням, у 2021 році вартість світового ринку перепродажу одягу оцінювалася приблизно в 96 мільярдів доларів США. Очікується, що до 2025 року загальна вартість цього ринку зросте більш ніж удвічі. У 2026 році вона досягне приблизно 218 мільярдів доларів США. .

Отже, ви бачите, наскільки великий цей ринок перепродажу тканини. І різні платформи перепродажу добре знають цей факт. Як наслідок, багато додатків і веб-сайтів пропонують місце для продажу вживаного одягу.

Але перш ніж ми досліджуватимемо такі платформи, давайте спочатку розберемося з деякими перевагами продажу вживаного одягу та як це можна робити правильно.

Переваги продажу вживаного одягу

Існує багато переваг продажу старого одягу; давайте розглянемо кілька основних.

  • Заробляння грошей: звичайно, це одна з головних причин для продажу вживаних речей. Той факт, що на своїх старих речах можна навіть заробити пристойну суму, може зачарувати будь-кого.
  • Екологічно чисте довкілля: перепродаж не тільки наповнить ваші кишені, але й допоможе навколишньому середовищу. Це тому, що швидка мода ставить під загрозу нашу природу. Заводи по всьому світу відстають у випуску мільярдів продуктів на день. Продаючи вживані речі, ви можете зробити свій внесок у збереження моди довше, тим самим допомагаючи навколишньому середовищу.

Далі розглянемо кілька порад щодо продажу одягу в Інтернеті.

Поради щодо продажу одягу в Інтернеті

Ви повинні дотримуватися певних порад, щоб отримати найкращі результати для ваших списків вживаного одягу. Давайте поглянемо на них.

  • Зробіть привабливі та справжні фотографії свого одягу при природному освітленні.
  • Додайте описові деталі свого одягу, щоб зацікавлені люди знали про нього все.
  • Перелічіть інформацію, пов’язану з матеріалом одягу.
  • Дізнайтеся, що продають ваші конкуренти та як вони представляють свій одяг для продажу. Це дасть вам уявлення про те, як покращити ваші списки.
  • Встановіть адекватні ціни. Залежно від стану та терміну служби вашого продукту ви можете встановити конкурентоспроможні ціни.
  • Рекламуйте свій список перепродажів, щоб зробити його видимим в Інтернеті. Це допоможе зацікавленим людям дізнатися про ваш товар, який продається.
  • Перш ніж розміщувати вживаний одяг в Інтернеті, ви повинні переконатися, що він не має дефектів. На ньому не повинно бути плям, дірок тощо, оскільки більшість платформ не приймають такі продукти.
  Як переглянути Центр сповіщень на Mac

Тепер давайте перевіримо кілька хороших варіантів додатків, які ви можете спробувати продати свій одяг.

Tradesy

Tradesy — це модна платформа, яка допомагає вам продавати та доставляти вживаний одяг. Ця платформа зосереджена на роботі з брендами, які люди часто шукають. Найкраща частина цього полягає в тому, що їхні ціни цілком реальні.

Tradesy дозволяє заробляти на предметах гардеробу, якими ви не хочете користуватися. За низьку плату ви можете почати продавати тут. Тут ви ніколи не повернете свою річ. Це дозволяє безкоштовно розміщувати ваші товари та, таким чином, стягує 15% комісії за продаж.

Ви повинні вказати свій продукт, додавши зображення, описи, ціни тощо. І ваш продукт буде готовий до продажу. Спеціальні програми Tradesy спрощують продаж одягу за допомогою пристроїв Android і Apple.

Меркарі

Mercari — це чудова платформа, яка дозволяє вашому гардеробу дихати по-новому, продаючи вживаний одяг. Це дозволяє вам перераховувати свої товари, продавати та миттєво отримувати платіж. Процес перерахування предметів також досить простий. Ви повинні додати зображення, описи та відповідну інформацію про товар.

Ви встановлюєте ціну продукту, а також вартість доставки. Тут ви отримаєте пропозицію від покупця, або вони купуватимуть прямо. Mercari доставляє ваші товари через FedEx або USPS. Ви отримуєте кошти, як тільки покупець отримує товар і оцінює вас як продавця.

Ви можете купувати чи продавати майже будь-що в Mercari за допомогою програм Google Play Store і App Store.

Facebook Marketplace

Facebook Marketplace — чудове місце для продажу, хоча це не вперше спадає на нашу думку. Це дозволяє вам заробляти готівку за використані речі, як-от одяг.

Джерело

Facebook Marketplace має спеціальні групи, які допомагають класифікувати ваші товари. Це корисно не лише для продавців, а й для покупців. Оскільки вони можуть легко досліджувати групу відповідно до предметів, які їм потрібні. Наприклад, якщо ви хочете продати «Топ», ви можете вказати його в групі «Топ для продажу».

Тут ви також можете знайти групи для певного місця. У результаті, якщо ви хочете продавати в певній області, ви також можете це зробити. Якщо у вас є спеціальний магазин, ви можете пов’язати його з Facebook Marketplace. Або ви можете розмістити список своїх продуктів на своїй сторінці у Facebook.

Etsy

Etsy — це творчий ринок, який дозволяє продавцям і підприємцям спілкуватися з мільйонами покупців з усього світу. Це дозволяє продавцям продавати речі ручної роботи, вінтажні вироби тощо. Це дозволяє професіоналам і продавцям, як ви, які хочуть продавати свої вживані речі.

Ви можете розмістити свій товар за 0,20 доларів США, і вам потрібно лише заплатити за обробку платежу та зовнішню рекламу. При продажу не стягується комісія. Це означає, що ви можете заробити пристойну суму, якщо укладете угоду. Ви можете створити обліковий запис на Etsy і розмістити свій одяг для продажу за лічені хвилини.

  Як приєднатися до зустрічі Zoom по телефону

Програма доступна для завантаження в Google Play Store і App Store.

eBay

eBay — це відомий і відомий онлайн-ринок для купівлі чи продажу майже будь-чого. Його величезна база користувачів створює чудову спільноту покупців для зацікавлених продавців. Отже, якщо ви хочете продати свій вживаний одяг, це може бути найкращим місцем для вас.

Тут вам потрібно вказати свій продукт, додавши якісні зображення та описи. Потрібно встановити ціну товару. eBay пропонує вам поради щодо того, якою службою доставки ви можете скористатися. Ви також можете використовувати етикетки доставки eBay для додаткової економії на доставці.

Щоб продавати свій одяг на місці, ви можете скористатися Local Pickup. Він стягує 10-15% від кінцевої суми продажу. Ви можете завантажити додаток на пристрої Android і Apple.

Пошмарка

Poshmark пропонує вам спосіб заробити гроші на вашому вживаному одязі. Просто розмістіть свої товари на Poshmark, додавши відповідні фотографії та деталі. Вам також потрібно позначити правильну ціну.

Поділіться інформацією про свій продукт зі своїми підписниками, щоб потенційні покупці могли дізнатися про ваш продукт. Під час доставки ви можете використовувати етикетку Poshmark, щоб отримати оплату якнайшвидше.

Ви можете миттєво перерахувати вживаний одяг зі свого пристрою Apple або Android.

TheRealReal

Ринок RealReal стверджує, що продає ваші продукти набагато швидше, ніж будь-яка інша платформа. Він стверджує, що продає будь-які ваші продукти протягом 30 днів.

Окрім одягу, тут також можна продавати все, що стосується дитячої, жіночої та чоловічої моди. Це може бути взуття, годинники, ювелірні вироби, предмети декору для дому тощо. Існують певні стандарти продукту, яким має відповідати ваш товар. Тут ви можете заробити близько 85% від ціни продажу.

Завантажте програму Android або Apple для кращої та швидшої взаємодії з користувачем.

Vinted

Зростаюча спільнота Vinted дозволяє легко продавати вживаний одяг за прийнятними цінами. Окрім одягу, Vinted дозволяє продавати предмети декору для дому, іграшки, модні товари тощо.

Він пропонує простий спосіб переліку ваших товарів. Просто зробіть кілька чітких фотографій своїх товарів і завантажте їх із ціною та описом. Ви отримуєте регулярні оновлення щоразу, коли хтось купує або навіть подобається ваш перерахований продукт. Це дозволяє завантажити вашу транспортну етикетку та продовжувати відстежувати посилку.

Ви можете завантажити програму Vinted із магазину Google Play або App Store і почати перераховувати свої речі. Платіжна система в додатку робить збір платежів швидким і зручним.

Депоп

Хочете перетворити вживаний одяг у готівку? Depop може стати вашим ідеальним місцем для цього. Ви можете почати продавати свої вживані речі просто безкоштовно за допомогою Depop. Це дозволяє зберегти вашу продукцію в економіці замкнутого циклу та допомагає зменшити модні відходи.

  Як показати всю пошту як звичайний текст в Outlook

Вам потрібно зробити до чотирьох фотографій одягу, який ви хочете продати, і перерахувати їх з описом і цінами. Після завершення першого продажу ви зможете керувати всіма продажами та платежами в одному місці. Це можливо за допомогою додатків Android і Apple.

thredUP

Незалежно від того, чи хочете ви продати свій старий одяг чи пожертвувати на соціальну справу, thredUP дозволить вам це зробити. Він дозволяє зручно продавати дитячий і жіночий вживаний одяг у додатках Android і Apple.

Для цього вам потрібно замовити етикетку безкоштовної доставки або набір для очищення в додатку для продажу. Просто наповніть сумку дитячим і жіночим одягом таких брендів, як Zara, Lululemon тощо, і надішліть її назад.

Команда thredUP огляне ці предмети, сфотографує їх, а потім виставить на продаж. Вони також відповідатимуть за доставку продуктів для вас.

Kidizen

Kidizen — це ринок між батьками, який дозволяє легко продавати вживаний одяг ваших дітей та інші модні товари. Окрім одягу, ви можете продавати дитяче взуття, іграшки, сумки, дитячі кімнати, книги, предмети декору для кімнат тощо. Ви також можете продавати одяг для вагітних, люльки, сумки для підгузників тощо.

Сфотографуйте ваші товари та прикріпіть до них ціну. Плата за розміщення на Kidizen не стягується. Ви можете миттєво зареєструватися та почати розміщувати свої товари.

Крім того, завантажте додаток Android або Apple для свого смартфона чи планшета і зробіть продаж набагато зручнішим.

поширені запитання

Чи вигідно продавати одяг через інтернет?

Продаж вживаного одягу може допомогти вам заробити суму, яка відповідає вашому стану. Кожна окрема угода не може бути прибутковою, оскільки це залежить від того, наскільки чудовий стан вашої продукції. Одяг у хорошому стані та останній попит може принести вам більший прибуток, ніж будь-що інше.

Який додаток підійде новачкам?

Якщо ви новачок, Facebook Marketplace може бути ідеальним місцем для початку, оскільки він не стягує жодної комісії за розміщення, що є перевагою для людей, які тільки починають.
Крім того, Facebook Marketplace може запропонувати вам кращий доступ, оскільки це вже відома платформа соціальних мереж.

Заключні слова

Отже, якщо у вас є гардероб, повний речей, якими ви не користуєтеся, почніть продавати їх за допомогою будь-якої з цих програм. Це може допомогти вам заробити на них гроші та сприяти зменшенню сміттєзвалищ.

Ви також можете вивчити кілька інноваційних ідей малого бізнесу, щоб почати.