11 найкращих програм для охолодження телефону для Android та iOS

Незалежно від того, з яким електронним пристроєм ви маєте справу, опалення – це завжди велика проблема, особливо коли йдеться про мобільні телефони. Тривалі години використання спричиняють перегрів багатьох мобільних пристроїв через високі оберти вентиляторів процесора, що може безпосередньо вплинути на термін служби пристрою та спричинити опіки апаратного забезпечення пристрою. Зазвичай це трапляється через погане керування програмами на телефонах, коли фонова програма або процес продовжує працювати без дозволу, розряджаючи батарею та спричиняючи додаткове навантаження на процесор телефону, тому ми маємо різноманітні вбудовані програми, які допомагають охолодження смартфонів, і ця стаття перерахує деякі з найкращих програм для охолодження телефонів Android та iOS. Перш ніж перейти безпосередньо до списку, давайте розберемося з їхнім робочим процесом.

Найкращі програми для охолодження телефону для Android та iOS

З різних причин ваш телефон може дуже швидко нагріватися. Під час використання телефону слід очікувати деякого нагрівання. Однак забагато активних програм на телефоні може спричинити його перегрів. Він потенційно може сильно нагрітися внаслідок інтенсивного сонячного світла або інфекції. Додатки для охолодження ефективні, але не в тому сенсі, як вважає більшість користувачів. Додатки для охолодження функціонують, відстежуючи температуру вашого телефону в реальному часі та сповіщаючи вас про перегрів. Програми для охолодження змінять налаштування телефону та закриють енергоємні програми, які спричиняють перегрів телефону. Це допомагає охолодити телефон. Отже, тепер, коли ми знаємо основи програм для охолодження телефону, давайте продовжимо список.

1. Cooler Master

Будучи досить простим у використанні, Cooler Master займає перше місце в нашому списку. Усе, що потрібно, це простий дотик, щоб охолодити телефон Android. Щойно програмне забезпечення відкривається, воно відображає відсотки оперативної пам’яті та ЦП. Якщо програма сповістить вас про те, що температура невідповідна, торкніться синьої кнопки нижче, і Cooler Master здійснить пошук у встановлених програмах. Якщо ви вважаєте, що це важливо, ви також можете скасувати вибір програми. Щоб знизити температуру, натискання кнопки «Охолодити» призведе до завершення роботи всіх програм у списку. Переконайтеся, що ваш телефон не знаходиться під прямими сонячними променями, коли ви залишаєте його на час охолодження, оскільки це зупинить процес охолодження.

особливості:

 • Одним рухом ви можете закрити програми, які використовують занадто багато ЦП.
 • Ви можете отримати нагадування про програми з високим енергоспоживанням, якщо стежити за будь-якими програмами, які споживають енергію, навіть якщо вони неактивні. Відповідно до списку можливе збереження в один клік. Збільште термін служби акумулятора після сплячого режиму.
 • Одним клацанням миші Android Accelerator пришвидшить телефон.
 • Очищувач сміття для простого та безпечного очищення за допомогою функцій Cleaning Master & Power Cleaner.
 • Звільніть сховище, видаливши непотрібний кеш, кеш пам’яті, рекламні файли та файли, що залишилися! Звільніть пам’ять, і ваш смартфон і SD-карта працюватимуть краще.
 • Для швидшого та чистішого телефону Android просто видаліть сміттєві файли.
  Як виправити завантаження в черзі на Android

2. Охолоджувач телефону CPU Cooler Master

Phone Cooler — одна з ідеальних програм для охолодження телефону, яка регулює температуру пристрою, охолоджуючи його. Ваш телефон працюватиме швидше, оскільки він керує програмами, що витрачають ресурси, і виходить із них. Це зменшує навантаження на процесор, покращуючи продуктивність. Краща продуктивність можлива за допомогою Phone Cooler, який також усуває та усуває кілька проблем. У магазині Play це безкоштовно.

3. Battery Doctor

Battery Doctor — це популярна програма, яка допомагає продовжити термін служби батареї вашого телефону та підвищити його загальну ефективність. Це також одна з найкращих програм для охолодження телефонів для Android та iOS. Крім того, він функціонує як чудове програмне забезпечення для охолодження телефону Android і може допомогти вам уберегти телефон від сміттєвих файлів.

особливості:

 • Він простий у використанні та оптимізується одним рухом.
 • Індикатор заряду батареї організовує та відображає енергоспоживання кожної програми.
 • Ви можете просто вимкнути програми, які споживають заряд акумулятора телефону та спричиняють його перегрів одним натисканням.
 • Має чудові охолоджувальні властивості.
 • Він може контролювати температуру вашого телефону та захищати його від перегріву та перезаряджання. Коли ви заряджаєте телефон, ви можете помітити, що він надзвичайно нагрівається, особливо якщо ви ним користуєтеся.
 • Battery Doctor покращує стан зарядки вашого телефону, щоб захистити його. Ви також дізнаєтеся, як охолоджувати телефон під час заряджання.

4. Cooling Master – охолоджувач телефону

Cooling Master — це потужний запис у списку додатків для охолодження телефону, які просто знижують температуру та підвищують швидкість Wi-Fi. Перегрів незабаром повернеться до нормального стану, і ваш процесор почне працювати краще. Це програмне забезпечення для охолодження телефону сповіщає вас про споживання енергії та програми, що виділяють тепло, щоб ви могли їх уникнути. Якщо ви не хочете, щоб ваша улюблена програма була видалена, помістіть її в категорію ігнорування, поки акумулятор охолоджується. Це програмне забезпечення також інформує вас про поточну температуру вашого пристрою, оперативну пам’ять і стан зарядки.

  Як відредагувати розташування програмних клавіш на Android

5. Все-в-одному Toolbox: Cleaner

Super Phone Cooler поставляється з програмним забезпеченням All-in-One Toolbox і може знизити температуру вашого смартфона, а також контролювати його загальну продуктивність. Це ефективний засіб для видалення сміття, який захищає телефон від перегріву, видаляючи зайві дані та кеш. Це дуже зручно для моніторингу температури вашого пристрою.

6. Помічник для Android

Одним із найкращих і найповніших програм для інструментів керування для Android є програма Assistant for Android, яка допомагає вашому телефону Android працювати ефективніше. Також вона входить в топ програм для очищення кешу. Він дає вам доступ до 18 найкращих функцій для швидкого й ефективного керування смартфоном, а також зберігає телефон у холоді, коли він справляється з проблемами перегріву. Він також визначає програми, які становлять перешкоду для покращення продуктивності.

7. Охолоджувач процесора – антивірус, очищення

Ця одна з програм для охолодження телефону має привабливий символ, який імітує холодне повітря навколо вас. Як один погляд на символ охолоджує вас, так і один дотик на вашому мобільному телефоні. Програмне забезпечення для охолодження ЦП дозволяє легко знаходити програми, які викликають проблеми з нагріванням. Залежно від вашого замовлення програма видалить їх, щоб ви могли виявити помітну зміну температури вашого телефону. Ця програма охолодження телефону також очищає оперативну пам’ять, регулює температуру процесора та контролює споживання батареї. Загальна продуктивність вашого телефону покращиться та прискориться.

8. Охолоджувач CPU – Cleaner, Booster

Нехай вас не бентежить схожість назв із попереднім. Хоча він працює аналогічно, програмне забезпечення CPU Cooler – Cleaner, Booster дозволить швидко знизити температуру вашого телефону, натиснувши лише одну кнопку.

особливості:

 • Починається з спостереження за телефоном.
 • Він також позбавляє від будь-яких програм, які нагрівають ваш пристрій.
 • По-третє, це запобігає повторному нагріванню телефону.
 • Потужні ефекти охолодження Cooling Master допомагають охолодити ваш телефон, а також покращують роботу процесора та точно вимірюють температуру.

9. Cleaner master – Супер прибиральник

Розумний очищувач Cleaner Master може допомогти вам ідентифікувати та стерти схожі фотографії та відео, об’єднати дублікати контактів і створити резервну копію контактів із вашого телефону, щоб ви могли позбутися непотрібних даних і прискорити роботу. Це одна з найкращих програм для охолодження телефонів для Android та iOS. Це фантастичне програмне забезпечення очищає телефон від сміття та вирішує проблеми із затримкою та перегрівом. Позитивні коментарі про найкращі програми Cooler для телефонів Android та iOS про це програмне забезпечення надходять з усього світу. Ви можете отримати доступ до більш складних функцій, придбавши членство Premium.

  Як увімкнути нічний режим у Firefox для iOS

10. Охолодження телефону: Cooling Master і процесорний кулер

Немає нічого дивного в тому, що ця програма для охолодження телефону творить чудеса, як і інші в списку. Не уповільнюючи телефон і не вимагаючи тривалого часу, ця програма діє як охолоджувач батареї та відстежує всі дії. За допомогою програми Cool Down Phone: Cooling Master & CPU Cooler ви можете охолодити телефон одним дотиком. Він автоматично аналізує, визначає та усуває будь-яку проблему, яка є перешкодою. Користувачі вважають його менш складним у використанні та менш складним.

11. Phone Master–Junk Clean Master

Phone Master – Junk Clean Master – ще одне популярне програмне забезпечення для очищення та охолодження телефону. Ваш кеш, файли сміття, оперативна пам’ять та інші елементи видаляються під час очищення програми.

особливості:

 • Щоб збільшити продуктивність телефону, він також очищає оперативну пам’ять.
 • Крім того, щоб заощадити простір для зберігання та заряд акумулятора, Speed ​​Booster вимикає програми автоматичного запуску.
 • Програмне забезпечення виконує різноманітні функції, включаючи блокування програм для захисту вашої конфіденційності та антивірусний сканер. Незважаючи на все це, він продовжує добре працювати як програма для охолодження.
 • Визначаючи та завершуючи програми, які можуть підвищити температуру вашого телефону, програма значною мірою знижує температуру процесора.

***

Нагрівання телефону дуже погане, незалежно від того, який телефон ви використовуєте та які операції з ним виконуєте, звичайно, за винятком надмірної обробки. В Інтернеті доступно багато програм для охолодження телефону, але ви можете покластися на наведені вище, які можуть вам значною мірою допомогти. Поділіться своїм цінним відгуком у розділі коментарів нижче, і ми побачимося в наступній статті.