11 найкращих програм для керування продуктами для сучасних програм

Categories:

Як часто ви почуваєтеся розгубленими як менеджер продукту, обираючи інструменти управління продуктом? Час від часу так думають більшість менеджерів із продуктів.

Ось чому ми склали список найкращих інструментів керування продуктами, які гарантують, що ви отримаєте найкраще від своєї команди.

Розробка цифрового продукту для ваших клієнтів може бути досить складною. Щоб створити продукт з нуля, у вас повинна бути поставлена ​​ціль і надійна команда.

Однак ви не зможете нічого досягти без доступу до необхідних інструментів. Ось чому вибір правильних інструментів розробки продукту є життєво важливим перед початком проекту.

Ви та ваша команда можете ефективніше досягати своїх цілей за допомогою програмного забезпечення для керування продуктами.

Що таке інструмент керування продуктами?

Інструменти керування продуктами — це програмні додатки, які допомагають командам із керування продуктами керувати різними етапами життєвого циклу продукту. Це включає проектування, розробку та запуск.

Менеджер із продуктів використовує ці інструменти для різних речей, зокрема для створення прототипів, картографування шляху клієнта, картографування доріг, аналізу даних тощо.

Крім того, інструменти керування продуктами є благом для команд дистанційного керування продуктами. Ці інструменти можуть забезпечити центральне розташування для розробки та керування продуктами.

Функції програмного забезпечення для управління продуктами

Щоб залишатися зосередженими на своїх цілях, менеджери продуктів часто покладаються на інструменти керування продуктами для керування своїми повсякденними завданнями. Ми живемо в час, коли революційні продукти виходять на ринок щохвилини чи щосекунди.

Більшість із цих продуктів намагаються вирішити існуючі проблеми, з якими стикаються команди управління продуктами, і полегшити їм роботу. Майже кожен продукт, випущений на ринок, дає продукт-менеджеру можливість продемонструвати свої здібності.

Завдяки цьому інструменти розробки продуктів забезпечують безперебійну доставку продуктів. Нижче наведено деякі з найвидатніших функцій програмного забезпечення для керування продуктами:

 • Допомога в прототипуванні
 • Визначає дорожні карти продукту
 • Створює карти подорожей користувачів
 • Проводить дослідження клієнтів
 • Керує спринтами
 • Аналізує дані про товар
 • Допомагає у відображенні бізнес-процесів
 • Керує випуском продукції

Далі ми перевіримо переваги програмного забезпечення для керування продуктами.

Переваги використання програмного забезпечення для керування продуктами

Менеджери продуктів значною мірою покладаються на інструменти управління продуктами, щоб бути максимально ефективними. Окрім економії часу, програмне забезпечення для керування продуктами має ще кілька переваг. Ось кілька способів, якими такі інструменти можуть допомогти командам із керування продуктами:

Покращує масштабованість

По-перше, використання інструменту управління продуктами підвищує масштабованість бізнесу. Вони допомагають бізнесу розвиватися, полегшуючи впровадження нових продуктів і керування ними.

Збільшує контроль вмісту продукту

Програмне забезпечення для керування продуктами може безпроблемно контролювати продукти компанії. Такі інструменти допомагають командам управління продуктами легко відстежувати та контролювати веб-вміст, пов’язаний із продажем.

Підвищує лояльність клієнтів

Надаючи клієнтам кращі ресурси, інструменти керування продуктами покращують взаємодію з користувачами. І в результаті клієнти стають лояльними до цього конкретного бренду.

Зменшує робочі витрати

Оскільки ці інструменти допомагають скоротити час, виділений на виконання кожного завдання, це також зменшує робочі витрати.

Основні характеристики програмного забезпечення для керування продуктами

На сьогоднішньому ринку ви можете вибрати з широкого спектру інструментів управління продуктами. Незважаючи на те, що вони багато в чому відрізняються, найкраще програмне забезпечення для керування продуктами для сучасних програм має деякі ключові спільні риси.

Вибираючи інструмент управління продуктами для бізнесу, необхідно переконатися, що він має такі функції:

 • Інструмент повинен містити комплексний набір функцій керування завданнями.
 • Створення абсолютно нового продукту для ваших клієнтів – непросте завдання. Щоб створити щось унікальне, потрібна творчість. Таким чином, програмне забезпечення для управління продуктами повинно бути в змозі відповідати цій креативності, незважаючи на його готовність.
 • Програмне забезпечення має містити прості у використанні настроювані шаблони для створення нового продукту, коли у вас є ідея.
  Як змінити кернінг в Microsoft Word

Чесно кажучи, важко знайти інструмент керування продуктом, який би відповідав усім вашим вимогам. Щоб бути ефективним, інструмент керування продуктом повинен містити функцію, яка інтегрується з програмним забезпеченням на робочому місці.

Тепер давайте розглянемо програмне забезпечення для керування продуктами, доступне для сучасних програм.

понеділок

monday.com — онлайн-інструмент для легкого керування щоденними завданнями. Незалежно від розміру вашої команди, ця платформа дозволяє командам легко співпрацювати та створювати щось чудове.

Це дозволяє користувачам керувати спринтами, аналізувати свою роботу, керувати робочим процесом, планувати завдання та встановлювати плагіни сторонніх розробників.

Крім того, інструмент пропонує віхи, аналіз проекту, діаграми Ганта, дошки Kanban тощо, а також різні варіанти інтеграції, зокрема Slack, Google Drive, Typeform, GitHub та багато інших.

Інтерфейс користувача простий і не зайвий, що полегшує навігацію. Команди можуть налаштувати свої облікові записи відповідно до своїх вимог і знайти потрібні функції. На додаток до цілодобової підтримки Monday.com пропонує інформаційні статті для допомоги командам.

Наразі базовий план Monday.com починається від 8 доларів США за місце на місяць. Перед придбанням плану доступна 14-денна безкоштовна пробна версія. Крім того, вони пропонують безкоштовний план, який дозволяє двом користувачам.

Wrike

Wrike — надійний вибір для ваших потреб у управлінні продуктами. Це спрощує робочі процеси та забезпечує продуктивну співпрацю. Члени команди можуть без проблем співпрацювати в Wrike завдяки єдиному простору для співпраці.

Незважаючи на простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, він пропонує широкий спектр потужних функцій. Відстеження віх, робочий інтелект, аналітичні інформаційні панелі, діаграми Ганта, дошки Kanban, гнучка розробка програмного забезпечення та відстеження часу та витрат – це деякі з основних функцій цього інструменту.

Ключовою особливістю Wrike є те, що він інформує команди та окремих людей про всі дії проекту. Усі користувачі отримують сповіщення в режимі реального часу щоразу, коли є оновлення чи сповіщення. Крім того, Wrike має перегляд «MyWork», який показує інформацію про завдання, інформаційну панель, яка дозволяє фільтрувати список завдань, календар тощо.

У поточній версії Wrike ви можете спробувати її протягом двох тижнів безкоштовно. Окрім безкоштовного плану, він пропонує преміум-плани від 9,80 доларів США за користувача на місяць для команд, що розвиваються. Однак команди, які тільки починають свою подорож, можуть скористатися безкоштовним планом.

Командна робота

Командна робота допомагає керувати сучасними програмами та полегшує створення та вчасну доставку проектів клієнтам. Члени команди можуть легко отримати доступ до платформи зі своїх ПК або смартфонів і виконувати свої повсякденні завдання.

Його цікаві функції включають керування ресурсами, відстеження часу, діаграми Ганта, дошки Kanban, портфоліо, етапи, шаблони списку завдань, завдання та підзавдання, спеціальні поля, прибутковість проекту, інтеграцію та багато інших.

Командна робота є чудовим інструментом для швидкого та ефективного управління проектами. За допомогою простого інтерфейсу користувача команди можуть легко знайти те, що їм потрібно.

Teamwork пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію без кредитної картки. Платний план починається від 9,99 доларів США за користувача на місяць, якщо вам подобається. Крім того, існує план «Безкоштовно назавжди» з обмеженими функціями для тих, хто новачок в управлінні проектами.

ProductBoard

Ви повинні розглянути ProductBoard, якщо ваша головна турбота про клієнта. За допомогою цього орієнтованого на клієнта інструменту керування продуктами ви можете збирати відгуки клієнтів із різних місць, таких як Slack, Zendesk тощо.

Це забезпечує кращу аналітику та визначення пріоритетів. Він пропонує такі функції, як настроювані дорожні карти, необмежену дорожню карту для зацікавлених сторін, шаблони для різних дорожніх карт, синхронізацію з іншими інструментами розробки, плавну адаптацію та підтримку клієнтів.

  Як редагувати будь-яку веб-сторінку в Chrome (або будь-якому браузері)

Крім того, він пропонує дивовижну взаємодію з користувачем завдяки чистому інтерфейсу. Використовуючи ProductBoard, клієнти можуть краще пояснити, чого вони хочуть, безпосередньо впливаючи на виробництво продукції.

Виробнича команда володіє всіма деталями щодо виробничого процесу. Завдяки цьому вони можуть без зусиль спланувати наступні дії.

Плани ProductBoard починаються від 20 доларів США за виробника на місяць, або ви можете спробувати безкоштовно протягом 15 днів.

ProdPad

Дорожні карти продукту ідеально підходять для того, щоб члени вашої команди були в курсі та узгоджені для чіткого керування життєвим циклом продукту. Функції перегляду та пошуку ProdPad можуть бути не такими зручними для користувача, як інші параметри зі списку. Однак ProdPad пропонує потужні можливості планування та складання дорожньої карти.

Окрім планування та відстеження завдань, він також керує проектами, клієнтами, пріоритетами, ідеями та багатьма іншими функціями, щоб полегшити керування проектами.

Варіанти інтеграції для ProdPad включають Jira, Trello, Slack, GitHub, Dropbox, Azure DevOps тощо. Наявність усіх цих функцій робить ProdPad універсальним інструментом для картографування доріг.

ProdPad пропонує безкоштовну 30-денну пробну версію, після чого ви можете придбати їхні платні плани за 24 долари США за користувача на місяць.

Craft.io

Говорячи про програмне забезпечення для управління продуктами, неможливо ігнорувати Craft.io. Craft.io — це відомий хмарний інструмент, який може допомогти менеджерам із продуктів покращити прозорість і узгодженість своїх компаній.

За допомогою Craft.io керівникам проектів легше налаштовувати робочий процес, відстежувати прогрес проекту, додавати поля тощо.

Його чудові функції включають простий у навігації інтерфейс користувача, дорожню карту, редактор специфікацій, планування потужностей, стратегічні введення, етапи та контроль зворотного зв’язку.

Настійно рекомендується, щоб менеджери з продуктів перевірили функцію інтеграції інструменту керування продуктами, перш ніж вибрати один із них. Інакше ваша продуктивність буде знижена.

Craft.io плавно інтегрується з широким набором корисних інструментів, щоб надати вам максимальну функціональність.

Наразі Craft.io пропонує платні плани від 39 доларів США за користувача на місяць. Немає безкоштовних або безкоштовних планів, але ви можете спробувати їх протягом 14 днів без кредитної картки. Спробувавши його безкоштовний сервіс, ви можете перейти на будь-який преміум-план.

асана

По-перше, Asana не є спеціальним інструментом розробки продуктів. Інструмент в основному призначений для використання як загальний інструмент керування продуктом. Завдяки мінімалістичному та зрозумілому інтерфейсу ви можете легко знайти потрібні функції.

Багато організацій по всьому світу використовують Asana для проведення маркетингових кампаній, запуску нових продуктів і керування цифровими трансформаціями.

Деякі чудові функції Asana – це завдання та підзавдання, спеціальні поля, розмови про проект, збережені розширені пошуки, етапи, портфоліо та багато інших.

Крім того, він поставляється з різними інтеграціями, такими як Google Drive, Adobe Creative Cloud, Slack, Salesforce, Microsoft, Harvest тощо. Крім того, функції планування, прикріплення та спілкування Asana допомагають членам команди співпрацювати ефективніше.

Наразі Asana пропонує безкоштовний план для команд до 15 осіб. Приватні особи та компанії-початківці можуть скористатися цією безкоштовною версією. Однак, якщо ваша організація зростає, ви можете вибрати один із платних планів Asana від 10,99 доларів США за користувача на місяць після закінчення 30-денного безкоштовного пробного періоду.

Аерофокус

Airfocus — перше в світі модульне програмне забезпечення для керування продуктами. З його допомогою ви можете створити повну дорожню карту для всіх своїх продуктів.

Використовуючи Airfocus, команди можуть ефективно керувати стратегіями та спілкуватися, створювати дорожні карти та підключати зворотній зв’язок для швидкого вирішення проблем.

Розробники з Airfocus надають гнучкості пріоритет. Завдяки цьому користувачі можуть швидко й ефективно налаштувати всю платформу, не втручаючись у роботу своєї команди.

Його функції включають дорожню карту, визначення пріоритетів, модульність, портал, відгуки, аналітику тощо. Airfocus інтегрується з різними інструментами, такими як Trello, Jira, Asana, Azure DevOps, Shortcut, Microsoft Planner, Zapier, Github тощо. Простота його інтерфейс користувача є плюсом.

  Як перевірити, чи клітинка не порожня в Google Таблицях

Щоб розпочати роботу з Airfocus, ви можете вибрати з різних преміум-планів від 19 доларів США/редактор/місяць. Безкоштовних або безкоштовних планів немає. Однак якщо ви не впевнені, чи варто купувати Airfocus, ви можете спробувати його протягом 14 днів безкоштовно, перш ніж приймати будь-які рішення.

Човен-дракон

Інтерфейс користувача Dragonboat інтуїтивно зрозумілий і включає комплексну систему управління портфелем продуктів, особливо якщо ви хочете пов’язати розробку продукту з цілями та ключовими результатами (OKR). Вам сподобається Dragonboat, якщо ви керуєте результатом продукт-менеджером.

Його функції включають планування доріг, керування проектами, керування календарем, планування та відстеження завдань, керування кампаніями, автоматичне відстеження, візуалізацію даних та сповіщення.

Jira, Clubhouse, GitHub, Azure DevOps та інші є одними з найкращих інтеграцій цього інструменту. Використовуючи цей інструмент, ви можете легко визначити пріоритети функцій, централізувати зворотний зв’язок, створити зацікавлених сторін і виконувати багато інших трудомістких завдань.

У рамках ефективного управління часом керівники проектів можуть установлювати OKR і відстежувати пряме повернення інвестицій для нових функцій і оновлень продуктів.

Наразі план Dragonboat починається від 39 доларів США за користувача на місяць. Ви можете спробувати безкоштовну демонстрацію, щоб зрозуміти, що таке Dragonboat. Крім того, Dragonboat пропонує безкоштовну версію для приватних осіб і стартапів. Щоб дізнатися більше про це питання, зверніться до представників служби підтримки клієнтів.

Продуктове фоліо

Productfolio — чудовий інструмент для керування продуктами. Це наскрізне програмне забезпечення робочого процесу продукту вирівнює та дає змогу вашій команді створювати неймовірні продукти. Додаток також може допомогти вам визначити стратегію продукту та полегшити відкриття, а також допомогти вам розробити дорожню карту.

Productfolio дозволяє визначити ваші довгострокові цілі та оцінити ваші ідеї відповідно до них. Платформа ефективно обробляє як дорожню карту, так і керування вимогами.

Функції Productfolio включають експорт даних, API, пакетні дозволи, візуалізацію даних, зовнішню інтеграцію, діаграми Ганта, планування/відстеження завдань, відстеження запасів, пріоритетність і підтримку кількох користувачів.

Преміум-план у Productfolio починається з 10 доларів США за редактора на місяць і доступний із 14-денною безкоштовною пробною версією. Якщо ви тільки починаєте свою справу, ви також можете скористатися стартовим пакетом Productfolio, відомим як «Безкоштовно назавжди», за нульовою ціною, але з обмеженими функціями.

Harvestr

Harvestr — це інструмент, орієнтований на користувача, призначений для організацій, які хочуть створити дорожні карти на основі відгуків клієнтів.

Ця платформа забезпечує міжвідомчу співпрацю. Основними функціями є дорожня карта продукту, пріоритетність функцій, сповіщення, цикли зворотного зв’язку та зовнішня інтеграція.

Преміум-плани Harvestr починаються від 79 доларів США за користувача на місяць, що трохи дорого. Однак ви можете спробувати його протягом 14 днів безкоштовно. Існує також безкоштовний план із обмеженими можливостями, якщо ви не наважуєтесь використовувати це програмне забезпечення. Перш ніж вирішити, чи варто це того, обов’язково скористайтеся ним.

Заключні слова

З найкращим програмним забезпеченням для керування продуктами у вас під рукою, вам більше не доведеться чекати. Перегляньте нашу статтю, щоб дізнатися, що найкраще відповідає потребам вашої організації. Ці інструменти спростять ваші завдання з керування продуктами.

Далі ви можете переглянути онлайн-курси, щоб стати сертифікованим менеджером із продуктів.