11 найкращих програм для йоги (Android+iOS) для всіх рівнів практики

Categories:

«Йога — це дзеркало, щоб дивитися на себе зсередини». Усі ми прагнемо вижити в суєті життя. Регулярні стреси та хвилювання погіршили якість нашого життя.

Тут у дію вступає йога. Йога – це подорож, яка наголошує на приведенні тіла та розуму в рівновагу. На додаток до своїх фізичних переваг, йога була створена для зменшення тривоги та покращення психічного здоров’я.

На ринку з’явилися різні програми, щоб покращити практику йоги серед людей. Ці програми не лише розвивають культуру занять йогою, але й формують спільноту здорових людей.

Яку користь ви можете отримати від Yoga Apps?

З розвитком науки та технологій Yoga Apps зробили практику йоги не просто сидінням на килимку. Він включає в себе заздалегідь розроблені програми, спеціально налаштовані відповідно до ваших потреб у здоров’ї. Це створює спільноту однодумців, які надають пріоритет своєму психічному та фізичному здоров’ю.

У цих програмах ви отримуєте першокласних інструкторів, регулярні плани дієти, персоналізовані відео та багато іншого. Навіть ліниві хлопці з ентузіазмом додають у своє життя фітнесу за допомогою цих програм.

Функції, які слід перевірити перед вибором програми Yoga

На ринку є кілька програм для йоги. Вибір правильного може бути важким завданням. Ось кілька функцій, які слід перевірити, перш ніж вибрати програму Yoga:

  • Хороша оцінка від клієнтів
  • Відмінний споживчий досвід і користувальницький інтерфейс
  • Вбудований із настроюваними функціями
  • Включає різні формати йоги разом із додатковими заняттями
  • Має цілодобову підтримку клієнтів
  • Отримав хороші відгуки клієнтів
  • Має безпечну політику конфіденційності

Давайте перевіримо кілька найкращих програм для йоги для всіх рівнів практики.

Щоденна йога

Daily Yoga пропонує 100 занять з йоги та медитації для початківців та експертів. Ви отримуєте велику колекцію посібників, зручних для початківців, щоб покращити себе лише за два тижні. Щотижневі оновлення курсів не змусять вас повторювати ту саму процедуру йоги знову і знову. Крім того, ви можете відстежувати свій персоналізований розвиток від дня 1 до сьогоднішнього дня.

  Зберігайте, анотуйте та діліться веб-фрагментами на Android за допомогою Nimbus Clipper

Ця програма забезпечує користь для здоров’я вашого розуму та тіла з багатьма йогами з усього світу. Ставте запитання, знайомтеся з новими людьми, діліться своїм досвідом йоги та приймайте йогічну подорож. Додаток доступний як на Android, так і на iOS.

Glo

Glo — це універсальний додаток для занять фітнесом, пілатесом, йогою та медитацією, який покликаний запропонувати вам здоровий спосіб життя. Незалежно від того, початківець ви чи досвідчений виконавець йоги, ця програма пропонує широкий спектр функцій для всіх.

Програма добре розроблена, і ви можете швидко знайти потрібні класи за допомогою влучних ключових слів. Крім того, ви отримуєте персоналізований досвід на основі вашої практики. Ви можете легко зберегти та завантажити класи для подальшого використання. Ви можете знайти цю програму як на Android, так і на iOS.

Просто йога

Simply Yoga включає онлайн-курси йоги та шість програм йоги рівня 1, які допоможуть вам пройти цей процес. У відеоролику детально показано кожну позу, щоб ви з легкістю навчилися. Навчений інструктор проведе вас через кожну стійку.

Цю програму можна налаштувати відповідно до ваших потреб. Отримуйте чудові відео HD-якості, щоб покращити ваші враження. Крім того, аудіоінструкції доступні протягом вправи. Ви можете використовувати цю програму як на Android, так і на iOS.

Кишенькова йога

Як випливає з назви, Pocket Yoga приносить Yoga Studio у вашу кишеню. Цей гнучкий додаток для йоги дозволяє вам вибирати між різними практиками з різними рівнями складності. Ви можете займатися вдома, вибравши 27 різних сеансів.

Ця програма дозволяє тренуватися без підключення до Інтернету. Він містить обширну, категоризовану та доступну для пошуку бібліотеку поз. Використовуйте AirPlay, щоб транслювати тренування на телевізор. Крім того, розблокуйте різні заспокійливі середовища під час подорожі. Ви можете завантажити цю програму з Android та iOS.

ФІТНЕС22

Додаток Yoga від FITNESS22 LTD допомагає полегшити вашу подорож до йоги та її більш складних програм. Ця процедура покращує ваш баланс, спритність і витривалість. Отримайте індивідуальну стратегію для створення ідеального режиму йоги та контролюйте свій прогрес.

  Як виправити відсутню кнопку «Додати людей» у додатку iOS 10 Notes

Ця програма виробляє тривалу звичку, яка відновлює вашу енергію та зосереджує увагу. Він включає в себе сеанси йоги з більш ніж 500 позиціями йоги, HD-відео та досвідчених тренерів, які допоможуть вам. Ви можете завантажити це на пристрої iOS і Android.

Йога Колектив

Yoga Collective пропонує понад 1000 унікальних, спеціально створених занять з йоги, медитації та фітнесу, які проводять найкращі тренери йоги з усього світу. Від телефону до телевізора, ви можете насолоджуватися цим сеансом на будь-якому пристрої.

Нові заняття щотижня розривають вашу монотонну рутину. Ці суворі сеанси допомагають покращити ваше психічне та фізичне самопочуття. Він також поставляється з додатковими функціями, такими як відкриті виклики та календарні нагадування. Ви можете отримати це як на пристроях Android, так і на iOS.

Йога Інтернешнл

Yoga International пропонує численні курси йоги та медитації, конкурси та програми, до яких щодня додаються нові заняття. Підтримуючи більше 30 років, вони мають досвід у трансформаційних перевагах йоги для здоров’я.

Заняття доступні для всіх, незалежно від рівня підготовки. Найкраще те, що ви отримуєте безкоштовний доступ протягом перших 30 днів. Крім того, ви можете відстежувати свій прогрес і робити закладки для вибраного на потім. Додаток доступний як на Android, так і на iOS.

Йога в будь-який час

Йога в будь-який час спеціально розроблена для підтримки вашої інтенсивної практики йоги. Ви можете завантажити та переглянути тисячі високоякісних відео про йогу та медитацію. Їхня підписка пропонує необмежений доступ до інших ідей на додаток до процедур йоги під керівництвом.

З кількома досвідченими інструкторами, які щиро дотримуються вчень йоги, ви відчуєте себе бажаним на кожному рівні. Ви також отримуєте безкоштовну 14-денну пробну версію цієї програми. Ви можете завантажити це як на Android, так і на iOS.

Чи ти

DoYou допомагає вам досягти ваших індивідуальних цілей за допомогою різноманітних індивідуальних програм і видовищних занять. Ви можете тренуватися за допомогою телефону, планшета, ноутбука або навіть телевізора. Швидко виберіть свій ідеальний клас і отримайте доступ до всіх рівнів програми, від початкового до просунутого.

  13 найкращих дешевих Android TV Box

Ця програма дозволяє вам відстежувати свою практику та залишатися мотивованим. Всесвітньо відомі вчителі допоможуть вам підняти досвід йоги на новий рівень. Додаток містить моделі безкоштовної та преміум-підписки. Ви можете завантажити його на Android та iOS.

CorePower

CorePower включає широкий спектр онлайн-класів з йоги, ліплення та медитації. Завдяки членству в CorePower Yoga On Demand ви отримуєте різні типи курсів різної тривалості та формату.

Ви можете отримати доступ до 300+ занять у своєму розкладі. Нові заняття не дадуть вам нудьгувати. Найкраще те, що ваш перший тиждень CorePower Yoga On Demand безкоштовний.

Ви можете отримати додаток як на Android, так і на iOS.

Студія йоги

Студія йоги від Fit For Life LLC дозволяє вам планувати та персоналізувати прості для відтворення HD-ВІДЕО курси йоги. Ви можете переглядати заняття в будь-який час і в будь-якому місці без підключення до Інтернету.

Виберіть із безлічі атмосферних музичних і звукових варіантів і підніміть свої враження на новий рівень. Виберіть свій рівень і сферу інтересів, щоб знайти ідеальний клас. Ця програма доступна як для Android, так і для iOS.

Заключні слова

Йога — одна з найкращих форм фізичних вправ, яка може покращити фізичне та психічне здоров’я. Він підходить для молоді та людей похилого віку. Якщо ви бажаєте онлайн-студію йоги у вас під рукою та покращити свій досвід йоги, ознайомтеся зі списком вище. Однак не забувайте проконсультуватися зі своїм лікарем перед початком будь-якої програми вправ.

Якщо ви хочете спробувати будь-яку іншу форму вправ, ось ще кілька програм для фітнесу.