11 найкращих програм для аудіокниг для Android та iPhone

| | 0 Comments| 7:56 AM
Categories:

Аудіокниги зараз є одним із найшвидше зростаючих цифрових сегментів завдяки продуманому підходу, який вони використовують. За кермом або тренуванням можна послухати книгу, про яку в іншому випадку давно забули через щільний графік.

Ви бібліофіл і любите читати книги у вільний час? Що ж, тепер є можливість читати та слухати улюблені книжки. Звучить чарівно? Вислухайте нас! Завдяки аудіокнигам тепер можна слухати улюблені книги, а не читати їх.

Аудіокниги — кращий варіант, якщо ви хочете розслабитися після виснажливого дня та дати своїм очам такий необхідний відпочинок. Голос диктора передає всі емоції, описані в аудіоформаті книг; ви будете сміятися, плакати і плекати цей досвід все життя.

Через інтерес користувачів до аудіокниг з’явилося багато простих у використанні програм, які пропонують багату колекцію заголовків у форматі аудіокниг. Ви можете переглядати улюблені аудіокниги та слухати їх на кількох платформах, як-от смартфони, комп’ютери, ПК тощо.

Ці програми оснащені функціями, які дозволяють налаштувати процес прослуховування аудіокниги під час поїздки на роботу, перед сном або виконання повсякденних справ.

Програми для аудіокниг — популярна тенденція, яку ви не повинні пропустити. Якщо ви хочете знайти найкращу аудіокнигу, ми допоможемо вам! Ось широкий список програм для аудіокниг, які містять безкоштовні та безкоштовні варіанти, які ви можете спробувати вперше ознайомитися з аудіокнигами.

Звуковий

Amazon Audible складається з понад 200 000 аудіокниг на різноманітні теми. Велика бібліотека аудіокниг складається з класики, художньої літератури, наукової літератури, технологій, політики, моди, здоров’я та здоров’я, романтики та багатьох інших жанрів. З Audible купувати та завантажувати аудіокниги, які вам подобаються, стає легко.

Audible також можна завантажити на пристроях iOS і Android, і ви можете отримати доступ до завантажених аудіокниг на Kindle і Amazon Echo, Tap і Echo Dot.

Audible оснащено значущими фільтрами, які полегшують фільтрацію, і перегляд аудіокниг на платформі стає легким. Цінові плани Audible починаються від 17,95 доларів США на місяць.

AudioBooks.com

AudioBooks.com є однією з найкращих платформ для отримання цікавих аудіокниг, не витрачаючи ні копійки. Бібліотека демонструє понад 100 000 книг, і майже 7 000 доступні безкоштовно.

Платформа пропонує преміальну якість звуку та дозволяє регулювати швидкість оповідання відповідно до ваших потреб.
Аудіокниги також пропонують програми, сумісні з iOS і Android, які пропонують кілька продуманих функцій, таких як створення закладок, створення нотаток і нагадувань для поточного читання.

  Як завантажити HD-відео YouTube на Android за допомогою KeepVid [Review]

Що мене вразило, так це функція синхронізації, яка дає вам змогу зберігати свій прогрес і продовжувати читати на різних пристроях.

Хоча програма безкоштовна, вам потрібно придбати її преміум-плани від 14,95 доларів США на місяць, щоб отримати необмежений доступ до її функцій.

Google Play Книги

Обговорюючи найкращі програми для аудіокниг, ми не можемо нехтувати Google Play Books, чудовою платформою, яка пропонує безліч аудіокниг на ваш смак.

Доступні безкоштовно на пристроях Android і iOS, ви знайдете аудіокниги різних жанрів, а також електронні книги, підручники та комікси, що є додатковою перевагою.

Програма оснащена декількома функціями, які допомагають покращити досвід аудіокниг для користувачів на кількох пристроях. Користувачі можуть відновити аудіокниги з того місця, на якому вони зупинилися, на будь-якому пристрої за вибором.

На відміну від інших програм, ви можете попередньо переглянути аудіокнигу, перш ніж купувати її на ринку, що допоможе вам зрозуміти, варта вона того чи ні.

Аудіокнига Nook від Barnes & Noble

Barnes & Noble пропонує аудіокниги Nook, які можна завантажити з Google Play Store і Apple App Store. У додатку є бібліотека, що містить понад 300 000 найменувань різних жанрів, підібраних відданими книголюбами.

Замість того, щоб пропонувати підписку, Nook дозволяє своїм користувачам платити лише за аудіокниги, які їх цікавлять. Користувачі можуть завантажувати свою улюблену аудіокнигу та слухати її з програми на смартфонах і планшетах завдяки Nook, який бездоганно синхронізує ваш цифровий вміст у всіх пристроїв.

Додаток пропонує такі корисні функції, як кілька стилів сторінок, швидкість аудіо, налаштовані книжкові полиці та інструменти обміну в соціальних мережах, які налаштовують роботу користувача.

Кобо

Kobo може бути не таким популярним, як інші імена у списку, але він має багату колекцію електронних та аудіокниг, що включає понад 1,5 мільйона назв. Він пропонує програми як для платформ Android, так і для iOS, а синхронізація між платформами дозволяє продовжити читання з того місця, де ви зупинилися.

Книги Kobo відомі своїми функціями, які значно спрощують прослуховування аудіокниг і додають зручності всьому процесу.

Додаток надає персоналізовані рекомендації залежно від вашої історії читання та досягнутого прогресу. Розділ аудіокниг у Kobo оснащено такими складними інструментами, як смуга прокрутки шкали часу, кнопки пропуску часу, навігація розділами, налаштування швидкості відтворення та таймер відкладення.

  Cooliris для Android збирає фотографії з 15 хмарних сервісів в одному місці

Аудіокниги LibriVox

LibriVox, абсолютно безкоштовний додаток для аудіокниг, не потребує представлення. Ця популярна програма має велику колекцію з 50 000 аудіокниг і є офіційним партнером Project Gutenberg і Internet Archive для безкоштовного розміщення аудіофайлів.

Більшість аудіокниг, знайдених тут, варіюються від класичних бестселерів до творів літератури, і доступ до них відкритий без оплати. Ви можете відфільтрувати колекцію за назвою, автором або жанром, отримати доступ до будь-якої кількості аудіокниг і закладок, а також увімкнути таймер сну.

Ви можете завантажити програму з Google Play Store і App Store і слухати книги в аудіоформаті на ходу.

Libro

Далі у нас є Libro. fm, агрегатор магазину аудіокниг, дозволяє вам купувати аудіокниги з його величезної колекції з 150 000 аудіокниг, які містять ексклюзивний вміст у вашому місцевому книжковому магазині. Libro приносить користь малому бізнесу, розподіляючи вартість аудіокниг між незалежним продавцем книг і видавцем.

Хоча ціни на платформі досить пристойні, реєстрація на місячний план членства гарантує вам додаткові знижки на покупки. Високоякісні оповідання аудіокниг на платформі роблять вашу улюблену аудіокнигу ще приємнішою, а Libro пропонує чудові аудіокниги, кураторами яких є незалежні книжкові магазини.

Libro доступний як з платформ Android, так і з iOS, що дозволяє читати улюблені книги будь-де та будь-коли!

Libby від OverDrive

Безкоштовна пропозиція OverDrive, Libby – це відомий додаток для прослуховування книг у аудіоформаті. Платформа орієнтована на мобільні пристрої, і ви можете завантажити її офіційний додаток для своїх смартфонів iPhone або Android.

Користувачі повинні надати дані своєї бібліотечної картки, щоб зареєструватися на платформі та отримати доступ до величезної колекції аудіокниг, які пропонує їхня бібліотека. Є можливість підключити картки кількох бібліотек, отримати доступ до зразків аудіокниг і зберігати потрібні книги.

Ви можете створювати аудіокниги, завантажувати їх для подальшого використання, позначати популярні назви та синхронізувати поточну аудіокнигу на різних пристроях за допомогою хмарної технології. Інтерфейс користувача зрозумілий, а підібрані списки вмісту та довідник з каталогу допоможуть вам знайти те, що вам потрібно прочитати, серед багатьох представлених тут заголовків.

Realm.fm

Раніше відомий як Serial Box, Realm.fm може стати найкращим вибором для програми для аудіокниг, яка любить слухати гарну історію перед сном, не перевантажуючись.

На відміну від інших додатків для аудіокниг, Realm пропонує короткі, епізодичні частини великих романів, які можуть стати хорошою альтернативою, щоб скоротати час під час подорожі чи відпочинку. Realm.fm містить вміст аудіокниг різних жанрів – драми, фентезі чи наукової фантастики.

  Як увімкнути функцію «Знайти мій пристрій» на Android

До цих аудіокниг можна безкоштовно отримати доступ через програми для Android та iOS, а між вмістом розміщується реклама. Щоб позбутися реклами та слухати ексклюзивний вміст аудіокниг, ви можете підписатися на необмежену підписку, яка коштує 2,49 доларів на місяць.

ChirpBooks

ChirpBooks не є основною програмою для аудіокниг; натомість вони допоможуть вам отримати доступ до неймовірних пропозицій популярних аудіокниг, включаючи аудіоформат бестселерів New York Times.

Коли ви завершите дивовижну угоду, ви зможете завантажити аудіокнигу з веб-сайту, і це відобразиться в програмі програвача. Chirp пропонує програму програвання аудіокниг для платформ Android та iOS, яка містить усі необхідні функції, такі як регулювання швидкості відтворення, закладки та таймер сну.

Функція навігації дозволяє швидко переходити від одного розділу до іншого. ChirpBooks також дозволяє завантажувати вміст для прослуховування в режимі офлайн, якщо ви не хочете транслювати аудіокниги безпосередньо.

Hoopla Digital

Hoopla Digital — це цифровий медіасервіс, з якого ви можете позичати цифровий вміст, зокрема аудіокниги, фільми, електронні книги, музику тощо. Колекція аудіокниг вражаюча і включає тисячі найменувань, серед яких ви можете вибрати ті, які вам до смаку.

Ви можете завантажити програму на свій пристрій Android та iOS і безпосередньо транслювати аудіокниги або завантажити вміст, щоб мати доступ до нього в режимі офлайн, коли вам потрібно відпочити.

Hoopla пропонує безкоштовний контент користувачам зі Сполучених Штатів, якщо вони нададуть дані своєї бібліотечної картки. Додати закладку або написати нотатку під час прослуховування аудіокниги легко. Ви можете регулювати швидкість відтворення, додавати час сну або переключатися на індивідуальні режими під час водіння або тренування.

Останні слова

Під час нашого пошуку ми знайшли кілька програм для аудіокниг. Проте не всі варті тут згадки. Ті, які ми описали вище, як безкоштовні, так і платні, забезпечують найкращий досвід за кожну унцію, яку ви витрачаєте на покупку аудіокниг на цих платформах.

Ви шукаєте спосіб ознайомитися з короткими викладами деяких нещодавно випущених книг? Ось кілька найкращих додатків для резюме книг, щоб оптимізувати ваше читання