11 найкращих пристроїв моніторингу якості повітря для свіжих легенів

Categories:

Забезпечте міцне здоров’я своєї сім’ї, відстежуючи якість повітря у вашому приміщенні за допомогою пристроїв контролю якості повітря.

Дихання чистим і свіжим повітрям є основною потребою для кожного, щоб залишатися здоровим і у формі. Навіть люди в усьому світі живуть під загрозою збільшення кількості забруднюючих речовин в атмосферному повітрі. Техногенне забруднення є першопричиною цієї загрози.

Як результат, стало дуже важливим контролювати якість повітря для забезпечення хорошого здоров’я та якості життя.

Моніторинг якості повітря можливий за допомогою різних пристроїв контролю якості повітря, доступних на ринку. Але перш ніж ми перейдемо до цих пристроїв, давайте спочатку дізнаємося більше про якість повітря.

Що таке якість повітря?

Якість повітря показує, наскільки забруднене чи чисте повітря навколо вас. Слідкувати за якістю повітря вкрай важливо, оскільки забруднене повітря може спричинити численні проблеми зі здоров’ям.

Це визначення кількості забруднюючих речовин, присутніх у повітрі, присутніх в атмосфері.

Як розраховується якість повітря?

Існує кілька технологій і методологій, які допомагають контролювати якість повітря. Методи, які використовують державні органи, дослідники тощо, залежать від розміру та розташування зони моніторингу.

Якість повітря розраховується за допомогою AQI або індексу якості повітря. Він працює як термометр і працює від 0 до 500 градусів. Це засіб представлення змін у кількості забруднення повітря.

Чому моніторинг якості повітря важливий?

Відстеження якості повітря в приміщенні – це захист вашої родини та себе від шкідливого впливу небезпечних газів. Різноманітні гази, тверді частинки, пил і дим негативно впливають на здоров’я.

Відстежуючи якість повітря, ви можете вживати ефективних заходів для очищення повітря в приміщенні та таким чином забезпечувати здорове середовище для своїх близьких.

  Видалити дублікати з параметра «Відкрити за допомогою» у контекстному меню правою кнопкою миші [OS X]

Як інструменти моніторингу якості повітря допомагають?

Різноманітні пристрої контролю якості повітря, призначені для використання в приміщенні, складаються з датчиків. Ці датчики збирають проби повітря та обчислюють питому концентрацію газів і часток. Це може бути безперервний процес або вимірювання в певний момент часу.

Отже, тепер давайте розглянемо кілька хороших пристроїв моніторингу якості повітря, які допоможуть вам ефективно відстежувати повітря в приміщенні.

Langukou CO2 детектор вуглекислого газу

Цей внутрішній монітор CO2 від Langkou має компактний дизайн. Він складається з великого РК-екрану, який полегшує читання. Окрім контролю рівня вуглекислого газу, він також відстежує вологість і температуру за допомогою напівпровідникового датчика повітря.

Його вдосконалена технологія NDIR точно оцінює вміст CO2 і попереджає вас, якщо він перевищує його. Значення тривоги становить 1000 PPM. Він оснащений акумулятором ємністю 1600 мАг і забезпечує 8 годин автономної роботи. Він ідеально підходить для вашої кухні, будинку, школи, автомобіля, офісу, кемпінгу тощо.

Монітор якості повітря Qingping

Qingping пропонує цей багатофункціональний детектор якості повітря, який контролює CO2, PM2,5, TVOC, вологість і температуру. Як наслідок, ви отримуєте повне зображення якості повітря в приміщенні. Цей монітор пропонує прогнози погоди в реальному часі, УФ-індекс і дані AQI.

Це швидкий і надійний монітор, який складається з 4-ядерного чіпсета A7 з частотою 1,2 ГГц. У цьому моніторі якості повітря використовується високоефективний датчик із багаторежимним алгоритмом компенсації.

Він має 328 PPI та 3,1-дюймовий IPS сенсорний екран, який є надзвичайно чітким. Він дозволяє віддалено контролювати п’ять показників у спеціальному додатку (Qingping+) за умови підключення до Wi-Fi 2,4 ГГц.

Монітор якості повітря Xetron Temtop M10

Цей монітор якості повітря Temtop M10 допоможе вам захистити ваших близьких від забруднюючих речовин і домішок у приміщенні. Він пропонує функції моніторингу якості повітря 4-в-1, які дозволяють одночасно виявляти TVOC, HCHO, PM2,5 і AQI.

Він оснащений датчиками від провідних брендів, таких як Dart і Temtop, які роблять моніторинг більш точним і надійним. Він оснащений високопродуктивним літієвим акумулятором.

Монітор якості повітря в приміщенні LEF

Отримайте цей монітор якості повітря 4-в-1, який відстежує PM2,5, температуру, вологість і час. Його професійна точна конструкція містить високоякісний датчик, який забезпечує точні показання. Він оновлює індекс PM2.5 кожні 5 секунд, а вологість і температуру кожні 30 секунд.

  Вичерпний посібник [+ 4 Software]

Повнорозмірний РК-екран VA-LCD є всеспрямованим і дозволяє регулювати яскравість відповідно до рівня комфорту. Цей простий у використанні монітор має чотири кнопки для виконання різних операцій.

Кімнатний термометр Temptop

Цей кімнатний термометр Temtop допомагає контролювати вологість, температуру та рівні PM2,5 у вашому приміщенні. Він має технологію інтеграції датчиків, яка об’єднує вологість, температуру та PM2.5.

Він демонструє результати з точністю 0,9°F і частотою оновлення 1,5 секунди. Працює в 4 режимах: реального часу, розумному, інтервальному та еко-режимі.

EG Монітор якості повітря

EG пропонує цей багатофункціональний і науковий монітор якості повітря, який дає точні показники температури та вологості. Крім цього, він вимірює якість повітря на основі різних показників, таких як концентрація формальдегіду, TVOC і PM2,5/PM1,0/PM10.

Його портативний дизайн дає змогу контролювати якість повітря практично будь-де, включаючи офіс, будинок, автомобіль, готельний номер тощо. Він постачається з літієвою батареєю, яка забезпечує живлення за відсутності заряджання DC 5V micro USB. Він має вбудований вентилятор для швидких вимірювань у реальному часі.

Монітор якості повітря Temtop LKC-1000E

Це економний варіант, якщо вам потрібен недорогий монітор якості повітря. Він містить високоякісні датчики, які точно вимірюють PM10, PM2,5, HCHO, частинки та AQI. Його лазерний датчик частинок використовує алгоритм PSO, який дозволяє точно вимірювати частинки.

Термін служби датчика становить 20 000 годин. Він має TFT-екран, який забезпечує чітке читання. Він оснащений вбудованим літій-іонним акумулятором.

Airthings 2930 Wave Plus

Монітор якості повітря Airthings 2930 Wave Plus дозволяє вимірювати шість факторів повітря в приміщенні, включаючи вологість, CO2, VOC, температуру та тиск повітря. Він дозволяє підключатися до спеціального додатка через Bluetooth і отримувати детальну інформацію про якість повітря.

Разом із цим ви отримуєте дві батарейки типу АА, підтримку Airthings, короткий посібник із початку роботи та додаткову розширену гарантію на 5 років.

Внутрішній монітор AirKnight 9 в 1

AirKnight пропонує цей портативний монітор якості повітря 9 в 1, який ідеально підходить для вашого дому, офісу чи автомобіля. Він складається з надточних датчиків, які можуть виявляти вісім різних видів забруднюючих речовин у реальному часі.

  Роботи, Інтернет речей та штучний інтелект є провідними у цифровій трансформації

Речі, які він може контролювати, включають AQI, CO2, PM2,5, PM10, VOC, вологість, формальдегід і температуру. Він оснащений літій-іонним акумулятором ємністю 3000 мАг, який можна перезаряджати. На його чіткому РК-дисплеї його дуже легко читати.

Монітор якості повітря Aiment

Цей монітор якості повітря 5-в-1 від Aiment є багатофункціональним і може точно визначати якість повітря в реальному часі. Він може контролювати CO2, формальдегід, TVOC, AQI та CO. Він оснащений 5,5-дюймовим світлодіодним дисплеєм, який чітко відображає дані про повітря в реальному часі.

Його акумуляторна батарея має великий розмір і може працювати до 5 годин. Підходить для дому, офісу, автомобіля, кімнати матері чи дитини тощо.

Монітор якості повітря в приміщенні MOESAPU

Монітор якості повітря MOESAPU перевіряє численні показники якості повітря в приміщенні в режимі реального часу. Він точно контролює HCHO, TVOC, PM2,5, вологість і температуру. Він має кольоровий РК-екран, який відображає якість повітря в чотирьох ступенях.

Його літієва акумуляторна батарея ємністю 1500 мАг постачається з кабелем Type-C. Якщо рівень якості повітря перевищує норму, лунає сигнал і змінюється колір інтерфейсу.

Заключні слова

Вдихання якісного повітря має вирішальне значення для того, щоб кожен залишався здоровим і не хворів. Ці монітори якості повітря можуть допомогти вам стежити за якістю повітря в приміщенні. Регулярний моніторинг допоможе вжити ефективних заходів для захисту себе та своїх близьких.

Далі ви можете перевірити програми для перевірки якості повітря.