11 найкращих платформ даних клієнтів для розвитку бізнесу

Дані працюють як паливо цифрової економіки 21 століття. Ось чому клієнтські дані безцінні для клієнтів, орієнтованих на бізнес. Ось тут і вступає в дію платформа даних клієнтів (CDP).

CDP допоможе вам отримати цінну інформацію про потенційних потенційних клієнтів і клієнтів. Таким чином, ви можете краще передбачити наступний крок клієнта та розробити відповідні стратегії, щоб підтримувати та утримувати їх.

Давайте зануримося глибше, щоб дізнатися більше про CDP, їхні переваги та, звичайно, найкращі платформи, які варто спробувати вашій організації.

Що таке платформа даних клієнтів (CDP)?

Перш ніж рухатися далі, давайте правильно розберемося з основами CDP. Платформа даних клієнтів (CDP) — це маркетингова система, яка збирає дані клієнтів із різних маркетингових та інших каналів.

Він також поміщає дані про взаємодію з вашою послугою та продуктом у базу даних, яка містить окремі профілі для кожного клієнта. Компанії, що займаються платформою даних клієнтів, допомагають компаніям увімкнути моделювання клієнтів і оптимізувати час цільових кампаній, таких як повідомлення та пропозиції.

Як CDP допомагають компаніям розширити свою клієнтську базу?

Компанії, що працюють на платформах даних клієнтів, пропонують багато переваг для вашого бізнесу. Окрім повної картини ваших клієнтів, ось деякі інші переваги, які ви можете отримати від CDP.

Організація даних клієнтів

Весь процес управління даними клієнтів передбачає збір, упорядкування та використання даних ваших клієнтів. Функція CDP полягає в тому, щоб зробити цей багатоетапний процес безперебійним шляхом організації даних у зручний для використання спосіб.

Хоча налаштування CDP може зайняти деякий час, вам не доведеться турбуватися про його обслуговування, коли ви почнете.

Аналітичні дані клієнтів

Аналітика даних клієнтів допомагає зрозуміти поведінку клієнтів і, таким чином, ви можете приймати кращі бізнес-рішення щодо розробки продуктів, маркетингу та продажів. Основними елементами аналізу клієнтів є збір, організація, зберігання та аналіз.

Ці компоненти можуть бути некорисними окремо, але ви можете поєднати їх за допомогою платформи даних клієнтів для потужної аналітики клієнтів. Крім того, CDP стануть чудовою допомогою для підвищення рівня лояльності та утримання клієнтів.

Покращена конфіденційність даних

Світ став більш свідомим щодо захисту даних споживачів і конфіденційності, ніж будь-коли раніше, а отже, вам потрібно поважати конфіденційність даних клієнтів. Коли ви використовуєте платформу даних клієнтів, це обмежує збір даних для маркетингу та захищає конфіденційність даних.

Вищий дохід

Збільшення доходу є кінцевою метою кожної організації. CDP забезпечить зростання доходу завдяки розумному націлюванню та кращу задоволеність клієнтів, якщо ви зможете використовувати його за допомогою правильного підходу.

Оскільки він дає вам повне уявлення про клієнта, ви можете передати йому правильне маркетингове повідомлення в потрібний час. Усе це призведе до збільшення залученості клієнтів, підвищення коефіцієнтів конверсії та, не кажучи вже про, збільшення доходу.

  Як змінити мову в WeChat

Оптимізовані кампанії та довгострокова статистика

Компанії також можуть отримати інформацію про ефективність конкретних кампаній за допомогою CDP. Оскільки це дає змогу побачити ефективність і результати кампанії, ви дізнаєтеся, як покращити стратегії кампанії.

Окрім вирішення миттєвих маркетингових проблем, це принесе вам користь у довгостроковій перспективі, заощаджуючи ваш бюджет і допомагаючи розробляти кращі кампанії.

Відповідність

Якщо ви використовуєте CDP для зберігання даних клієнтів, вам не доведеться турбуватися про забезпечення відповідності GDPR різних платформ або інструментів. Крім того, що дозволяє вашій компанії анонімізувати контакти, він також підтримує переносимість даних і запити на аналіз даних із вихідної платформи.

Хоча існує багато платформ даних клієнтів, ось список найкращих платформ із дуже корисними функціями.

Відрізок

Відрізок це платформа даних клієнтів, яка дозволяє збирати, очищати та активувати дані клієнтів і направляти їх до кількох інтегрованих пунктів призначення. Безперебійне налаштування, відстеження в реальному часі та настроювані інформаційні панелі — це функції, відповідальні за його популярність.

Важливою особливістю цієї платформи є її потужна інтеграція, за допомогою якої ви можете легко включити новий сервіс в аналітику вашої компанії. Окрім цього, ви можете насолоджуватися такими можливостями, як налаштовані конвеєри даних, ручна аналітика, завантаження та перетворення даних клієнтів, а також міжканальний дизайн взаємодії.

джитсу

Якщо ваша організація складається з сучасних груп обробки даних, вам слід вибрати механізм прийому даних із можливістю повного сценарію під назвою джитсу. Щоб створити конвеєр даних у реальному часі на цьому CDP з відкритим кодом, вам знадобиться лише кілька хвилин.

Він підтримує понад 140 зовнішніх джерел даних, включаючи Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, Redis, Amazon Ads і Amplitude.

Це означає, що ця платформа може створювати 100% точні профілі для ваших клієнтів. Jitsu також може фільтрувати ботів і визначати геолокацію, аналізуючи IP-адресу. Він також може направляти дані в різні місця призначення, такі як Google Analytics, Facebook Pixels і різні популярні бази даних.

Оскільки Jitsu є відкритим вихідним кодом, а також доступним як самостійне рішення, ви можете розгорнути його на своїх улюблених платформах хмарного хостингу. Він також підтримує розгортання Docker.

CareCloud

CareCloud створює справжнє 360-градусне бачення клієнтів завдяки збору як цифрових, так і офлайн-даних про клієнтів із сильним акцентом на роздрібній торгівлі та електронній комерції.

Власні програми дозволяють фільтрувати цільову аудиторію та негайно запускати кампанії електронною поштою, SMS або PUSH. Ви можете автоматизувати весь шлях клієнта за допомогою автоматизованих робочих процесів. Великою перевагою є готовий пакет робочих процесів, який допоможе вам швидко почати автоматизацію.

  Як легко створити власний веб-сайт

Надійні функції аналітики та прогнозування допомагають вам бути в курсі даних клієнтів і правильно їх монетизувати. Великою перевагою CareCloud є власні сегменти RFM, доповнені рекомендованими діями для підвищення CLV і рівня утримання всієї клієнтської бази.

Додатково приємною програмою є Loyalty Engine, яка дозволяє налаштувати клієнтську програму на основі балів або рівнів членства в зручному середовищі.

CareCloud є ідеальним CDP для компаній, які прагнуть безпосередньо монетизувати дані на платформі без необхідності використовувати зовнішні маркетингові системи.

Heap Analytics

Бізнес-організації часто не бачать реального цифрового досвіду своїх клієнтів через оманливі дані. Heap Analytics може допомогти вам у цьому відношенні, надаючи вам повну картину, яка включає кожну дію користувача на вашому веб-сайті чи продукті.

Дані про поведінку, зібрані цією платформою даних про клієнтів, допоможуть вам покращити свій бізнес, запропонувавши кращий досвід клієнтів. Він також оснащений інтуїтивно зрозумілими інструментами візуалізації, які дозволяють командам швидко знаходити потрібну інформацію.

Теаліум

Теаліум AudienceStream є ідеальним CDP для компаній, які хочуть зібрати фрагментовані фрагменти даних з усіх джерел на одній платформі. Надаючи вам прогнозну інформацію на основі машинного навчання, він допомагає вам приймати стратегічні рішення.

Ця платформа даних клієнтів реалізує керування згодою та дотримання нормативних вимог, щоб захистити вашу компанію від закону. Крім того, він може без особливих зусиль ідентифікувати моделі поведінки відвідувачів і допомагає вам покращити взаємодію з клієнтами за допомогою Audience Emotional Intelligence. Ви можете використовувати будь-яку з його понад 1300 готових інтеграцій, щоб включити будь-який інструмент у свою систему.

CustomerLab

CustomerLab є однією з компаній, що надають платформу даних про клієнтів без коду, яку можна використовувати для збору власних даних на веб-сайтах, CRM і серверах. Крім того, він об’єднує всі дані для створення єдиного профілю для клієнта та надсилає синхронізовані дані до будь-якого інструменту вашого стеку MarTech.

На основі характеристик і подій ви також можете створювати детальні сегменти користувачів. Незалежно від того, чи належите ви до електронної комерції, SaaS, агентства, провідного покоління B2B/B2C або малого та середнього бізнесу, ваша компанія може отримати вигоду від цього CDP.

WebEngage

Утримання клієнтів відіграє важливу роль у розвитку бізнесу. WebEngage це бездоганна ОС із повним набором даних, яка працює як потужна платформа даних клієнтів, механізм персоналізації, механізм аналітики, а також менеджер міжканальних кампаній.

Виносячи дані й аналітику на передній план, це допомагає вам створити міцну культуру даних, щоб ви могли розробляти свої маркетингові стратегії на основі розуміння. Також можна надіслати правильне повідомлення потрібній аудиторії за допомогою маркетингових кампаній.

  Остаточний посібник з очищення ваших Icky AirPods

ПРОДАЖ манго

ПРОДАЖ манго – це платформа даних клієнтів на базі штучного інтелекту, яка дає змогу максимально використати власні дані для досягнення оптимального зростання вашої організації. Він збирає дані з різних точок взаємодії та джерел для створення повного профілю клієнта в поточній базі даних клієнтів.

На цій платформі ви можете легко керувати структурованими та неструктурованими даними клієнта за допомогою єдиного ідентифікатора клієнта. Це також дозволяє виконувати персоналізоване багатоканальне спілкування залежно від уподобань і поведінки клієнтів. Ви також можете використовувати його функцію AI Predictive Analytics, щоб знайти свій наступний крок.

Автопілот

Автопілот є однією з найкращих компаній, що займаються платформою даних клієнтів, яка об’єднує всі дані клієнтів, маркетингові канали, аудиторії та аналітику даних на одній платформі. З оглядом на 360° кожного клієнта ви можете знайти найцінніші аудиторії та націлити їх.

Цей CDP підтримує інтеграцію з такими платформами, як Facebook, Shopify, Zapier, WooCommerce, Recurly та HelpScout, для підключення даних ваших клієнтів. Перегляньте статистику на його інформаційній панелі та вживайте заходів, використовуючи його аналітику та звіти.

BlueConic

Використання BlueConic CDP, компанії можуть трансформувати відносини з клієнтами та досягати цільового прибутку, отримуючи доступ до даних першої сторони клієнтів з будь-якого місця та в будь-який час.

Він може перетворити кожну зібрану інформацію на дієвий атрибут і зберегти його в єдиному профілі клієнта. Ця платформа використовує унікальний ідентифікатор, щоб представляти кожного клієнта та надавати вам високоякісні дані для покращення результатів бізнесу. Тут також можна створювати багатовимірні сегменти та розгортати прогнозні моделі.

BlueVenn

Ви хочете створити персоналізований маркетинг 1:1 для своїх клієнтів? Якщо так, продовжуйте BlueVenn. Ця платформа даних про клієнтів об’єднує всі точки взаємодії з клієнтами, щоб забезпечити єдиний перегляд клієнта без повторюваних записів.

Ви можете легко візуалізувати шлях клієнта за допомогою надійних записів про кожен клік, відкриття, відвідування, трансакцію, лайк і взаємодію. Уніфіковане подання позбавить від будь-яких накопичувальних даних і забезпечить доступ для кожної команди. Крім того, це дає вам змогу централізовано керувати вподобаннями клієнтів і отримувати згоду.

Висновок

Якщо у вас виникли проблеми з керуванням кількома застарілими системами для аналізу інформації про клієнтів або ви не отримуєте бажаних результатів, краще перейти на платформу даних клієнтів. Ці платформи функціонують як централізований центр, який отримує дані з багатьох джерел і об’єднує їх у єдину базу даних.

Використовуючи важливі дані, зокрема відгуки користувачів, дані про обслуговування клієнтів і показники кампанії, зібрані CDP, ваша компанія може розробити індивідуальну стратегію цифрового маркетингу.

Щоб краще використовувати дані, ви можете дізнатися про курси з аналізу даних.