11 найкращих плагінів WordPress AI 2023

| | 0 Comments| 12:06 PM
Categories:

Плагіни WordPress зі штучним інтелектом допомагають оптимізувати та використовувати весь потенціал вашого веб-сайту в аспектах, у яких ви, можливо, не вмієте добре розбиратися, як-от дизайн і кодування. Плагіни AI роблять цей процес менш трудомістким, тож ви можете отримати максимальну віддачу від своєї продуктивності.

Штучний інтелект – актуальна тема. Зрештою, він змінює майже все навколо нас, включаючи WordPress — найпопулярніше рішення для керування вмістом (CMS).

Немає значення, чи ви програміст, керівник проекту чи хтось, хто працює в галузі досліджень і розробок; ви повинні покладатися на ШІ, щоб виконувати роботу швидше. Це покращує ваш робочий процес, роблячи вас ефективними та продуктивними.

Але що станеться, якщо ви поєднаєте ШІ та WordPress? Ви отримуєте найкращий спосіб керувати своїм сайтом WordPress з багатьма іншими функціями AI у вашому розпорядженні, про що може свідчити список плагінів у таблиці нижче!

Назва

опис

Досліджуйте

Divi AI

ШІ-помічник для швидкого створення сайту WordPress за допомогою Divi.

Elementor AI

Створюйте вміст, код і зображення за допомогою конструктора Elementor.

Рейтинг Math SEO

SEO плагін із покращенням штучного інтелекту для оптимізації та аналізу на сторінці.

AI Engine

Отримуйте доступ до популярних моделей ШІ, створюйте вміст і запускайте чат-ботів.

Uncanny Automator

Підключіть понад 130 програм, інтегруйте моделі ШІ для автоматизації сайту.

ShortPixel

Оптимізація зображень за допомогою штучного інтелекту, SmartCrop для ескізів по центру.

10Web AI Assistant

Створення контенту на основі AI, покращення SEO для WordPress.

Tidio

Платформа обслуговування клієнтів на основі ШІ з чат-ботом LYRO AI.

Посилання Whisper

Автоматизуйте внутрішнє зв’язування за допомогою пропозицій і звітів AI.

Веб-сканер шкідливих програм Quttera

Сканер зловмисного програмного забезпечення на базі ШІ для безпеки WordPress.

Голосник

Перетворюйте текст на мовлення за допомогою ШІ з 275 голосами.

Так, вже є багато чудових плагінів і тем WordPress. Однак ми шукали найкращі плагіни штучного інтелекту для WordPress, щоб надати у ваше розпорядження кращі функції.

Отже, навіщо чекати? Давайте детально розглянемо найкращі плагіни WordPress AI.

Що робить плагін WordPress плагіном ШІ?

Іншими словами, що таке плагін WordPress AI?

Якщо ми оновимо наші основи, то плагін WordPress – це доповнення, яке можна підключити до свого сайту WordPress, як плагіни WordPress SEO або плагіни спливаючих вікон. Роблячи це, ви отримуєте доступ до додаткових функцій. Наприклад, ви можете зробити свій сайт електронною комерцією, встановивши плагін WooCommerce.

З іншого боку, плагін WordPress зі штучним інтелектом надає потужність ШІ WordPress. Плагіни AI пропонують нові функції, покращену функціональність і автоматизацію.

Ці плагіни штучного інтелекту можуть допомогти вам створити унікальний вміст, покращити оптимізацію пошукової системи або як ви працюєте з користувачами веб-сайту за допомогою інтеграції чату. Багато плагінів WordPress зі штучним інтелектом допомагають розробляти та кодувати ваш сайт WordPress.

Якщо ви підете до офіц Репозиторій плагінів WordPress і виконайте пошук за словами «AI», «плагіни WordPress AI» або «Artificial Intelligence», ви знайдете результати, які містять сотні плагінів для кожного результату.

Як користувач WordPress, переглядати список забирає багато часу та непрактично. І тому ми перерахуємо для вас найкращі плагіни WordPress AI. Ці плагіни можуть допомогти вам зробити багато речей, включаючи SEO, оптимізацію зображень, написання вмісту тощо.

А тепер почнемо!

Divi AI

Divi — добре відома тема та плагін в екосистемі WordPress. Нещодавно вони оприлюднили свій погляд на ШІ, тобто Divi AI. Це помічник зі штучним інтелектом, який допоможе створити сайт WordPress за лічені хвилини.

Як і оригінальна тема Divi, Divi AI добре інтегрується в екосистему WordPress. Він бездоганно працює з темами Divi та конструкторами сторінок. Це полегшує процес вивчення Divi, надаючи додатковий контекст. Крім того, ви можете використовувати його для швидкого створення вмісту та зображень для свого веб-сайту одним клацанням миші.

особливості:

 • Автоматично створюйте вміст, зображення або модулі одним клацанням миші.
 • Створення зображень автоматично на основі контексту сторінки
 • Покращте наявні зображення, щоб вони відповідали темі та стилю сайту
 • Пишіть вміст за допомогою Divi AI або отримуйте пропозиції
 • Необмежене використання для створення тексту та зображень

Divi AI достатньо розумний, щоб зрозуміти ваші потреби. Він робить це, вивчаючи це з вашого веб-сайту. Він вивчає контекст із назви вашого сайту, опису та вмісту поточної сторінки, яку ви редагуєте. Ви також можете створити повні модулі для свого сайту, окрім вмісту та зображень.

Чому ви повинні це отримати?

Divi AI — чудовий вибір для тих, хто має тему Divi або користується конструктором сторінок Divi. Це може ще більше покращити чудовий пакет Divi, який ви вже використовуєте. Крім того, ви можете вибрати Divi AI для створення зображень для свого сайту.

  Що таке брандмауер із збереженням стану та без збереження стану?

Ціноутворення

Divi AI є платним плагіном, однак ви можете спробувати його безкоштовно!

Elementor AI

Elementor AI надає потужність ШІ на ваш веб-сайт, дозволяючи створювати вміст, код і зображення. Він добре працює з конструктором Elementor, оскільки оптимізує процес створення сайту та може миттєво писати власний код, вміст і зображення.

Наприклад, ви можете створити спеціальний код CSS, який додає ефекти до вашого веб-сайту. Все, що вам потрібно зробити, це попросити Elementor AI зробити це для вас, використовуючи введення природною мовою, і він згенерує код для вас. І просто так у вас є робочий код, який працює на вашому сайті без написання жодного рядка коду.

особливості:

 • Прямий доступ до ШІ з області вмісту кожного віджета.
 • Напишіть привабливий короткий текст для свого бізнесу
 • Перекладіть свою копію на 26 мов одним клацанням миші.
 • Змінюйте зображення за допомогою простих підказок
 • Напишіть код HTML і CSS

Подібним чином ви можете писати вміст за допомогою віджета текстового редактора. ШІ розумний і забезпечує чудову копію, яка відповідає голосу вашого бренду. Крім того, ви можете перекласти копію на 26 мов. Однак він створює лише коротку копію. Отже, якщо ви хочете писати дописи в блогах, то Elementor AI не для вас.

Чому ви повинні це отримати?

Elementor AI — це зручний плагін WordPress AI. Це дозволяє створювати переконливі короткі тексти, які допоможуть вам краще продавати. Крім того, ви можете легко створювати зображення, змінювати їх і створювати варіації. Нарешті, ви можете створити спеціальний код HTML і CSS, щоб покращити дизайн свого веб-сайту ефектами, які відповідають голосу та тону вашого бренду.

Ціноутворення

Elementor AI доступний у двох цінових пакетах: AI Starter і AI Power. Якщо у вас є веб-сайт Elementor, ви можете спробувати його перед покупкою.

Рейтинг Math SEO

Рейтинг Math SEO вже є популярним плагіном WordPress SEO. Однак він потрапив до списку найкращих плагінів WordPress зі штучним інтелектом завдяки новим функціям штучного інтелекту, які допомагають вам краще керувати SEO на сторінці вашого сайту.

Установивши його, ви можете перейти до будь-якої публікації в блозі чи на сторінці й попросити ШІ вмісту Rank Math створити заголовок, посилання, кількість медіа та оптимізований SEO-вміст.

Ви можете додати ключове слово SEO на свою сторінку з оптимізованим вмістом SEO. Це коштуватиме вам один кредит, але дасть вам належний аналіз вмісту штучним інтелектом, який перераховує різні бали для вмісту сторінки. Ви можете використовувати його, щоб покращити свій вміст і отримати кращий рейтинг. Крім того, він також аналізує конкуренцію та надає інформацію про ціну за клік та обсяг за ключовим словом.

особливості:

 • Отримайте правильні рекомендації щодо SEO
 • Потужний модуль штучного інтелекту вмісту дає змогу дізнатися більше про свій вміст і покращити його за допомогою додаткових ключових слів, покращень заголовків, кількості слів тощо.
 • Надати рекомендацію щодо динамічної оптимізації
 • Пропонуйте розумні пропозиції посилань для кращого цитування у вашому вмісті
 • Пропонуйте інформацію про обсяг пошуку, CPC та конкуренцію реклами

Ви також отримуєте список додаткових ключових слів і поширених запитань, які можна включити у свій вміст, щоб підвищити його шанси отримати вищі позиції в Google. Якщо ви коли-небудь користуєтеся SurferSEO, то побачите, що він працює аналогічно. Однак вам не потрібно залишати свій редактор WordPress, щоб оптимізувати свій вміст тут.

Чому ви повинні це отримати?

Rank Match SEO — чудовий плагін для SEO. Додаток Content AI став потужнішим, оскільки він дозволяє створювати вміст і оптимізувати його для пошукових систем. Отже, якщо ви блогер або письменник, ви можете використовувати його для написання оптимізованого для SEO вмісту.

Ціноутворення

Rank Math SEO можна використовувати безкоштовно. Однак він використовує один кредит кожного разу, коли ви використовуєте його функцію AI. Він також пропонує платні плани.

AI Engine

Якщо ви уважно помітили, більшість плагінів WordPress AI є еволюцією свого колишнього. (Divi, Elementor і Rank Match SEO). Вони додають нові можливості ШІ до свого існуючого рішення. однак, AI Engine це новий плагін WordPress AI, який дозволяє виконувати багато речей AI на вашому веб-сайті WordPress.

AI Engine надає вам доступ до популярних моделей штучного інтелекту, зокрема ChatGPT, DaVinci, Microsoft Azure тощо. Інтегрувавши їх за допомогою API інструменту, ви тепер можете використовувати його для створення вмісту для свого сайту. Крім того, ви можете створювати зображення для свого веб-сайту, надаючи підказки, не залишаючи веб-сайт.

особливості:

 • Можливість використовувати вибір вашої моделі ШІ.
 • Він пропонує чудовий майданчик зі штучним інтелектом для виконання різних дій.
 • Можливість запуску чат-бота ChatGPT на вашому сайті.
 • Навчіть свій ШІ краще виконувати деякі завдання.
 • Налаштуйте та налаштуйте поведінку ШІ
  Як заблокувати електронні листи в Gmail

Його AI Playground — це місце, де ви проводите більшу частину часу, оскільки воно дозволяє робити багато речей, включаючи виправлення, SEO, переклади, заповнення полів продуктів WooCommerce тощо. Крім того, ви можете використовувати його для запуску чат-бота ChatGPT на своєму веб-сайті.

Чому ви повинні це отримати?

AI Engine — чудовий вибір для універсального інструменту штучного інтелекту для веб-сайту WordPress.

Ціноутворення

AI Engine можна використовувати безкоштовно. Однак, щоб отримати доступ до всіх його функцій, вам потрібно отримати один із його платних планів.

Uncanny Automator

Uncanny Automator це чудовий плагін WordPress AI, який дозволяє вам керувати своїм веб-сайтом. Це дозволяє підключати різні плагіни, програми та служби безпосередньо з інформаційної панелі, не покладаючись на сторонні служби інтеграції, як-от Zapier.

особливості:

 • Легко підключайте понад 130 програм і служб.
 • Пропонує простий візуальний конструктор без коду
 • Отримайте доступ до чудових моделей ШІ та використовуйте їх відповідно до своїх вимог.

Надійні плагіни автоматизації підтримують понад 130 плагінів і служб. Це означає, що ви можете перенести на свій сайт потужність таких інструментів ШІ, як Open AI. Після підключення ви можете використовувати можливості моделі штучного інтелекту для написання вмісту, створення зображень або роботи чат-бота на вашому сайті.

Чому ви повинні це отримати?

Uncanny Automator дозволяє автоматизувати ваш сайт, підключаючись до різних програм і служб. Як бізнес ви можете використовувати його для підключення до моделей штучного інтелекту або таких послуг, як OpenAI, і покращувати вміст вашого сайту, зображення та взаємодію з клієнтами за допомогою чат-ботів.

Ціноутворення

Користуватися ним можна безкоштовно, але ви також можете вибрати платний план для додаткових функцій!

ShortPixel

ShortPixel це добре відомий плагін для оптимізації зображень для WordPress. Нещодавно вони додали можливості SmartCorp – функцію на базі штучного інтелекту, яка використовує штучний інтелект для належного створення мініатюр.

AI гарантує, що об’єкт на мініатюрі завжди буде по центру та правильно обрізаний. Це економить користувачеві багато часу.

особливості:

 • Стискайте та оптимізуйте зображення одразу після їх завантаження.
 • Підтримка основних типів зображень, включаючи GIF, JPG і PNG.
 • Пропонує перетворення зображень
 • Створюйте обрізані мініатюри, які завжди розташовані по центру, за допомогою можливостей SmartCrop

Крім того, ShortPixel автоматично оптимізує та стискає зображення. Після встановлення він автоматично починає оптимізувати зображення, щойно ви їх завантажите. Ви також можете масово оптимізувати свої старі фотографії. Загалом, ShortPixel — це потужний плагін для оптимізації зображень, який використовує штучний інтелект для виконання важкої роботи💪.

Чому ви повинні це отримати?

ShortPixel відповідає потребам майже кожного сайту WordPress. Він добре обробляє зображення та виконує всю роботу сам за допомогою ШІ.

Ціноутворення

Користуватися ShortPixel безкоштовно, хоча вам потрібно буде вибрати платний план, щоб ознайомитися з усіма його функціями.

10Web AI Assistant

10Web AI Assistant ваш найкращий друг, якщо ви хочете створювати оптимізований для SEO вміст із високим рейтингом. Завдяки потужності штучного інтелекту ви можете писати вміст набагато швидше прямо в середовищах Classic і Gutenberg. Усе, що вам потрібно зробити, це вказати заголовок публікації/сторінки, щоб створити структуру статті та вміст для вас.

особливості:

 • Виправте проблеми з пошуковою системою пошукових систем і читабельністю за допомогою ШІ
 • Створення планів дописів у блозі
 • Пропонує понад 20 шаблонів вмісту
 • Покращуйте SEO веб-сайту за допомогою штучного інтелекту
 • Створюйте контент, зокрема дописи в блогах, прес-релізи, електронну комерцію, рекламу тощо.

Ви також можете використовувати його для мозкового штурму🧠 ідей або написання першої чернетки, яку можна редагувати вручну, щоб відповідати голосу та тону вашого бренду. Крім того, він також пропонує генератори вмісту та шаблони, надаючи вам більше інструментів для швидкого створення вмісту. WebAI Assistant також допоможе вам покращити SEO шляхом безпосередньої інтеграції в популярні плагіни SEO, включаючи Yoast SEO.

Чому ви повинні це отримати?

Ви повинні отримати його, якщо вам потрібен належний помічник із написання WordPress на основі AI.

Ціноутворення

Його можна безкоштовно використовувати з платним планом для цих додаткових функцій.

Tidio

Tidio – це платформа обслуговування клієнтів на базі штучного інтелекту, яка дозволяє надавати комплексну підтримку клієнтів на вашому веб-сайті WordPress. Він пропонує наскрізні рішення, включаючи інтеграцію чату зі штучним інтелектом, автоматизацію робочих процесів і керування системами електронної пошти.

особливості:

 • Потужний чат-бот LYRO AI, який пропонує людські відповіді.
 • Миттєво відповідайте клієнтам за допомогою AI Reply Assistant.
 • Він поставляється з 35 попередньо визначеними шаблонами чат-ботів
 • Повна інтеграція сторонніх розробників

Tidio використовує чат-бот LYRO AI, щоб керувати всім і відчувати себе людиною. Tidio використовує AI Reply Assistant, функцію OpenAI, щоб покращити час відповіді. Використовуючи його, власники бізнесу можуть відповідати на запити клієнтів в один клік.

  Виправте, що Hulu не працює на телевізорі Samsung

Чому ви повинні це отримати?

Якщо ви шукаєте високопродуктивний чат-бот для свого сайту WordPress, тоді Tidio — чудовий вибір. Він пропонує бездоганну інтеграцію з WordPress і його легко налаштувати.

Ціноутворення

Tidio пропонує як безкоштовні, так і платні плани. Однак безкоштовний план має лише 50 обмежень у чаті.

За допомогою Link Whisper ви можете автоматизувати внутрішні посилання на своєму веб-сайті WordPress за допомогою потужності ШІ. Це допоможе вам створити значущі внутрішні посилання, які будуть корисними для читачів і рейтингу SEO.

Link Whisper пропонує відповідні внутрішні посилання, коли ви пишете за допомогою ШІ. Link Whisper сканує вміст сайту та починає лише пропонувати посилання. Це гарантує, що внутрішні посилання також вказують на старі публікації.

І якщо ви зосереджуєтеся на кількох ключових словах, ви можете задати функцію автоматичного посилання Link Whisper, яка автоматично створює внутрішні посилання для певних ключових слів.

особливості:

 • Отримати пропозиції щодо внутрішніх посилань
 • Додайте цільове ключове слово, щоб створити кращі внутрішні посилання
 • Виправте непрацюючі посилання, включаючи 404 сторінки
 • Отримайте пропозиції внутрішніх посилань з інших ваших сайтів

Щоб отримати уявлення про те, як внутрішні посилання працюють на вашому сайті, ви також отримаєте відповідний звіт про внутрішні посилання, щоб побачити структуру сайту та дізнатися про іншу захоплюючу статистику, зокрема втратили публікації, непрацюючі посилання та помилки 404.

Чому ви повинні це отримати?

Внутрішнє зв’язування – це постійний процес. Потрібен час і зусилля, щоб зробити це правильно. Link Whisper для вас, якщо ви хочете, щоб штучний інтелект взяв на себе контроль і виконував роботу краще.

Ціноутворення

Link Whisper поставляється з безкоштовною версією з обмеженими можливостями. Їхнім повністю функціональним плагіном можна скористатися за допомогою одноразового платежу за сайт.

Веб-сканер шкідливих програм Quttera

Оскільки онлайн-загрози розвиваються за допомогою штучного інтелекту, життєво важливо використовувати сканер шкідливих програм на основі штучного інтелекту, наприклад Quttera. Це чудовий плагін WordPress на основі штучного інтелекту, який захищає ваш сайт WordPress від хробаків, вірусів, троянів, шпигунського програмного забезпечення та інших шкідливих загроз.

Під капотом Quttera використовує механізм сканування штучного інтелекту, який автоматично сканує, виявляє та обробляє зловмисні загрози, включаючи заплутаний або шкідливий код.

особливості:

 • Чудовий AI Scan Engine, здатний ідентифікувати різні типи загроз.
 • Статус пропозиції в чорному списку.
 • Надає докладний звіт про розслідування.

Щойно ви почнете сканування, ви отримаєте повний звіт. Крім того, ви можете запустити сканування безпосередньо з інформаційної панелі WordPress.

Чому ви повинні це отримати?

Якщо ви хочете захистити свій сайт WordPress від зловмисних загроз і вам потрібен сканер зловмисного програмного забезпечення на основі штучного інтелекту, то Quittera — чудовий вибір.

Ціноутворення

Quttera пропонує безкоштовну версію з обмеженою функціональністю. Для платної версії вам потрібно буде отримати її платну версію, вартість якої починається від 10 доларів на місяць.

Голосник

Ваші читачі люблять слухати ваші публікації в блозі? Якщо так, то можна використовувати Голосник для автоматизації перетворення тексту в мовлення. Він використовує штучний інтелект для перетворення тексту на мовлення — на базі Google Cloud Platform.

особливості:

 • Підтримка 45 мов.
 • Він пропонує 275 голосів.
 • Повний контроль над вихідним голосом, включаючи швидкість відтворення, стать і висоту мовлення.
 • Підтримує сучасні браузери, включаючи Safari, Edge і Chrome.

Voicer пропонує чудові можливості для користувачів, надаючи 275 голосів і 45 мов. Ви можете налаштувати вихід, змінивши стать, швидкість відтворення голосу та висоту мовлення.

Чому ви повинні це отримати?

Voicer — це ідеальний плагін WordPress AI для веб-сайтів, які хочуть автоматично перетворювати текст на голос.

Ціноутворення

Voicer пропонує лише опцію платної ліцензії.

Висновок

Плагіни AI WordPress дозволяють використовувати потужність AI для покращення керування сайтом. Це може бути чат-бот на основі штучного інтелекту або створювач внутрішніх посилань на основі штучного інтелекту.

А якщо вам потрібен доступ до сучасних моделей штучного інтелекту, таких як ChatGPT, ви завжди можете вибрати плагіни штучного інтелекту WordPress, які дозволять підключити їх до вашого сайту, тобто Uncanny Automator і AI Engine.

Якщо ви вирішите використовувати плагін AI WordPress, ви отримаєте такі переваги:

 • Підвищення ефективності
 • Краща якість вмісту, що рейтингує
 • Краща підтримка клієнтів
 • Покращений досвід користувача
 • Економити час

Можливості безмежні, і тільки від вас залежить, як використовувати ШІ, щоб заощадити час і підвищити прибутки.

Також ознайомтеся з цими конструкторами веб-сайтів зі штучним інтелектом, щоб швидко створювати приголомшливі веб-сайти.