11 найкращих плагінів Photoshop, які піднімуть ваші навички дизайну на новий рівень

Categories:

Щоразу, коли ми говоримо про графічний дизайн, однією з перших програм, які спадають на думку, є Adobe Photoshop. Це найкращий друг кожного графічного дизайнера.

Adobe Photoshop або Adobe Suite, безсумнівно, належить до інструментів, які необхідно мати дизайнерам. Photoshop допомагає дизайнерам змінювати та маніпулювати своїми дизайнами таким чином, щоб кожен користувач міг виявити в них найкраще, незалежно від його досвіду. Крім того, це, мабуть, найкраща програма для редагування растрів і шарів.

Навіть якщо ви новачок у сфері графічного дизайну, ви можете скористатися простими для розуміння навчальними ресурсами Photoshop, щоб ознайомитися з інструментом.

Хоча Adobe Photoshop може творити чудеса, деякі сторонні плагіни можуть підвищити його ефективність до непередбаченої міри. Ці плагіни мають унікальні функції, які можуть допомогти вам створити щось надзвичайне.

Тут ми розглянемо найкращі плагіни Photoshop, щоб підняти ваші дизайнерські навички на новий рівень.

Що таке плагіни Photoshop?

Як ми щойно згадували, Adobe Photoshop — чудове програмне забезпечення для графічного дизайну. Але є обмеження того, що він зазвичай може робити. Плагіни Photoshop — це невеликі додаткові програми, які виходять за межі звичайних можливостей Photoshop.

Будь-хто, хто має необхідні знання та досвід програмування, може створити ці плагіни. Після встановлення плагін можна знайти в меню Photoshop, часто в розділі «Фільтр».

Хоча ці плагіни можуть бути чудовим способом підвищити вашу творчість, ви повинні перевірити їх сумісність перед їх встановленням. Якщо ви цього не зробите, ви можете встановити плагін, несумісний із вашою версією Photoshop, що спричинить його несправність або навіть збій.

Як плагіни Photoshop допомагають дизайнерам?

Кожен дизайнер, який хоче створити щось унікальне, повинен мислити нестандартно. Однак думати недостатньо. Вони повинні мати засоби, необхідні для втілення своєї концепції в життя. І Photoshop, незважаючи на надійний інструмент, іноді виявляється недостатнім у таких випадках.

На щастя, плагіни Photoshop можуть заповнити цю прогалину та допомогти розширити його можливості. Ці плагіни допомагають дизайнерам не лише економити час, скорочуючи кроки та автоматизуючи виснажливі процеси, але й підвищуючи продуктивність завдяки впровадженню додаткових функцій. Ось чому ці розширення або плагіни є обов’язковими для всіх дизайнерів.

Переваги використання плагінів Photoshop

Плагіни Photoshop можуть підвищити ефективність і креативність дизайнера, пропонуючи численні переваги. Нижче наведено деякі з його переваг:

 • Іноді цифрові дизайни можуть виглядати трохи штучно, оскільки текстури не мають тепла аналогового дизайну. Плагін може зробити дизайн виглядати природним.
 • Це може допомогти вам збільшити зображення понад його початковий розмір, не викликаючи пікселізації.
 • Якщо точність — ваша головна турбота, системи лінійок Photoshop інколи може бути недостатньо. Плагін може допомогти вам з легкістю створювати власні сітки, додавати напрямні, позначати середини та краї тощо.
 • Це може допомогти вам уточнити повторення шаблону, не виконуючи занадто багато кроків.
 • Вирізання шарів і форм виглядає легко, але часто стає виснажливим процесом. Плагін Photoshop може заощадити час, автоматично виконуючи ці процеси одним клацанням миші.
  Що робити, якщо комп’ютер не переходить у режим сну

Давайте тепер розглянемо деякі з найкращих плагінів Photoshop, доступних для встановлення. Ці інструменти дають вам неперевершений досвід проектування:

Adobe Camera Raw

Adobe Camera Raw — це плагін Photoshop, який дозволяє користувачам покращувати свої файли RAW, TIFF, JPEG тощо. За допомогою цього плагіна ви можете підвищувати різкість, регулювати контраст, змішувати кольори тощо для необроблених даних зображення RAW.

Adobe Camera Raw використовує неруйнівне редагування. Це означає, що плагін ніколи не зіпсує вихідне зображення, і ви можете повернутися до нього, якщо потрібно.

Adobe Camera Raw постачається разом із самим Photoshop. Отже, ви повинні взяти підписку, заплативши 10 доларів, щоб встановити та використовувати плагін.

Pexels

Pexels — це плагін Photoshop, який дозволяє дизайнерам використовувати безкоштовні стокові зображення для будь-яких своїх проектів. Він пропонує різноманітну бібліотеку з понад 3 мільйонами зображень і відео, а новий вміст постійно додається.

У Pexels є велика глобальна спільнота кваліфікованих фотографів, які діляться своїми фотографіями на платформі та дозволяють кожному використовувати їх без обмежень, навіть для комерційних проектів.

Крім того, ви можете поставити лайк певним фотографіям, щоб пізніше легко їх знайти. Наразі Pexels можна безкоштовно встановити в Adobe Exchange.

On1 Ефекти

On1 Effects — це плагін, який надає безліч ефектів, таких як вбудовані фільтри, пресети, таблиці пошуку, текстури тощо.

Як дизайнер ви можете експериментувати та створювати щось виняткове, змішуючи, поєднуючи або налаштовуючи ці ефекти. Інструмент використовує технологію штучного інтелекту, щоб отримати результати професійного вигляду.

Для вашої інформації, On1 Effects можна використовувати як окрему програму та плагін.
Наразі On1 Effects коштує одноразовий платіж у розмірі 59,99 доларів США.

Колекція Nik

Nik Collection — це потужний набір із восьми плагінів, які допомагають покращити ваші зображення. Від креативного редагування кольорів до додавання вінтажних ефектів до налаштування тонів, насиченості, перспективи тощо – у цих плагінах є все.

Крім того, у ньому є спільнота фотографів, які розробили сотні попередніх налаштувань для використання.

Ви можете придбати Nik Collection одноразовою оплатою в розмірі 149 доларів США. Після покупки, окрім восьми необхідних плагінів, ви безкоштовно отримаєте DxO PhotoLab 5 – надійний фоторедактор RAW.

Чорнило

Ink — це плагін, який дозволяє дизайнерам створювати зручні макети та інтерфейси користувача. Це полегшить початківцям користувачам Photoshop зрозуміти ваш дизайн. Ink показує командам розробників повні специфікації, як-от форматування тексту, розміри шарів, стилі шарів тощо.

Завдяки цьому Ink допомагає розробникам краще зрозуміти ваші проекти та гарантує, що вони не тлумачать ваші макети неправильно. Цікаво, що Ink тепер має підтримку монтажної області.

Зараз Ink доступний для безкоштовного завантаження на офіційному веб-сайті.

Оптика

Optics від Boris FX — це плагін для візуальних ефектів і редагування зображень, який допомагає перетворити ваші звичайні зображення на щось унікальне та привабливе.

Ці ефекти варіюються від базового редагування зображень до кінематографічних ефектів голлівудського рівня та створення реалістичних частинок. Наразі програмне забезпечення пропонує 174 унікальні фільтри та тисячі творчих налаштувань.

  Керуйте бухгалтерським обліком, розрахунком заробітної плати та працівниками свого бізнесу за допомогою Patriot Software

Крім того, програма доступна як у формі плагіна, так і окремо. Optics має два варіанти преміум-підписки: місячну та річну за 9 доларів США на місяць та 8,25 доларів США на місяць (щорічна оплата становить 99 доларів США) відповідно.

CSS3Ps

CSS3Ps — це хмарний плагін Photoshop, який допомагає конвертувати ваші шари в стилі CSS3. Оскільки плагін використовує хмарну технологію, усі оновлення та виправлення помилок є прозорими за своєю природою. Тож вам навіть не доведеться оновлювати плагін, щоб отримати нові функції.

Після перетворення ви зможете побачити стиль CSS3 у своєму браузері та поділитися ним з іншими. CSS3P підтримують кілька шарів, префіксів і стилів, таких як градієнтне накладання, внутрішня тінь, зовнішнє світіння, обведення тощо.

Зараз CSSP3Ps доступний для безкоштовного завантаження на офіційному веб-сайті.

Безкоштовний пошук акцій

Free Stock Search — це плагін Photoshop, який допомагає дизайнерам шукати безкоштовні стокові зображення та використовувати їх у своїх проектах. Як користувач, ви можете шукати стокові фотографії на таких платформах, як unsplash.com, pixabay.com, pexels.com тощо, прямо в програмі.

Одним клацанням миші інструмент завантажить зображення та імпортує його безпосередньо до Photoshop або інших програм Adobe, таких як Illustrator, InDesign тощо. Усі стокові зображення безкоштовні, тобто дизайнери можуть використовувати їх у своїх некомерційних і комерційних проектах без будь-яких обмежень. .

Як випливає з назви, Free Stock Search доступний для безкоштовного завантаження на Adobe Exchange. Однак після пошуку програма відображає деякі результати з Adobe і Shutterstock. Розробник отримає невелику комісію, якщо ви придбаєте зображення з цих двох платформ.

Розширення Powtoon для Photoshop

Розширення Powtoon для Photoshop — це простий спосіб перетворити дизайни Photoshop на відеоанімацію. Цей плагін дозволяє експортувати вибрані монтажні області або всі монтажні області до Powtoon і за лічені секунди перетворити їх на професійно виглядаюче анімаційне відео.

Powtoon також дозволяє покращити ваше відео за допомогою спеціальної анімації, звукових доріжок, відеоматеріалів тощо, перш ніж завантажувати їх безпосередньо на Facebook, YouTube або деінде. Крім того, ви можете редагувати зображення з бібліотеки Powtoon у Photoshop і зберігати їх на комп’ютері.

Наразі розширення Powtoon для Photoshop не коштує грошей, і ви можете завантажити його безкоштовно на Adobe Exchange.

Плагін Getty Images

Плагін Getty Images — це потужне розширення, яке дозволяє ліцензувати та завантажувати фотографії та відео з Photoshop. Цей плагін надає користувачам доступ до мільйонів ліцензованих і безоплатних фотографій і зображень для використання у своїх проектах.

Він також має дошки, які дизайнери можуть використовувати для впорядкування завантажених зображень і відео. Крім того, інструменти пошуку та вдосконалення інструменту гарантують, що ви отримаєте саме ті результати, які вам потрібні. Існує можливість вибрати свої вподобання, щоб персоналізувати свій досвід.

На момент публікації ви можете завантажити та встановити плагін Getty Images на Adobe Exchange.

Shutterstock

Використовуючи плагін Shutterstock, дизайнери можуть завантажувати безліч фотографій, відео, ілюстрацій тощо з його колекції та створювати дивовижні проекти. Платформа курує найкращий контент, доступний на ринку.

  Виправте код помилки Xbox Live 80072EF3

Його зручні фільтри пошуку забезпечують точний пошук вмісту, який ви шукаєте. Shutterstock дозволяє вам безкоштовно використовувати його вміст, звичайно, з водяними знаками, щоб побачити, як ваша концепція втілюється в життя.

Якщо ви задоволені своїм твором, ви можете просто отримати ліцензію на вміст, і редагування буде автоматично застосовано повторно, заощаджуючи час.

Зараз ви можете безкоштовно завантажити плагін Shutterstock на Adobe Exchange.

Як встановити плагіни Photoshop?

Завантажити плагіни Photoshop недостатньо; їх потрібно правильно встановити, щоб ними користуватися. Ось як ви можете встановити бажані плагіни:

 • Почніть із запуску програми Photoshop на комп’ютері чи ноутбуці.
 • Натисніть опцію «Редагувати» на панелі меню, а потім виберіть Налаштування > Плагіни.
 • Далі завантажте потрібний плагін.
 • Після завантаження відкрийте папку «Program Files» на комп’ютері, а потім відкрийте папку «Photoshop».
 • Звідти знайдіть папку «Plugins» і перетягніть завантажений плагін зі свого комп’ютера в цю папку.
 • Перезапустіть програму Photoshop, щоб знайти новий плагін у опції «Фільтри».

Як використовувати плагіни Photoshop?

Після встановлення плагіна вам доведеться перезапустити програму Photoshop, щоб зміни набули чинності. Після встановлення ви побачите щойно встановлений плагін у розділі «Фільтри». Пам’ятайте, що кожен плагін відрізняється. Тому ви повинні слідувати інструкціям розробника, щоб отримати уявлення про те, що може робити плагін.

Крім того, якщо на веб-сайті виробника є відеоінструкція, ви також повинні переглянути її, щоб отримати повне уявлення. Важливо дізнатися, чи плагін працює без активного вибору, функціонує лише тоді, коли ви вибираєте певний колірний режим тощо. Вивчення цього допоможе вам уникнути будь-яких небажаних ситуацій.

Крім того, ви повинні деактивувати плагін, якщо він не працює або стикається з проблемами продуктивності, доки розробник не представить виправлену версію. Це запобігатиме завантаженню плагіна під час запуску Photoshop.

Примітка автора

Графічні дизайнери завжди прагнуть створювати дизайни, які не тільки вражають, але й виділяються з-поміж інших. Хоча Adobe Photoshop є ідеальним вибором для графічного дизайну, він має свої обмеження.

Однак плагіни сторонніх розробників можуть допомогти Adobe Photoshop перевершити себе та надати дизайнерам нові функції, які можуть покращити якість проектів і робочого процесу. У цій статті ми зібрали кілька найкращих плагінів Photoshop, щоб підняти ваш дизайн на безпрецедентний рівень.

Як бачите, правильні плагіни Photoshop можуть покращити ваш робочий процес і додати розширені функції, недоступні в стандартній програмі. У нашій статті наведено список плагінів Photoshop, які піднімуть ваші дизайнерські навички на новий рівень. Зверніться до нього після визначення ваших конкретних потреб, щоб знайти ідеальний плагін.

Далі ви можете ознайомитися з навчальними посібниками для вивчення Photoshop онлайн.