11 найкращих офісних стільців для комфортної роботи вдома

Для нас останні три роки були важкими; Жити під час пандемії було непросто. За ці роки багато чого сталося, що призвело до численних змін у нашому способі життя.

Віддалена робота, яку часто називають роботою з дому, була одним із значних зрушень. Хоча це було корисно для багатьох, рано чи пізно багато людей усвідомлювали, що це суттєво вплинуло на їх здоров’я та продуктивність. Основними проблемами з культурою WFH є дискомфорт у спині та низька продуктивність.

Спочатку працювати від 8 до 10 годин, сидячи на звичайному стільці, не представляється проблемою. Однак вам не знадобиться багато часу, щоб зрозуміти, що ваше здоров’я значно погіршилося, що негативно вплинуло на вашу продуктивність. Це небезпечно як для вас, так і для вашої компанії.

У цій статті я розповім вам список офісних стільців для домашнього офісу. Однак якщо ви все ще налаштовані працювати на своєму звичайному кріслі, ви можете розглянути деякі причини, чому вам не варто проводити багато часу на звичайному кріслі.

Крім того, ми розглянемо, як виготовляються офісні стільці, головним пріоритетом яких є ваш комфорт і здоров’я. Ви швидко зрозумієте, що це вигідна інвестиція. У звичайному кріслі ви цього не відчуєте. Подумайте про інвестиції в здоров’я та продуктивність.

Наскільки шкодить вашому здоров’ю робота на звичайному стільці?

Треба визнати, що робота займає половину нашого життя. Крім того, ми часто нехтуємо стресом і проблемами зі здоров’ям, які відчуває наше тіло під час цього процесу. Крім того, більшість із нас довго чергує за комп’ютером. Ми швидко розуміємо, що неправильна постава є першопричиною наших проблем зі спиною.

Виною тому недорогий або звичайний стілець, на якому ми сидимо під час роботи. Існують різні конструкції стільців, починаючи від найпростіших, доступних і закінчуючи кріслами для керівників, які шкідливіші, ніж ви думаєте. Ось кілька помилок дизайну, які призводять до проблем.

 • Відсутність оббивки сидіння: диски нижньої частини спини швидко відчуватимуть напругу та дискомфорт, якщо сидіння не має належної амортизації. Що, якщо ви працюєте багато годин, дійсно небезпечно.
 • Недостатня опора для спини: ви повинні знати, що опора для спини — це міф, якщо ви шукаєте менш дорогу альтернативу крісла. Підтримка нижньої частини спини зазвичай недоступна у звичайних кріслах, оскільки вони зазвичай складаються з двох частин: сидіння та верхньої частини спинки.
 • Фіксовані спинки, які обмежують вашу здатність рухати спиною або робити зміни, і є однією з основних причин болю в спині
 • Відсутність регулювання висоти є ще одним частим фактором болю в спині; щоб не нахилятися або потягнутися, потрібно мати можливість змінити висоту сидіння.
 • Ви не можете бути продуктивними, коли вам погано. Вашій продуктивності буде заважати навантаження на спину та напруга в голові. Від цього постраждаєте як ви, так і бізнес, на який ви працюєте.

  Ось вибір офісних стільців, які запобіжать проблемам зі спиною та шиєю, а також добре підійдуть до домашнього офісу.

  Білі настільні стільці Yaheetech

  Yeheeteh White Desk Chairs, перший пункт у списку, включають сучасну PU шкіру, підлокітники та колеса. Перше, що ви помітите, це сучасний зовнішній вигляд, який чудово підійде до вашого робочого простору. Крім того, сидіння та спинки виготовлені з міцної формованої піни та високоякісної поліуретанової шкіри з міцною прострочкою. Завдяки цим властивостям ваші нижні диски та спина відчуватимуть менший тиск.

    35+ комбінацій клавіш Mac для редагування тексту для прискорення введення тексту

  Розміри крісла: 24 дюйма (Д x 21,7 дюйма) Ш x 40,6 дюйма (В). Крім того, стілець має регульовану висоту від 88,5 см (35 дюймів) до 103 см (40,6 дюймів). Плавне обертання на 360 градусів із шумопоглинанням є ще однією особливістю. Це означає, що крісло можна безшумно рухати в кількох напрямках.

  Це міцне та стильне на вигляд крісло доступне в 6 різних кольорах. Нарешті, стильний вигляд крісла безумовно доповнить ваше робоче місце.

  Крісло керівника з високою спинкою

  Офісне крісло для керівника з високою спинкою має владний вигляд і ідеально підходить для людей, які працюють багато годин. Перше, що ви помітите, це те, що крісло вкрите шкірою, яка є стійкою до плям, відшарування та розтріскування. Подвійна м’яка подушка сидіння крісла, інтегрована поперекова підтримка, відкидний підлокітник і підголівник з високою м’якістю є серед інших його примітних характеристик.

  Про ваш комфорт буде подбати, а вищевказані характеристики поступово підвищать вашу продуктивність. Стілець має розміри 29,9 “Д x 26” Ш x 48 “В”. Вбудована поперекова підтримка була однією з особливостей, яка привернула мою увагу. Поперекову область крісла можна надути за допомогою подушки безпеки, щоб забезпечити вам належну підтримку.

  Крім того, висоту крісла можна змінювати, як і здатність крісла тихо гойдатися вперед-назад. Що стосується колірних варіантів, стілець можна придбати в чорному або коричневому кольорах. Нарешті, компанія обіцяє повне задоволення клієнтів, що видно в розділі огляду.

  Офісне крісло KERDOM з 3-D підлокітником

  Офісне крісло KERDOM з 3D-підлокітниками чудово підходить для людей, які працюють багато годин і люблять ігри або потокове передавання. Це крісло надає вам сучасний вигляд, зберігаючи ваш комфорт. Крісло має ідеальну систему підтримки попереку та чотири точки підтримки для голови, спини, сідниць і рук.

  Колеса крісла складаються з промислової сталі, кулькових підшипників і довговічних поліуретанових коліщаток. Тому вам не потрібно турбуватися про шум або подряпини на килимі чи підлозі. Високоякісні зручні сидіння гарантують, що ви можете працювати безперервно, не втомлюючись. Він має регульовані підлокітники, які можна від’єднати та приєднати за потреби.

  Стілець відносно простий у збиранні та має такі розміри: 20 “Д x 10″ Ш x 20” В. Що стосується варіантів кольорів, стілець доступний у чорному та білому кольорах. Нарешті, якщо ви працюєте багато годин, то динамічна структура цього крісла подбає про вас.

  Офісне крісло Balmstar

  Офісне крісло Balmstar має простий сучасний вигляд. Нехай вас не вводить в оману простий зовнішній вигляд крісла; він має багато опорних точок, таких як спина, стегна та руки. Крім того, він має подвійну поперекову підтримку та дихаючу зручну сітку в середній частині спини. Що зменшить навантаження на спину і при цьому забезпечить зручну поставу.

    Як використовувати FaceTime Handoff на iPhone, iPad і Mac

  Крім того, до складу крісла входить робоче крісло з 3D-повітряної сітки, яке зручне для шкіри та стійке до плям — товста подушка для сидіння для офісних стільців, яка є еластичною та дихаючою. Дихаюча конструкція стільця, яка не дасть вам пітніти, якщо ви працюєте довго, є однією з його головних переваг.

  Стілець має розміри 25,2 дюйма x 26,4 дюйма W x 35,5 дюйма. Крісло має дуже доступну ціну та доступне в трьох кольорах. Отже, якщо у вас обмежений бюджет, ви можете залишити це як один із варіантів.

  Ергономічне офісне крісло Nouhaus Ergo3D

  Одним із найпреміальніших крісел у нашому списку є ергономічне офісне крісло Nouhaus Ergo3D. Зачекайте, перш ніж вирішите подивитися на ціну; компанія може запропонувати багато. Корпорація надає деякі видатні функції, щоб відповідати ціновому діапазону.

  Крісло має 4D регульований підлокітник і поперекову систему, ElastoMesh, нахил спинки на 135 градусів, плавний гідравлічний підйом і подвійні коліщатка, оскільки ваш комфорт є вашим головним пріоритетом.

  ElastoMesh крісла має дихаючу конструкцію, щоб зберегти потік повітря та уникнути потовиділення. Для ефективного прилягання до вашого тіла 4D регульовані підлокітники можуть рухатися вперед, назад, вгору, вниз, з боку в бік і обертатися. Підголівник також можна регулювати вгору і вниз.

  Розміри крісла: 16,3 дюйма x 27,95 дюйма Ш x 44,09 дюйма. Крісло поставляється в чотирьох колірних варіантах. І останнє, але не менш важливе, він має видатний зовнішній вигляд і відчуття, які подбають про вашу поставу та створять зручну поставу.

  Сітчасте офісне крісло GABRYLLY

  Ергономічне сітчасте офісне крісло GABRYLLY має естетичний вигляд. Він впишеться в навколишнє середовище, незалежно від того, працюєте ви вдома чи в офісі. Конструкція крісла покращує комфорт людини, яка ним користується, забезпечуючи підтримку голови, спини, стегон і рук. Сітчасті сидіння та спинки забезпечують циркуляцію повітря для додаткової зручності. Ось деякі варті уваги характеристики.

  Хоча це ще одне дороге крісло в списку, виробник надає 5 років гарантії, що звучить як хороша угода. Стілець доступний у двох кольорах і має розміри 22 дюйма x 25,2 дюйма Ш x 45,3 дюйма.

  І останнє, але не менш важливе: стілець можна описати як універсальний предмет, який можна використовувати для різних завдань. Його дихаючий дизайн також є великим плюсом.

  Офісне крісло Мимоглад

  Офісне крісло Mimoglad має ергономічну спинку, яка відповідає вигину хребта людини. Завдяки регульованій поперековій підтримці ваша спина отримає відмінну підтримку від стільця. Тож крісло гарантує вам комфорт.

  Іншим важливим аспектом, який привернув мою увагу, були сидіння з рідної піни, які адаптуються відповідно до тиску стегон. Додаткові типові характеристики включають регульовану поперекову підтримку, високоякісну дихаючу поліефірну сітку, регульовані підголівники та підлокітники та тихі колеса на 360.

    8 найкращих платформ хостингу торговельного посередника для вашого майбутнього бізнесу

  Розмір крісла 35 “Д x 35” Ш x 40 “В. Це бюджетне офісне крісло, яке підійде для вашого робочого простору та забезпечить комфорт і продуктивність.

  Автономний ErgoChair Pro

  Autonomous ErgoChair Pro — це крісло, створене шляхом поєднання інженерії та мистецтва. Кожен компонент крісла був ретельно розроблений для зменшення дискомфорту в спині, підвищення комфорту та підвищення продуктивності. Крісло має п’ять конфігурацій фіксації, кожна з яких призначена для підтримки поперекової області та збереження стабільності хребта.

  Підголівник, спинка, підлокітник і нахил сидіння крісла регулюються. Він чудово сприяє покращенню кровообігу, зменшенню згорбленості, боротьбі з втомою, зменшенню болю в спині та виправленню вашої постави. Він також отримав сертифікат безпеки та довговічності BIFMA, що робить його довготривалою інвестицією.

  Розміри стільця: 29 дюймів Д x 29 дюймів Ш x 46 дюймів – 50 дюймів В. Враховуючи його характеристики, це крісло може коштувати вам чимало грошей. Крім того, існують можливості для платежів EMI або оптових замовлень. Ми не повинні забувати, що цей продукт був створений за допомогою розумної техніки, і відгуки доводять, що він виправдав або перевершив очікування.

  Настільний стілець для домашнього офісу Hbada

  Якщо ви не шукаєте великих громіздких стільців, стілець Hbada Home Office Desk Chair стане найкращим вибором. Він оснащений підлокітниками, які можна відкинути та засунути стілець під стіл, коли він не використовується. Він має S-подібну спинку, яка підтримує ваш хребет для забезпечення комфорту. Подушка, яка використовується, є гнучкою та дихаючою, щоб забезпечити комфорт і повітропроникність.

  Розміри крісла: 19,7 дюйма (Д x 19,7 дюйма) Ш x 21,3 дюйма (В). Він доступний у трьох різних колірних варіантах. Нарешті, ви повинні подивитися на це крісло, якщо вам потрібен стиль і практичність за доступною ціною.

  Офісне крісло TfficeTingco

  Офісне крісло TfficeTingco – ідеальний варіант для тих, хто любить грати або працювати в довгі зміни. Це ще один простий на вигляд стілець, який виконує функції інших стільців у списку. Крісло має великий регульований підголівник, синхронний нахил на 90-130 градусів з фіксацією нахилу, систему регулювання висоти крісла, поперекову підтримку, 3D підлокітники та багато іншого.

  Розміри крісла: 26 дюймів х 25 шир. х 47 дюймів. Стілець легко збирається та поставляється з міцним робочим стільцем, сертифікованим BIFMA, який відповідає вимогам щодо довговічності та стійкості. Крісло поставляється тільки в одному кольорі, тобто чорному, і його зручний підголівник завжди є плюсом.

  Ергономічне офісне крісло KERDOM

  Ергономічне офісне крісло KERDOM — це менш громіздкий варіант крісла KERDOM із 3D-підлокітниками, які ми бачили раніше. Бездоганний і сучасний зовнішній вигляд пропонує користувачеві всі функції, необхідні для забезпечення його комфорту. На такому стільці простіше зменшити тиск і втому.

  Сітчасте офісне крісло має відкидні або відкидні м’які підлокітники, які регулюються. Він займає менше місця і його легко зберігати. Його розміри становлять 21 “Д x 10” Ш x 21 “В, і він доступний за кишенькову ціну.

  Висновок

  Таким чином, ми підійшли до кінця статті. Сподіваюся, тепер ви бачите переваги якісного офісного крісла. Зазначені вище витрати можуть бути низькими або високими залежно від пропозиції та попиту, про що ми повинні знати. Нарешті, я хотів би висловити подяку своєму офісному кріслу за підтримку під час написання цієї статті.

  Якщо ви любитель ігор, ви можете подивитися на ці класні ігрові крісла.