11 найкращих криптовалютних платформ для купівлі біткойнів в Іспанії

Categories:

Ось кілька найкращих торгових платформ криптовалюти для купівлі біткойнів в Іспанії.

В Іспанії криптовалюта жорстко регулюється. Навіть рекламодавці повинні подавати свої кампанії за десять днів до CNMV (іспанська служба безпеки), якщо вони націлені на аудиторію понад 100 тисяч.

Мета полягає в тому, щоб переконатися, що люди розуміють ризики криптоінвестування, яких існує чимало.

Завдяки цьому та загальному меншому ризику в Іспанії проживає трохи більше 1,1 мільйона криптоінвесторів, що становить 2,51% від усього населення.

Тим не менш, існує безліч торгових платформ для купівлі біткойнів і альткоінів. Ці біржі допомагають вам купувати, продавати, робити ставки, позичати та позичати, роблячи децентралізоване фінансування реальністю.

Почнемо з першого.

Crypto.com

Crypto.com — одне з найкращих місць для початку вашої криптовалютної діяльності, особливо якщо ви плануєте тримати CRO, рідний токен.

Для торгівлі криптовалютами використовується звичайна модель виробника-користувача. Комісії знижуються залежно від вашої CRO частки.

Наприклад, інвестор без CRO сплачуватиме комісію 0,4%. Навпаки, той, хто має 50 мільйонів CRO, не заплатить ні копійки. Між ними існують різні рівні торгівлі, які знижують комісію відповідно до ваших акцій CRO.

Crypto.com також має мультикриптографічний гаманець із самоохороною. Ці гаманці, мабуть, найбезпечніші та покладаються на здатність користувача безпечно зберігати приватні ключі.

Crypto.com підтримує купівлю, продаж і заробіток і має власні криптокредитні картки з численними іншими схемами для іспанських криптоентузіастів.

Binance

На момент написання цієї статті Binance є найбільшою криптовалютною біржею за щоденним обсягом торгів. Отже, ви можете розраховувати на відмінне обслуговування та доступ до багатьох криптовалют.

Що стосується комісій, то ви нічого не платите за однорангову торгівлю (P2P), якщо ви платите в євро. Максимальний розмір комісії для спотової торгівлі становить 0,1%.

Подібно до Crypto.com, ви сплачуєте комісію зі знижкою, якщо платите їхнім рідним токеном Binance Coin (BNB). Ці звинувачення також зменшуються, коли хтось підвищується в рангах, торгуючи більше.

Крім того, Binance підтримує стейкинг і кредитування, має плани збереження криптовалюти для стабільного прибутку, власний пул майнінгу криптовалют, автоматичне інвестування та багато інших захоплюючих функцій, які роблять його ідеальним для покупки біткойнів в Іспанії.

  Як зробити фотоколаж на Mac

Коінмама

Coinmama — це преміальний варіант із меншою кількістю криптовалют. Зараз вони пропонують BTC, ETH, LTC, BCH, ETC, XTZ, ADA тощо.

Подібно до Binance, комісія за транзакцію знижується для трейдерів з великими обсягами торгів. Максимальна комісія за транзакції купівлі та продажу становить 5% і 3,9% відповідно.

Нарешті, Coinmama обіцяє відсутність прихованої комісії, високі ліміти витрат (до 30 000 доларів США) і миттєву доставку для своїх користувачів.

Coinbase

Coinbase є одним із найвідоміших імен у сфері криптобірж, наразі посідаючи третє місце за щоденним обсягом торгів.

Вони стягують комісію за транзакції на вищій стороні спектру як 0,4% (виробник) і 0,6% (тейкер).

Окрім звичайної торгівлі, вони пропонують стейкинг, запозичення, картку Coinbase і кілька інших схем, щоб отримати максимальну віддачу від криптовалюти.

Крім того, ви можете мати їхній гаманець із самоохороною для першокласної безпеки. Крім того, Coinbase забезпечує зберігання понад 98% коштів у холодному сховищі без доступу до Інтернету.

Bitpanda

Bitpanda призначена для інвесторів-універсалів, які випробовують удачу в ETF, акціях, дорогоцінних металах і криптовалютах.

Як і деякі платформи, Bitpanda пропонує вам свою дебетову картку, щоб легко витрачати криптовалюту, і підтримується основними платіжними шлюзами, такими як GPay, Samsung Pay, Apple Pay тощо.

Повертаючись до криптовалютної торгівлі, Bitpanda стягує 0,1% комісії з мейкера та 0,15% з тейкера. Ця платформа також дозволяє робити криптовалютні ставки, безлімітний обмін і плани криптовалютних заощаджень, що робить її цікавою пропозицією для користувачів.

Bitfinex

Bitfinex займає шосте місце серед криптовалютних платформ за обсягом торгів за 24 години, згідно з CoinMarketCap.

У них є рідний токен UNUS SED LEO, який ви можете зберігати за меншу комісію за транзакцію.

Однак комісія залежить від конвертації: криптовалюта в криптовалюту, у стейблкоїн, у фіат тощо. Тим не менш, ви не будете платити більше ніж 0,1% мейкера та 0,2% тейкера.

Примітно, що всі знижки за зберігання домашнього токена коригуються в комісії за тейкер.

Окрім звичайної торгівлі, платформа пропонує програму запозичень Bitfinex, підтримує своп і пропонує винагороди за ставки до 16% APY.

  Налаштуйте власну комбінацію клавіш для переміщення між вкладками у Firefox

KuCoin

5-та за величиною криптобіржа, KuCoinмає понад 600 криптовалют на своїх полицях.

Продовжуючи цю тенденцію, комісії за торгівлю субсидуються для людей, які платять власним токеном KuCoin Token (KCS). Однак максимум, який ви сплачуєте, – це 0,1% комісії виробник-тейкер.

Крім того, комісія за транзакцію розраховується на основі обсягу торгів за останні 30 днів або холдингу KCS.

Окрім цього, KuCoin пропонує програму заробітку, схему криптокредитування, контракти на майнінг KuCoin і хмарний майнінг, криптолотерею з KuCoin Win тощо, що робить його головним претендентом на купівлю біткойнів в Іспанії.

Кракен

Кракен це чудова криптотрейдингова платформа з високою ліквідністю, що робить її четвертою за величиною криптобіржею, випереджаючи KuCoin.

На момент написання цієї статті було понад 160 криптоактивів для захоплення. Комісія обмежена 0,16% (мейкер) і 0,26% (тейкер) на основі місячного обсягу торгів.

Ці комісії знижуються лише відповідно до суми торгів, оскільки Kraken не має рідного токена.

Kraken підтримує ставку на велику кількість криптовалют, у деяких випадках APY досягає 23%.

Зрештою, ви можете спробувати Kraken, якщо ви запеклий криптотрейдер, якому потрібен простий інтерфейс користувача та багато монет для ставок.

PrimeXBT

PrimeXBT надає вам доступ до криптовалюти, фондових індексів, форексу та понад 100 активів за допомогою одного торгового рахунку.

Ця платформа оснащена копі-трейдингом, щоб «копіювати» успішного трейдера для отримання подібних прибутків. Це особливо корисно новачкам покладатися на ветеранів, поки вони не навчаться ремеслу.

Крім того, ви можете дозволити іншим стежити за вашими угодами та отримувати від них комісію.

На додаток до цього, PrimeXBT підтримує стейкинг, щоб отримати до 14% річних винагород. Крім того, ви можете отримати доступ до прибуткової (і ризикованої) торгівлі біткойнами за допомогою кредитного плеча.

Мінімальна комісія становить 0,05% і може досягати 0,65% залежно від капіталу підписників.

Changelly

Changelly це мінімалістична платформа для криптовалютної торгівлі, що обслуговує як одноразових інвесторів, так і активних трейдерів.

На відміну від своєї простоти, він дає вам доступ до сотень криптовалют.

Ви можете використовувати його криптобіржу з політикою фіксованого або плаваючого курсу. Фіксована ставка зберігає оцінку як є протягом 30 секунд, тоді як плаваюча ставка коливається залежно від ринку.

  Як отримати дешеву підписку на Amazon Prime на Prime Day

Changelly має програму Pro для трейдерів, яка стягує максимум 0,1% комісії від виробника та бере участь у розширених інструментах для створення графіків. Як і на інших платформах, комісії знижуються на основі обсягу торгів за останні 30 днів.

Bit2Me

Bit2Me підтримує близько 130 криптовалют і дає можливість купувати криптовалюту за готівку через свою ініціативу Tikebit. Це означає купівлю ваучерів у місцевих роздрібних магазинах, які ви можете обміняти на криптовалюту на вибраних платформах обміну.

У них є послуга Bit2me, призначена для трейдерів, які стягують максимум 0,16% (виробник) і 0,26% (тейкер). І, як і на інших платформах у цьому списку, ви платите менше за більшу торгівлю за останні 30 днів.

Крім того, у них є власний токен B2M, який є цінним для їхньої програми «заробітку». Подібно до стейкингу, це дозволяє вам заробляти на зберіганні криптовалюти, а також ви отримуєте 2% додатково за отримання винагород у токенах B2M.

Нарешті, це гідна платформа, яка підтримується досвідченою командою та відмінним власним мультикриптографічним гаманцем.

Висновок

Це були деякі з торгових платформ для купівлі біткойнів в Іспанії. Хоча ми намагалися згадати комісію за торгівлю, ринок нестабільний, як і політика. Зрештою, перевірте наявність комісії під час транзакції.

І як загальна найкраща практика, спробуйте зберігати великі обсяги криптовалюти в гаманці з самоохороною, або краще, в апаратному гаманці.

PS: торгувати криптовалютою легко, але складніше це податки. Тож чому б не полегшити розрахунки за допомогою цього програмного забезпечення для оподаткування криптовалют.