11 найкращих креативних платформ для керування вашими кампаніями [2023]

| | 0 Comments| 5:10 AM
Categories:

Програмне забезпечення для керування творчістю допомагає користувачам керувати, проектувати, автоматизувати та розповсюджувати творчі елементи цифрової реклами.

Багато компаній стикаються з труднощами в процесі створення та розповсюдження цифрової реклами вручну від етапу концепції до завершення.

Керувати ідеями вручну, долучати всіх до вашої творчої групи, співпрацювати, розподіляти завдання та виконувати остаточний проект ніколи не буває легко. Згодом це може стати складним і вимагатиме від вас витрачати більше часу та зусиль на кожне завдання.

Тому бренди, рекламодавці та агенції постійно шукають автоматизовану багатоканальну рекламну платформу, щоб отримати кращий досвід реклами.

Від збору креативних ідей до підписання проекту, програмне забезпечення для креативного керування може допомогти вам оптимізувати все.

Це автоматизує повторювані завдання, заощадить ваш час, збільшить рентабельність інвестицій, підвищить продуктивність користувачів і запропонує багато інших переваг.

Давайте обговоримо креативне керування та найкращі програмні рішення для креативного керування, які пропонують корисні та розширені функції для ваших маркетингових кампаній.

Ось короткий опис найкращих креативних платформ керування, про які я розповім нижче.

Платформа

Помітні особливості

Посилання

ЗМІ

Хмарне керування креативами, розповсюджувані кампанії.

Adobe Experience Cloud

Автоматичне створення реклами, ретаргетинг

Adacado

Готова кампанія, створення реклами

Bannerflow

Креативне керування кампаніями, прийняття рішень на основі даних

Storyteq

Миттєве створення рекламного контенту, автоматизація

Повітряний

Створення динамічного контенту, сумісність рекламних тегів

Розумно

Створення персоналізованої реклами, аналіз штучного інтелекту, кросплатформна автоматизація

Ziflow

Інструменти для співпраці та зворотного зв’язку, безпека корпоративного рівня.

NEXD

Легка інтерактивна реклама, макети без коду

Ad-Lib.io

Розширення штучного інтелекту, інтеграція ЗМІ та керування кампаніями.

Байндер

Креативне управління робочим процесом, співпраця, аналітика

Що таке креативний менеджмент?

Креативний менеджмент — це підтип управління проектами, який націлений лише на творчі проекти, такі як рекламні та маркетингові кампанії, ребрендинг, створення відео та веб-дизайн. Його мета – об’єднати людей, процеси та інші рухомі частини в одному місці, надаючи вам інтегровану платформу для отримання прибуткових результатів.

Це практика, яка передбачає безперебійне управління та реалізацію творчих проектів і предметів в агентствах і компаніях. Він керує всіма етапами вашої творчої роботи та наглядає за процесом створення зображень, макетів, копій та мистецтва для ваших творчих проектів.

Креативні менеджери відповідають за формування чудової команди з новими, необхідними навичками для підтримки високого рівня креативності.

Що таке програмне забезпечення для творчого менеджменту?

Програмне забезпечення для креативного керування — це хмарний інструмент, який видавці та бренди можуть використовувати для створення, вимірювання та розповсюдження творчих ідей. У зв’язку зі зростанням складнощів навколо галузей важливо використовувати централізоване місце для всіх ваших творчих кампаній.

Основне використання програмного забезпечення для керування креативом — розробка реклами та її виробництво в масштабі. Він використовує комбінацію автоматичних і ручних функцій для покращення творчих результатів вашої команди. Він може генерувати різні оголошення, щоб адаптувати вашу рекламу та надіслати ваше повідомлення вашій аудиторії.

Для чого потрібен креативний менеджмент?

Креативне управління проектами пропонує вашій організації основу для забезпечення виконання роботи в межах бюджету та вчасно, зберігаючи при цьому високий рівень стандартів. Він пропонує наступні переваги, тому багато організацій використовують його.

 • Креативне управління гарантує, що члени творчої групи чітко пояснюють проекти, а робота рівномірно розподіляється між відповідними особами.
 • Це виключає години роботи на створення оголошень. Натомість ви можете зосередитися на розробці кращих ідей для кампанії, щоб стимулювати залучення.
 • Рекламодавці можуть створювати повідомлення бренду та рекламні оголошення, призначені для цільової аудиторії. Ви можете додати інтерактивні елементи, наприклад зображення та відео, щоб залучити клієнтів.
 • Креативний менеджмент дозволяє рекламодавцям і брендам співпрацювати над різними проектами, незважаючи на їхнє географічне розташування.
 • Це запобігає творчим проблемам, відстежуючи цілі та прогрес проектів, щоб переконатися, що всі працюють відповідно до зазначеного завдання.
 • Він координує процеси коментарів, відгуків і схвалення, щоб усі члени команди були задоволені перед запуском проекту.

Як працює програма Creative Management?

 • Ініціація: це перший етап, на якому зацікавлена ​​сторона або команда маркетингу визначає вимогу. Спільно як зацікавлені сторони, так і маркетингова команда встановлюють цілі та цілі разом із обсягом проекту. Процеси та терміни документуються, щоб скласти ідеальний план проекту.
  Відстежуйте, які продукти ви згоріли під час щоденної активності

 • Планування: Креативні менеджери розробляють детальний план із зазначенням усіх деталей проекту, термінів виконання та процесів. Потім завдання розподіляються між командою та встановлюється графік робочих процесів, заходів і обов’язків.
 • Виконання: творчі групи використовують інструменти для співпраці, щоб автоматизувати роботу адміністратора. Комунікація — це розмірений поворот, який використовується протягом усього етапу виконання. Креативні менеджери контролюють якість на етапі виконання.
 • Підписання: це останній етап, на якому креативні менеджери збирають остаточні відгуки, проводять сеанс перегляду та надають необхідні результати.

Особливості програмного забезпечення Creative Management

Платформи креативного управління повинні мати унікальний, цінний набір функцій, щоб допомогти брендам, рекламодавцям і агентствам ефективно виконувати свою роботу. Щоб вибрати найкращу креативну платформу управління для вашого бізнесу, вам потрібно перевірити такі характеристики:

 • Творець реклами для створення творчого потенціалу
 • Висока інтерактивність і автоматична генерація коду
 • Функції для безперебійної співпраці
 • Управління цифровими активами
 • Послідовність бренду в різних каналах
 • Динамічна творчість
 • Можливість завантажувати креативи на кілька каналів
 • Аналітика в реальному часі

Тепер давайте зануримося в деякі платформи творчого керування.

Підвищте рентабельність інвестицій маркетингових кампаній у веб-банерах, друкованих виданнях і відео ЗМІПлатформа Creative Management. Це хмарна модель, яка допомагає видавцям, агентствам і брендам масштабувати, розповсюджувати, створювати та вимірювати вплив творчих кампаній.

Ви можете адаптувати, персоналізувати та локалізувати творчі ресурси в кількох регіонах і поширювати їх за допомогою кількох каналів. Mediawide підтримує локалізовані та налаштовані відео, медійну веб-рекламу, зовнішні вивіски тощо.

Крім того, ви можете мінімізувати процес прийняття рішень і підвищити продуктивність маркетологів, дизайнерів і керівництва.

Adobe Experience Cloud

Якщо ви отримуєте нову аудиторію, представляєте додаткові продукти та потребуєте більшої персоналізації, використовуйте Adobe Experience Cloud і створюйте потрібні оголошення відповідно до вашої мети. Він використовує автоматизований процес створення оголошень для перенацілювання та пошуку потенційних клієнтів.

Мета полягає в тому, щоб підвищити релевантність повідомлення, щоб залучити користувачів під час використання в пошукових кампаніях.

Для ретаргетингу програмне керування креативами має на меті зосередитись на більшій вартості замовлень і стимулювати конверсію. Adobe Advertising Creative об’єднує професіоналів маркетингу та дизайнерів у інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для самообслуговування.

Adacado

Ви шукаєте простий і швидкий спосіб відображення реклами? Adacado пропонує готові рішення для кампанії відповідно до ваших рекламних цілей і дозволяє з легкістю розпочати показ медійних оголошень. Це дозволяє легко завантажувати зображення, повідомлення та логотипи, обробляючи решту.

Незалежно від того, чи хочете ви запускати прості та легкі статичні оголошення чи динамічні креативні оголошення, Adacado допоможе вам.

Ви можете вибрати свої вимоги з параметрів фільтра та вибрати рішення для кампанії вже сьогодні. Крім того, ви користуєтеся функціями платформи безкоштовно та платите лише за продукт, який зберігаєте, і рекламу, яку показуєте.

Bannerflow

Прискорюйте прийняття рішень і підвищуйте продуктивність за допомогою Bannerflow Креативне управління кампанією. Це допоможе вам керувати своїми оголошеннями за допомогою кількох варіантів публікації та ефективно охоплювати вашу аудиторію.

Отримайте переваги від інтеграції з понад 20 рекламними серверами, DSP і мережами. Ви можете створювати оголошення та публікувати їх безпосередньо в наявному наборі оголошень і кампанії в соціальних мережах.

Bannerflow пропонує автоматичне розповсюдження та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для ефективного робочого процесу. Ви також можете керувати афілійованими особами та оголошеннями, узгодженими з брендом, а також експортувати відео та зображення до Facebook Ads Manager.

Поєднайте креативність, канали даних і автоматизацію, щоб зробити ваші кампанії більш привабливими для клієнтів. Ви також можете покращити ефективність своєї реклами за допомогою прийняття рішень на основі даних, використовуючи дані тестування A/B, теплові карти, аналітику тощо.

Крім того, покажіть своїй аудиторії, що ви можете запропонувати, використовуючи дерево рішень, інтуїтивно зрозуміле налаштування, резервні оголошення тощо. Інтелектуальний алгоритм Bannerflow допомагає підвищити ефективність, що сприяє створенню найкращих рекламних матеріалів.

Storyteq

Миттєво створюйте рекламний вміст для кожного ринку та каналу Storyteq. Ви можете масштабувати свою цифрову, друковану та відеопродукцію, усунувши дорогі та повільні маркетингові процеси.

  Не вдається підключити контролер Xbox 360 до ПК? Ось що ви повинні зробити

Інструмент може заощадити ваш час і гроші, автоматизувавши ваше творче виробництво. Крім того, це дозволяє миттєво створювати кілька канальних кампаній.

Підвищуйте рентабельність інвестицій, залучаючи свою аудиторію до кожної точки взаємодії. Ви можете створювати динамічні шаблони, щоб миттєво адаптувати творчий вміст. Крім того, ви можете масштабувати свої цифрові банери, статистику, роздруківки та відео за допомогою простої у використанні платформи Storyteq. Це також допоможе вам проводити масштабні кампанії в межах бюджету, вчасно, на кожному каналі та на кожній платформі.

Крім того, легко активуйте свої кампанії на кожному ринку та каналі та перевіряйте їх ефективність для автоматичної оптимізації ефективності. Storyteq використовує у вашому маркетингу генеративний штучний інтелект, сумісний із брендом, щоб зробити цю технологію більш доступною для маркетологів і дизайнерів.

Платформа творчої автоматизації Storyteq

Миттєво створюйте, активуйте та масштабуйте свої кампанії Платформа творчої автоматизації Storyteq. Це дозволяє надавати високоякісний і об’ємний творчий вміст швидше, ніж раніше.

Ви можете створити тисячі багатоформатних і багатоканальних ресурсів кількома клацаннями миші за допомогою динамічних шаблонів. Крім того, ви можете просувати ці активи на весь ринок.

За допомогою динамічних шаблонів можна створювати преміум-відео (MOV, MP4), цифрові банери (HTML5), друковані ресурси (PDF) і статику (JPG, PNG). Ви можете легко адаптувати шрифти, логотипи, кольори, зображення, продукти, мови тощо.

Storyteq розумно інтерпретує дані, щоб автоматизувати процес виробництва маркетингових активів, стимулюючи залучення та дохід.

Повітряний

Відчуйте багату рекламну платформу для легкого створення медіаконтенту Повітряний. Попередньо створені шаблони зменшують загальні операційні та виробничі витрати.

Рекламними рішеннями для медіаплатформ є студія створення цільових сторінок Airtory та конструктор реклами самообслуговування. Бренди, видавці та рекламодавці можуть скористатися перевагами цієї хмарної платформи, яка дозволяє їм створювати динамічний вміст для міжканальної публікації.

Ви можете надсилати повідомлення бренду в будь-який куточок світу за допомогою універсальних рекламних тегів. Ці рекламні теги сумісні з рекламними біржами, рекламними серверами та DSP, а також незалежними видавцями.

Крім того, ви отримаєте показники в реальному часі, щоб дізнатися про ефективність кожної реклами. Airtory пропонує понад 400 форматів реклами на вибір. Це дозволяє користувачам отримати захоплюючу рекламу за допомогою різноманітних зображень.

Розумно

Залучайте своїх клієнтів доречними та гнучкими креативами та пропонуйте персоналізований досвід для розвитку вашого бізнесу. с Розумнови можете персоналізувати свої оголошення, щоб залучати все більше клієнтів.

Керуйте, співпрацюйте та масштабуйте свої креативи за допомогою інструментів автоматизації для міжплатформних і міжринкових активацій.

Ви можете використовувати спеціальну статистику на основі штучного інтелекту, щоб розблокувати ключові чинники ефективності та втому реклами, щоб передбачити, коли кампанію потрібно оновити. Візуалізуйте ефективність творчих елементів і рекламних матеріалів і негайно вживайте заходів, відкриваючи практичні висновки.

Ви можете застосувати вказівки та активи бренду для створення шаблонів відео та зображень. Це допоможе вам зв’язати джерела даних із шаблонами, щоб створити численні персоналізовані оголошення в різних каналах, щоб збільшити рентабельність інвестицій і залучення. Ви також можете оновити свої оголошення до різних місць розташування та розмірів на різних платформах.

Ziflow

Виконуйте свої творчі потреби та отримуйте чудовий відгук Ziflow. Він пропонує інструменти для обговорення для співпраці з вашими командами, щоб швидше приймати рішення щодо відгуків і коментарів.

Прості у використанні інструменти розмітки платформи дозволяють отримувати відгуки з точністю до пікселів. Ви також можете швидко переглядати коментарі та зміни від версії до версії, порівнюючи їх пліч-о-пліч.

Ziflow дозволяє коментувати рух і відеооб’єкти з точністю до кадру. Ви отримаєте унікальний набір інструментів зворотного зв’язку для банерів, веб-сайтів та іншого рідного творчого вмісту. Він має платформу інтеграції без коду або з низьким кодом, яка дозволяє легко підключатися до понад 1000 програм та інструментів, як-от Asana, Google Drive, Dropbox, monday.com тощо.

За допомогою Ziflow ви можете співпрацювати в Інтернеті за допомогою будь-якого пристрою, не встановлюючи чи завантажуючи програму. Це допоможе вам захистити ваші креативи за допомогою безпеки SOC2 корпоративного рівня. Крім того, ви можете легко завантажити будь-який файл будь-якого розміру та підтримувати співпрацю в команді. Це гарантує 99,9% безвідмовної роботи, тож ви можете залишатися творчими протягом усього проекту.

  Як отримати гроші за тестування веб-сайтів у 2022 році [15 Websites]

NEXD

Створюйте інтерактивні, легкі та економічно ефективні оголошення NEXD і максимізуйте ефективність своєї реклами, залучаючи все більше клієнтів.

Ви можете створювати відео- та цифрові анімовані оголошення, які завантажуються швидше, ніж традиційні оголошення HTML5. Він пропонує масштабовану та надійну архітектуру, щоб ви мали повний розум.

NEXD допоможе вам заощадити ресурси та зусилля завдяки макетам оголошень без коду та інтуїтивно зрозумілим інструментам. Ви можете публікувати мультимедійну рекламу та заощаджувати до 25-50% викидів VO2. Ви отримаєте в 5-10 разів легшу рекламу, алгоритми ШІ та кращу видимість.

Платформа використовує GPU та WebGL як джерело обробки. Зв’яжіться з командою NEXD і підвищте залученість клієнтів до 5 разів+, вищі коефіцієнти конверсії та вищий CTR.

Ad-Lib.io

Отримайте найпростіший спосіб почати розробляти та розповсюджувати оголошення за допомогою однієї платформи – Ad-Lib.io. Творчі професіонали, ЗМІ та бренди можуть працювати краще за допомогою цього інструменту.

Платформа використовує модуль креативного брифінгу, щоб усі ваші активи та всі члени команди були на одній сторінці. Крім того, він інтегрується з Facebook, YouTube і DV360, щоб забезпечити чітке уявлення про медіа-стратегію.

Ad-Lib.io використовує творчі концепції, які мають гнучкі та фіксовані елементи. За допомогою ШІ ви можете розширити один набір оголошень до сотень повідомлень і форматів. Коментарі, вихід із системи та статус оголошень відбуваються в одній робочій області з Ad-Lib.io.

Інструмент може вилучити предмет із рівняння, щоб зрозуміти оцінку ваших оголошень у кожному каналі. Потім його механізм штучного інтелекту дає змогу максимізувати ваші кампанії.

Крім того, Ad-Lib.io співпрацює з цифровими платформами, щоб забезпечити легке керування та завантаження ваших творчих варіантів.

Платформа Ad-Lib.io

Платформа Ad-Lib.io пропонує інтелектуальну автоматизацію нового покоління для ваших рекламних кампаній. Це дає змогу об’єднати медіа та креативні команди для створення найрелевантніших оголошень.

Співпраця інструменту та інструменти штучного інтелекту дозволяють створювати творчі ресурси за допомогою динамічних шаблонів, які мають неймовірну кількість форматів.

Ви можете налаштувати схвалену рекламу, використовуючи дані аудиторії першої та третьої сторони. Елементи оцінки платформи Ad-Lib.io та теги алгоритмів дають вам ключову інформацію про ефективність ваших оголошень і вносять відповідні коригування. Крім того, ви можете нанести на карту свої географічні регіони, агентства та відділи та призначити дозволи, щоб вони могли зручно виконувати свою роль.

У кожній кампанії можна позначати свої проекти, вести дискусійні теми та згадувати колег. Його інтелектуальна автоматизація допоможе вам розмістити правильні ресурси в потрібному контейнері, щоб зробити вашу рекламу узгодженою на мобільних пристроях, у банерах, відео, на комп’ютерах, соціальних і контекстних сайтах.

Байндер

БайндерМодуль Creative Workflow дозволяє вашій команді оптимізувати перегляди, схвалення та запити на кращі оголошення. Завдяки цьому інструменту ви більше не зможете заплутатися щодо терміну виконання проекту, відділу, мети чи зацікавлених сторін.

Ця платформа дозволяє робити творчі запити, надаючи інформацію для забезпечення плавного керування творчим робочим процесом. Ви отримаєте настроювані робочі процеси та залучите зацікавлених сторін для швидкого проходження раундів перегляду.

Ви можете використовувати анотації, додавати коментарі та призначати завдання для спільної роботи над оголошеннями або порівняння версій. Bynder об’єднує всіх зацікавлених сторін, щоб переконатися, що ваш вміст придатний для публікації.

Його модуль Analytics розповідає вам про ефективність робочого процесу вашого проекту, щоб ви могли збільшити або зменшити масштаб творчих ресурсів відповідно до вимог.

Скористайтеся безкоштовною пробною версією на 30 днів або забронюйте демонстраційну версію, щоб побачити, як працює Bynder, і вивести свої творчі матеріали на новий рівень.

Висновок

Використовуючи програмне забезпечення для керування творчістю, ви можете легко створювати та розповсюджувати рекламні оголошення. Він пропонує такі можливості, як творча оптимізація, маркетинговий календар, можливість робочого процесу, обмін файлами, співпраця, керування доступом, функції відображення та налаштовані звіти, щоб підвищити ваш успіх у творчому маркетингу.

Ви також можете дослідити деякі чудові інструменти відстеження реклами для маркетологів.