11 найкращих додатків для фітнесу, які допоможуть вам тренуватися будь-де

| | 0 Comments| 3:57 AM
Categories:

Хто не хоче залишатися у формі та вести здоровий спосіб життя!

Люди виробили звичку постійно сидіти на одному місці й працювати, особливо під час цієї пандемії. Фізична активність виключена з життя людей, що є однією з причин зростання проблем із фізичним та психічним здоров’ям.

Отже, людям потрібно зосередитися на фізичних вправах, щоб підтримувати хороший рівень фізичної форми. Фізичні вправи необхідні для зміцнення вашого здоров’я, а також для зниження ризику багатьох захворювань.

Фізичні вправи не тільки покращують фізичну форму, але й покращують якість життя та психічне здоров’я. Деякі переваги помітні відразу на вашому тілі, тоді як деякі є довгостроковими перевагами, завдяки яким ви будете здорові та у формі.

Переваги регулярних фізичних вправ 🏃🏃‍♀️

Лише 30 хвилин щоденних фізичних вправ можуть допомогти вам отримати багато переваг, зокрема наступне.

  • Контролюйте вагу свого тіла
  • Підтримуйте низький артеріальний тиск
  • Знизити ризик серцевого нападу
  • Мати сильніші м’язи, суглоби та кістки
  • Відчуйте себе розслабленим і енергійним
  • Насолоджуйтесь кращим сном

Багато досліджень довели, що фізичні вправи допомагають підтримувати здоровий стан розуму.

Переваги регулярних фізичних вправ для психічного здоров’я

Кілька досліджень показали, що фізичні вправи допомагають вилікувати депресію. Кілька людей вважають, що фізичні вправи можуть допомогти людям з депресією:

  • Вправа блокує негативні думки та тримає вас подалі від щоденних турбот
  • Це допомагає покращити соціальний контакт під час вправ із пропозиціями.
  • Робота над фітнесом покращить ваш сон і підніме настрій.
  • Вправи допомагають підвищити вироблення певних гормонів і змінити рівень певних хімічних речовин в організмі, таких як ендорфіни, серотонін і гормони стресу.

Щоб підтримувати кращий і здоровий розпорядок дня, люди вирішили обирати тренажерні зали. Але через COVID-19 людям довелося залишитися вдома і вони не могли продовжувати займатися спортом. Тут вам на допомогу приходять різні програми для фітнесу.

Незалежно від того, чи шукаєте ви мотивацію розпочати нову програму фітнесу чи бажаєте продовжити стару, ви можете покластися на програми для фітнесу, доступні в Інтернеті. Оскільки існує кілька доступних варіантів, вибрати один стає досить заплутаним.

Ми склали список найкращих фітнес-додатків, які допоможуть вам тренуватися будь-де. Є програми, доступні для всіх видів вправ. Незалежно від того, чи шукаєте ви програми, щоб виконувати розпорядок важкої атлетики, планувати дієту чи почати щоденний біг, ви можете знайти потрібну програму зі списку нижче.

Вибравши найкращі додатки для тренувань, ви зможете продовжувати виконувати щоденні вправи, і це допоможе зміцнити вашу впевненість.

Давайте вивчимо програми…

FitOn

Якщо ви шукаєте заняття фітнесом у себе вдома в онлайн-режимі, вам слід завантажити FitOn додаток

Це ідеальний додаток, якщо ви думаєте про досягнення довгострокової мети.

Перш за все, вам потрібно зареєструватися в додатку FitOn і створити свій профіль.

Профіль включатиме кілька параметрів, наприклад бажаний рівень інтенсивності для кожного тренування, типи занять, які вам найбільше подобаються, вашу фітнес-цілі, кількість занять на тиждень і тривалість кожного заняття. . Є різні стилі на вибір, як-от HIIT, йога, кікбоксинг, силовий, кардіо, барре та багато іншого.

Додаток також пропонує персоналізовані заняття для задоволення певних конкретних потреб, як-от пренатальні та незначні наслідки. Якщо ви хочете зосередитися на своєму психічному здоров’ї, ви навіть можете взяти сеанс медитації. Весь додаток доступний безкоштовно, але вам потрібно оформити платну підписку, якщо ви хочете приєднатися до віртуальних групових занять.

Ааптів

Ааптів пропонує відео- та аудіонавчання від досвідчених тренерів, щоб підтримувати вас у формі, як скрипка. Аудіозаписи записуються досвідченими тренерами або підбираються з найкращими піснями для тренувань. Незалежно від того, чи хочете ви дотримуватися класики чи спробувати нове, ви можете насолоджуватися тренуванням під ритми на Aaptiv.

  Як використовувати коди Google Meet для приєднання до зустрічі

Аудіокласи Aaptiv користуються дуже великим попитом. Під час аудіосеансів ви будете керуватися голосом тренера в студійному стилі. Ви не знайдете дефіциту варіантів, тому що доступно понад 2500 варіантів тренувань на вибір, а ще однією перевагою є те, що щотижня додається 30 нових.

Серед варіантів тренувань є еліптичні тренування, розтяжка, силові тренування, їзда на велосипеді, йога та багато іншого.

Тривалість тренувань – від семи хвилин до повного поглибленого фітнес-тренування. Якщо ви більше любите біг, Aaptiv надає можливість членства, яке включає тренування на 5 км, 10 км, напівмарафон і повний марафон.

Опенфіт

Якщо ви плануєте отримати особистий досвід фітнес-тренувань у себе вдома, вам слід розглянути Опенфіт живе навчання програми.

Завдяки відео в режимі реального часу створюється враження, що ти справді на заняттях, а перед тобою стоїть тренер. Openfit пропонує різні заняття з йоги, розтяжки, силових тренувань, кікбоксингу, кругових тренувань, барре, пілатесу та бігу.

За допомогою відео в режимі реального часу ви зможете почути тренера, а тренер також зможе надати вам відповідний зворотний зв’язок. При бажанні ви навіть можете вимкнути камеру і бачити лише тренера під час тренування. Який би варіант ви не вибрали, але інші учасники не бачать один одного.

Якщо ви пропустите будь-який особистий тренінг з інструктором, ви можете відпрацювати його у свій час разом із записом. Інструктори проводять заняття з таким же ентузіазмом і енергією, як і фізичні заняття. Ви можете вибрати із сотень фітнес-занять у прямому ефірі або піти з особистим тренером із цілеспрямованими результатами.

Пелотон

Ви можете продовжити свої фітнес-тренування та вправи, транслюючи тренування на біговій доріжці та катаючись на велосипеді з чудової Peloton Studio. Найкраще те, що тепер немає потреби припиняти свою щоденну фітнес-рутину Пелотон додаток у вас під рукою.

Ви можете досліджувати нові способи досягти своїх фітнес-цілей за допомогою різних програм тренувань на вибір.

Завдяки велосипедам і біговим доріжкам Peloton сталася нова фітнес-революція. Якщо у вас недостатньо бюджету, щоб придбати їх, ви можете скористатися підпискою Peloton Digital. Це дозволить вам отримати доступ до занять, що транслюються в прямому ефірі, під належним керівництвом тренерів.

Тепер додаток — це набагато більше, ніж просто біг і їзда на велосипеді. За допомогою програми Peloton ви можете відвідувати різні заняття, такі як пілатес, йога, барре, силова йога або медитація. Ви можете перейти на живе тренування інструкторів або продовжити власне тренування за допомогою їхньої бібліотеки тренувань на вимогу. Найкраще те, що ви можете вибрати потрібний список відтворення для тренування, перш ніж розпочати його.

Google Fit

Чи знаєте ви, що Google також має додаток для фітнесу?

Ну, тепер ви знаєте. 😊

Кожна людина ставить перед собою певні цілі щодо покращення свого здоров’я. Google Fit надає персоналізоване коучингування та дієві поради на основі історії вашого здоров’я для досягнення ваших фітнес-цілей. Стає досить легко відстежувати та контролювати свій прогрес за допомогою смарт-годинника або телефону.

Будь-яка діяльність, яку ви виконуєте, від прогулянок до плавання, вплине на ваше загальне здоров’я, яке відстежується в додатку. Саме тому Google Fit ефективно працює з кількома фітнес-додатками та пристроями для здоров’я, щоб надати вам детальну оцінку всіх ваших рухів. Цілісне уявлення відобразить усі ваші дії та дозволить вам найкращим чином проаналізувати своє здоров’я.

Google Fit співпрацював із Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), щоб розробити концепцію кардіобалів. Діяльність, яка змушує ваше серце битися швидше, приносить велику користь для здоров’я. Ви отримуватимете 1 серцевий бал за кожну помірно інтенсивну діяльність, а якщо ви займатиметеся більш інтенсивною діяльністю, ви отримуватимете подвійні бали.

Згодом це допоможе знизити ризик серцевих захворювань, забезпечить кращий сон і, зрештою, покращить загальний стан здоров’я.

  Як налаштувати відстеження сну на Apple Watch

Існує більше розумних засобів відстеження здоров’я, які ви можете досліджувати, щоб відстежувати свій спосіб життя.

Runtastic

Runtastic хоче, щоб ви розпочали план тренувань і викликали себе, щоб ставати сильнішими після кожного тренування. Незалежно від того, чи збираєтеся ви розпочати свою першу пробіжку чи здійснити свою першу поїздку на велосипеді після тривалого часу, ви можете зробити кожну активну діяльність.

Досягніть своєї фітнес-цілі за допомогою програми Adidas Runtastic.

За допомогою Adidas Running ви зможете відстежувати свою діяльність і відповідно ставити цілі. Ви зможете записувати кожне тренування та переглядати статистику в кінці. Ви навіть можете взяти участь у різних змаганнях, щоб розширити свої межі та підвищити продуктивність. Поділившись своїм успіхом із світовою спільнотою Adidas Running, ви отримаєте мотивацію залишатися активними та досягати своїх фітнес-цілей у житті.

Runtastic також надає звуковий відгук від голосового тренера, який переконається, що ви на правильному шляху. Відстеження в прямому ефірі та мотивація у вигляді підбадьорень дадуть вам такий потрібний поштовх, щоб переступити свої межі. Ви можете або продовжити користуватися безкоштовним планом Runtastic, або перейти на преміум-план для виконання програм тренувань, щоб досягти своїх фітнес-цілей і отримати персоналізований доступ до певних програм ваги тіла в додатку.

Обе

Обе працює над тим, щоб повернути задоволення від фітнесу в будь-який час і в будь-якому місці.

Obe розшифровується як Our Body Electric.

Платформа пропонує повний розклад силових занять, танців, HIIT та силових занять, які ви можете взяти. Є 22 щоденних заняття в прямому ефірі, щоб вам було легше знайти те, що підходить саме вам. Якщо ви не можете пристосуватися до живих занять, ви можете навіть перейти до попередньо записаних і продовжити тренування.

Переглянувши відео Obe, ви будете спокушені з кількох причин. Ажіотаж Obe пов’язаний із яскравими кольорами, електричною пастельною палітрою та неоновими акцентами, які роблять його схожим на міні-вечірку. Якщо ви берете участь в одному з танцювальних сеансів, ви будете вражені, побачивши всі ці функції.

Obe зосереджується як на кардіо, так і на силових заняттях, щоб задовольнити потреби кожної людини. Зазвичай кожен сеанс триває менше 30 хвилин. Платформа також запустила нову функцію Workout Party, щоб зареєструватися та попітніти разом із сімома друзями. Ви зможете ділитися кожною миттю зі своїми друзями через відео чи чат.

Незалежно від того, чи ви тільки починаєте займатися фітнесом, бажаєте збільшити свої фітнес-цілі та кинути собі виклик чи шукаєте експертну програму, ви можете знайти все в одному місці. На Obe ви зможете знайти ефективну та корисну програму, яка відповідає вашим вимогам.

MyFitnessPal

Базовий крок фітнесу залежатиме від ваших харчових звичок.

MyFitnessPal зосереджується на тому, що ви їсте, замість того, щоб зосереджуватися на своїх тренуваннях. Ви можете контролювати свої фітнес-цілі, відстежуючи калорії, розподіляючи інгредієнти та знаходячи правильну їжу для здорового способу життя.

Незалежно від того, чи намагаєтеся ви схуднути, знизити свій індекс маси тіла, підтягнутись або попрацювати над загальним здоров’ям, ви зможете знайти потрібну допомогу в цій програмі. Додаток дозволяє вам вести харчовий щоденник для відстеження своїх харчових звичок і досягнення поставлених цілей. Відстеження харчових продуктів було спрощено, оскільки ви можете сканувати штрих-коди, зберігати рецепти та страви та використовувати швидкі інструменти для відстеження продукту харчування.

Додаток дозволяє вам приєднатися до найбільшої спільноти любителів фітнесу, щоб отримати мотивацію та отримати корисні поради. Експерти MyFitnessPal також надають вам рецепти страв, схвалені дієтологами. Ви можете пов’язати програму з більш ніж 50 програмами для здоров’я, щоб відстежувати свій спосіб життя.

Зрештою, справа не лише в калоріях, а й у тому, щоб почуватися та жити краще.

Sworkit

Sworkit працює як ідеальний персональний тренер для досягнення ваших фітнес-цілей. Додаток також робить фітнес-тренування досить простим. Незалежно від того, чи потрібні вам плани тренувань на обладнанні чи якісь плани без обладнання, ви зможете отримати правильні вказівки за допомогою цієї програми.

  Як налаштувати головний екран iPhone за допомогою віджетів та піктограм

Майже для кожного тренування ви знайдете відео з інструкціями.

Для кожного тренування доступні повні відеоінструкції.

Sworkit фокусується на ефективних і простих планах тренувань, які залежатимуть від вашої фітнес-цілі. Додаток диверсифікує фітнес-цілі за трьома категоріями, де ви прагнете стати стрункішими, сильнішими або підтягнутими. Користувачі можуть прийняти 6-тижневі плани для навчання з вправами для початківців, середнього та просунутого рівня.

Окрім цього, ви навіть можете зв’язатися з особистим тренером, щоб отримати експертну пораду та розвіяти свої сумніви щодо фітнес-тренувань.

Найкраще в планах тренувань Sworkitw полягає в тому, що немає потреби в будь-якому обладнанні, і це можна робити будь-де. Тривалість тренування від 5 хвилин до 60 хвилин. У додатку також є розділ для тренувань, зручних для дітей, щоб ви могли залучити всю свою родину та зробити вправи щоденною рутиною для всіх.

FitnessAI

ШІ всюди, і це на благо.

З технологічним прогресом, FitnessAI використовує штучний інтелект і створює персоналізовані тренування. На основі ваших попередніх тренувань і тренувань ШІ оптимізує кількість підходів, повторень, вагу для кожної вправи та тренувань, на яких вам потрібно зосередитися.

За допомогою цієї програми для фітнесу процес реєстрації став досить простим. Алгоритм також дасть вам знати кількість часу, який вам потрібен для відпочинку, і як налаштувати складність для наступного тренування. Ви зможете помітити, як алгоритм підштовхує вас до досягнення нових меж. Вам будуть надані нові рекомендації щодо тренувань у вашій персоналізованій стрічці, яка містить актуальну інформацію про ваші попередні тренування.

FitnessAI надає чітку інформацію про ваш прогрес у фітнес-тренуванні та інформує вас про те, як ви можете досягти своїх фітнес-цілей. Немає потреби в особистих тренерах, тому що ви можете надіслати повідомлення безпосередньо до програми, коли шукаєте поради від експертів з навчання. Додаток також працюватиме як партнер із підзвітності, щоб повідомляти вам, коли ви порушуєте свій розпорядок дня.

FIIT

Якщо ви не можете піти в тренажерний зал, ви можете принести тренажерний зал додому з FIIT додаток для фітнесу.

У цьому додатку є багато тренувань для вивчення. Ви ніколи не занудьгуєте, тому що кожен день у вас є можливість спробувати щось нове. FIIT надав вам доступ до сотень занять на вимогу, планів тренувань, а також групових тренувань. Ви можете вибрати тренування від початківця до просунутого рівня.

Ви можете вивести свої фітнес-тренування на розумніший рівень, підключивши його до Fitbit або інших розумних аксесуарів для фітнесу. Це допоможе вам відстежувати точні показники та випробувати ваші особисті рекорди на різних рівнях фітнес-тренувань. Додаток також надає можливість конкурувати з іншими в таблиці лідерів і брати мотивацію з їхніх показників.

Додаток складається з усіх занять, від схуднення та покращення кардіо до силових тренувань та йоги. За допомогою платного членства ви можете отримати доступ до всіх варіантів тренувань і змагатися з іншими за допомогою живих таблиць лідерів, запланованих 60 разів на день.

Висновок

Незалежно від того, перебуваєте ви вдома чи в тренажерному залі, ви можете створити щоденну фітнес-програму, якщо ви віддані цьому. За допомогою найкращих додатків для фітнесу, доступних в Інтернеті, ви можете розпочати свою подорож до фітнесу та досягти всіх своїх фітнес-цілей.

Тож ідіть і займайтеся!

Далі ознайомтеся з деякими розумними речами, які допоможуть вам працювати вдома.

Думаєте про вправи в приміщенні? Виберіть із нашого підібраного списку кімнатних велотренажерів тут.