11 найкращих глибоких веб-браузерів для анонімного перегляду

Categories:

За останні роки використання Інтернету надзвичайно зросло. Ми покладаємося на різні пошукові системи, такі як Google, щоб знайти інформацію на різні теми. Але значна частина людей не знає про те, що лише 4-5% усього Інтернету доступні для широкої громадськості. Цей легкодоступний рівень Інтернету називається Surface Web. Інтернет ділиться на три рівні: верхній – поверхнева мережа, середній – глибинна мережа, а третій і нижній рівень називається темною мережею. Для доступу до другого та третього рівнів Інтернету вам потрібні спеціальні браузери, також відомі як Deep Web-браузери. Прочитайте цю статтю до кінця, щоб дізнатися про найкращі глибокі веб-браузери для глибокого входу в Інтернет і серфінгу.

11 найкращих глибоких веб-браузерів для анонімного перегляду

Про найкращі глибокі веб-браузери ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Примітка. Інформація, наведена нижче, призначена лише для інформаційних/освітніх цілей. Ми не схвалюємо такі веб-сайти/веб-браузери та/або подальше використання, якщо таке є.

Що таке глибокі веб-браузери?

Другий рівень Інтернету, також відомий як Deep Web, існує трохи нижче Surface Web. Глибока мережа містить звичайні веб-сайти, доступ до яких мають лише авторизовані користувачі. Глибока мережа прихована від очей, але більшість Інтернету знаходиться на цьому рівні. Брандмауери захищають вміст, наявний у Deep Web. Для доступу до глибокої мережі потрібні спеціалізовані глибокі веб-браузери, оскільки звичайні пошукові системи та браузери не можуть використовуватися для доступу до неї. Він містить таку інформацію, як державні приватні дані, банківські дані, приватні мережі, паролі банківських мереж, медичні записи, наукові статті тощо.

Чи є доступ до Deep Web незаконним?

Ні. Доступ або відвідування глибокої мережі не є незаконним за умови, що ви використовуєте його лише в законних цілях. Здійснення незаконних дій на глибині може призвести до судового позову проти вас.

Що ми можемо знайти в Deep Web?

Глибока мережа містить приватний вміст на сайтах соціальних мереж, повідомлення чатів, банківські звіти, записи про стан здоров’я, приховані дослідницькі статті тощо.

  Як поділитися музикою з кимось іншим за допомогою AirPods

Чи можна відстежувати вас у Deep Web?

Так. Глибокі веб-браузери пропонують розширення конфіденційності, але це не означає, що вас неможливо відстежити. Якщо ви використовуєте особисті облікові записи для входу на глибокі веб-сайти, вас і вашу веб-діяльність можуть відстежувати.

Deep Web і Dark Web – одне й те саме?

Глибока мережа — це другий рівень Інтернету, в якому знаходиться темна мережа. Це означає, що темна мережа, як і поверхнева мережа, становить приблизно 4-5% усього Інтернету. Темну мережу можна вважати невеликою частиною глибокої мережі, яка використовується для незаконної діяльності.

Який список найкращих Deep Web-браузерів?

Глибока мережа вважається підпіллям усієї мережі, і отримати доступ до неї нескладно. Ви повинні виконати деякі кроки, щоб зберегти свою безпеку та конфіденційність. Щоб отримати доступ до глибокої мережі, ви повинні використовувати хороший браузер для входу в глибоку мережу, який приховує та захищає вашу особистість. VPN є обов’язковими, якщо ви не хочете розкривати своє точне місцезнаходження. У наведеному нижче списку міститься кілька глибоких веб-браузерів, які можна використовувати для доступу до глибокої мережі:

1. Тор

The Браузер Tor це веб-браузер, який найчастіше використовується для доступу до глибокої мережі. Він пропонує вам найкращий рівень анонімності та безпеки. Спочатку браузер був створений для армії США для безпечного спілкування. Браузер Tor сумісний з Windows, Mac, Linux і Android.

2. I2P: невидимий інтернет-проект

I2P використовує наскрізне шифрування для збереження анонімності користувача. Є чотири різні рівні шифрування; ви можете отримати доступ до поверхневої та глибокої мережі через багатошаровий потік. I2P — це мережа на основі повідомлень, яка надсилає трафік користувача через 55000 розподілених вузлів, що робить користувача неможливим для відстеження.

3. Freenet

Freenet використовує подібну техніку маршрутизації даних через різні вузли. Це однорангова платформа, яка шифрує дані перед тим, як ними надавати спільний доступ. Дані шифруються за допомогою розподіленої мережі, що робить користувача абсолютно неможливим для глибокого входу в Інтернет і серфінгу.

4. Хвости

Хвости, що означає The Amnesic Incognito Live System, відрізняється від інших глибоких веб-браузерів тим, що ви можете завантажувати його безпосередньо з флеш-пам’яті без попереднього встановлення. Ви можете встановити Tails з Windows, Linux і macOS. Хвости не залежать від операційної системи, встановленої на вашому пристрої.

5. Підграф ОС

Браузер на базі Tor допомагає отримати доступ до Інтернету без будь-яких обмежень. Підграф ОС запобігає атакам на вашу операційну систему та використовує контейнери Sandbox для захисту від шкідливих програм. Якщо будь-яке зловмисне програмне забезпечення націлено на програму, активується контейнер Sandbox. Subgraph використовує інтеграцію Tor і має той самий вихідний код.

  Що таке Google Workspace і чи він повністю замінює G Suite?

6. Mozilla Firefox

Хоча Mozilla Firefox є широко використовуваним веб-браузером, він все ще використовується для глибокого веб-серфінгу. Щоб забезпечити анонімний глибокий веб-серфінг, веб-переглядачу потрібно налаштувати підключення до мережі Tor. Проксі-доступ необхідно налаштувати вручну.

7. Водяна лисиця

Це веб-переглядач із відкритим вихідним кодом на базі Firefox, який дозволяє переглядати глибоку мережу. водоплавна лисиця сумісний з усіма 64-розрядними пристроями Windows, Linux, macOS і Android. Браузер не підключений постійно до Mozilla, щоб захистити його від небажаних шкідливих доповнень. Після того як ви закінчите глибокий веб-серфінг, він видаляє всю вашу історію веб-перегляду, файли cookie, паролі тощо.

8. Whonix

Цей браузер на базі Tor зазвичай використовується для анонімного перегляду веб-сторінок і поставляється з попередньо встановленими Qubes для додаткової конфіденційності. с Whonix, користувачі захищені від витоків IP-адрес, атак на час тощо. Цей браузер сумісний із Mac, Windows і Linux. Це швидкий браузер із чудовими функціями безпеки. Це один із найкращих глибоких веб-браузерів, доступних на ринку.

9. GNUnet

GNUnet браузер забезпечує одноранговий зв’язок, який здійснюється через HTTPS, HTTP, WLAN і Bluetooth. Користувачі можуть знати, яким користувачам можна довіряти, а яким – шкідливі, таким чином захищаючи законних користувачів від атак і хакерів. Захист конфіденційної інформації – це головна увага.

10. ZeroNet

ZeroNet це одноранговий інструмент зв’язку, який використовує мережу BitTorrent і криптографію біткойнів і використовується для публікації веб-сайтів і обміну файлами. Сайти ідентифікуються за відкритим ключем, ніж за IP-адресою. Це повністю анонімна мережева платформа, якою можна користуватися й без підключення до Інтернету.

11. Опера

Опера також можна використовувати як браузер для доступу до глибокої мережі за допомогою входу в глибоку мережу. Остання версія має вбудовану функцію VPN, яка забезпечує додатковий захист. Браузер славиться великою базою користувачів і швидким завантаженням. Кілька доступних плагінів можуть надати користувачам чудовий досвід.

Які плюси та мінуси глибоких веб-браузерів?

Нижче наведені плюси та мінуси глибоких веб-браузерів, щоб отримати повне розуміння цих типів браузерів.

А. Плюси

  • Анонімність: анонімність, яку пропонують браузери, ідеально підходить для приховування справжньої особистості людини. Свобода доступу до глибокої мережі походить від анонімності. Браузери захищені та використовуються для доступу до глибокого входу в Інтернет, гарантуючи, що ваш IP залишається невідстежуваним. Анонімність також стає причиною злочинної діяльності в Інтернеті.

  • Знання: глибока мережа — це резервуар, повний приватних знань. Будь-яка людина може знайти найглибшу інформацію, зайшовши в глибоку мережу. Ця інформація недоступна для широкого загалу, і лише деякі люди можуть фактично отримати доступ до цієї інформації. Ця інформація може спричинити заворушення в переважаючих суспільствах, якщо її оприлюднити на поверхневому рівні Інтернету.

  • Свобода слова: багато країн користуються правом вільно висловлювати свою думку. Але це право має деякі приховані наслідки, з якими ви можете зіткнутися, якщо будете вільно висловлюватись. Глибока мережа дозволяє вам вільно висловлювати свої думки, не побоюючись будь-яких урядових чи неурядових організацій, оскільки вся комунікація зашифрована наскрізним шифруванням, а IP-адреси приховані.

  • Політична активність: Deep Web допомагає отримати доступ до сайтів, які заблоковані репресивними політичними партіями. Політичні партії в усьому світі використовують інформаційний контроль як інструмент, щоб приховати свої правопорушення. І діяльність громадян контролюється такими репресивними урядами.

Фото Тіми Мірошниченко на Pexels

B. Мінуси

  • Дитяча порнографія: Дитяча порнографія широко продається в Інтернеті. І бажано не відвідувати такі сайти, на яких переважає такий огидний контент.

  • Торгівля зброєю: Deep Web допоміг тероризму поширитися по всьому світу. Глибока мережа використовується для незаконної торгівлі зброєю та вибухівкою. Ви навіть можете найняти вбивць і найнятих вбивць у глибокій мережі. Ця діяльність із замовного вбивства відбувається нешкідливо.

  • Наркотики: Шовковий шлях є гарячою темою, коли ми говоримо про глибоку мережу. Шовковий шлях є осередком усієї незаконної діяльності в Інтернеті, починаючи від торгівлі наркотиками і закінчуючи торгівлею зброєю.

Автор фото Specna Arms на Pexels

***

Ми сподіваємося, що ця стаття про глибокі веб-браузери допомогла вам, надавши довгий список опцій, які можна завантажити та використовувати для доступу до другого рівня Інтернету, тобто Deep Web. Повідомте нам, який із згаданих вище браузерів був найкращим для вас. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.