11 найкращих гаманців Dogecoin для безпечних і простих транзакцій

Categories:

Memecoin чи ні, але безпечна транзакція Dogecoin є важливою для кожного користувача.

Криптовалюти — це публічні спекуляції, і Dogecoin добре впорався з цим.

Ця монета користується незрівнянною доброзичливістю серед інших монет-мемів: від Фонду дожів, який зібрав 50 тисяч доларів США для боротьби з нестачею води в Кенії, до Ілона Маска, який коротко змінив логотип Twitter на Дож.

Крім того, Dogecoin має яскраві спільноти, які підтримують розмови на Reddit, Twitter, TikTok тощо. Ця діяльність допомагає Dogecoin займати провідне місце серед токенів мемів, і він перевершує наступного найкращого (Shiba Inu) майже на 100% у поточному Ринкова капіталізація.

Серед іншого, найвідомішим варіантом використання Dogecoin є чайові монети. Однак само собою зрозуміло, що вартість Dogecoin може різко коливатися, як і будь-яка інша криптовалюта. І вкладати потрібно лише ту суму, яку вони готові втратити.

Залишивши це попередження, давайте розглянемо деякі жаргони криптовалютного гаманця, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

Крипто гаманці: як вибрати?

На ринку є багато гаманців Dogecoin. Навіть у нашому списку їх більше, ніж кілька, тому вибрати найкращий дуже складно.

І насправді, не існує універсального рішення для кожної крипто проблеми. Кожен користувач має власні вимоги, тому гаманець, який він вибирає, відрізняється.

#1. Програмне або апаратне забезпечення

Апаратні криптогаманці забезпечують додаткову безпеку, але навряд чи працюють самі по собі. Тому вони зазвичай поставляються зі спеціальним інтерфейсом або програмою, яка функціонує подібно до гаманця стороннього програмного забезпечення.

Зрештою, для функціонування кожен апаратний гаманець має бути інтегрований із програмним забезпеченням (гаманцем). Зважаючи на це, цей список в основному охоплює програмні (гарячі) гаманці. І якщо у вас уже є апаратний гаманець, вам слід пошукати, які гарячі гаманці сторонніх розробників він підтримує, перш ніж продовжити.

#2. Ув’язнення чи не ув’язнення

«Ваші ключі, ваші монети» — така ж стара приказка, як і самі криптовалюти.

У цьому випадку гаманці, що не підлягають зберіганню, або гаманці з самоохороною, означають, що приватні ключі захищені власниками гаманців. З іншого боку, у кастодіальних гаманцях хтось інший (зазвичай криптобіржа) керуватиме особистими ключами користувача.

В ідеалі криптовалютні ентузіасти ручаються за некастодіальні гаманці зі зрозумілих причин. Перш за все, криптоверсію постійно стрясають хакерські атаки, націлені на криптобіржі, що призводить до зникнення монет без жодних ознак відновлення.

Тому ймовірність того, що хтось стане мішенню кваліфікованих хакерів, є незначною.

Навпаки, вважайте, що ваш крипто зник, якщо ви втратили пристрій і закриті ключі. Або, якщо ви не можете захистити себе від фішингового шахрайства web3, що постійно розвивається.

Нарешті, гаманці без опіки для технічно підкованих користувачів, які можуть зберігати свої особисті ключі в безпеці, і гаманці з опікою для інших.

#3. Мультивалютність та інші функції

Мультивалютні гаманці зазвичай мають фактор зручності, що дозволяє керувати багатьма монетами в одній програмі.

Крім того, вони можуть мати такі функції, як стейкинг, криптовалютні позики, торгівля тощо. Однак вони потрібні не всім користувачам, і краще шукати мінімум, оскільки більше функціональних можливостей означає більше коду, що означає більшу поверхню для атаки для хакерів .

  Як додати друзів у WeChat

Крім того, їх кросплатформенність також відрізняється. Наприклад, існує лише кілька варіантів гаманця Dogecoin для Linux або навіть Mac.

Отже, складіть список функцій, які вам знадобляться зараз або в найближчому майбутньому, і пристрій, на якому ви їх використовуватимете, перш ніж намагатися вибрати свій гаманець Dogecoin.

Отже, це було кілька речей, які потрібно було уточнити, перш ніж переходити до цього списку (без певного порядку), починаючи з…

Гаманець Infinity

Infinity Wallet допомагає вам здійснювати транзакції, контролювати та обмінювати Dogecoin на інші криптовалюти без зусиль. Це крипто-гаманець із самоохороною (приватні ключі на пристрої), який може генерувати початкове значення гаманця в автономному режимі.

Сід — це мнемонічна фраза з 12-24 слів, яка використовується для відновлення криптогаманця.

Цей гаманець називає себе «єдиним цифровим гаманцем, який вам потрібен». Отже, це мультивалютний гаманець (включно з Dogecoin) із рідними програмами для Windows, MacOS і Linux, а версії для смартфонів позначені як «незабаром».

Окремо варто відзначити зручний моніторинг портфоліо. Це дозволяє встановлювати сповіщення про ціну лише для Dogecoin або всього гаманця.

Нарешті, Infinity Wallet підтримує понад 150 тисяч цифрових активів, надаючи вам доступ до кількох блокчейнів і dApp з однієї інформаційної панелі.

YouHodler

YouHodler – це не просто гаманець; тут є криптобіржа, криптокредити та кілька інших послуг, що робить його невеликим інвестиційним центром.

Це ще один мультивалютний інструмент, який не є ексклюзивним гаманцем Dogecoin. І це може бути добре, якщо ви хочете робити багато речей з кількома криптовалютами, не випробовуючи додаткові інструменти.

В якості бонусу за реєстрацію новий користувач отримує 10 доларів заохочення, щоб внести свій Dogecoin на YouHodler.

Цей гаманець підтримує кілька операцій, включаючи купівлю, продаж, позику, обмін, мульти-HODL, подвійне інвестування тощо.

Multi-HODL схожий на автоматичну торгівлю (але має параметри вручну), коли ви інвестуєте (і ризикуєте) деякими своїми монетами, щоб створити ланцюжок фондів, забезпечених криптовалютою. Тут ваша застава використовується для купівлі криптовалюти, яка знову використовується як застава для купівлі ще більшої кількості криптовалют. Ідея полягає в тому, щоб отримати прибуток, продаючи активи за вищою ціною, побудувавши ланцюжок криптопозик. Multi HODL також дозволяє вам контролювати маржу прибутку та збитку, яка, досягнувши, запускає такі події, як продаж, щоб закрити вашу позицію.

Подібним чином існує схема подвійного інвестування, яка забезпечує повернення в одній із валют на ваш вибір. Загалом, можна зробити набагато більше, ніж пропонує звичайний крипто-гаманець.

Що стосується безпеки, YouHodler використовує поєднання гарячого та холодного зберігання. Крім того, кошти захищені груповим страховим полісом на суму 150 мільйонів доларів США від численних ризикованих ситуацій, як зазначено в їхніх поширених запитаннях.

Наразі YouHodler доступний для Android та iOS.

Атомний гаманець

Atomic Wallet — це інструмент, який є мультивалютним і пропонує багато криптовалют.

Найкраще в Atomic – це гаманець із зрозумілим і мінімалістичним інтерфейсом, який автоматично опікується. Він підтримує купівлю, продаж, обмін і ставки, надаючи вам доступ до понад 300 криптовалют, включаючи Dogecoin.

Atomic Wallet також є одним із найбільш анонімних інструментів у своєму роді, він ніколи не вимагає реєстрації чи KYC.

Нарешті, Atomic Wallet підтримує відмінну міжплатформенну присутність із програмами для Windows, MacOS, Linux, Android та iOS.

  Як використовувати VLOOKUP для діапазону значень

ZenGo

Цей гаманець доповнюється ZenGo. Він дозволяє купувати, продавати, обмінювати, торгувати NFT і отримувати доступ до dApps із доступом до понад 70 криптоактивів.

Однак ZenGo відрізняє від інших протоколи безпеки.

По-перше, він усуває вразливість початкової фрази. Отже, замість того, щоб надати всю потужність початковій фразі та ризикувати своїми коштами у випадку фішингового шахрайства, ZenGo винайшов MPC: багатостороннє обчислення.

Тут ви можете взяти дві частини головоломки (спільний доступ), один з яких зберігається у вас, а інший на серверах ZenGo (ZenGo також зберігає вашу частку в зашифрованому вигляді на своїх серверах). Для будь-якої транзакції дві спільноти спілкуються один з одним, щоб схвалити процес.

Крім того, ZenGo має трифакторну автентифікацію для відновлення вашого гаманця на іншому пристрої. Отже, будь-який загрозливий суб’єкт не може просто перенести ваш гаманець куди завгодно, не отримавши доступу до вашої електронної пошти, 3D-сканування обличчя та файлу відновлення, резервну копію якого ви створили.

Крім того, ZenGo має брандмауер для захисту користувачів від атак Web3.

Загалом цей ландшафт безпеки здається ідеальним, якщо ZenGo може захищати свої сервери та дещо відрізняється від «справжніх» гаманців із самоохороною.

ZenGo доступний для Android та iOS.

Вихід

Exodus — це відоме ім’я в галузі крипто-гаманців, якому не потрібен обліковий запис або особиста інформація, щоб розпочати роботу з 260+ крипто-активами. Крім того, це ще й гаманець із самоохороною.

Наразі він підтримує купівлю, продаж і обмін криптовалютами, торгівлю NFT і dApps, а також розвиває свої можливості DeFi за допомогою інтегрованих програм. Крім того, це дає вам можливість заробляти пасивний дохід шляхом ставок.

Що стосується безпеки, Exodus співпрацює з апаратним крипто-гаманцем Trezor. Простіше кажучи, апаратний (або холодний) гаманець є найбезпечнішим способом зберігання та фізичної автентифікації транзакцій. Технічно ви отримуєте красу та легкість Exodus у поєднанні з надійною безпекою Trezor.

Однак само собою зрозуміло, що вам знадобиться сумісний гаманець Trezor, щоб цей союз працював. Тим не менш, сам по собі Exodus досить хороший для програмного (або гарячого) гаманця, який можна використовувати для торгівлі Dogecoin.

У Exodus є програми для Windows, MacOS, Linux, Android та iOS. Крім того, ви можете використовувати цей гаманець із розширенням браузера для Chrome і Brave.

Trust Wallet

У Trust Wallet є все: криптовалюта (купівля, продаж і обмін), NFT, DeFi і підтримка найбільшої криптобіржі Binance, яка також є її материнською компанією.

Це гаманець із кількома ланцюжками, який дозволяє зберігати особисті ключі при собі. Крім того, ви можете налаштувати цей криптоінструмент без типової реєстрації.

Trust Wallet підтримує приголомшливі 4,5 мільйона криптоактивів і охоплює понад 60 блокчейнів.

Ви можете завантажити Trust Wallet на iOS та Android або використовувати його як розширення для браузера.

MyDoge

MyDoge — крипто-гаманець, створений спеціально для ентузіастів Dogecoin. Це некастодіальний гаманець, який зараз не стягує комісій. Отже, все, що ви платите, — це мережева плата, найнижча з можливих, розрахована гаманцем MyDoge.

Це створено з урахуванням активної спільноти Dogecoin і має такі функції, як DogeChat, соціальні профілі, чайові тощо. Зокрема, у DogeChat є бот Twitter, який допомагає вам давати чайові творцям Twitter, якими ви захоплюєтеся.

Інтерфейс MyDoge надзвичайно простий. Основні варіанти — купувати, отримувати та надсилати доджкойни. У розділі налаштувань можна створювати резервні копії секретної фрази вручну та в хмарі.

  Як створити Apple ID для дитини та додати його до своєї родини

Засновники MyDoge пожертвували один мільйон доджкойнів фонду Dogecoin на знак своєї підтримки та вдячності.

Нарешті, це створено виключно для Dogecoin і доступно для Android та iOS.

Paybis

Paybis — це мультикриптовалютний гаманець з опікою та «найсучаснішим» захистом для керування вашими особистими ключами.

Отже, це підходить для тих, хто не хоче керувати своїми приватними ключами. Крім того, це здебільшого стосується купівлі та продажу кількох криптовалют без будь-яких додаткових опцій, таких як ставки, позики на криптовалюту тощо.

Примітно, що цей гаманець вимагає підтвердження особи під час реєстрації та не підходить для тих, хто шукає анонімний гаманець Dogecoin.

Paybis має програми для Android та iOS, і ви також можете використовувати їх у своєму веб-браузері.

Гаманець Dcent

Dcent — це компанія, яка в основному розробляє апаратні гаманці. Однак їх мобільний додаток також може функціонувати як окремий «гарячий» гаманець Dogecoin.

Це багатоланцюжковий гаманець, який дозволяє керувати портфелем сотень криптовалют.

Крім того, у нього є рідний браузер dApp, який вказує на сумісні програми, включаючи служби DeFi, на які ви можете підписатися. Крім того, це також інтегрується з важкими блокчейнами NFT.

Загалом, це підійде для гаманця Dogecoin, але для цього у вас є більше можливостей. Однак це має набагато більше сенсу, якщо у вас також є їхній апаратний гаманець.

Ви можете завантажити цей програмний гаманець для iOS та Android.

Гаманець Lumi

Lumi підтримує понад 1200 криптовалют і є необов’язковим гаманцем для користувачів, які піклуються про конфіденційність, оскільки для його використання не потрібно надавати жодної особистої інформації.

Ви можете мати цей криптогаманець із відкритим вихідним кодом, щоб купувати криптовалюту з мінімальним порогом у 50 доларів США.

Крім того, цей гаманець пропонує отримання та миттєвий обмін із фіксованим курсом, що вказує точну кількість монет, які ви збираєтеся отримати.

У Lumi є програми для Android та iOS, а також можна використовувати безпосередньо з будь-якого веб-браузера.

Безкоштовний гаманець

Freewallet — це кастодіальний гаманець, який працює з понад 100 криптовалютами та пропонує «безкоштовні» транзакції з іншими користувачами Freewallet.

Він має вбудовану криптобіржу з обіцянкою зберігати ваші монети в «холодному сховищі».

Як і багатьом подібним гаманцям, вам потрібен обліковий запис (соціальна мережа або електронна пошта), щоб почати роботу. Цей самий обліковий запис можна використовувати для відновлення втрачених портфелів, що означає, що це безпечніше для тих, хто не може захистити свої особисті ключі.

Крім того, на їх веб-сайті згадується, що вони можуть «забезпечити вас у разі помилки». Хоча вони не вказали на застосування таких гарантій у реальному житті, оскільки транзакції блокчейну, як правило, є постійними.

Нарешті, ви можете отримати цей гаманець Dogecoin на Android, iOS і як веб-додаток.

Який ви вибрали?

Ми спробували охопити деякі найпопулярніші гаманці Dogecoin і сподіваємося, що ви знайшли ідеальний для свого випадку використання. Якщо ви все ще не впевнені, ще раз перегляньте розділ «Криптогаманець: як вибрати».

Особисто я б вибрав Trust Wallet для портфоліо з кількома монетами та дотримувався MyDoge, якщо мова йде лише про Dogecoin. Однак ви можете спробувати інші та побачити, як вони працюють у вашій шкалі та які комісії вони стягують, щоб прийняти більш надійне рішення.

PS: Ось кілька заходів безпеки для кожного користувача криптовалюти.