11 найкращих віджетів iPhone для продуктивності та зосередженості

| | 0 Comments| 11:18 AM
Categories:

Віджети iPhone — це ідеальні мініатюри програм, які дають змогу побачити важливі для вас речі.

Від останніх електронних листів до поточних біржових тенденцій і щоденних кроків, ви можете отримати всю цю інформацію прямо з головного екрана за допомогою віджетів, не відкриваючи програми.

Це економить ваш час і зусилля. А якщо ви хочете підвищити свою продуктивність і зосередитися, ви можете налаштувати головний екран за допомогою корисних віджетів, щоб стежити за важливим.

Багато віджетів на iPhone можуть допомогти вам залишатися зосередженим протягом дня, не здаваючи це завданням. Це лише питання звузити список до тих, які є дуже корисними для вас.

Щоб полегшити завдання, я зібрав кілька найкращих віджетів iPhone, які можна використовувати, щоб перефокусуватися протягом дня та підтримувати ідеальний рівень продуктивності.

Давайте дізнаємося більше.

Що таке віджети iPhone?

Віджети iPhone — це невеликі елементи на домашньому екрані, які швидко надають вам цінну інформацію.

Заголовки новин, події календаря, наліпки, погода, рівень заряду акумулятора та поточна пісня, що відтворюється, — це лише кілька типів віджетів, які можна додати на головний екран свого iPhone. Ви можете використовувати їх, щоб отримати інформацію від А до Я про те, чим ви захоплюєтеся або важливі для вас.

Чому віджети iPhone користуються таким великим успіхом серед користувачів?

За правильного використання віджети можуть упорядкувати ваш день декількома способами. Ось як ви можете максимально використати віджети iPhone:

 • Персоналізуйте свій головний екран за допомогою різноманітних спеціальних віджетів
 • Отримуйте цінну статистику та інформацію, як-от новини, біржові тенденції тощо
 • Отримайте огляд свого дня, як-от списки справ, кількість кроків і щоденний розклад
 • Отримуйте повідомлення про робочі зустрічі та презентації через календар
 • Створюйте ярлики для різних програм, якими ви користуєтеся щодня, щоб скоротити час і зусилля на пошук потрібних програм

Оптимальне використання віджетів може заощадити ваш час і збільшити продуктивність і концентрацію уваги. З тих пір, як iPhone представив функцію віджетів, він придумав кілька креативних і продуктивних віджетів, щоб значно полегшити життя користувачів.

Найкраще у віджетах те, що вони легко налаштовуються, тож ви можете унікально адаптувати їх до своїх потреб і підвищити рівень продуктивності, щоб мати збалансоване життя.

Якщо вам важко залишатися продуктивними та зосередженими на роботі через те, що вас відволікають, ви потенційно можете вирішити цю проблему та дотримуватися продуктивної рутини, додавши цікаві та корисні віджети на головний екран свого iPhone.

З огляду на це, давайте відразу перейдемо до списку.

Поняття

Незалежно від того, чи ви студент, чи професіонал, віджет Notion є обов’язковим для вашого iPhone, щоб підвищити вашу продуктивність і зосередитися.

Це універсальний робочий простір, який оптимізує всі ваші робочі завдання, документи, проекти, справи, базу знань тощо.

З програмою Notion вам не знадобиться жодна інша програма для збору чи зберігання знань, оскільки вона надає всеохоплююче полотно для мозкового штурму ідей або розміщення ваших досліджень для проекту в одному місці.

Ключові особливості:

 • Співпрацюйте з товаришами по команді в реальному часі, згадуючи їх у документах
 • Використовуйте понад 20 типів вмісту для створення персоналізованих документів
 • Синхронізуйте з Mac, програмою Windows або браузером і отримуйте доступ до документів із будь-якого пристрою
  Що таке нотатки в Outlook і як їх використовувати?

Ви можете додати віджет Notion на головний екран і переглянути свій проект, огляд справ на день або посилання на ранкову зустріч, яку ви просто не можете пропустити.

Додаток пропонує 3 типи віджетів. Такий, який дозволяє легко отримати доступ до програми. По-друге, він показує сторінки, які найчастіше відвідували останнім часом, а третій дозволяє закріпити сторінку на головному екрані з розділу вибраного.

OmniFocus 3

OmniFocus 3 — це цінна програма для керування завданнями, яка сортує ваш день і підвищує продуктивність. Додаток пропонує різноманітний список віджетів, які можна додати на головний екран, щоб отримати швидкий і легкий доступ до потрібних елементів дії.

Найкорисніший віджет із добірки – це віджет прогнозу, який узагальнює ваш поточний день і дні наперед у повному відображенні головного екрана.

Завдяки режиму перегляду календаря ви завжди знаєте, що буде далі, тому ви можете заощадити цінні секунди на роздуми про те, що буде далі, дозволяючи підтримувати ідеальний рівень продуктивності.

Ключові особливості:

 • Він постачається з віджетом прогнозу, щоб надати підсумки дня
 • Отримуйте щоденні справи на головному екрані
 • Додайте завдання з віджета

Він також поставляється з перспективним віджетом, який показує список майбутніх елементів з вибраної точки зору. OmniFocus 3 — ідеальний віджет для спокійного та впорядкованого дня.

Читайте також: Як сканувати на iPhone

Смуги

Якщо ви намагаєтеся виробити або позбутися звички, Streaks — чудовий варіант для вашого iPhone. Основна передумова програми полягає в тому, що ви додаєте звичку, від якої намагаєтеся позбутися або виховувати її, і з кожним днем, коли ви дотримуєтесь цієї звички, ваша смуга подовжується.

Подумайте про Snapchat, але замість того, щоб продовжувати серію задарма, ви покращите свій спосіб життя за допомогою позитивних і продуктивних звичок у цій програмі.

Віджет Streaks переносить ваш трекер звичок прямо на головний екран. Це означає, що ваш прогрес буде дивитися на вас щоразу, коли ви користуєтеся телефоном.

Припустимо, ви хочете виробити звичку пити більше води. Ви можете додати завдання до програми, і на головному екрані відстежуватиметься кількість чашок води, які ви випили за день, і скільки ще залишилося з кільцем навколо віджета завдань.

Ключові особливості:

 • Додайте до 24 завдань у додаток
 • Отримуйте прогрес у виконанні завдання в реальному часі на головному екрані
 • Три настроювані параметри для значка

Перегляд прогресу на головному екрані може нагадувати вам про ваші звички та тримати вас на шляху.

Журнал першого дня

Як випливає з назви, Day One Journal — це програма для ведення щоденників, яка дозволяє записувати прекрасні моменти та здійснювати подорожі по смузі спогадів без машини часу. Ви можете написати власну історію та оживити її за допомогою фотографій, відео, аудіо та малюнків.

Якщо ви хочете зберегти свої спогади на постійному місці, Day One Journal вам дуже важливий. Він поставляється з чотирма різними віджетами:

 • Щоденна підказка: це щоденна підказка, яка допоможе вам розвинути звичку вести щоденник.
 • У цей день: показує записи в журналі за поточний день у минулому. Це дає вам можливість коротко зазирнути в те, ким ви були сьогодні рік чи два тому.
 • Серія: цей віджет дозволяє відстежувати всі записи в щоденнику та заохочує вас писати щодня, щоб підтримувати серію.
 • Сьогодні: тут відображається нова інформація, наприклад фотографії, інформація календаря та місцезнаходження.
  14 метавсесвітів, у які ви вже можете потрапити у 2022 році

Ключові особливості:

 • 4 корисні віджети
 • Його можна додати на головний екран для додаткових налаштувань
 • Доступні різні розміри

Віджети допоможуть вам надихнутися та зосередитися протягом дня, оскільки у вас завжди є кишеньковий друг, з яким можна поділитися своїми почуттями, спогадами та моментами.

Кишеньковий

Якщо ви хочете бути в курсі останніх новин, інтересів або тенденцій, вам потрібно негайно встановити віджет Pocket.

Додаток є центром для всіх історій, новин, статей і відео, які відповідають вашим інтересам і хобі, і це дає вашому мозку ефективні розумові тренування та катарсис між різними завданнями.

Pocket розуміє, що вкрай важливо присвятити кілька хвилин дня, розім’яти ноги та насолодитися статтями, які вас цікавлять, як-от про подорожі, їжу, оздоровлення, торгівлю, акції чи домашніх тварин.

Ключові особливості:

 • Пропозиції щодо тем відповідно до ваших потреб
 • Швидкий і легкий доступ із головного екрана
 • Доступна преміум-підписка, щоб розблокувати більше функцій

За допомогою цього віджета ви можете отримати щоденну дозу читання прямо на головному екрані. Незалежно від того, чи ви читаєте, слухаєте чи дивитеся в додатку, ви можете зняти стрес і знову зосередитися перед тим, як повернутися до роботи.

Фантастичний календар

Fantastical Calendar — це єдине місце для керування щоденними, щотижневими та місячними справами. Ця програма дозволяє створювати чудові календарі та керувати майбутніми подіями в привабливій манері.

Розташування справ, завдань, подій і зустрічей у календарі може бути корисним і продуктивним порівняно зі списками.

Віджет календаря цієї програми дає вам огляд завдань вашого місяця на головному екрані. Якщо наступної п’ятниці хтось запросить вас у кіно, ви можете перевірити, що ви приготували на цей день прямо на головному екрані.

Ключові особливості:

 • Повний огляд місяця на головному екрані
 • Настроюваний календар
 • Надає прогноз погоди на 3 дні

Більше не потрібно переглядати довгі списки та сотні програм, щоб побачити свої плани на наступний тиждень, оскільки цей віджет зберігає все прозорим з першого погляду.

Вставити

Бажаєте зберегти скопійований вміст у безпечному місці для швидкого та легкого доступу? Paste — це фантастичний менеджер буфера обміну, який можна використовувати для вставлення та отримання вмісту на Mac, iPad або iPhone.

Будь то важливий текст, фотографія, посилання, відео або файл, ви можете зберегти майже все, що може знадобитися в майбутньому, і отримати це негайно.

Це усуває необхідність переглядати вашу галерею, програму нотаток, файли чи відеоальбом. У результаті ви можете значно пришвидшити робочий процес і підвищити продуктивність, як ніколи раніше.

Ключові особливості:

 • Зручне зберігання всіх видів мультимедіа
 • Дані можна синхронізувати зі сховищем iCloud
 • Зручний для читання попередній перегляд для швидкої та легкої навігації вмістом

Крім того, ви можете додати віджет для програми на головний екран і швидко та ефективно розпакувати потрібний файл.

Спокійно

Хвилина спокою серед хаосу необхідна для зосередженого та продуктивного життя. Додаток Calm відкриває так необхідний спокій. Він пропонує колекцію керованих медитацій для сну та допомагає вам вести щасливіше та здоровіше життя.

Ключові особливості:

 • Варіанти медитації 3-25 хвилин
 • Велика галерея історій сну
 • Відстежує ваші сесії та прогрес

Незалежно від того, чи займалися ви медитацією в минулому, короткі аудіозаписи програми забезпечать вам так необхідний спокій і зосередять увагу на тому, щоб проходити кожен день.

  Що таке жовтий трикутник Outlook?

Однак, якщо ви хочете отримати найкращі результати, ви повинні залишатися послідовними у своїй практиці. Щоб допомогти в цьому, віджет Calm на головному екрані нагадуватиме вам про вашу щоденну практику медитації.

Роблячи 2-3-хвилинні перерви між роботою, щоб відпрацювати концентрацію на диханні, ви можете зібратися з думками та залишатися в сьогоденні.

У результаті це суттєво вплине на якість вашої роботи та загальний спосіб життя. Для збалансованого життя спокій має вирішальне значення. 💯

Головний простір

Headspace — чудова програма для медитації, яка допомагає вам залишатися зосередженими вдень і розслаблятися вночі. Додаток робить практику усвідомленості легкою та розслаблюючою, дозволяючи вам перейняти інстинкт, щоб залишатися послідовними у своїй медитаційній практиці.

Додавши цей віджет на головний екран свого iPhone, ви зможете швидко запустити програму та впоратися зі стресом або зосередитися. Віджет відображає різні вправи, які можуть покращити ваш спосіб життя, і ви можете коригувати їх протягом дня, як вам подобається.

Ключові особливості:

 • Пропонує корисні вправи, які можна регулювати протягом дня
 • Рекомендує ранковий і одиночний сон для покращення способу життя
 • Пропонує преміум-підписку з розширеними функціями

Це розслабляє ваш розум і тіло, тому ви не відчуваєте вигорання під час або після роботи. Крім того, він пропонує величезний вибір синглів для медитації для вирішення кількох проблем, таких як стрес, тривога, зосередженість, формування стійкості тощо.

Отримуйте нагадування щодня медитувати за допомогою цього корисного віджета.

Швидкі клавіші Siri

Якщо у вас є iPhone, мені не потрібно представляти вам Siri. Кишеньковий віртуальний помічник може стати вашим секретарем і виконувати кілька завдань, наприклад складати списки, давати вказівки, телефонувати коханій людині або відтворювати пісню простою голосовою командою. 🗣️

Siri Shortcuts — це корисна програма, яка дозволяє створювати персоналізовані ярлики для кожної програми на вашому iPhone. Він має 300 вбудованих дій, тож ви можете уявити, скільки речей можуть для вас зробити ярлики Siri.

Ключові особливості:

 • Голосове управління
 • Пропонує 300 вбудованих дій
 • Синхронізується з кількома корисними програмами, такими як контакти, календарі, карти, музичні фотографії тощо

Додайте цей чудовий віджет на головний екран і доручіть усі нудні завдання своєму віртуальному помічнику.

Пам’ятаєте, які листочки ми клеїли на стіни, холодильники тощо? Компанія 1881 Digital вирішила оцифрувати нотатки та представила програму Sticky Widgets.

За допомогою цієї програми ви можете написати будь-яке завдання, нагадування, список або примітку на стікері та вставити його на головний екран.

Ключові особливості:

 • Висока можливість налаштування
 • 3 розміри віджетів на вибір
 • Його можна легко редагувати з головного екрана

Щойно ви розблокуєте телефон, вам нагадають про важливу зустріч, список покупок або щоденні завдання тощо.

Ви можете персоналізувати нотатки, змінивши колір, фон, вирівнювання, шрифт, розмір і поворот. Як це круто?

Заключні думки

Якщо ви виберете правильні програми, віджети iPhone можуть зробити ваше життя набагато простішим і продуктивнішим. Згадані в цій публікації саме те, що вам потрібно, щоб вести зосереджений і продуктивний спосіб життя, не відчуваючи себе виснаженим або розпорошеним.

Далі перегляньте найкращі запущені програми для Apple Watch.