11 найкращих внутрішніх камер відеоспостереження для вашого спокою

Зітхніть із полегшенням, вибравши правильну камеру внутрішнього відеоспостереження!

Не так багато років тому системи домашньої безпеки були настільки дорогими та складними в установці, що більшості людей доводилося просто покладатися на дверні та віконні замки та молитися, щоб зловмисники замість цього вибрали іншу ціль. Сьогодні ціни настільки впали, а технології стали настільки поширеними та простими, що у нас немає виправдань для встановлення камер, які захищають нас і наші домівки.

Крім того, є й інші причини розміщувати камери в наших домівках, які просто запобігають проникненню. Завдяки внутрішнім камерам ми можемо стежити за діяльністю наших дітей, старших або домашніх тварин, де б ми не були. Ми можемо стежити за людьми, яких залишаємо наодинці, які працюють у домі. Ми можемо перевірити, чи залишили ми увімкнене світло чи відчинене вікно, і навіть можемо поговорити з будь-ким, хто перебуває в будинку, поки нас немає.

Купуючи спокій

Традиційні системи домашньої безпеки зі звуковою сигналізацією та виявленням руху або злому добре відомі злочинцям. Вони знають, як їх відключити або навіть спровокувати власників самостійно вимкнути сигналізацію, викликаючи повторні помилкові спрацьовування.

Внутрішня домашня відеокамера є чудовим доповненням до традиційних систем сигналізації. Щоразу, коли спрацьовує сигнал тривоги, ви можете перевірити живе відео, щоб побачити, що відбувається вдома, і вжити необхідних заходів. Але навіть якщо у вас немає системи безпеки, одна внутрішня домашня відеокамера може виконати більшу частину роботи та запобігти небажаним речам.

Різниця між внутрішньою та зовнішньою камерами полягає в тому, що остання піддається впливу різних кліматичних умов і має бути виготовлена ​​з більш міцних матеріалів, щоб уникнути пошкоджень. Навпаки, внутрішні камери, як правило, менші, легші, а також дешевші. Загалом, вони також менш нав’язливі.

Бажані характеристики внутрішньої камери відеоспостереження

Одна камера може функціонувати як повна система безпеки будинку, якщо вона має всі необхідні функції. Діапазон цін на такий тип пристроїв коливається від менше ніж 50 доларів США до понад 300 доларів США. Очевидно, що лише дорожчі камери запропонують усе, що може знадобитися для домашньої безпеки. Але ви можете знайти компроміс між ціною та функціями та знайти модель, яка відповідає вашим очікуванням і доступна за ціною.

Основні характеристики, на які вам слід звернути увагу в камері внутрішнього відеоспостереження, включають наступне:

Хмарне сховище: Відеозапис, знятий камерою, повинен десь зберігатися на випадок, якщо вам знадобиться його переглянути або, зрештою, використати як доказ якогось злочину. Хмарне сховище є найкращим варіантом для цього, оскільки відеофайли займають багато місця, а локальний диск або карта пам’яті можуть заповнитися дуже швидко. Більшість хороших камер безпеки пропонують велике хмарне сховище безкоштовно.

Мобільний і веб-доступ: перебуваючи на вулиці, ви захочете побачити, що відбувається у вашому домі, переглянувши відео з камери на мобільному пристрої, на веб-сторінці або на обох.

Джерело живлення: деякі камери використовують батареї; інші використовують шнур живлення. Кожен варіант має свої плюси і мінуси: батареї потребують заміни або підзарядки, а шнури живлення повинні бути на невеликій відстані від розетки.

  Як видалити список Depop

Підключення: Wi-Fi чудово підходить, коли підключення до Інтернету вдома підключено. Але якщо настане шторм і вимкнеться живлення, камері знадобиться інший варіант підключення до Інтернету. Стільниковий зв’язок є рідкісною функцією, але необхідною, якщо ви шукаєте безвідмовну систему безпеки.

Нічне бачення: це обов’язкова функція для камер відеоспостереження, тому що навіть якщо ви залишите світло у своєму будинку, грабіжник може просто вимкнути його та залишити вас сліпими, якщо ваша камера не бачить у темряві.

Є багато інших функцій, які слід взяти до уваги, як-от виявлення руху, розпізнавання обличчя, AI, аудіо та багато іншого. Хоча це невелика сума грошей, яку ви витратите на камеру, ви повинні перевірити всі характеристики та провести ретельне порівняння, щоб ви не пошкодували, що вибрали певну модель після її покупки та встановлення.

Ось наш вибір у сфері внутрішніх камер відеоспостереження:

Камера кругового огляду

Здобувши кілька нагород протягом багатьох років, Камера кругового огляду від Logitech – це камера безпеки для вашого дому, яка користується великим попитом. Це дає вам і вашій родині повний душевний спокій всередині та зовні, поки ви залишаєтесь розслабленими, де б ви не були.

Ця камера знімає все чітко та чітко, а також має кут огляду на 180 градусів, щоб ви могли добре бачити навколо. І той факт, що він має нічне бачення, робить роботу набагато зручнішою, навіть коли ви спите.

Не кажучи вже про те, що він також має приголомшливий дизайн, який ще більше покращує вигляд вашого будинку.

Solo IndoorCam C24

З двостороннім аудіо, нічним баченням і технологією AI, eufy Solo IndoorCam C24 оснащений дивовижними функціями, які не тільки дають вам спокій, але й допомагають бути більш пильними щодо будь-яких непередбачених обставин.

Деякі основні функції цієї внутрішньої камери включають:

 • ШІ розпізнавання людини чи домашньої тварини
 • Чітке відео 2K
 • Вміння спілкуватися з людьми, які на порозі
 • Можливість зберігати дані та записи локально або в хмарі
 • Увімкніть зони активності, щоб отримувати сповіщення лише для певних частин вашого дому
 • Отримуйте доступ до відеозаписів прямо зі свого телефону, коли ви в дорозі

Ви можете інтегрувати його з Google Assistant, Apple HomeKit і Amazon Alexa, щоб зробити його ще доступнішим.

Wyze Cam v3

Подзвонила ця камера спостереження Wyze Cam v3 має кольоровий режим нічного перегляду 1080p разом із захистом від атмосферних впливів IP65, щоб без проблем фіксувати моменти, незалежно від того, перебувають вони в приміщенні чи на вулиці. Це також одна з найрозумніших камер для вашого дому.

Протягом багатьох років було випущено кілька версій, але нічого схожого на v3, який ми маємо тут. Він забезпечує більш яскраве, чітке та точне зображення навіть при слабкому освітленні. Крім того, він має стійкість до пилу та здатність зменшувати шум, щоб ще більше підвищити чіткість зображення.

  Як використовувати свій iPhone для введення паролів на Apple TV

Дизайн Wyze Cam v3 досить мінімальний і підходить до будь-якого інтер’єру.

Wi-Fi камера mydlink HD Pan & Tilt

Є багато причин, чому вам потрібно Wi-Fi камера mydlink HD Pan & Tilt у вашому домі, але двома основними причинами повинні бути круговий огляд на 360 градусів і виявлення звуку/руху.

Це компактна камера безпеки, яка має гнучкі варіанти кріплення. Ви можете встановити його на стелю або навіть тримати на полиці. Деякі з багатьох функцій цього пристрою:

 • HD якість відео
 • Сумісність з розумним будинком
 • Чітке денне та нічне бачення
 • Двостороннє аудіо
 • Легко доступний із програми mydlink

Є багато інших функцій, які забезпечать вам повний спокій 24/7. Обов’язково ознайомтеся з цим і отримайте більше контролю над безпекою вашої родини.

Google Nest Cam Indoor

Продукти від Google завжди були відомі як чудові, і Nest Cam Indoor нічим не відрізняється. Неймовірна камера спостереження з цілодобовим відео в реальному часі та нічним баченням, яка дозволяє уважно стежити за домом, навіть якщо ви знаходитесь далеко від нього.

Ви можете зареєструватися, коли забажаєте, і навіть надіслати відео рідним і друзям прямо зі свого телефону. Деякі інші цікаві функції включають виявлення звуку/руху, двосторонній аудіо, екстрені виклики та інтелектуальні сповіщення.

Google Nest Cam Indoor підтримує найкращі стандарти безпеки, тому ви можете бути впевнені, що ваша інформація та відео добре захищені. Ви також можете ввімкнути двофакторну автентифікацію, щоб ще більше посилити ситуацію.

Indoor Cam by Ring

Завдяки простому встановленню плагіна та зручному розміру це Внутрішня камера by Ring дає вам повний спокій, водночас покращуючи вигляд вашого будинку. Він має купу неймовірних функцій, які кваліфікують цей пристрій як повний пакет відеоспостереження всередині приміщень.

Дізнайтеся більше про Ring Security та їхні продукти

Ось деякі з багатьох особливостей, які дійсно визначають велич:

 • Сповіщення, активовані рухом
 • HD якість відео
 • Режим нічного бачення
 • Двостороння розмова з шумозаглушенням
 • Повний контроль із програми на смартфоні

Ви можете синхронізувати різні продукти безпеки Ring разом на одній інформаційній панелі, щоб контролювати все з одного місця. Крім того, однією з найкращих переваг їхніх продуктів є те, що вони досить доступні.

Внутрішня камера Kami

Пристрій спостереження, який дуже серйозно ставиться до вашої безпеки, Внутрішня камера Kami можна повністю покластися. Він інтелектуальний, елегантний і має багато важливих і потужних функцій, які значно полегшують роботу.

Наприклад, він має інтелектуальне виявлення людини, щоб миттєво сповіщати вас, коли хтось проходить повз. Він також має функцію виявлення ненормального звуку, яка інформує вас про незвичний звук.

Деякі інші функції включають:

 • Камера з поворотом на 360 градусів + функція автоматичного круїзу з нахилом на 90 градусів
 • Можливість приховати об’єктив в режимі приватності
 • Шифрування за галузевим стандартом для збереження всіх даних
 • Розширене виявлення штучного інтелекту для певних рухів, наприклад людей, домашніх тварин тощо.
 • Миттєві сповіщення, щоб ви були в курсі подій
  14 ретро ігрових приставок, які ви можете купити прямо зараз

Він має додаток для смартфона, який дає вам повний контроль з одного місця. Ви можете миттєво переглядати та ділитися моментами.

Arlo Ultra 2

З відео 4K і HDR, Arlo Ultra 2 дає вам найкращий надширокий огляд вашого будинку за досить доступною ціною. Цей пристрій простий в установці і не вимагає підключення до електропроводки.

Як і більшість камер безпеки, вона має функцію двох аудіо, а також інші феноменальні функції, як-от 6 місяців автономної роботи, миттєві сповіщення при виявленні руху, кольорове нічне бачення та швидке заряджання. Не забувайте, що він також водостійкий, витримує дощ, сонце, сніг і будь-яку погоду.

Arlo Ultra 2 можна інтегрувати з вашими улюбленими розумними домашніми пристроями, такими як Amazon Alexa, Ok Google і Apple HomeKit.

Canary Pro

Canary Pro має чітку та чітку HD-камеру 1080p, яка стежить за вашим будинком для надійного захисту, навіть коли на вулиці темно. Він оснащений сиреною на 90 децибел і зручним клімат-монітором, який інформує вас про температуру, повітря та вологість.

Це не вимагає встановлення. Просто поставте його на полицю, щоб негайно почати стежити за своїм будинком. Це так легко і просто.

Крім того, програма Canary дає вам повний контроль над записом і екстреними службами з одного місця.

Я буквально щойно подряпав тут поверхню. Є багато інших функцій, які зроблять ваше життя набагато простішим і спокійнішим.

LaView F1

Камера безпеки Full HD 1080p, LaView F1 може допомогти вам контролювати ваш дім, забезпечуючи чітке уявлення про вашу територію. Для встановлення не потрібно свердління. Просто підключіть і працюйте, щоб миттєво налаштувати та розпочати спостереження.

Він має доступність хмарного сховища, інтеграцію з розумним домом, додаток для смартфона та слот для карт пам’яті microSD об’ємом до 128 ГБ. Крім того, він має нічне бачення, настроюване виявлення руху та блискучу функцію двостороннього аудіо.

Ви можете поділитися записаним матеріалом зі своїми друзями та родиною за допомогою програми LaView і навіть встановити обмеження для певних користувачів, якщо хочете.

Загалом, цю камеру безпеки точно варто перевірити, якщо ви шукаєте простий пристрій, який робить саме те, що рекламується.

Yi Dome Guard

Приблизно за 40 доларів США Yi Dome Guard має багато функцій. Він має ширококутний скляний об’єктив високої чіткості 1080p HD. Купольна камера YI Dome Guard має 360° PTZ, що дозволяє вам бачити всю кімнату з одного місця. Компанія пропонує додаткову службу екстреного реагування 24/7.

Сповіщення камери про рух можуть миттєво залучати сертифікованих екстрених диспетчерів Noonlight, які можуть координувати дії з медичними службами невідкладної допомоги, поліцією та пожежними службами для вирішення будь-якої ситуації. Його можна інтегрувати з продуктами YI Home і YI Cloud, щоб налаштувати повну та ефективну систему розумного дому.

Скільки за душевний спокій?

Ми бачили, що деякі з внутрішніх камер відеоспостереження вдома коштують 200 доларів США. Але якщо ви можете відмовитися від кількох функцій, ви можете скоротити ціну до менше 30 доларів, тож навіть якщо ваш бюджет обмежений, немає причин не придбати хоча б одну з дешевших моделей. Це, безсумнівно, краще, ніж взагалі не знати, що відбувається вдома, коли вас немає.

Ви думаєте про датчики дверей і вікон? Перегляньте найкращі датчики дверей/вікон тут.