11 найкращих безкоштовних інструментів електронного маркетингу для надсилання інформаційних бюлетенів

Незалежно від того, який бізнес ви ведете, електронні листи відіграють важливу роль у розвитку бізнесу.

Маркетингова кампанія електронною поштою – це чудовий спосіб залучити потенційних клієнтів, збільшити продажі та зв’язатися з клієнтами. Це також одна з найбільш економічно ефективних маркетингових тактик.

У цій статті ми розглянемо деякі з найкращих безкоштовних інструментів електронного маркетингу для надсилання інформаційних бюлетенів.

Чи важливий маркетинг електронною поштою для бізнесу?

Зараз такі відеоплатформи, як Youtube, стали найкращою маркетинговою платформою. Але чи працює електронний маркетинг?

І проста відповідь – так!

Маркетинг електронною поштою все ще залишається ефективним і персоналізованим способом маркетингу.

Хоча на платформах соціальних мереж доступні розширені функції, ось дві прості причини, чому маркетинг електронною поштою все ще залишається одним із найкращих маркетингових каналів.

По-перше, електронна пошта є основною комунікаційною платформою для особистого та професійного використання. Це означає, що ви не побачите багато нерелевантних оголошень, які відволікатимуть вашу увагу.

Крім того, електронна пошта як засіб додає довіри, оскільки ваше повідомлення є персоналізованим і не схожим на довгі відео на Youtube чи страшні ролики в соціальних мережах.

Одним словом, маркетинг електронною поштою працює, і ви отримуєте вражаючі результати.

Незалежно від того, чи ви новачок у маркетингу електронною поштою, чи надзвичайний маркетинг, ви чули про інформаційні бюлетені електронною поштою.

Поговоримо про інформаційні бюлетені.

Що таке електронний бюлетень?

Простіше кажучи, інформаційний бюлетень електронною поштою повідомляє про ваш бізнес вашим підписникам. Насправді це набагато більше, ніж це, і багато людей зациклюються на тому, що вони повинні написати у своїх інформаційних бюлетенях.

Припустімо, цього тижня у вас розпродаж. Як би ви повідомили своїх клієнтів?

Чудовий електронний бюлетень!

Маючи чітке розуміння інформаційних бюлетенів електронною поштою, ви можете задатися питанням, чому вони важливі.

Що ж, інформаційні бюлетені — чудовий спосіб зацікавити ваших передплатників, оскільки це чутливі до часу електронні листи, які надсилаються в певний день і час.

Вони чудово підходять для перевірки рівня взаємодії з вашими продуктами чи послугами серед вашої аудиторії. Це чудовий спосіб надати вміст, який зацікавить ваших передплатників. Сприймайте свою електронну розсилку як приватну соціальну платформу, а ваші передплатники — це ваша виняткова аудиторія.

Чи безкоштовний маркетинг електронної розсилки?

Дійсно, відповідь на те, скільки електронних листів ви хочете надіслати за день, тиждень чи місяць.

Якщо ви хочете надіслати 40-50 електронних листів на день, ви можете зробити це за допомогою свого облікового запису Gmail, і це безкоштовно. Однак, якщо ви надсилаєте більше 50 електронних листів на день невідомим користувачам, ваші електронні листи можуть потрапити в папку спаму.

Щоб переконатися, що ваші електронні листи не потрапляють у папку спаму, ви можете скористатися інструментом електронного маркетингу, який пропонує вам надсилати до 100–200 безкоштовних листів на день. Далі в цій статті ми розглянемо деякі з найкращих безкоштовних варіантів електронного маркетингу.

Перш ніж перейти до цієї частини, важливо зрозуміти плюси та мінуси безкоштовного електронного маркетингу.

Переваги безкоштовного електронного маркетингу

 • Персоналізоване охоплення: електронна пошта дає можливість надіслати повідомлення тому, кому ви хочете його надіслати. На відміну від інших каналів соціальних мереж, де у вас є узагальнена цільова аудиторія.
 • Технічні навички не потрібні: вам не потрібні навички створення чи редагування медіа, щоб написати гарну копію електронного листа. Ви можете виразити себе, додавши персоналізованих відтінків своїм повідомленням.
 • Створіть аудиторію: через деякий час маркетинг електронною поштою дозволить вам створити свою цілеспрямовану аудиторію. Це читачі вашого вмісту, яким важливо, що ви говорите.
 • Безкоштовно: зрозуміло, що маркетинг електронною поштою є безкоштовним, і вам не потрібні жодні гаджети, різне обладнання чи будь-яке програмне забезпечення, як у випадку з Youtube, Instagram чи іншими медіа-каналами.
  Як зупинити людей від крадіжки ваших посилок

Незважаючи на те, що маркетинг електронною поштою має багато переваг, є деякі недоліки, про які ми хотіли б згадати.

Обмеження безкоштовного електронного маркетингу

 • Розсилка спаму: коли ви надсилаєте сотні електронних листів без згоди одержувача, це вважається спамом. Це не дуже хороший знак, тому що це дратує клієнта, а не додає цінності.
 • Та сама цільова аудиторія: зазвичай електронні листи надсилаються людям, які вже є вашими клієнтами. Але з такими платформами соціальних мереж, як Youtube, ви маєте більший обсяг попиту та охоплення ширшої аудиторії.
 • Дизайн електронної пошти: погано оформлені електронні листи забиратимуть ваш час, але не принесуть жодних результатів. Проблема безкоштовного програмного забезпечення електронного маркетингу полягає в тому, що ви не отримуєте достатньо шаблонів дизайнерів, доступних у їхніх преміум-планах.
 • Міжнародні закони про конфіденційність: якщо ваша цільова аудиторія включає міжнародних клієнтів, вам потрібно переконатися, що ви порушуєте положення, такі як GDPR.

Як вибрати безкоштовну платформу електронного маркетингу?

З такою кількістю варіантів, доступних на ринку, вибрати та зупинитися на маркетинговій платформі електронної пошти нелегко.

Ось деякі речі, на які слід звернути увагу, вибираючи платформу електронного маркетингу:

Ключові показники: перевірте кількість електронних листів, які ви можете надсилати щомісяця, і ліміт підписок.

Автоматизація. Написання електронних листів день у день, а потім відповіді на всі електронні листи — це трудомістка й виснажлива робота. На щастя, багато програмного забезпечення пропонують процеси автоматизації для прискорення повторюваних завдань.

Функції електронної пошти: будь-яке програмне забезпечення для маркетингу електронною поштою повинно мати деякі базові функції, такі як A/B-тестування, спліт-тестування, сегментація електронної пошти та теги для додавання персоналізації до електронних листів.

Шаблони: інтерфейс із готовими шаблонами електронної пошти, який можна перетягувати та скидати, спрощує малий бізнес самостійно надсилати електронні листи, а не доручати цю роботу агентствам.

Аналітика: вона повинна надавати інформаційну панель для відстеження необхідних показників, які допомагають перевірити та оптимізувати ефективність ваших кампаній електронною поштою.

Підтримка: нарешті, важливо перевірити, чи постачальник послуг електронної пошти, з яким ви домовилися, пропонує швидку підтримку, коли ви стикаєтеся з технічними збоями.

Ціноутворення: хоча в цій статті ми зосереджуємося на безкоштовних інструментах маркетингу електронною поштою, ми вважаємо, що ціноутворення є фактором, який не можна пропустити. Якщо ви знайдете відповідний інструмент, який відповідає вимогам вашого бізнесу, ви захочете оновити його, якщо через деякий час ваш бізнес почне розвиватися.

Перш ніж ми перейдемо до більш детальної інформації про безкоштовне програмне забезпечення для маркетингу електронною поштою, ось короткий огляд того, що ви отримаєте в їхніх безкоштовних планах.

Електронна пошта електронної пошти електронної пошти електронною поштою лімітиубзерм для ліміту Limitzoho50/день 6 000/місяць 2000 контактівsendinblue300/day9000/monthUnlimitedmailchimp5002,500/місяць 500/montionmailerlite20012,000/montion1000 /місяцьSmartmail–Сервісна платформа–Hubspot500/день2000/місяць–Відправник–15 000/місяць2500/місяць

Кампанії Zoho

Zoho Campaigns — це маркетингове рішення електронною поштою від Zoho, яке піклується про ваші кампанії електронною поштою. Щоб перевірити ефективність ваших електронних кампаній, ви отримаєте доступ до таких функцій, як спліт-тестування, аналітичні звіти тощо.

особливості:

 • Простий у використанні редактор перетягування
 • Попередньо створені шаблони інформаційних бюлетенів
 • A/B тестування
 • Сегментація електронної пошти
 • Керування списком контактів

Ви можете надсилати до 12 000 електронних листів на місяць до 2 000 контактів із безкоштовним планом Zoho. Однак, якщо ви хочете автоматизувати свій маркетинговий процес, вам потрібно буде перейти на їхні плани преміум-класу.

  Я використовував розумний динамік Cortana протягом усіх вихідних. Ось чому це не вдалося

Sendinblue

Sendinblue — чудове безкоштовне програмне забезпечення для електронного маркетингу, якщо у вашому списку розсилки менше 300 підписників. Він відповідає правилам GDPR і пропонує плагін WordPress для відстеження ваших аналітичних даних.

особливості:

 • Простий у використанні редактор електронної пошти з перетягуванням
 • Підтримка електронного маркетингу
 • Вбудоване програмне забезпечення CRM для відстеження взаємодії з клієнтами
 • Офіційний плагін WordPress для аналітики

Завдяки безкоштовному плану SendinBlue ви можете надсилати 300 електронних листів на день. Їх преміум-плани починаються зі спрощеного тарифного плану, який дозволяє надсилати 20 000 електронних листів щомісяця лише за місячну плату в розмірі 25 доларів США.

Mailchimp

Mailchimp — одна з найпопулярніших безкоштовних платформ електронного маркетингу, яка допомагає малим підприємствам надсилати професійні електронні листи. Він поставляється з простим конструктором електронної пошти, який містить багато готових шаблонів. По суті, усе, що вам потрібно зробити, це налаштувати ці шаблони електронної пошти відповідно до потреб вашого бізнесу.

особливості:

 • Маркетингова CRM
 • Сегментація електронної пошти
 • Плагін WordPress
 • Багато інтеграцій
 • Безкоштовні цільові сторінки

Завдяки безкоштовному плану MailChimp ви можете надсилати до 500 електронних листів на день із загальним обмеженням у 2500 електронних листів на місяць. Безкоштовний план також надає вам обмежений доступ до можливостей сегментації електронної пошти, автоматизації та інформаційної панелі аналітики.

MailerLite

MailerLite — це відносно новий інструмент в екосистемі електронного маркетингу. Однак платформа набула хорошої популярності завдяки чіткому дизайну інтерфейсу користувача, чітко націленим налаштуванням електронної пошти та інтеграції з такими популярними інструментами, як Zapier, Typeform, WordPress тощо.

особливості:

 • Тестування A/B, тестування налаштувань електронної пошти тощо
 • Бібліотека шаблонів електронних листів
 • Функції вбудовування спливаючих вікон і форм

Використовуючи безкоштовний обліковий запис, ви можете зберігати 1000 контактів і надсилати до 12 000 електронних листів на місяць. Ви можете розблокувати такі преміум-функції MailerLite, як теплові карти та цілодобову підтримку в реальному часі, сплачуючи лише 9 доларів на місяць.

Omnisend

Omnisend обслуговує кілька маркетингових каналів, таких як маркетинг електронною поштою та SMS. Його розроблено з метою допомогти магазинам електронної комерції, тому він забезпечує інтеграцію з такими платформами, як Shopify, BigCommerce, WooCommerce тощо.

За допомогою Omnisend ви можете легко створювати автоматизовані маркетингові робочі процеси для збору потенційних клієнтів через спливаючі вікна та надсилання електронних листів, SMS або push-повідомлень.

особливості:

 • Готові шаблони електронної пошти
 • Спливаючі вікна параметрів електронної пошти, цільові сторінки, обертові колеса
 • A/B спліт-тестування для email-кампаній
 • Форми згоди GDPR

Їх безкоштовний план дозволяє надсилати лише 500 електронних листів на місяць, що порівняно менше, ніж інші інструменти електронного маркетингу.

Mailjet

Mailjet — це популярний безкоштовний інструмент електронного маркетингу, відомий своїми мінімалістичними шаблонами електронної пошти, конструктором електронної пошти з функцією перетягування та великою кількістю готових модулів шаблонів. Перевагою безкоштовної версії Mailjet є те, що ви отримуєте доступ до API, ретрансляції SMTP і веб-хуків для різних цілей інтеграції.

особливості:

 • Підписка, що відповідає GDPR
 • Чисті та мінімалістичні шаблони
 • Інтеграція з Prestashop
 • Немає обмежень на додавання передплатників

З щоденним лімітом електронних листів у 200 безкоштовний план від Mailjet пропонує вам 6000 електронних листів щомісяця. Преміум-план коштуватиме вам 15 доларів на місяць, розблоковуючи всі преміум-функції, такі як сегментація електронної пошти, перевірки та онлайн-підтримка клієнтів.

EmailOctopus

EmailOctopus — чудовий інструмент електронного маркетингу для малого бізнесу. Основна мета компанії, заснованої в 2015 році, — пропонувати доступні маркетингові рішення електронною поштою. Їхній інтерфейс простий і містить більше 35 готових шаблонів електронної пошти, які можуть заощадити ваш час на створенні електронних листів з нуля.

особливості:

 • Готові шаблони
 • Розширена сегментація списку розсилки
 • Конструктор електронної пошти
 • Інтеграція з 47+ програмами
  Записуйте відео з розділеним екраном у спеціальному макеті та об’єднайте їх [Paid]

Завдяки безкоштовному плану EmailOctopus ви можете надсилати до 10 000 електронних листів 2500 контактам на місяць.

Cleverreach

CleverReach — ідеальний інструмент як для початківців, так і для професіоналів електронного маркетингу, які хочуть швидкого успіху. Просте налаштування, розумні функції та партнерські послуги дозволяють компаніям мати пряме та особисте спілкування зі своїми клієнтами.

особливості:

 • Адаптивні шаблони електронної пошти
 • Багато сторонніх інтеграцій
 • Перетягніть редактор електронної пошти
 • Електронний маркетинг, що відповідає GDPR

Завдяки безкоштовному сервісу Cleverreach ви можете надсилати 1000 безкоштовних електронних листів на місяць. Їх преміум-плани починаються від 30 доларів на місяць і пропонують вам доступ до необмеженої кількості електронних листів.

Smartmail

Маркетинг електронною поштою від SmartMail — це повністю керована послуга «зроблено для вас», яка допомагає компаніям електронної комерції максимізувати віддачу від інвестицій. На відміну від інших безкоштовних інструментів електронного маркетингу, це послуга, яка допомагає отримати максимальну віддачу від ваших витрат на маркетинг електронною поштою.

Серед пропонованих ними послуг – керування кампаніями, створення списку розсилки, налаштування автоматизації електронної пошти, SMS-маркетинг тощо.

особливості:

 • Відданий стратег електронної пошти
 • Брендові шаблони дизайну
 • Створення/напрямок стратегії
 • Величезний ROI
 • Сегментація аудиторії

Оскільки це платформа постачальника послуг, вам потрібно запланувати зустріч із їхнього календаря, щоб розпочати персоналізоване рішення для маркетингу електронною поштою.

Hubspot

Hubspot — це універсальна платформа для керування вашою маркетинговою діяльністю. Це скоріше CRM-платформа, яка поєднує вашу електронну пошту та відповіді клієнтів на інтуїтивно зрозумілій інформаційній панелі для кращого спілкування.

Цей інструмент дозволяє створювати форми, цільові сторінки та підключатися до залучення потенційних клієнтів.

особливості:

 • Управління рекламою
 • Бібліотека форм реєстрації, спливаючих вікон і банерів
 • Підтримка CRM
 • Доступ до аналітичних звітів електронної пошти
 • Живий чат і чат-боти

Використовуючи безкоштовний план Hubspot, ви можете надсилати 2000 електронних листів на місяць. Оскільки це CRM, добре, що ви можете перевірити всі взаємодії електронною поштою на спеціальній інформаційній панелі.

Відправник

Відправник у нашому списку безкоштовних інструментів електронного маркетингу. Він розроблений для малих підприємств, які мають низький бюджет на маркетинг, але хочуть використовувати можливості маркетингу електронною поштою. Незважаючи на низькі ціни, платформа надає всі необхідні функції, такі як конструктор перетягування, аналітика електронної пошти, сегментація та веб-сповіщення.

особливості:

 • Вбудована функція перевірки спаму
 • Автоматизація робочих процесів
 • Підтримка відстеження за допомогою Google Analytics
 • Безліч спливаючих форм, форм для вставлення та форм згоди GDPR
 • Вбудована бібліотека зображень і редактор зображень

З безкоштовним планом Sender ви отримуєте щедрий ліміт передплатників у 2500 контактів і місячний ліміт надсилання 15 000 електронних листів.

Резюме

У цьому блозі ми хотіли поділитися деякими ключовими платформами для електронного маркетингу. Це ключовий компонент онлайн-маркетингу, і його використовують компанії будь-якого розміру.

Незважаючи на те, що маркетингові кампанії електронною поштою безкоштовні, за умови належного планування та виконання вони можуть бути дуже ефективними. Його можна використовувати для надання клієнтам інформації про нові продукти, послуги або спеціальні пропозиції. Це також дозволяє налагодити відносини з існуючими клієнтами.

Якщо ця стаття вам допоможе, ми настійно рекомендуємо прочитати нашу статтю про преміальні інструменти електронного маркетингу для розвитку вашого бізнесу.