11 найкращих бездротових зарядних пристроїв для ваших пристроїв Apple і Android

Categories:

Обирайте бездротову зарядку, щоб заряджати без зайвих зусиль і будь-де.

Тенденція бездротової зарядки зростає в різних розумних пристроях, таких як смартфони, навушники, розумні годинники тощо. Раніше людям, які користуються пристроями Android і Apple, доводилося шукати точки зарядки скрізь, де вони йшли. Але з появою бездротової зарядки користувачі насолоджуються зручною зарядкою.

Зараз все більше людей переходять на бездротові зарядні пристрої, оскільки вони можуть без проблем заряджати свій пристрій у будь-якому місці. Однак є група людей, які вважають, що це може зашкодити їхньому пристрою. Якщо ви один із них, вам потрібно дізнатися, як працює бездротова зарядка.

Власне, для зарядки розумних пристроїв за технологією бездротової зарядки використовується спеціальний пристрій. Це відомо як електромагнітна індукція. Цей пристрій виділяє електричну енергію в повітря, що полегшує зарядку вашого пристрою.

Переваги бездротової зарядки

  • Зручність: це найважливіша перевага, завдяки якій люди рухаються до цієї технології. Використовуючи бездротові зарядні пристрої, вам не потрібно мати справу з проводами. По-друге, ви також можете бути впевнені, навіть якщо не знайдете пункт заряджання під час подорожі.
  • Зарядка кількох пристроїв: бездротова зарядна панель може полегшити вам зарядку кількох пристроїв одночасно. Ви навіть можете заряджати пристрої Android і Apple за допомогою однієї бездротової зарядної станції.
  • Безпечно: бездротова зарядка передбачає заряджання пристрою в обмеженому та закритому середовищі, тому існує мінімальний ризик електричних несправностей.

Обмеження бездротової зарядки

Безсумнівно, окрім багатьох переваг, бездротова зарядка також має певні обмеження. Поговоримо про них.

  • Більший час заряджання: бездротові зарядні пристрої займають більше часу, ніж традиційні дротові зарядні пристрої. І цей результат є навіть після використання тієї ж потужності.
  • Дорого: бездротові зарядні пристрої дорожчі, ніж шнурові зарядні пристрої.
  • Сумісність: ваш бездротовий зарядний пристрій може працювати не з усіма вашими смарт-пристроями. Наприклад, бездротова зарядна панель, яку ви використовуєте для свого смартфона, може бути несумісною з вашими навушниками чи розумним годинником.

Отже, тепер ви знаєте про плюси та мінуси технології бездротової зарядки.

Давайте розглянемо кілька хороших бездротових зарядних пристроїв, доступних на ринку, у які ви можете інвестувати.

  Як дізнатися своє поточне місцезнаходження під час дзвінка по допомогу [Android]

Зарядний пристрій Apple MagSafe

Цей зарядний пристрій Apple Magsafe постачається з відповідним чином розташованими магнітами, які кріпляться до ваших пристроїв. Він сумісний із зарядкою Qi; тому він може ідеально заряджати ваш iPhone 8 або пізніших моделей. Він має можливість швидкої бездротової зарядки з максимальною потужністю 15 Вт.

Магнітне вирівнювання, яке він постачає, застосовується лише для моделей iPhone 12 і iPhone 12 Pro, iPhone 13 і iPhone 13 Pro. Цей бездротовий зарядний пристрій також постачається з вбудованим кабелем USB-C.

Сумісні пристрої: AirPods Pro/Pro з MagSafe/3-го покоління/Wireless/Wireless Charging Case, iPhone 13/13 Pro/13 Pro Max/13 Pro-Mini/12 Pro/12 Pro Max/12/12 mini/11 Pro/11 Pro Max/11/SE (2-е покоління)/XS/XS Max/XR/X/8/8 Plus

Бездротовий зарядний пристрій Yootech

Бездротовий зарядний пристрій Yootech сумісний із більшістю телефонів із підтримкою бездротової зарядки. Він розроблений з використанням вогнестійкого матеріалу ABS. Він також має ексклюзивну багатофункціональну інтелектуальну технологію захисту, яка забезпечує контроль температури, запобігання короткому замиканню та захист від перенапруги. Новий роз’єм USB-C забезпечує стабільну та швидшу зарядку.

Він має зручний дизайн для сну. Він пропонує швидку швидкість зарядки 10 Вт для Samsung, 7,5 Вт для iPhone і 5 Вт для будь-якого пристрою з увімкненою бездротовою зарядкою.

Сумісні пристрої: iPhone 13/13 Mini/13 Pro Max/SE 2022/12/12 Pro-Max/12 Mini/X/XS/XS Max/XR/8 Plus/8, Samsung Galaxy S22/S22 Ultra/S21/S20 /S10/S10 Plus/S10E/S9/S9 Plus/Note 9/S8/S8 Plus/Note 8/S7/S7 Edge/S6 Edge Plus/Note 5, Airpods Pro, Google Pixel 6/6XL/5/5XL/4 /4XL/3/3XL, LG V60 thinQ/V50/V50 THINQ/V40 THINQ/V35/V30+/V30/G8 THINQ/G8/G6

Бездротовий зарядний пристрій Anker

Цей бездротовий зарядний пристрій Anker має універсальну сумісність. Це дозволяє заряджати телефон або будь-який пристрій із підтримкою Qi на підставці, а він виконає решту роботи. Він пропонує режим швидкої зарядки 10 Вт для Samsung і стандартний режим зарядки 5 Вт для інших пристроїв із підтримкою Qi.

Бездротовий зарядний пристрій Anker навіть не вважає ваш кейс перешкодою. Ви можете легко заряджати пристрій через захисний футляр. Він несумісний із зарядним пристроєм USB-C.

Сумісні пристрої: усі телефони та пристрої з підтримкою Qi.

Бездротовий зарядний пристрій Belkin BoostCharge

Цей бездротовий зарядний пристрій забезпечує швидку зарядку до 15 Вт для різних пристроїв із підтримкою Qi. Він може заряджати ваші пристрої через тонкий і легкий пластиковий корпус товщиною до 3 мм. Із цим зарядним пристроєм ви отримуєте 2-річну гарантію разом із сертифікацією Qi.

Нековзкий матеріал допомагає тримати телефон на місці. Світлодіодне освітлення вказує на зарядку.

Сумісні пристрої: iPhone 8 Plus/XR/XS/12 Pro Max/XS Max/11/12/12 Pro/12 Pro Max/11/11 Pro/11 Pro Max/8/X/SE другого покоління, Galaxy S10/S22 /Ultra/Plus/Note/Note 10+

  Party Player приймає запити на пісню за допомогою SMS і відтворює їх [Android]

Бездротовий зарядний пристрій Anker 313

Цим бездротовим зарядним пристроєм Anker користуються понад 50 мільйонів людей у ​​всьому світі. Він може миттєво зарядити ваші навушники та телефон. Просто покладіть їх у центр цієї панелі Powerwave. Ця панель забезпечує вихідну потужність 7,5 Вт для iPhone, 10 Вт для Samsung Galaxy, 7,5 Вт і 5 Вт для інших смартфонів і навушників.

Він має можливість заряджати ваші пристрої через захисний футляр товщиною 5 мм. Завдяки цьому ви отримуєте 18-місячну гарантію та підтримку клієнтів.

Сумісні пристрої: AirPods/Pro, Galaxy Buds/Buds+/Pixel 3/3XL та всі інші смартфони та пристрої з підтримкою Qi.

Бездротовий зарядний пристрій SAMSUNG

Цей бездротовий зарядний пристрій Samsung сумісний з пристроями Android і Apple. Це розроблено, щоб запропонувати вам максимальну зручність. Ви можете поставити зарядний пристрій, де завгодно. Він пропонує підтримку швидкої зарядки потужністю 9 Вт. Він також має нічний світлодіод, який повідомляє про зарядку.

Він може заряджати ваші пристрої через легкі футляри.

Сумісні пристрої: смартфони з підтримкою Qi, навушники Galaxy Buds/Buds+/Buds Live/Buds Pro, навушники AirPods 2/Pro

Зарядна станція Bauhoo для пристроїв Apple

Цей універсальний сумісний бездротовий зарядний пристрій 3-в-1 може заряджати більшість телефонів і пристроїв. Цей бездротовий зарядний пристрій постачається з адаптером швидкої зарядки потужністю 18 Вт, який може повністю зарядити ваш телефон за 2-3 години.

Його конструкція з подвійною котушкою пропонує два режими заряджання: горизонтальний і вертикальний. Завдяки цьому ви також можете заряджати свої пристрої в їх футлярах.

Сумісні пристрої:

Apple: iWatch 5/4/3/2; Airpod Pro/3/2; iPhone 12/12 Pro/12 Mini/11/11Pro/11 Pro Max/XS/XS MAX/X/XR/8/8 Plus

Samsung: Galaxy S10/S9/S9+/S8/S8+/S7/S7 Edge/S6 Edge Plus/Note 10/10+/Note 9/Note 8/Note 7/Note 5/Note FE/W2017(SM-W2017)/ Kelly(SM-W2018)/Galaxy S Lite(SM-G8750) та інші

LG: G7 V30 V35 V40; G2, G3, G6, Optimus F5(AS870), Lucid2(VS870), Vu 3, Spectrum 2, Optimus Vu II, Optimus G Pro, Optimus LTE 2

Google: Pixel 3, Pixel 3XL, NEXUS 5, NEXUS 6, NEXUS 4 та інші телефони з підтримкою Qi

Бездротовий зарядний пристрій Moshi Otto Q

На цей надійний бездротовий зарядний пристрій надається 10-річна гарантія. Він пропонує швидку зарядку до 15 Вт. Він має силіконове поверхневе кільце та основу, що створює протиковзку конструкцію, яка утримує телефон на місці.

Модуль Q-coil, який постачається з ним, покращує пасивне охолодження, зрештою пропонуючи кращу ефективність заряджання. У цьому наборі ви отримуєте бездротовий зарядний пристрій і кабель USB-C – USB-C.

Сумісні пристрої: Samsung Galaxy S21/S20/Note 21/20, iPhone 12 Mini/12 Pro/12 Pro Max/SE серії 2/11, AirPods/AirPods Pro, Google Pixel 5/4 та різні пристрої з підтримкою Qi

  Грайте в ігри Windows на своєму iPad або планшеті Android

Бездротовий зарядний пристрій Totallee

Цей бездротовий зарядний пристрій Totallee демонструє максимальну швидкість заряджання до 10 Вт. Ця вихідна потужність 10 Вт призначена для Samsung і 7,5 Вт для iPhone. Він має тонкий і гладкий дизайн із товщиною лише 0,25 дюйма. Цей зарядний пристрій має вбудовану функцію безпеки, яка запобігає перегріву та короткому замиканню.

Це вказує на повну зарядку тьмяним світлодіодним світлом. Це підкріплено гарантією повернення грошей протягом 30 днів.

Сумісні пристрої: iPhone, Galaxy, Pixel, а також усі сумісні смартфони та аксесуари.

Бездротовий зарядний пристрій Belkin MagSafe 3-в-1

Це бездротовий зарядний пристрій 3-в-1, здатний заряджати до 3 пристроїв Apple одночасно. Ця зарядна підставка з MagSafe забезпечує швидке заряджання. Для вашого iPhone 13 або iPhone 1 він забезпечує швидку зарядку до 15 Вт.

За допомогою цієї зарядної панелі ваш автомобіль заряджає ваш смартфон у будь-якому положенні. Для Apple Watch Series 7* він забезпечує швидку зарядку до 33%.

Сумісні пристрої: AirPods Pro/AirPods із футляром для бездротової зарядки, iPhone 13/13 Pro/13 Pro Max/13 Mini/12/12 Pro/12 Pro Max/12 Mini, Apple Watch Series 7, 6, 5 і SE

Швидкий бездротовий зарядний пристрій Belkin MagSafe 3-в-1

Цей бездротовий зарядний пристрій 3-в-1 від Belkin пропонує зручне рішення для одночасної зарядки всіх пристроїв Apple. Він має плоский, безпечний і сучасний дизайн, який зручний під час подорожі.

Він поставляється з ідеальним вирівнюванням iPhone, що дозволяє заряджати за допомогою офіційної технології MagSafe. Завдяки цьому ваші вимоги до заряджання моделей iPhone 13 і 12 значно спрощуються. Він забезпечує максимальну швидкість заряджання 15 Вт. Ви також можете користуватися 33% швидкою зарядкою для Apple Watch Series 7.

Сумісні пристрої: iPhone 13 і 12 серії, Apple Watch Series 7 і старші, AirPods 2/AirPods/AirPods Pro

Висновок

Отже, це найкращі бездротові зарядні пристрої, які ви можете вибрати. Вони можуть забезпечити найкращий досвід бездротової зарядки для ваших розумних пристроїв. Ви також можете дослідити найкращі портативні електростанції для дому, кемпінгу чи подорожей.