11 найкращих багатокутних гаманців для зберігання ваших жетонів MATIC

Categories:

Вибір правильного гаманця Polygon може заплутати. Не хвилюйтеся; тут ми зібрали найкращі гаманці.

Мережа Polygon, заснована в 2017 році, дозволяє проводити транзакції на основі Ethereum. Тут головна перевага, яку ви отримуєте, — це нижчі витрати та більша швидкість транзакцій.

Партнерство Google Cloud і Polygon Labs є недавнім прикладом майбутнього потенціалу Polygon. Крім того, ця платформа відіграватиме вирішальну роль у подальшому розвитку крипто-екосистеми.

Раніше відома як Matic Network, Polygon — це популярна криптовалюта, яка входить до списку «10 найкращих криптовалют» на основі ринкової капіталізації. На момент написання статті ця криптовалюта оцінюється в понад 9 мільярдів доларів.

Джерело: CoinMarketCap

MATIC є нативним маркером проекту Polygon. Крім того, цей криптографічний токен побудовано за стандартом ERC-20 Ethereum.

Тепер давайте подивимося на Polygon Wallet!

Що таке гаманець Polygon (MATIC)?

Гаманець Polygon розроблений спеціально для зберігання, надсилання та отримання криптоактивів. Тут усі ці цифрові процеси відбуваються за допомогою мережі полігонів.

Ви також можете насолоджуватися привілеями, які надає мережа Polygon, включаючи швидкість мережі, безпеку та комісію.

Цей криптографічний гаманець також доступний у різних типах, зокрема:

 • Мобільні гаманці: якщо ви віддаєте перевагу криптовалютним транзакціям через свій смартфон або планшет, ви можете вибрати мобільні гаманці. Для цього вам потрібно лише встановити гаманець із App Store або Google Play.
 • Настільні гаманці: звичайні користувачі ПК можуть вибрати настільний гаманець Polygon для більш плавної роботи з криптовалютою.
 • Веб-гаманці: цей тип гаманця допомагає вам додати розширення для браузера вашого улюбленого гаманця.
 • Апаратні гаманці: шукаєте більш безпечний тип гаманця? У такому випадку ви можете розглянути апаратні гаманці, які не підключаються до Інтернету.
 • Можливо, ви знаєте про різні криптогаманці, доступні в криптопросторі. Отже, чим гаманець Polygon відрізняється від інших?

  Перейдемо безпосередньо до цього!

  Функції Polygon Wallet

  Гаманці Polygon набирають популярності в криптопросторі. Ключові особливості, які допомогли цьому гаманцю привернути широку увагу, включають:

 • Підтримка мультикрипто: більшість доступних гаманців підтримують зберігання та депонування широкого спектру криптоактивів, у тому числі NFT.
 • Безпека: Безпека є найважливішою характеристикою, яку слід враховувати під час вибору гаманця, і гаманці Polygon забезпечують основні функції безпеки.
 • Більш висока швидкість транзакцій: цей користувач гаманця може отримати вигоду від високої швидкості багатокутної мережі.
 • Підключення до DApp: Ви можете використовувати цей гаманець для миттєвого підключення до сотень підтримуваних DApps.
 • Низькі комісії за газ: порівняно з Ethereum та іншими відомими гаманцями, гаманці Polygon вимагають менше комісій за газ.
 • Якщо ви шукали найкращі гаманці Polygon, тоді ця стаття — усе, що вам потрібно. Я перерахував найкращі тут. Залишайтеся на зв’язку!

  Trust Wallet

  Коли справа доходить до крипто-гаманців, Trust Wallet є одним із найпопулярніших варіантів для розгляду. Цей гаманець, придбаний компанією Binance у 2018 році, використовують понад 60 мільйонів користувачів у всьому світі.

  Ви можете використовувати цей гаманець для миттєвого підключення до DApps. Наприклад, ви можете використовувати цей гаманець для обміну криптовалютними токенами за допомогою децентралізованих бірж (DEX), таких як PancakeSwap або Uniswap.

  Окрім MATIC, ви також можете використовувати Trust Wallet для зберігання та передачі кількох підтримуваних криптовалют. Крім того, цей гаманець підтримує зберігання та передачу NFT.

  Як гаманець без опіки, цей гаманець Polygon гарантує, що ви контролюєте свої криптоактиви. Крім того, ви також можете вибрати додаткові функції безпеки, такі як Face ID або Touch ID.

    12 найкращих ігор Unreal Engine 5, на які варто звернути увагу

  Trust Wallet доступний для пристроїв iOS і Android. Крім того, ви можете додати розширення для браузера цього гаманця у свій браузер Brave або Chrome.

  Одним із основних недоліків цього гаманця, який я помітив, є відсутність швидшої підтримки клієнтів. Однак є можливість подати заявку, якщо у вас виникнуть проблеми.

  YouHodler

  YouHodler не обмежується лише гаманцем, але надає численні послуги на основі крипто. Основні доступні послуги включають позики, торгові інструменти та обмін токенів.

  Цей гаманець Polygon також надає пріоритет безпеці криптотокенів користувача. Для цього можна включити двофакторну аутентифікацію (2FA). Крім того, ви також можете заблокувати зняття з налаштувань гаманця.

  YouHodler надає бонус 10 доларів для нових користувачів. Ви можете використати цю винагороду, щоб внести свої токени MATIC у свій гаманець.

  Ви також можете використовувати цей гаманець для створення облікових записів криптовалюти. Цей обліковий запис допоможе вам заробляти інтерес щотижня.

  YouHodler доступний для пристроїв Android та iOS. Ви можете встановити програму, щоб миттєво керувати всіма своїми активами.

  Однак вам потрібно створити безкоштовний обліковий запис, щоб отримати доступ до цього гаманця Polygon. Для цього вам потрібно вказати країну проживання та ідентифікатор електронної пошти.

  Очевидний

  Завдяки підтримці гаманця з кількома ланцюжками, Obvious дозволяє зберігати та передавати криптотокени в усі підтримувані мережі. Це вражаюча функція, яку ви хотіли б мати у своєму гаманці, чи не так?

  Так само цей гаманець також допомагає користувачам захистити свої цифрові активи за допомогою багатьох функцій безпеки. Тут ви володієте початковими фразами та особистими ключами свого гаманця.

  Obvious Wallet надає єдину інформаційну панель для перегляду та доступу до криптоактивів на різних популярних біржах і блокчейнах. Ви можете використовувати цю інформаційну панель для відстеження та керування всіма своїми криптоактивами.

  Крім того, ви можете скористатися функцією «одного натискання», доступною для обміну, з’єднання та надсилання ваших криптоактивів. Крім того, ви можете миттєво підключатися до відомих програм DApps.

  Obvious також поставляється з системою відстеження цін у режимі реального часу для більшості криптовалют. Крім того, ви можете налаштувати сповіщення про ціну прямо з гаманця. Крім того, цей гаманець Polygon доступний в App Store і Google Play.

  Атомний гаманець

  З відмінним рейтингом 4,4/5 на Trustpilot, Atomic Wallet є одним із улюблених варіантів для криптовалютних ентузіастів.

  Цей гаманець може зберігати та керувати MATIC та іншими 300+ підтримуваними криптотокенами. Окрім купівлі та продажу, Atomic Wallet також має функції обміну токенів.

  Як частина функції безпеки, Atomic Wallet не зберігає ваші особисті ключі. Таким чином, ви маєте повний контроль над своїми збереженими токенами та NFT.

  Крім того, конфіденційність користувача є надзвичайно важливою, і вам не потрібно надсилати дані KYC. Крім того, усі ваші особисті дані та дані транзакцій не відстежуються.

  Atomic Wallet має елегантний інтерфейс користувача для відстеження та моніторингу збережених активів. Ви також можете швидко переглянути історію своїх попередніх транзакцій.

  Однією з вражаючих особливостей, яку я виявив, була миттєва доступність кешбеку. Тут ви можете скористатися цим заохоченням, обмінявши понад 60 пар криптовалют.

  Atomic Wallet доступний в App Store і Google Play. Користувачі ПК можуть встановити цей гаманець на Ubuntu, Windows, MacOS, Fedora та Debian.

  Лляний гаманець

  Ви шукаєте гаманець Polygon, який пропонує додаткові функції безпеки? Тоді ви повинні спробувати Linen Wallet.

    Як встановити Clang на Ubuntu

  Linen Wallet допоможе вам захистити свої активи за допомогою 3 закритих ключів. Основні переваги наявності цих закритих ключів включають наступне:

  • Ви можете використовувати гаманець, навіть якщо втратите один закритий ключ.
  • Якщо хтось вкраде один із ваших ключів, він не матиме доступу до вашого гаманця.
  • Ви можете легко відновити свій гаманець за допомогою електронної пошти, хмарного диска або номера телефону.

  Ви також можете використовувати цей гаманець для сканування QR-коду та підключення до DApps, які підтримують мережу Polygon. Крім того, Linen Wallet інтегрується з WalletConnect, щоб забезпечити цю функцію миттєвого підключення.

  На момент написання статті Linen Wallet доступний лише для користувачів пристроїв iOS. Однак версія цього гаманця для Android ще не з’явилася в Google Play.

  Однією з корисних функцій, яку я помітив, є те, що Linen Wallet дозволяє користувачам купувати MATIC та інші криптовалюти за допомогою карток. Ви можете використовувати кредитні або дебетові картки, щоб купувати свою улюблену криптовалюту.

  Гаманець Infinity

  Infinity Wallet — це мультивалютний гаманець із простим інтерфейсом користувача. Ви можете використовувати цей гаманець для обміну, керування та відстеження всіх своїх криптоактивів в одному місці.

  Маючи понад 200 000 активних користувачів, цей гаманець доступний у 170+ країнах. Крім того, Infinity Wallet підтримує широкий спектр криптоактивів.

  Ви також можете використовувати розширену систему моніторингу портфеля цього гаманця Polygon. Ця система допоможе вам відстежувати вартість ваших активів на основі їх ринкової ціни в реальному часі.

  Крім того, Infinity Wallet оснащено шифруванням найвищого рівня, щоб забезпечити максимальний захист активів користувача. Крім того, ваші дані залишаються анонімними та приватними, незважаючи ні на що.

  Розробники Infinity Wallet працюють над випуском мобільного гаманця. Наразі ви можете встановити цей гаманець на свій ПК, який підтримує Linux, Windows або MacOS.

  Bit2Me

  Хочете швидко створити гаманець Polygon? Перевірте Bit2Me для миттєвого створення гаманця за 30 секунд!

  Ви можете використовувати цей гаманець, щоб купувати, продавати або зберігати понад 200 підтримуваних криптовалют. Крім того, ви також можете створити кілька гаманців і керувати ними за допомогою програми.

  Bit2Me використовує другий фактор автентифікації (2FA) як основну функцію безпеки. Крім того, для захисту активів користувача використовуються сховища безпеки з трьома периметрами.

  Найбільш корисною функцією, яку я помітив у цьому гаманці, є його персоналізована підтримка клієнтів. Ви також можете зв’язатися з їхньою командою підтримки 24/7 через чат, телефон або електронну пошту.

  Bit2Me також поставляється з відкритим API для полегшення великих крипто-транзакцій. Наприклад, використовуючи цю функцію криптографічного API, ви можете отримати доступ до актуальних цін на токени на найкращих веб-сайтах криптовалюти.

  Ви також можете обрати різні методи додавання чи зняття коштів. Основні підтримувані способи включають банківські перекази та платежі карткою тощо.

  Гаманець Bridge

  Ви можете використовувати Bridge Wallet, щоб купувати токени MATIC за ринковими цінами в реальному часі без прихованих комісій. Крім цього токена, ви також можете використовувати цей гаманець для покупки та переказу інших популярних криптовалют.

  Однією з найбільш корисних функцій, яку я помітив у цьому гаманці Polygon, є те, що ви можете перевести криптовалюту в готівку за допомогою фіатних валют. На даний момент Bridge Wallet підтримує 14 фіатних валют.

  Ви також можете підключити свій банківський рахунок для отримання коштів. Наприклад, коли ви продаєте свої криптоактиви, ви отримаєте суму безпосередньо на свій банківський рахунок. Версія мобільного гаманця доступна в App Store і Play Store.

    Виправте помилку «ifconfig command not found» за лічені хвилини

  Bridge Wallet не зберігає ваші особисті ключі, забезпечуючи вам повне право власності на активи, що зберігаються у вашому гаманці. Крім того, вам не потрібно проходити перевірку KYC.

  За допомогою цього гаманця ви також можете отримати швидкий доступ до всіх підтримуваних DApps. Ви можете запитувати, затверджувати, переглядати та відхиляти криптовалютні транзакції за допомогою простих кроків тут.

  Гаманець для монет

  Маючи понад 24 мільйони користувачів у всьому світі, Coin Wallet є надійним ім’ям у криптопросторі. Ви можете використовувати цей гаманець Polygon для простого, безпечного та швидкого обміну своїх MATIC і понад 200 криптовалют.

  Цей гаманець Polygon не просить вас створити обліковий запис або надати свою інформацію. Ви можете просто створити гаманець менш ніж за 20 секунд.

  Coin Wallet використовує стандартне апаратне шифрування для захисту ваших криптоактивів. Крім того, ви будете єдиною людиною, яка матиме доступ до ваших криптоактивів та їхніх закритих ключів.

  Крім того, простий дизайн гаманця допомагає початківцям і експертам зі зберіганням токенів і транзакціями. Крім того, ви можете керувати своїми криптоінвестиціями під капотом.

  Якщо ви є користувачем мобільного пристрою, ви можете встановити Coin Wallet із Google Play, App Store або Galaxy Store. Так само користувачі ПК можуть завантажити цей гаманець на свої пристрої під керуванням Linux, Windows або macOS.

  ZenGo

  ZenGo — це більш безпечний тип гаманця Polygon з додатковими захисними функціями. Цей гаманець використовує криптографію MPC (Multi-Party Computation), щоб запобігти злому гаманця. З цієї причини цей гаманець не був зламаний з моменту його створення в 2018 році.

  Цей гаманець має вбудований брандмауер Web3 3D FaceLock разом із безпекою MPC. Крім того, цей брандмауер також попереджає вас про будь-які незвичайні запити транзакцій.

  ZenGo має систему трифакторної автентифікації (3FA) для захисту ваших криптоактивів. Ви завжди можете відновити свої активи за допомогою облікового запису електронної пошти, 3D FaceLock або файлу відновлення.

  Цей гаманець також має простий дизайн, який дозволяє надсилати, отримувати, купувати та продавати кількома дотиками. Крім того, ви також знаходите, зберігаєте та переглядаєте тисячі підтримуваних DApps.

  Ви також можете зв’язатися з їхньою службою обслуговування клієнтів, щоб отримати онлайн-підтримку. Примітно, що ви можете отримати допомогу 24/7 за допомогою їхнього мобільного додатку, який доступний для пристроїв Android та iOS.

  BitKeep

  BitKeep — це надійне ім’я в криптопросторі з більш ніж мільйонною базою користувачів із сумою транзакцій понад 100 мільярдів доларів. Цей гаманець також постачається з свопом токенів, панеллю запуску та ринком NFT.

  Крім того, цей гаманець Polygon зберігає резерв у 1 мільйон доларів як початковий фонд. Крім того, 10% їхнього місячного доходу від свопу спрямовується на початковий фонд для зміцнення грошового пулу.

  BitKeep забезпечує виявлення безпеки для NFT, токенів і смарт-контрактів. Ця функція безпеки виявить і обмежить зовнішні зломи гаманця користувача. Крім того, цей гаманець також забезпечує блокування паролем програми, перевірку відбитків пальців і обличчя.

  Якщо ви мобільний користувач, ви можете встановити BitKeep з App Store або Google Play. Крім того, ви можете додати його розширення для браузера Chrome або Brave.

  Заключні думки

  У цій статті ми розглянули найкращі гаманці Polygon, доступні в криптопросторі. Я пропоную вам вибрати з цього списку ті гаманці, які забезпечують найкращі функції безпеки.

  Що стосується функцій безпеки та автентичності, я віддаю перевагу гаманцям Trust Wallet і ZenGo Wallets. Ви можете вибрати ті, які задовольнять ваші очікування.

  Далі ознайомтеся з Polygon (MATIC) Crypto: все, що вам потрібно знати.