techukraine.net techukraine.net 11 надійних подкастів 🎧 Хостинг для малого та великого бізнесу

11 надійних подкастів 🎧 Хостинг для малого та великого бізнесу

| | 0 Comments| 4:56 PM
Categories:

Чи можете ви здогадатися, який маркетинговий інструмент сьогодні зводить людей з розуму?

Останнім часом це одна з найгарячіших тенденцій, яку можна почути всюди, особливо під час прокручування стрічок соціальних мереж.

Так, я говорю про подкасти!

Це стало справжнім галасом, чи не так?

Хоча це не нова дитина в школі, цього року вона набирає швидких обертів. Піднявшись над хобі, він став одним із основних маркетингових методів для бізнесу.

Були понад 75 мільйонів слухачів подкастів у світі в 2020 році, а до 2024 року це, ймовірно, зросте до 100 мільйонів.

Це шалено величезне число є доказом того, що кількість слухачів подкастів значно зросла за останні пару років і продовжить стрімко зростати найближчими днями.

Отже, якщо вам коли-небудь спало на думку створити канал подкастів, ви в правильному напрямку.

Давайте обговоримо це докладніше, щоб розвіяти ваші сумніви.

Що таке подкаст 🎙️?

Подкаст відноситься до типу цифрового аудіотрансляції, доступного в Інтернеті. Зазвичай він виготовляється серіями, які абоненти можуть отримати, коли надходить новий внесок.

Ви можете завантажити вподобаний подкаст на свій смартфон або комп’ютер і слухати, коли захочете. Налаштуйтеся на подкаст, який, на вашу думку, пов’язаний із вашим особистим життям або корисним для вашого бізнесу.

Або ви можете створити власний канал подкастів. Виберіть нішу, про яку ви хочете поговорити, і нехай ваш голос буде почутий.

Хто знає, це може допомогти людині, яка зцілилася від психічної травми, або тому, хто починає свій бізнес і шукає корисні ідеї!

І коли ви запросите впливову людину у свій канал подкастів, ви можете стати свідками експоненціальної тяги.

Отже, якщо ви в захваті від подальшого розвитку, є речі, які вам слід знати.

Бути новим подкастером, опублікувати його там і виявити – це один із найскладніших аспектів. Для цього вам потрібен надійний хостинг подкастів, щоб зберігати ваші файли та легко розповсюджувати їх у каталогах.

Але чому?

Заощаджуйте свій час на пошуках форумів, публікацій у соціальних мережах і веб-сайтів, тому що я поясню саме це.

Чому варто вибрати хостинг подкастів?

Хостинг подкастів дозволяє вам використовувати спеціалізовані послуги, де ви:

 • Завантажуйте та зберігайте аудіофайли
 • Напишіть назву та опис епізодів подкастів.
 • Створіть RSS-канали, щоб включити всі епізоди послідовно.
 • Збирайте аналітичні дані, щоб зрозуміти статистику завантажень і реакцію аудиторії

Ви, мабуть, використовуєте веб-хостинг для зберігання даних і файлів вашого сайту, чи не так?

Послуги хостингу подкастів допомагають вам так само.

Ви думаєте, чому ви не можете використовувати свій веб-сайт, щоб створити подкаст?

Відповідь ТАК; ти можеш.

Але це потребуватиме значного використання сервера, враховуючи великі медіафайли, пов’язані з подкастами. Як наслідок, продуктивність вашого веб-сайту погіршується, а також може вийти з ладу під час великого навантаження.

Це також вплине на роботу користувачів, і вони можуть не завантажити ваш подкаст. Це тому, що одночасне завантаження може призвести до того, що служби хостингу заблокують ці процеси, які споживають величезні ресурси сервера.

Деякі інші переваги використання послуги хостингу подкастів:

Плавна передача даних

Спеціалізований хостинг подкастів призначений для більш плавної та швидкої передачі даних аудиторії. Отже, це зменшує затримку, і навіть якщо велика аудиторія намагається завантажити аудіофайл одночасно, проблеми взагалі не виникне.

Високий рівень безпеки

Кібербезпека — це великий слон у кімнаті, коли мова йде про онлайн-сервіси. Отже, ваша аудиторія довіряє вам надійну інформацію, а репутація вашого бренду має значення.

Отже, що б ви зробили, якщо хтось зламав ваш подкаст, порушив епізоди або замінив деякі з них відвертими повідомленнями?

Це жахливо, без сумніву!

Але не хвилюйтеся; все безпечно з виділеним хостингом подкастів. Їхні розробники та методи безпеки дбають про безпеку, щоб захистити ваші дані.

Хостинг подкастів доступний.

Багатьом, особливо тим, хто тільки починає, витрачати додаткові гроші на хостинг буде неприємно. Але повірте мені, це окупається.

Він доступний і коштує близько 100 доларів, залежно від постачальника.

Але якщо ви вважаєте, що ваш веб-сайт буде достатнім для вашого подкасту, ви можете ризикувати швидкістю свого веб-сайту або доведеться оновити його на вищий план, що коштуватиме вам більше.

Тоді ви зрозумієте, що хостинг подкастів був би дешевшим, ніж те, на що ви йдете на компроміс сьогодні.

Додатки

Послуги хостингу подкастів надають вам варіанти доповнень. Заплативши ще кілька доларів, ви можете отримати докладні дані про те, як ваша аудиторія слухає подкасти, їх місцезнаходження, пристрій і багато іншого. Це допоможе вам спрямувати свої зусилля на основі цих даних, щоб краще обслуговувати своїх клієнтів.

Здається переконливим?

Якщо так, то зараз саме час знайти деякі з найкращих служб, які викликають галас у наші дні своїми приголомшливими пропозиціями для розміщення вашого подкасту.

Давайте зануримося!

Транзистор

Незалежно від того, чи ви професійний подкастер, креатив чи власник бізнесу, Транзистор може бути вашим чудовим варіантом. Просто запишіть аудіо, а потім завантажте його туди; вони допоможуть вам розповсюдити його в Google Podcasts, Apple Podcasts, Pocket Casts, Overcast і Spotify.

Запустіть кілька подкастів на Transistor без додаткової плати. Вставте програвач подкастів прямо на свій сайт і переглядайте детальну аналітику, наприклад середнє завантаження для кожного епізоду, тенденції, кількість ваших підписників і додатки для подкастів.

  Як увімкнути багатопроцесорність у Firefox прямо зараз

Transistor надає вам RSS-канал, готовий для запуску подкасту, необмежену пропускну здатність і сховище для аудіофайлів, глобальний CDN, легкість налаштування та підтримку кількох користувачів. Він може добре інтегруватися з MailChimp, Drip і ConvertKit.

Ціноутворення

 • Початковий: 19 доларів США на місяць, 2 додаткових користувача, 15 тисяч завантажень на місяць
 • Професійний: 49 доларів США на місяць, 5 додаткових користувачів, 75 тисяч завантажень на місяць
 • Бізнес: 99 доларів США на місяць, 10 додаткових користувачів, 200 тисяч завантажень на місяць

Transistor пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію.

Захопити

Послуга хостингу, орієнтована на зростання Захопити розроблено подкастерами, щоб полегшити вам роботу. Без будь-яких ускладнень це допоможе вам зосередитися лише на розширенні вашої аудиторії та впливу.

Створіть команду для співпраці, включаючи редакторів і видавців, щоб оптимізувати свою роботу. Captivate не передбачає жодних контрактів, тому ви маєте повну гнучкість послуги хостингу. Якщо ви вже розмістили свій подкаст в іншому місці, перенесіть його на Captivate БЕЗКОШТОВНО без проблем.

Його зручну інформаційну панель можна нескінченно налаштовувати відповідно до вашого бренду та автоматично налаштовувати відповідно до обкладинки подкасту. Він пов’язаний із найпопулярнішими каталогами подкастів, тому ваші слухачі можуть легко підписатися на ваш канал.

Рекламуйте свій продукт, послугу чи список розсилки за допомогою вбудованого заклику до дії. Легко вставляйте програвач у свої акаунти в соціальних мережах, зовнішні сайти та веб-сайт. Ви також можете легко синхронізувати його зі своїм сайтом за допомогою Captivate Sync – плагіна WordPress. Captivate пропонує сертифіковану IAB статистику подкастів, яку ви можете зрозуміти миттєво.

Ціноутворення

 • Podcaster: 17 доларів США на місяць, 12 тисяч завантажень на місяць
 • Audio Influencer, $44/місяць, 60 тисяч завантажень на місяць
 • Бренд подкастів, 90 доларів США на місяць, 150 тисяч завантажень на місяць

Плани включають 7-денну БЕЗКОШТОВНУ пробну версію, якщо не буде задоволено, запит на повернення коштів.

Кастос

Збільште свою аудиторію за допомогою Кастос тому що в ньому є всі інструменти та функції, якраз для вас. Ви отримуєте необмежену пам’ять, слухачів і шоу, оскільки можете публікувати будь-яку кількість вмісту за фіксованою ціною. Ви можете записувати довгі епізоди, запускати нове шоу, тестувати різні стилі, не турбуючись про зберігання.

Вони не накладають обмежень на пропускну здатність, тому ваші слухачі можуть отримати доступ до вашого подкасту будь-коли. Керуйте своїм подкастом за допомогою одного плагіна WordPress, створюйте кілька епізодів, переглядайте дані слухачів і налаштовуйте програвач. Отримайте дані з кількох платформ і впорядкуйте їх на повній інформаційній панелі.

Відстежуйте ефективність свого подкасту, наприклад, за допомогою простих даних; загальна кількість прослуховувань, демографічні показники аудіо, найпопулярніші епізоди, поведінка слухачів тощо. Використовуйте цю статистику, щоб створити кращий вміст, який хоче почути ваша аудиторія, підвищити зацікавленість і справити враження на своїх спонсорів.

Castos дозволяє повторно публікувати ваш вміст на YouTube і створювати автоматичні транскрипції, щоб підвищити видимість і пошукові зусилля, а також надати аудиторії додаткові способи пошуку вашого вмісту. Castos надає адаптивну цільову сторінку для кожного епізоду вашого подкасту, що полегшує аудиторії пошук епізодів, підписку та пошук вас на різних платформах соціальних мереж. Ви навіть можете налаштувати ці вбудовані сторінки подкастів.

Ціноутворення

 • Початковий: $190/рік, 190 приватних підписників
 • Зростання: $190/рік, 490 приватних підписників
 • Pro: $190/рік, 990 приватних підписників

Перед цим спробуйте БЕЗКОШТОВНО протягом 14 днів.

Buzzsprout

Buzzsprout уже допоміг понад 100 000 людей по всьому світу створити свій подкаст. Buzzsprout є одним із найкращих, які ви можете вибрати. Для розміщення, публікації та просування вашого подкасту він забезпечує легкий засіб, окрім відстеження його ефективності.

Нехай ваш голос досягне вашої цільової аудиторії, розмістивши подкасти на Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Castro, Stitcher, Alexa, Tuneln, iHeartRadio, PocketCasts, Overcast, Podchaser і Castbox.

Отримайте детальну статистику, наприклад загальну кількість завантажень, програми, якими користуються слухачі, і місце їх проживання. Він має цікаву функцію, за допомогою якої ви можете додати фільтр до аудіо за допомогою передової технології, яка автоматично покращує файли, а також оптимізує їх відповідно до галузевих стандартів, які використовуються для розмовного слова та музики.

Buzzsprout включає автоматичну оптимізацію епізодів, тому вам не доведеться турбуватися про бітрейт, типи файлів, теги ID3 тощо. Вам просто потрібно завантажити аудіофайл і опублікувати його негайно або запланувати його, ввівши дату й час.

Транскрибуйте епізоди, щоб зробити його кращим доступом до різних пошукових систем, людей із вадами слуху та швидкочитаючих програм. Крім того, Buzzsprout дозволяє вам керувати своїм подкастом за допомогою переходу вперед і назад або встановити для нього швидкість у 2 рази.

Поділіться своїми подкастами в соціальних мережах і налаштуйте епізоди відповідно до свого бренду. Ви також можете монетизувати це за допомогою афілійованого маркетингу, оскільки у них є чудові партнери. Нехай ваші слухачі переміщаються між сегментами, слухають, що далі, і пропускають спойлери, про всяк випадок.

Ціноутворення

 • Безкоштовно: 2 години/міс
 • $12/місяць: 3 години
 • $18/місяць: 6 годин
 • $24/місяць: 12 годин

Buzzsprout також пропонує 90-денну безкоштовну пробну версію.

  Як безпосередньо відкрити мітку в Gmail Web

SoundCloud

SoundCloud є світовим лідером у сфері хостингу музики та аудіо. Він запустив свою послугу хостингу в 2015 році та отримував 175 мільйонів унікальних відвідувачів щомісяця.

Отримуйте доступ до мільйонів слухачів і розширеної статистики за епізод, щоб збільшити кількість прихильників. Легко публікуйте та діліться епізодами подкастів із SoundCloud, миттєво зв’язуйтесь із шанувальниками та миттєво отримуйте відгуки.

SoundCloud Pro Unlimited це платний план, який дає змогу планувати випуски, отримувати доступ до детальнішої статистики, закріплювати популярні епізоди та користуватися необмеженим часом розміщення. Він містить інформаційну панель зі статистикою в реальному часі, як-от найпопулярніші слухачі, їхні міста та країни, відтворення, завантаження, уподобання, коментарі та репости, відтворення сторонніми додатками, RSS і веб-сайтами.

Ви можете налаштувати епізоди або ввімкнути чи вимкнути коментарі. Закріпіть щонайбільше 5 композицій, альбомів або списків відтворення, отримуйте значок у своєму профілі, пріоритетну підтримку, монетизуйте її, рекламуйте та розповсюджуйте свої подкасти серед основних служб.

Якір

Універсальна платформа Якір дозволяє легко створювати, поширювати та монетизувати подкасти за допомогою будь-якого пристрою. Компанія виконує місію щодо демократизації звуку та допомоги людям, щоб їхні голоси були почуті, незалежно від їхнього досвіду чи походження.

Anchor подобається багатьом подкастерам завдяки його пропозиціям, створеним для вирішення проблемних моментів творців, простим у використанні інструментам і потужним технологіям, які використовують найкращі практики. І що найкраще – це 100% БЕЗКОШТОВНЕ використання, яке не включає обмеження зберігання та пробний період.

Автоматично розповсюджуйте свій подкаст на Spotify, Google Podcasts тощо. Записуйте аудіо з настільного комп’ютера, iPad або смартфона за допомогою інструментів запису Anchor, який сумісний із широким спектром зовнішніх мікрофонів. Синхронізуйте записи на кількох пристроях, а потім отримуйте доступ у будь-який час.

Ви можете створювати епізоди за допомогою аудіосегментів, які можна легко візуалізувати. Перетворюйте відео на аудіо та змішуйте та поєднуйте сегменти, використовуючи записане аудіо в аудіо. Використовуйте бібліотеку звукових ефектів і переходів Anchor, щоб розбивати довші сегменти після додавання фонової доріжки у свій запис.

Записуйте з гостями віддалено, незалежно від того, де вони знаходяться у світі. Ви також можете запросити своїх слухачів залишити вам голосове повідомлення. Перетворюйте аудіо на анімаційні відео та діліться ними. Створіть індивідуальну обкладинку, використовуючи шрифти та зображення, щоб покращити її вигляд. Вимірюйте успіх подкастів за допомогою корисної інформації на інформаційній панелі та заробляйте на цьому гроші.

Simplecast

Привітайтеся зі своєю аудиторією та насолоджуйтеся спілкуванням із нею, не хвилюючись, тому що Simplecast має вашу спину! Цей хостинг подкастів, а також аналітична платформа процвітали протягом останніх семи років і надають вам простий спосіб публікувати свій вміст.

Ви можете опублікувати своє аудіо на Spotify, Apple Podcasts та інших платформах, де ваша аудиторія жадає вашого голосу. Simplecast вже допоміг тисячам подкастерів із стандартними інструментами, платформами публікації, розповсюдженням і аналітикою.

Його шаблони епізодів і оптимізовані робочі процеси допомагають миттєво передати аудіо від вас до вух по всьому світу за допомогою функції одного натискання. Їхня аудіоаналітика є дуже передовою, яка може отримувати дані від ваших слухачів, незалежно від того, де вони зараз перебувають: вдома, на роботі чи в літаку.

Оскільки їх аналітика сертифікована IAB, технічна лабораторія IAB перевіряє та затверджує ваші дані. Show Migrator Simplecast не вимагає важкого підняття; просто виберіть шоу, підтвердьте його власника та одразу перегляньте прогрес. У них також є команда підтримки клієнтів світового рівня, яка готова допомогти вам усі сім днів на тиждень.

Simplecast пропонує вишукані, розумні та надійні веб-програвачі, які ви можете вставити у свої епізоди цілої серії або окремих епізодів. Веб-програвач можна легко використовувати в конструкторах сторінок, таких як WordPress, Squarespace, середні блоги та інші соціальні мережі.

Ще одна вражаюча функція – Simplecast також пропонує конструктор сайтів, якщо у вас його немає. Простий у користуванні конструктор сайтів дає змогу створювати сторінки, налаштовувати їх за допомогою красивих кольорів теми та оживляти для безперебійної роботи на різноманітних пристроях, оптимізований для пошукової оптимізації та забезпечений захистом HTTPS.

Simplecast дозволяє вам легко співпрацювати зі своєю командою, ділитися кліпами епізодів за допомогою інструменту пошуку та обміну подкастом Recast.

Ціноутворення

 • Базовий: 15 доларів на місяць, 2 користувача, 20 тисяч завантажень
 • Необхідно: 35 доларів США на місяць, 4 користувача, 50 тисяч завантажень
 • Зростання: 85 доларів США на місяць, 9 користувачів, 120 тисяч завантажень

Усі вони включають 14-денну безкоштовну пробну версію.

Resonate Recordings

Нехай ваша аудиторія резонує з вашими думками, використовуючи бездоганну платформу Resonate Recordings. Це допоможе вам миттєво розповсюдити аудіо в декілька каталогів подкастів одним клацанням миші.

Він постачається з глибокою інформаційною панеллю для вимірювання SEO та продуктивності подкастів, а також мікросайтом подкастів, автоматично створеним за допомогою Resonate Recordings, щоб ви могли розгорнути свій канал подкастів онлайн. Мікросайт – це фактично цільова сторінка, на якій люди можуть підписуватися, переглядати епізоди та зв’язуватися з вами.

Ви можете безпосередньо вставити його програвач епізодів на свій веб-сайт і почати відстежувати залучення за кількістю користувачів і сеансів прослуховування. Поділіться своїм подкастом із популярними каталогами, такими як Google, Stitcher тощо.

Ціноутворення

 • Базовий: $25/місяць
 • Преміум: $49/міс
 • Професіонал: запит на пропозицію
  Як активувати свою кредитну картку Chase онлайн

Вони також пропонують 14-денну безкоштовну пробну версію.

Лібсин

Дозвольте своєму творчому генію, прихованому всередині, розгулятися через подкаст-канал на основі технології Лібсин. З 2004 року компанія постійно надає якісні послуги своїм клієнтам по всьому світу. Контролюйте все: від послуг хостингу та монетизації до розповсюдження.

Libsyn відповідає IAB Tech Lab і пропонує статистику, сертифіковану IAB v2.0, що означає, що потенційні інвестори, рекламодавці та спонсори шоу можуть довіряти вашому подкасту та вважати його більш цінним. Ви отримуєте такі статистичні дані, як платформи, якими користуються ваші слухачі, прориви місць призначення, графічні теплові карти, статистику соціальних мереж, селектор діапазону даних, завантаження тощо.

Він пропонує легку оптимізацію та налаштування для кожного епізоду, плагін WordPress для публікації, сумісність із RSS-каналом, файловий менеджер, каталог зі списком, підтримку FTP, а також підтримує аудіо, PDF, відео та тестові файли.

Вони пропонують міні-сайт для вашого подкасту, сумісний із мобільними пристроями, доступність додатків для Android або iOS, спеціальний домен і варіанти кольорів для вашого бренду. Ви отримуєте додаткові функції, такі як монетизація та інструменти корпоративного рівня, корисні для корпорацій, виробників тощо.

Їхні плани починаються лише з 5 доларів США на місяць і включають так багато настроюваних опцій для функцій, тому вам доведеться платити лише за те, що ви використовуєте.

ZenCast

Якому довіряють тисячі подкастерів, ZenCast пропонує простий спосіб увійти у світ подкастингу. Це не обмежує вашу творчість чи розвиток; замість цього він дозволяє створювати необмежену кількість епізодів, завантажувати та завантажувати, не дратуючи вас рекламою.

Його блискавична мережа доставки вмісту (CDN) допоможе вам розповсюдити ваш подкаст миттєво. Крім того, вони сумісні з RSS-каналом, тому немає ризику, пов’язаного з втратою передплатників.

Ви також можете скористатися їх хостингом веб-сайтів без будь-яких додаткових витрат, що чудово та корисно, якщо у вас немає веб-сайту. Їхній програвач подкастів виглядає чудово, і його легко налаштувати відповідно до естетики вашого бренду.

Не хвилюйтеся про керування сервером, конфігурації плагінів або синхронізацію сайту, оскільки вони подбають про це й автоматично оновлять ваш сайт, щойно ви внесете в нього будь-які зміни. Крім того, ви отримуєте вражаючий програвач і аналітику в реальному часі для покращення вашого подальшого вмісту.

Спробуйте безкоштовно протягом 14 днів без кредитної картки.

ехолот

Відкрийте для себе новий світ маркетингу, запустивши свій подкаст ехолот. Зосередьтеся на створенні високоякісного контенту, а про все інше нехай подбає Sounder. Він надає вам прості варіанти розміщення, керування, розповсюдження та імпорту вашого вмісту.

Їхні бездоганні інструменти доставки, як-от пошук у потоці, аудіо SEO, звукові фрагменти епізодів, сторінки епізодів і подкастів, а також транскрипція, спрощують залучення більшої аудиторії до вашого каналу.

Використовуйте демографічні та пошукові дані, щоб дізнатися більше про інтереси вашої аудиторії та розвивати свій подкаст. Станьте частиною одержимої творцями спільноти, щоб навчатися, сміятися, досліджувати та рухатися до змін.

Поширюйте свій подкаст у відомих програмах для прослуховування та використовуйте просту інформаційну панель, щоб вас легко дізналися!

Незалежно від того, чи хочете ви створити подкаст для свого бізнесу чи просто для свого хобі, у них є відповідні плани для вас.

Ціноутворення

 • Базовий: БЕЗКОШТОВНО, 20 тис. потоків на місяць, 2 місця
 • Плюс: $30/місяць, 100 тис. потоків/місяць, 5 місць
 • Підприємство: зв’яжіться з ними, щоб дізнатися ціну

Отже, ви готові запустити свій подкаст?

Ось кілька порад і підказок з мого боку, які допоможуть вам спростити роботу.

Що потрібно зробити для успішного запуску подкасту?

 • Дайте своєму подкасту привабливу назву, яка має передати те, що ви хочете передати своїй аудиторії.
 • Встановіть музику для вступу та завершення, щоб вона відповідала тону вашого подкасту та створювала знайомство
 • Дизайн обкладинки серіалу. Ви можете спробувати Canva для цього.
 • Інвестуйте в обладнання для подкастів – комп’ютер, мікрофон і навушники. Для мікрофона ви можете спробувати Blue Yeti, а для навушників — Sony.
 • Знайдіть гостей епізоду подкасту на основі вибраної вами ніші. Ви можете знайти відповідних людей із LinkedIn, Instagram або Facebook.
 • Запишіть свій епізод. Щоб покращити, спробуйте кілька записів.
 • Рекламуйте та рекламуйте свій подкаст там, де у вас є сильна аудиторія. Ви можете спробувати LinkedIn або інші соціальні сайти для того ж. А потім поступово починати просування на інших носіях.

Висновок

Існує багато способів поділитися своїми думками зі світом, будь то особисте хобі чи бізнес. Створення подкастів – це один із таких інструментів, який сьогодні викликає так багато галасу. Тому поєднайте його з надійним хостингом, щоб продовжувати використовувати його переваги в довгостроковій перспективі для свого бренду.

Всі чудові подкасти потребують чудової музики та SFX. Ви можете відвідати Відево і перегляньте їхні безкоштовні та преміум-бібліотеки, які включають тисячі стандартних аудіофайлів, щоб вивести ваш подкаст на новий рівень».

Якщо ви використовуєте WordPress, ви можете конвертувати статті в аудіо, як описано тут.

Годинник цокає…

Будьте готові запустити свій подкаст у три прості кроки,

Створити. запис. Поширювати.