11 крутих інструментів для зміни розміру відео для Instagram TV, каналів і історій

Categories:

Ви коли-небудь прокручували Instagram годинами, просто переглядаючи одне відео за іншим? Ну, ви не самотні.

У певний момент це траплялося майже з усіма, хто хотів провести лише кілька хвилин в Instagram, але врешті-решт витрачав години. Це приклад, який демонструє справжню силу платформ соціальних мереж і візуального контенту.

Переконливі та захоплюючі відеозаписи зачарували глядачів. Спостерігати за рівнем креативності людей у ​​всьому світі та перевіряти, що нового вони роблять, стало нині трендом.

Однак перегляд відео та його підготовка – це дві різні речі. Перш ніж завантажувати відео в Instagram у формі Reels, IGTV або Stories, потрібно пам’ятати багато речей. Від рівня креативності до розміру відео в Instagram, потрібно переконатися, що все є по суті.

Once може поєднати креативність із новими ідеями людей, але як щодо зміни розміру відео, яке може ідеально підходити до Instagram Stories, IGTV та Reels. Що ж, є інструменти зміни розміру, за допомогою яких можна змінити відео відповідно до вимог.

Ось кілька потужних інструментів для зміни розміру відео для Instagram TV, каналів і історій без зайвих слів.

Промо це онлайн-ресайзер відео, який може легко змінювати розмір відео для платформ соціальних мереж. Він може відповідати вимогам щодо розмірів відео Instagram і навіть охоплювати інші соціальні медіа-платформи, такі як YouTube і Facebook. Він пропонує зміну розміру за допомогою різних аспектів відео, таких як вертикальний, квадратний, широкий тощо. Щоб змінити розмір, користувачі мають завантажити відео в Інтернеті, вибрати з аспектів відео, переглянути його, а потім завантажити.

Анімакер

Якщо ви прагнете публікувати розважальні та привабливі відео, тоді Анімакер може бути чудовим інструментом для використання. Цей онлайн-інструмент зміни розміру відео містить кілька шаблонів для користувачів Instagram, щоб почати роботу. Вони можуть вибрати шаблон, налаштувати його елементами, додати музику та опублікувати на платформі Instagram. Він також може легко змінити розмір відео відповідно до вимог.

Fastreel

Ще один засіб зміни розміру відео Fastreel які можуть допомогти змінити розмір відео онлайн. Користувачі можуть завантажити відео онлайн з Google Drive або Dropbox. Змініть розмір відео за допомогою цього конвертера Instagram, налаштувавши співвідношення сторін або обрізавши (відредагувавши) і завантаживши його в систему. Цей безкоштовний онлайн-редактор зміни розміру відео є зручним інструментом, який може легко конвертувати роздільну здатність відео кількома клацаннями миші.

Зміна розміру

Зміна розміру — онлайн-інструмент зміни розміру відео в Instagram, який підтримує портретне, вертикальне та квадратне співвідношення сторін. Цей онлайн-інструмент також простий у використанні для користувачів, які не розбираються в техніці. Завантажте відео, виберіть нові розміри відео Instagram, виберіть стиль зміни розміру та виберіть кольори меж.

VEED

VEED це відома програма для редагування відео, яка використовується для створення нового візуального вмісту, транскрибування аудіо, додавання субтитрів тощо. Вона проста у використанні завдяки потужним ефектам, фільтрам і простим інструментам. Цей безкоштовний онлайн-конвертер Instagram можна легко використовувати для створення, конвертації та зміни розміру відео. Якщо користувачі завантажили відео на інші платформи соціальних медіа, вони можуть оптимізувати розмір відео Instagram відповідно до роздільної здатності Instagram. Він також ідеально підходить для додавання субтитрів, створення нових відео та обрізання відео.

  Як змінити ім'я в Instagram

Капвінг

Інструмент зміни розміру відео Kapwing це ще один ідеальний інструмент, який може легко змінювати розмір відео для Instagram і відповідати будь-якому потрібному співвідношенню. Цей безкоштовний і простий у використанні інструмент також містить такі функції, як додавання об’єму, збільшення або зменшення масштабу та редагування кутів. Він пропонує різноманітні функції для додавання відступів, обертання, додавання ефектів і анімації відео.

Typito

Typito це інструмент зміни розміру відео, який може регулювати співвідношення сторін будь-якої платформи соціальних мереж, як-от YouTube, Facebook та Instagram. Цей інструмент може допомогти змінити розмір відео для Instagram і змінити розміри – спеціальні, вертикальні, квадратні та широкоформатні. Потрібно виконати прості дії, як-от завантажити відео, вибрати співвідношення сторін або інструмент обрізання, змінити розмір і завантажити його.

Beecut

Beecut це онлайн-інструмент, який може забезпечити розміщення відео в історії Instagram. Він доступний в Інтернеті, на iOS та Android, щоб змінити розмір відео для будь-якої платформи соціальних мереж. Користувачі можуть увійти або зареєструватися, завантажити відео, змінити його розмір і завантажити.

Укусний

с Укусний, користувачам стало простіше змінювати розмір відео для Instagram. Це онлайн-інструмент, який може змінити розмір відео за кілька простих кроків, які включають завантаження, зміну розміру та завантаження. Цей інструмент має різні співвідношення сторін, як-от квадрат, історії, мобільний і широкий.

Instasize

Instasize це програма для iOS, яка містить набір інструментів редактора, який може допомогти змінювати розмір фотографій і відео. Це може допомогти у зміненні розміру фотографій, інструментах ретушування, створенні колажів тощо.

  Як відключити когось в Instagram

Ця програма має преміальні відеоефекти та фільтри, що дозволяє користувачам редагувати та обрізати відео будь-якого розміру.

Абрая

Абрая це редактор відео та зображень для Інтернету, який дозволяє користувачам оптимізувати їх одразу. Користувачі можуть легко встановлювати формати, розміри та вибирати варіанти, такі як формати WEBM, MP4, HEVC тощо. Існує вертикальне або квадратне співвідношення сторін, яке також змінює роздільну здатність. Щоб змінити розмір відео, завантажте його, змініть співвідношення сторін, обріжте або масштабуйте його та експортуйте.

Висновок 👩‍🏫

Безсумнівно, відео займають передову сцену для аудиторії, щоб підтримувати її зацікавленість і гарантувати, що вони залишаються на сторінці. Однак не кожне відео робиться в Instagram, оскільки деякі спочатку завантажуються на Facebook або YouTube. Отже, коли ви завантажуєте відео в Instagram, використовуйте згадані тут інструменти зміни розміру відео Instagram, щоб переконатися, що вони найкраще відповідають вимогам платформи.

Вас також можуть зацікавити Qoob Stories для Instagram.