techukraine.net Android 11 дивовижних програм для Android, які змінять спосіб використання телефону

11 дивовижних програм для Android, які змінять спосіб використання телефону

Categories:

У магазині Play є мільйони додатків, починаючи від захоплюючих ігор і закінчуючи основними інструментами продуктивності та розумними способами персоналізувати свій телефон.

Що ще краще, є програми, які повністю змінять спосіб використання Android. Деякі покращують інтерфейс користувача, інші автоматизують повсякденні завдання, а деякі використовують популярні функції операційної системи та роблять їх ще кращими.

Давайте подивимося на деякі з найкращих і найдивовижніших програм для Android.

1. Браузер Lynket

Соціальні мережі чудово підходять для пошуку цікавих статей у мережі, але не завжди зручно їх читати одразу. Іноді краще поставити в чергу кілька статей і повернутися до них пізніше.

Це те, що ви можете зробити з браузером Lynket. Він відкриває веб-сторінки у фоновому режимі. Ви можете отримати доступ до нього будь-коли, торкаючись плаваючих бульбашок на екрані. Це простий, але такий корисний додаток. Він працює з наявним браузером за умовчанням, а також може пришвидшити перегляд, автоматично завантажуючи версії AMP посилань, які ви натискаєте.

Ще одна чудова функція браузера Lynket — це можливість читати сторінки в режимі статті, який завантажує елегантний режим читання без будь-яких дрібниць і наповнювачів.

Хоча програма останнім часом не оновлювалася, вона все одно виконує те, що обіцяє.

Завантажити: Браузер Lynket (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Найкращі віджети Android дійсно корисні, але якщо ви використовуєте їх занадто багато, вони швидко захаращують ваші головні екрани та сповільнюють роботу телефону.

Popup Widget переосмислює їхню роботу. Він перетворює всі вибрані вами віджети на піктограми 1×1 на головному екрані. Коли ви торкнетеся одного, він відкриється, щоб ви могли побачити, що всередині. Програма надає вам зручність і швидкість віджетів — вам не потрібно запускати повну програму лише для того, щоб переглянути ваші останні твіти чи погоду — без зниження продуктивності.

Завантажити: Віджет спливаючого вікна ($1,99)

3. Примітки

Незважаючи на назву, Notes — це більше, ніж проста програма для створення нотаток для Android. Він робить щось настільки очевидне, що ви здивуєтеся, чому його не вбудовано в Android за замовчуванням — він розміщує нотатки прямо на панелі сповіщень як нагадування.

  Додавайте, керуйте та змінюйте облікові записи користувачів на Android Lollipop

Це не може бути простіше у використанні. Створюйте нотатки, як зазвичай, а потім позначайте важливі як закріплені. Ваші закріплені нотатки автоматично з’являються як сповіщення. Ви не можете встановити для них будильники, хоча ви можете відкладати сповіщення на Android, вони просто сидять там, доки вам більше не потрібні.

Потрібно не забувати купити молоко чи оплатити рахунок? Створіть нотатку для сповіщень, і ви бачитимете нагадування щоразу, коли берете телефон.

Завантажити: Примітки (безкоштовно)

4. MacroDroid

Багато найкрутіших програм для Android знімають утому від звичайних завдань, які ви виконуєте щодня, автоматично виконуючи їх за вас.

MacroDroid схожий на популярний додаток для автоматизації Android Tasker. Але ефективне використання Tasker для складніших завдань має неймовірно круту криву навчання, а MacroDroid — це програма, яку ви можете встановити та почати використовувати миттєво.

Для програми потрібно налаштувати щонайменше два параметри — лише дію, яку запропонує тригер. Тож тригером може бути підключення навушників, а відповідними діями може стати автоматичний запуск програми Spotify і регулювання рівня гучності.

Або ви можете перевести телефон у режим польоту (дія) вночі (тригер). Ви також можете наказати йому читати ваші текстові повідомлення вголос, коли ваш телефон знаходиться в автомобільній док-станції.

Ви можете додати додаткові обмеження, щоб точно налаштувати умови, за яких ваш макрос може працювати. Це надає програмі ще більше можливостей, а ваші макроси можуть бути настільки простими чи складними, наскільки вам потрібно.

Завантажити: MacroDroid (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

5. Швидкі налаштування

Android чудово підходить для багатозадачності, але це може стати незручним, коли ви жонглюєте великою кількістю програм або просто хочете змінити налаштування, не виходячи з програми, яку зараз використовуєте. Швидкі налаштування допомагають вирішити цю проблему, дозволяючи розмістити цілий ряд додаткових ярликів на панелі швидких налаштувань у верхній частині екрана.

Він дозволяє додавати ярлики до вбудованих функцій, наприклад для переходу в режим розділеного екрана або швидкого доступу до камери; ви можете додавати плитки для будь-якої програми (ми знайшли це особливо корисним для програм двофакторної автентифікації); і багато іншого, від елементів керування мультимедійними файлами до функцій для рутованих телефонів.

Просто ввімкніть потрібні плитки, потім відредагуйте панель швидких налаштувань, щоб додати їх, і все готово.

Завантажити: Швидкі налаштування (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

6. Швидкий курсор

Вам важко користуватися телефоном однією рукою? Це не дивно, оскільки з кожним новим поколінням пристроїв екрани стають все більшими і більшими. Але Quick Cursor є геніальним рішенням проблеми.

  Виправте помилку Wyze 07 на Android

Програма розміщує курсор на вашому екрані, яким ви керуєте великим пальцем і який дає змогу взаємодіяти з кнопками та іншими частинами інтерфейсу користувача програми. Розумна деталь полягає в тому, що вам потрібно лише провести великим пальцем по нижній третині екрана, і сам курсор розтягнеться до самого верху. Просто вирівняйте його за допомогою кнопки та торкніться, це так просто.

Швидкий курсор покладається на функції доступності вашого телефону та містить деякі досить серйозні дозволи, тому може бути не для всіх. Але це справді чудовий додаток для використання однією рукою.

Завантажити: Швидкий курсор (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

7. MightyText

У той час як WhatsApp Web дозволяє надсилати повідомлення WhatsApp за допомогою комп’ютера, якщо ви віддаєте перевагу SMS, SMS Text Messaging від MightyText стане важливою програмою.

Він синхронізується з вашим ПК, комп’ютером Mac або Linux через розширення браузера та надає вам повний доступ до ваших SMS-повідомлень на великому екрані. Ви можете читати повідомлення, відповідати на них або створювати нові, а також переглядати сповіщення з усіх інших програм. Ви навіть можете дзвонити, тож вам навряд чи доведеться знову брати телефон.

У безкоштовній версії є місячний ліміт надсилання, тому ви можете розглянути інший інструмент, якщо ви інтенсивний користувач. Щоб дізнатися більше, перегляньте інші програми, які дозволяють надсилати текстові повідомлення з комп’ютера.

Завантажити: MightyText (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

8. Універсальна копія

Копіювати та вставляти на Android здебільшого добре, поки не працює. Деякі програми просто не підтримують його, а деякі веб-сайти забороняють копіювання, що може бути дуже неприємним.

За допомогою Universal Copy ви можете копіювати та вставляти майже будь-що з будь-якої програми та навіть копіювати текст із зображення. Він бездоганно інтегрується в систему. Все, що вам потрібно зробити, це надати програмі відповідні дозволи, і наступного разу, коли ви захочете скопіювати текст, просто запустіть програму за посиланням на панелі сповіщень, а потім скопіюйте, утримуючи натискання або активуйте режим сканування, щоб знайти текст у зображення.

Завантажити: Універсальна копія (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

9. Кунжут

Sesame — це універсальний засіб пошуку та створення ярликів. Це настільки добре, що воно легко може стати вашим додатком, який найчастіше використовуєте.

  Як робити RAW фотографії на Android, без Root

Sesame може шукати майже в усіх інших ваших програмах, показуючи повідомлення від Slack або списки відтворення в Spotify прямо з головного екрана.

Він також створює ярлики для певних функцій у цих програмах. Незалежно від того, чи хочете ви завантажити свій щоденний маршрут на роботу чи швидко перевірити результати в реальному часі в улюбленому спортивному додатку, ви можете лише одним дотиком.

Завантажити: Кунжут (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

10. Ніагара

Загалом найкращий спосіб налаштувати свій телефон Android – це встановити нову програму запуску. Є величезна кількість на вибір, найкращий з яких — Nova Launcher. Але ми також любимо програму Niagara Launcher, яка надає вашому телефону свіжого, чистого вигляду та є однією з найбільш унікальних програм для Android.

У Niagara немає піктограм, віджетів, панелей програм та всього іншого, що захаращує ваш телефон. Натомість ви отримуєте кілька ярликів для своїх улюблених програм, вертикальний покажчик програм, призначений для використання однією рукою, і кілька інших ефективних інструментів. Серед них – можливість легше переглядати сповіщення та приховувати програми, якими ви рідко користуєтеся.

До програми потрібно трохи звикнути, але її варто спробувати.

Завантажити: Ніагара (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

11. Супер рядок стану

Android завжди можна було багато налаштувати, але одна область, яку більшість людей схильні ігнорувати, це рядок стану. Ця програма нарешті це змінить.

За допомогою Super Status Bar ви можете регулювати яскравість дисплея або рівень гучності, проводячи вздовж верхньої частини екрана. Ви можете налаштувати тікер для попереднього перегляду вхідних повідомлень і сповіщень. Крім того, ви можете налаштувати багато інших елементів керування жестами, контролювати час роботи акумулятора або змінити зовнішній вигляд усієї області.

Тут стільки всього відбувається, і він навіть включає в себе кілька додаткових налаштувань для root-користувачів, тому Super Status bar є одним із найдивовижніших додатків для Android у нашому списку.

Завантажити: Супер рядок стану (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Більше цікавих програм для Android

Ця група дивовижних програм для Android змінить ваш спосіб користування телефоном Android. Вони полегшують роботу та дозволяють швидше знаходити потрібні речі.

Але це лише початок усіх дивовижних програм у Play Store — обов’язково перегляньте інші.