11 дивовижних об’єктивів, які виведуть ваші дзеркальні фотокамери на новий рівень

Володіти цифровою дзеркальною фотокамерою – мрія кожного фотографа. Якщо ви теж один із них, ось кілька фантастичних варіантів об’єктивів для вашої цифрової дзеркальної фотокамери.

Сьогодні люди вважають, що цифрові дзеркальні фотокамери втрачають своє значення. Особливо після щоденних оновлень і чудових функцій у мобільних камерах люди інвестують у універсальний телефон, а не в дорогу цифрову дзеркальну фотокамеру.

Однак так само, як ювелір знає цінність діамантів, лише справжній фотограф знає цінність DSLR.

DSLR як і раніше популярні серед фотографів і молоді, оскільки зараз розвиваються не тільки мобільні телефони; навіть DSLRS мають більш досконале обладнання для отримання досвіду та отримання якісних зображень.

Існує багато переваг цифрової дзеркальної фотокамери перед камерою телефону, зокрема фантастичні враження від зйомки навіть за слабкого освітлення, зйомка протягом усього дня від однієї батареї, зручна ручка, численні опції та вибір різних об’єктивів для конкретного типу фотографії. Тепер вам потрібні роз’яснення щодо лінз та їх використання? Давайте прояснимо це.

Типи базових об’єктивів камери та їх використання

Об’єктиви – це серце цифрових дзеркальних фотокамер. Дзеркальні фотокамери корисні, лише якщо ви використовуєте правильні об’єктиви для зйомки. Використання стандартного об’єктива для зйомки різних типів, як-от весільних знімків, пейзажів, фотографій тварин тощо, може дати хороші результати, але може бути й кращими.

Давайте розберемо шість основних лінз і їх використання, щоб полегшити це.

#1. Головна лінза

Об’єктиви з фіксованою лінзою найкраще підходять для початківців і найчастіше рекомендуються фотографами. Вони можуть допомогти вам імпровізувати під час створення фільмів і фотографій, оскільки вони покладаються на менше механізмів, ніж інші об’єктиви. Отже, це найкращий вибір, якщо ви новачок на ринку лінз.

Ці об’єктиви мають широку діафрагму f/2,8, f/1,8 тощо, вони менші, легші та швидші, ніж об’єктиви зі змінною фокусною відстанню. Ці об’єктиви широко використовуються для зйомки HD-відео, портретів, природи, флори, пейзажу, слабкого освітлення тощо.

#2. Зум-об’єктив

Як випливає з назви, зум-лінзи наближають певний об’єкт або речовину, щоб привернути до нього увагу або фокус. Різниця між функцією масштабування телефону та цим об’єктивом полягає в підтримці фокуса. Зум-об’єктиви зберігають фокус на об’єкті навіть після зміни фокусної відстані.

Людина може змінювати фокусну відстань об’єкта, не рухаючись фізично навіть на дюйм, щоб отримати професійну та прозору відеозйомку. Ці об’єктиви мають фізичні механізми, які фотографи використовують для збільшення та зменшення масштабу або зміни фокусної відстані.

Зум-об’єктив широко використовується для зйомки дикої природи, вуличної фотографії, пейзажу тощо. Ці об’єктиви дозволяють робити знімки з різною фокусною відстанню без руху та допомагають записувати відео з плавним збільшенням і зменшенням.

#3. Об’єктив “риб’яче око”.

«Риб’яче око» — це один із унікальних ширококутних об’єктивів, який створює сферичний або 180-градусний огляд кадру. Цей об’єктив називається «риб’яче око», оскільки він показує зображення з точки зору риб’ячого ока.

Досконалість об’єктивів «Риб’яче око» є складною справою, і людина повинна бути креативною, щоб отримати найкращі абстрактні та різноманітні зображення.

Ці лінзи є універсальними. Отже, використовувати ці лінзи відносно легко. Однак навчитися користуватися цим об’єктивом може бути складно порівняно з іншими об’єктивами. Ці об’єктиви широко використовуються для зйомки природи, натовпу, архітектури, пам’ятників тощо, оскільки вони виявляють об’єкт по-різному та творчо.

#4. Ширококутний об’єктив

Ширококутні об’єктиви – одні з найвідоміших об’єктивів у комплекті фотографа. Це звичайні та багатоцільові лінзи. Ці лінзи мають меншу фокусну відстань, ніж інші лінзи, які можуть бути 35 мм або навіть коротшими.

Чим коротша фокусна відстань, тим ширшою буде довжина поля.

  Помилка проксі Netflix – як обійти та розблокувати Netflix

Ширококутні об’єктиви істотно змінюють картинку навіть при незначних фізичних змінах користувача; він може бути вперед, назад, ліворуч або праворуч. Завдяки цим лінзам близькі об’єкти виглядають більшими, а віддалені — меншими.

Ширококутні об’єктиви краще використовувати для зйомки пейзажів, подорожей, інтер’єрів, архітектури чи нерухомості. Ці лінзи забезпечують реальну перспективу для очей і роблять предмети більш дорогими та привабливими.

#5. Телеоб’єктив

Телеоб’єктиви корисні в більшості ніш фотографії, оскільки вони дозволяють користувачеві клацати унікальне та активне зображення навіть зі значної відстані. Цей об’єктив може підвищити вашу майстерність, зробивши кілька найкращих знімків у вашій галереї, незалежно від портретів, дикої природи чи будь-якого іншого виду фотографії.

Телеоб’єктиви працюють як телескопи, завдяки чому об’єкт зйомки виглядає ближче до камери, ніж до реальності (лише на значній відстані).

Ці об’єктиви корисні під час зйомки об’єктів, до яких ви не можете дотягнутися, як-от водоспад чи птах, що летить, або якщо небезпечно підходити ближче, як-от фотографування дикої природи тощо. Фокусна відстань цих об’єктивів може становити 70–200 мм.

#6. Макрооб’єктив

Макрооб’єктиви є найкращими друзями фотографів комах, оскільки вони дають їм типові знімки великим планом, включаючи кожну незначну деталь. Вони принесли передову революцію у фотографії.

Ці лінзи збільшують об’єкти, щоб вони виглядали більшими, а об’єкт зйомки залишається сфокусованим і відображає кожну дрібну деталь об’єкта, навіть якщо ви підходите до нього дуже близько. Для фото- та відеозйомки природи краще використовувати макрооб’єктиви, зокрема квіти, комахи, краплі дощу тощо.

Фактори, про які слід пам’ятати, вибираючи об’єктив DSLR

Оскільки ми розповіли вам про основні об’єктиви та їх використання, ви зрозумієте, який тип об’єктива вам потрібен відповідно до ваших фотографічних інтересів чи потреб. Але перш ніж купувати новий об’єктив для цифрової дзеркальної фотокамери, ось кілька моментів, які ви повинні взяти до уваги.

Діафрагма

Діафрагма є критично важливим елементом камери. Це отвір лінзи, через який проходить світло. Діафрагма зазвичай вимірюється числами 1,4, 5,6, 11 і т. д. Діафрагма відіграє значну роль у вигляді зображення.

Розмір діафрагми визначає чіткість об’єкта та його фону. Якщо діафрагма велика, зображення має меншу глибину, а фон стає розмитим. Якщо діафрагма низька, зображення має глибину різкості та різкий фон.

Фокусна відстань

Фокусна відстань – це вимірювання, пов’язане з вашим об’єктивом, наприклад 50 мм, 35 ​​мм тощо. Це вимірювання – це відстань між вашою фокусною точкою на сенсорі камери та оптичним центром вашого об’єктива.

Слідкуйте за вимірюванням фокусної відстані, оскільки воно показує, наскільки цей об’єктив може збільшити ваш об’єкт під час зйомки. Окрім цього, він також вирішує, під яким кутом зображення ви отримаєте, як-от ширококутне, збільшене, обрізане чи сфокусоване.

Тип кріплення

Байонет об’єктива – це отвір, у якому камера дозволяє прикріплювати різні об’єктиви до камери. Але головне в цьому відкритті — це розмір. Кожне кріплення для камери має певний розмір; тому ви повинні відповідним чином прикріпити лінзи.

Сучасні фотоапарати мають механізм, який дозволяє камері та об’єктивам спілкуватися для отримання кращих зображень і результатів. Це можливо лише за умови приєднання об’єктивів, які належним чином фіксують камеру. Більш того, ця особливість зробила кріплення більш ніж отвором.

Стабілізація зображення

Стабілізація зображення, або її також можна назвати зменшенням вібрацій, — це функція, яка допомагає зробити фантастичний знімок, навіть якщо камера тремтить або об’єкт рухається. Вібрація камери може бути спричинена тим, що ви не використовуєте штатив, ваш об’єктив занадто довгий або вам потрібно звикнути до камери.

Зважати на цей фактор важливо незалежно від того, якою нішевою фотографією ви займаєтесь. Сьогодні цифрові дзеркальні фотокамери містять гіроскопічні датчики, які допомагають стабілізувати зображення та виправляти зображення, навіть якщо камера тремтить.

  Як використовувати прихований режим читання Google Chrome

Бренд

Це поширене питання, безсумнівно, спадає на думку під час покупки об’єктивів: купуйте об’єктив тієї ж марки, що й ваш фотоапарат, чи виберіть інший. Більшість фотографів вважають, що вам слід спочатку розглянути можливість придбання об’єктива того самого бренду, оскільки цей бренд краще виглядає за розміром і відповідним типом.

Однак вибір лінз інших брендів є правильним, якщо ви не можете знайти потрібний об’єктив за той самий бюджет або час.

Краще вивчити лінзи та перевірити відгуки, перш ніж вкладати гроші. Є багато хороших веб-сайтів, де можна придбати бажані лінзи онлайн і порівняти їх. Ось декілька чудових об’єктивів, які ви можете вибрати для своєї фотографії.

Ширококутний об’єктив Altura Photo

Altura є відомим брендом, який пропонує найкращі об’єктиви для фотозйомки високого піку. Ширококутний об’єктив Altura Photo 0.43X є альтернативою та гідною конкуренцією іншим професійним об’єктивам.

Плюсом цього об’єктива є те, що він може бути як ширококутним, так і макрооб’єктивом. Ви повинні відкрутити нижню частину, і ось ви. Тепер ви можете легко знімати маленькі об’єкти великим планом, не змінюючи об’єктив.

Цей об’єктив також доступний у таких розмірах, як 58 мм, 49 мм, 52 мм і 55 мм. Отже, ви можете вибрати будь-який розмір відповідно до розміру камери. Ключові особливості цього об’єктива включають збільшення довжини поля в 0,43 раза для найкращих фотографій, створення скляної оптики з багатошаровим покриттям тощо.

Телеоб’єктив Canon 85 мм

Canon завжди була лідером у виробництві фотоапаратів і об’єктивів, і ось ще один їхній витвір. 85-міліметровий об’єктив Canon серії L є першим із можливістю стабілізації зображення (IS).

Цей об’єктив має вдосконалену оптичну формулу з кращим діаметром і яскравою максимальною діафрагмою f/1,4, що забезпечує чіткі та деталізовані зображення.

Ключові особливості цього об’єктива включають те, що вони пило- та водостійкі. Тому вам не доведеться турбуватися про об’єктив навіть у суворих умовах. Об’єктив має чудову стабілізацію зображення, круглу діафрагму тощо.

Телеоб’єктив Canon EF 70-200 мм

Це одні з найкращих об’єктивів Canon, фокусна відстань яких становить 70-200 мм з максимальною діафрагмою f2.8 у всьому діапазоні збільшення. Canon EF 70-200mm забезпечує вражаючу чіткість і покращує ваші навички та галерею.

Серед ключових особливостей цього об’єктива – покриття повітряної сфери, яке мінімізує відблиски, оптичний стабілізатор зображення, який припиняє корекцію тремтіння до 3,5, захист від пилу та води тощо.

Irix Dragonfly Macro Lens

Irix — відомий бренд, а Irix 150mm f/2.8 Macro Dragonfly Lenses — моделі 2019 року з максимальною фокусною відстанню 150 мм. Цей об’єктив ідеально підходить для зйомки великим планом і є дуже універсальним макрооб’єктивом, призначеним для цифрових дзеркальних фотоапаратів високої роздільної здатності.

Ключові особливості цього об’єктива включають швидку діафрагму, яка забезпечує короткий час експозиції. Він має масштаб збільшення 1:1, щоб надати вам детальне зображення, зберігаючи ваш комфорт ще кращим.

Крім того, є багато інших функцій, таких як міцний дизайн, виняткова оптика тощо. Однак стабілізація зображення не передбачена, але ці об’єктиви можна адаптувати для експертів або користувачів штативів.

  Як зв’язатися зі службою підтримки Microsoft Office 365

Об’єктив зі змінною фокусною відстанню Nikon 200-500 мм

Nikon AF-S Nikkor 200-500mm найкраще підходить для всіх видів фотографії. Ви можете клацати найкращі знімки природи, способу життя, дикої природи та об’єктів, що швидко рухаються, як-от птахів, спортсменів, спорту тощо. Цей об’єктив має фантастичний механізм, який допомагає клацати фотографії та знімати відео.

Основні характеристики цього об’єктива включають до 4,5 ступенів корекції вібрації або тремтіння камери, швидку та постійну діафрагму, потужність масштабування 500 мм у fx та 750 мм у форматі dx тощо.

Ширококутний телеоб’єктив Tamron

Tamron є найбільш рекомендованим брендом альтернативних об’єктивів, щоб отримати найкращий сумісний об’єктив для камери відповідно до ваших вимог. Tamron 18-400m є першою в світі 22,2-кратною ультрателефотокамерою з високим масштабуванням.

Цей об’єктив має вражаючі оптичні характеристики з чудовим діапазоном масштабування, ширококутним і ультрателефото. Основні особливості цього об’єктива включають вологостійкість, яка є точною, швидкою та тихою з автофокусом тощо.

Canon EF-S 55-250 мм

Якщо ви з нетерпінням чекаєте можливості додати фантастичний об’єктив, щоб додати витонченості своїй фотографії чи відеозйомці, цей об’єктив – найкращий для вас. Об’єктив Canon EF 55-250 мм із максимальною діафрагмою 5,6 є чудовим і має максимальне збільшення 0,29x.

Це обов’язковий об’єктив у вашому наборі, якщо вас цікавлять телеоб’єктиви. Його ключові особливості включають нову шестигрупову систему масштабування, легкий дизайн, стабілізацію зображення до 3,5 еквівалентних ступенів, корекцію вібрацій тощо.

Телеоб’єктив Nikon 70-300 мм

Якщо вам потрібен супертелеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню, тоді вам підійде телеоб’єктив Nikon 70–300 мм зі стабілізацією зображення VR для чітких і чітких результатів. Вони спеціально оптимізовані для цифрових дзеркальних фотоапаратів формату DX. Цей об’єктив має максимальну фокусну відстань 300 мм і мінімальну фокусну відстань 70 мм.

Цей об’єктив бажано використовувати для зйомки дикої природи, спорту та концертів, оскільки завдяки функції зменшення вібрацій він дає чітке зображення з високими піками. Основні характеристики включають надшвидке автофокусування, чудову оптику для отримання найкращих фотографій і HD-зображень, а також мінімальну діафрагму 32 мм.

Об’єктив Nikon AF FX Nikkor 50 мм

Це звичайні лінзи, або, можна сказати, фіксовані лінзи. Найбільше рекомендується новачкам. Фокусна відстань цих об’єктивів обмежена 50 мм, а фокусна відстань – 1,5 фута. Особливістю цього об’єктива є його круговий поляризатор, який є одним із найпопулярніших фільтрів зі спеціальними ефектами.

Однак об’єктив Nikon AF FX Nikkor 50 мм не має вбудованої функції автофокусування. Тому для цієї функції краще використовувати камеру однієї марки.

Телеоб’єктив Великого Майка

Незалежно від того, початківець ви чи досвідчений фотограф, цей об’єктив повинен бути у вашому наборі. Ці високопотужні телеоб’єктиви поєднуються з адаптером Canon T-mount, завдяки чому їх легко використовувати з більшістю камер Canon, як-от T1i, T2i, EOS 1D, EOS 5D тощо.

Ключові характеристики цього об’єктива включають аксесуари для передач, оптичне скло з багатошаровим покриттям із низькою дисперсією, фокусну відстань 500 мм тощо.

Супертелефото зум-об’єктив Opteka

Удосконалений об’єктив Opteka забезпечує надзвичайну продуктивність з вашими цифровими дзеркальними фотокамерами та, що особливо бажано, з камерами Canon. Це найбільш рекомендований об’єктив для фотографів, щоб оновити свою галерею за доступною ціною.

Телефото зум Opteka підходить як для професіоналів, так і для початківців, оскільки цей зум-об’єктив є універсальним і простим у використанні.

Цей об’єктив оснащено діафрагмою 16 і механізмом «потягни/потягни» для масштабування та ручного фокусування. Окрім цього, багато нових функцій, таких як чотири оптичні скла з багатошаровим покриттям і вбудоване поворотне кріплення для штатива, допомагають стабілізувати.

Висновок

Вибір відповідної камери, а також об’єктива камери є одним із найважливіших рішень, які має прийняти фотограф, беручи до уваги багато важливих, відповідних моментів щодо свого бюджету. Є багато варіантів об’єктивів, але щоб правильно інвестувати гроші, потрібно визначити тип кріплення, вимоги та час роботи акумулятора.