11 генераторів селфі зі штучним інтелектом, які ви повинні спробувати

Categories:

ШІ може бути благословенням для творчих людей через його безмежний потенціал.

Якщо ви любите клацати фотографії та селфі, існує маса програм, які допоможуть покращити ваші фотографії. Зараз світ переживає технологічну революцію, коли кожна секунда може принести нам щось свіже.

Як наслідок, штучний інтелект або AI знаходить своє застосування навіть у нашому повсякденному житті, незалежно від того, чи ми знаємо про це.

Від розмиття фону до створення приголомшливих аватарів нізвідки, додатки камери зі штучним інтелектом можуть вивести ваші фотографії на новий рівень. Хоча зараз ринок переповнений такими програмами, не кожна програма має однакові можливості.

Деякі не функціонують так, як передбачається, але мають достатню репутацію. Таким чином, пошук потрібної програми для створення селфі зі штучним інтелектом іноді стає складним завданням. Щоб уникнути плутанини, ми підібрали найкращі генератори селфі зі штучним інтелектом, які ви повинні спробувати, щоб отримати задоволення.

Що може зробити AI, щоб покращити фотографії?

Штучний інтелект покращує звичайні зображення, ретельно їх оцінюючи, визначаючи їхні недоліки та вносячи необхідні покращення. Від усунення ефекту червоних очей до виправлення слабкого освітлення, ШІ робить усе без особливих зусиль.

Штучний інтелект може виявляти розмитий фон на фотографії та ефективно зменшувати розмитість, роблячи фотографію набагато чіткішою. Крім того, штучний інтелект краще, ніж люди, регулює колірний баланс.

Він може легко визначити, що колір зображення неправильний, і автоматично відрегулювати баланс. Наприклад, якщо зображення занадто тепле або блакитнувате, ШІ може зменшити його тон, щоб надати більш природного вигляду. Крім того, штучний інтелект може автоматично покращувати різкість фотографії, виявляючи та видаляючи цифровий шум.

Нарешті, генератори селфі зі штучним інтелектом можуть створювати персоналізовані аватари за допомогою ваших селфі та створювати для вас неймовірні портрети.

Коротше кажучи, ШІ використовує навчання, отримане під час перегляду обширних онлайн-матеріалів, і використовує ці знання для автоматичного покращення наданих фотографій.

Зростання впровадження програм AI Camera

Ефективність програм штучного інтелекту для мистецтва та редагування фотографій сприяла значному зростанню кількості людей, які використовують ці програми у своєму повсякденному житті.

У статистиці очевидно, що 8 із кожних 100 найпопулярніших завантажень додатків у період з 1 грудня 2022 року по 11 грудня 2022 року були художніми додатками з підтримкою штучного інтелекту.

Разом із популярністю зростає ринок камер зі штучним інтелектом. Хоча у 2021 році його вартість становила 9,1 мільярда доларів США, відтоді він постійно зростає. Експерти прогнозують, що до кінця 2029 року ринкова вартість камер зі штучним інтелектом становитиме 50,86 мільярдів доларів із CAGR 24%.

Як ми вже згадували, додатки для фотографій на базі штучного інтелекту — чудовий спосіб легко отримати ідеальні, привабливі фотографії. Тепер, коли ви розумієте, як ці програми можуть перетворити ваші звичайні фотографії на щось дивовижне, давайте подивимося на найкращі доступні програми для камер зі штучним інтелектом.

Lensa

Якщо ви шукаєте програму, яка може ретушувати ваші портретні селфі, Lensa — один із найкращих варіантів. Завдяки простому інтерфейсу користувача та легким у використанні функціям навіть люди з технологічними труднощами можуть користуватися ним без проблем.

Ефекти покращення шкіри, які пропонує ця програма, справді найкращі у своєму класі. Усунувши плями та застосувавши інші фільтри краси, кожне ваше селфі може стати найкращою версією. Можливість автоматичного редагування програми вражає. А оскільки він працює на основі штучного інтелекту, ви повинні вибрати потрібне редагування ретуші, а про все інше подбає Lensa.

Однак створення аватарів на основі штучного інтелекту залишається однією з найбільш продаваних функцій Lensa AI. Ви можете додати кілька своїх селфі до бази даних програми, і Lensa автоматично згенерує дивовижні аватари, як-от астронавт або прайс із давніх часів. Можливості безмежні з цим генератором селфі зі штучним інтелектом!

  Як видалити гіперпосилання з Google Docs

Крім того, Lensa оснащено функцією брів, яка дозволяє зробити привабливий контур обличчя. Програма показує вам версії «до» та «після» відредагованого зображення, щоб ви могли порівняти обидві версії та навіть повернутися до оригінальної, якщо ви не задоволені змінами.

Крім того, у програмі є функція зміни фону, що дозволяє змінити фон вашого селфі на будь-яке зображення, яке вам подобається. Інші корисні функції програми включають інтенсивність кольору, корекцію лінзи, ефект вицвітання, інструмент різкості, редактор насиченості, інструмент температури, кілька стилів аватарів і багато іншого, щоб ви могли щоразу створювати ідеальне селфі.

Наразі Lensa можна безкоштовно завантажити як у Play Store, так і в App Store за допомогою покупок у програмі.

Нічне кафе

Інструмент створення облич зі штучним інтелектом NightCafe — це хороший спосіб підвищити вашу творчість. Цей веб-інструмент штучного інтелекту ідеально підходить для створення художніх і реалістичних портретів шляхом введення текстових підказок або використання наявних фотографій.

Алгоритм NightCafe досяг точності, спостерігаючи за мільйонами зображень і текстових пар в Інтернеті. Такий широкий доступ до онлайн-матеріалів зробив цей інструмент здатним генерувати обличчя на основі конкретних текстових описів.

Наприклад, ви вводите текстову підказку «професіонал», а потім вибираєте стиль «Ч/Б портрет». За кілька секунд NightCafe згенерує обличчя ШІ, яке відповідатиме вашому текстовому опису.

Хоча це не програма для натискання та редагування селфі, генератор обличчя зі штучним інтелектом NightCafe може стати в нагоді, якщо ви шукаєте штучне обличчя, яке можна використовувати у своїх профілях у соціальних мережах, для цілей онлайн-маркетингу, для створення цифрового мистецтва тощо.

Інтерфейс інструменту простий і легкий у використанні. Отже, вам не обов’язково бути професіоналом, щоб використовувати цю програму для створення приголомшливих портретів штучного інтелекту. На даний момент NightCafe дозволяє користувачам створювати та завантажувати до 28 облич штучного інтелекту на день безкоштовно.

Однак його розширений режим є платним і відкриває численні цікаві функції, як-от модель, метод вибірки, вихідний код, співвідношення сторін, загальна вага підказки, інструкція CLIP, роздільна здатність і час виконання тощо.

PortraitAI

Якщо вам цікаво, як би ви виглядали в 1800-х роках, PortraitAI може задовольнити вашу цікавість. Генератор селфі штучного інтелекту дозволяє користувачам створювати свої аватари 18-го століття за допомогою технології штучного інтелекту.

Процес простий: завантажте своє селфі, і ШІ намалює портрет на основі цього селфі. Немає авторських прав на класичні портрети, створені програмою. Таким чином, від профілів соціальних мереж до творів мистецтва, ви можете вільно використовувати ці портрети будь-де.

Ви можете використовувати понад 100 фільтрів, таких як Chubby, Anime, Cartoon+, Gorilla, Pablo Picasso, Halloween та багато інших. Спробуйте зробити селфі без окулярів і в добре освітленому середовищі, щоб отримати найкращі результати.

Крім того, пам’ятайте, що під час навчання ШІ використовував окремі європейські фотографії. Таким чином, PortraitAI іноді важко працює над селфі кольорових людей. Розробники програми знають про цю проблему та намагаються її виправити.

Зараз PortraitAI пропонує безкоштовні послуги в Play Store, але портрети постачаються з водяними знаками. Придбання платної версії може видалити їх.

Перезасвітити

Relight від ClipDrop — чудовий веб-інструмент для повторного освітлення знятого зображення за допомогою штучного інтелекту та створення дивовижних візуальних ефектів. Кожен фотограф погоджується, що умови освітлення є важливими для створення гарних портретів.

Ось чому професійні фотографи використовують у своїх студіях складні джерела світла. Якщо ви робите портрет в умовах поганого освітлення, Relight може допомогти вирішити проблему.

Relight виділяється своєю здатністю додавати та переміщувати джерела світла. Традиційні фоторедактори дозволяють користувачам змінювати яскравість або контраст, а не саме освітлення. Relight виводить це на новий рівень, використовуючи штучний інтелект, щоб користувачі могли редагувати світло, як це роблять професіонали у своїй студії.

Крім того, програма ClipDrop також може видаляти/додавати фон, очищати недоліки, покращувати зображення, додавати тексти, телепортувати об’єкти тощо.

Процес простий – завантажте селфі, яке хочете відредагувати, і інструмент на основі штучного інтелекту без особливих зусиль забезпечить вам результат професійного вигляду.

  Як встановити Genesis Framework на WordPress?

Ви можете безкоштовно встановити його з Play Store і App Store. Але є покупки в додатку, щоб розблокувати розширену функціональність.

AI Time Machine

AI Time Machine від MyHeritage — це веселий веб-генератор селфі зі штучним інтелектом, який дозволяє користувачам створювати свої аватари на основі припущень про те, як вони могли виглядати в різні періоди.

Користувачам потрібно лише завантажити свої фотографії, і інструмент використовуватиме штучний інтелект для створення гіперреалістичних аватарів від доісторичних часів до майбутнього. Інструмент пропонує користувачам завантажити 10-25 зображень, зроблених під різними кутами.

Після завантаження AI Time Machine MyHeritage попросить вас вказати ім’я та стать. Після цього технологія ШІ почне працювати та сповістить вас електронною поштою, щойно ваші аватари будуть готові.

Для досягнення найкращих результатів MyHeritage рекомендує унікальність, різноманітність, різні пози, вирази обличчя, фотографії, зроблені в різних умовах, відсутність сильного макіяжу чи окулярів тощо.

Штучний інтелект настільки вправний у створенні аватарів, що жодна людина ніколи не отримає схожі аватари. Результати кожного користувача будуть унікальними лише для цього користувача. Лише кількома клацаннями миші ви можете стати фараоном, лицарем або навіть астронавтом.

Окрім функції AI Time Machine, MyHeritage пропонує інструменти для розфарбовування, покращення або навіть анімації ваших портретів.

Машина часу зі штучним інтелектом MyHeritage зараз проходить період вступного запуску. Протягом цього часу ви можете отримати безкоштовні акції, які дозволять користувачам створити одну модель і створити фотографії для 20 тем, тобто 160 фотографій безкоштовно.

Але в інший час ви повинні здійснити одноразову покупку з трьох доступних планів, а саме: пакет «Подорож у часі», пакет «Аватар» і пакети «Все включено», кожен із яких має певну квоту використання.

Астрія

Astria — це веб-інструмент для створення індивідуальних зображень штучного інтелекту. Якщо у вас є унікальна концепція, яку ви хочете втілити в життя, Astria — надійний вибір.

Інструмент використовує штучний інтелект генеративного зображення та вашу унікальну концепцію, щоб створити щось фантастичне. Точні інструменти Astria забезпечують точність генерації зображень AI.

Все, що вам потрібно зробити, це завантажити зображення та надати текстову підказку. Astria подбає про інше. Для досягнення найкращих результатів веб-сайт пропонує завантажити 10-20 зображень із трьома знімками всього тіла, п’ятьма середніми знімками від грудей догори та десятьма фотографіями великим планом. Також переконайтеся, що фотографії не схожі; використовуйте різноманітні пози, вирази обличчя, фон, освітлення тощо.

Ви можете використовувати генератор зображень штучного інтелекту Astria безпосередньо з веб-сайту, заплативши 5 доларів США. Він надасть вам модель штучного інтелекту з контрольною точкою 4 ГБ, навчену за допомогою наданих вами фотографій. Ця модель AI дозволить вам створювати зображення за допомогою текстових підказок (до 500).

Артбридер

Алгоритм штучного інтелекту від Artbreeder дає користувачам змогу повністю проявити свою творчість за допомогою простих текстових підказок. «Artbreeder Collager» ідеально підходить для створення приголомшливих колажів із фотографій і форм, тоді як «Splicer» допомагає створювати чудові портрети.

Окрім цього, опція «Спільнота» — це хороший спосіб зв’язатися з іншими авторами-однодумцями та співпрацювати, легко реміксуючи їхні зображення та піднімаючи їх на нові висоти.

Artbreeder відомий тим, що використовує загальні змагальні мережі (GAN), зокрема BigGAN і StyleGAN, для своїх нейронних систем. Інструмент точно використовує еталонне зображення, яке завантажує користувач, і надані текстові підказки, щоб цікаво маніпулювати зображенням.

Artbreeder покращує базове зображення, щоб створити щось особливе. Існує кілька цікавих художніх стилів, як-от Загальні, Пухнасті портрети, Аніме-Портрети, Науково-біологічне мистецтво, Пейзажі тощо. Ви також можете слідкувати за творцями, яких обожнюєте, і ділитися своїми творіннями штучного інтелекту із захоплюючою мистецькою спільнотою.

Хоча Artbreeder має безкоштовний план, який пропонує необмежену кількість створюваних зображень, три завантаження зображень, п’ять завантажень із високою роздільною здатністю та 600 кадрів анімації, є три преміум-плани: Starter, Advanced і Champion. Придбання цих планів розблокує багато додаткових функцій, нульовий час очікування та швидшу візуалізацію.

А.І.Гагаку

AIGahaku — це генератор селфі штучного інтелекту, який перетворює ваші звичайні портрети на портретні картини епохи Відродження. Бібліотека фільтрів AIGahaku складається з понад 300 художніх стилів, що робить її однією з найбільших колекцій художніх стилів у програмі камери AI.

  Як використовувати мобільний тюнер процесора Ryzen Slimbook в Ubuntu

Ви можете застосувати фільтри до своїх селфі, щоб вони виглядали так, ніби їх для вас намалював Пікассо, Рембрандт чи інший відомий художник.

Алгоритм AI ретушує, усуває недоліки та надає вашому портрету природного вигляду. AIGahaku також ідеально підходить для поширення в соціальних мережах. Додаток дозволяє легко знімати та ділитися своїми портретами високої роздільної здатності зі штучним інтелектом.

Наразі AIGahaku пропонує безкоштовне створення портретів штучним інтелектом для користувачів Android та iOS, а покупки в програмі дають користувачам доступ до численних додаткових функцій.

PhotoRoom

PhotoRoom надає професійні портрети студійної якості за допомогою штучного інтелекту лише кількома дотиками. Інструмент видалення фону — чудовий спосіб видалити небажані фони та замінити їх новими. Після видалення фону уточніть краї вашого портрета за допомогою функції допоміжного вирізання.

Алгоритм штучного інтелекту PhotoRoom також допомагає усунути небажані об’єкти та недоліки на фотографії, пропонуючи вам бездоганний досвід редагування фотографій без погіршення якості фотографії.

Крім того, ви можете вибрати з великої колекції фільтрів, щоб ваші селфі чи портрети виглядали вишуканіше. Крім того, PhotoRoom має інші зручні функції, такі як розумні шаблони, наклейки, колажі тощо.

PhotoRoom можна встановити безкоштовно, але придбання професійної версії програми надасть додаткові функції, як-от експорт у високій роздільній здатності, відсутність логотипу PhotoRoom, пакетне редагування, три варіанти професійного вирізання та багато іншого.

Дизайн

Створення дизайнів на основі ШІ ніколи не було таким простим. З досконалою технологією штучного інтелекту Designify завантаження зображення та отримання привабливих візуальних зображень є простою прогулянкою.

Програма чарівним чином видаляє фони, покращує кольори, точно налаштовує розумні тіні та робить багато інших налаштувань, перш ніж дати вам професійно виглядаючі результати.

Від фотографій продуктів до зображень кампаній – Designify робить усе без зусиль. Цікаво, що його розумний редактор дозволяє зберігати ваші проекти, щоб наступного разу, коли вам потрібно було щось створити, Designify автоматизує процес редагування, заощаджуючи ваш час і енергію.

Відтепер веб-інструмент AI Designify можна використовувати безкоштовно. Щоб використовувати цей інструмент у повній мірі, ви повинні придбати його професійну версію.

Luminar Neo

Редактор Luminar Neo від Skylum із підтримкою штучного інтелекту — це універсальне рішення для всіх ваших потреб у редагуванні фотографій. У той час як інтелектуальна функція RelightAI дозволяє вам керувати всіма можливими аспектами освітлення на фотографіях, Line RemovalAI допомагає вам позбутися ліній електропередач з неба.

Крім того, інструменти Dust Removal AI і Portrait Background Removal AI є зручними функціями для виправлення плям і заміни наявного фону на новий.

Крім того, Luminar Neo гарантує, що користувачі можуть редагувати свої фотографії з будь-якого місця та легко ділитися ними зі своїми смартфонами для подальшого використання. Ефективне застосування технології штучного інтелекту та впровадження понад 30 чудових функцій робить Luminar Neo чудовим вибором для професійного редагування фотографій штучного інтелекту.

Luminar Neo доступний як на платформах Windows, так і на macOS і поставляється з трьома різними преміум-планами на вибір.

Заключні слова

Як бачите, інтеграція ШІ в генератори селфі та інструменти для редагування фотографій зробила отримання ідеальних портретів безпроблемним досвідом.

Наша стаття надала вам підібраний список першокласних генераторів селфі ШІ, які ви повинні спробувати. Отже, чого ви чекаєте? Встановіть їх сьогодні й отримайте максимум від своїх фотографій без жодних зусиль.

Тепер ви можете прочитати про найкраще програмне забезпечення для редагування фотографій на основі штучного інтелекту.