10 Polygon (MATIC) NFT Marketplaces для купівлі/продажу

Раніше відома як Matic Network, Polygon є найбільшою мережею рівня 2, платформою масштабованості та структурою для підключення та розробки сумісних з Ethereum блокчейн-мереж.

Мережа Polygon є рідною для Ethereum і розроблена таким чином, щоб бути сумісною з усією поточною та майбутньою інфраструктурою. Polygon забезпечує основу для взаємодії з іншими рішеннями рівня 2, суверенними блокчейнами та бічними ланцюжками.

Основна місія Polygon, яку називають «Інтернетом блокчейнів Ethereum», полягає в об’єднанні масштабованих рішень, які мають вирішальне значення для підтримки багатоланцюжкової екосистеми Ethereum. Як агрегатор рівня 2, Polygon прагне побудувати багатоланцюгову екосистему з розширеною сумісністю блокчейнів, сумісних з Ethereum.

Наскільки добре ви знаєте Polygon Blockchain?

В ідеалі мережа рівня 2 — це додаткова структура або протокол, що накладаються на існуючу систему блокчейн. Основною метою цих протоколів є вирішення проблем масштабування та швидкості транзакцій, з якими стикаються основні мережі блокчейну. Як рівень над мережею Ethereum, Polygon користується такою ж безпекою, як і в Ethereum.

Polygon має власну реалізацію Plasma у формі Polygon Plasma Chains. Крім того, що Polygon Plasma Chains є основою для dApps, вони дозволяють переносити транзакції з основного блокчейну на вторинні ланцюги, щоб здійснювати дешевші та швидші транзакції. Ця можливість Polygon забезпечує просту основу для розробки нових і поточних блокчейн-додатків на Ethereum без обмежень масштабованості.

Чим Polygon відрізняється від Ethereum і Solana

Відмінність Polygon від Ethereum:

Ethereum — це найбільший блокчейн рівня 1 у світі, який оголошує децентралізовану розподілену обчислювальну мережу з відкритим кодом. Ця мережа дозволяє створювати тисячі децентралізованих програм (dApps) і смарт-контрактів. Навпаки, Polygon — це рішення для масштабування рівня 2, створене на основі Ethereum. Метою сайдчейну Polygon є сприяння зростанню ефективності, безпеки, масштабу та зручності використання Ethereum.

Зараз Ethereum є блокчейном Proof of Work (PoW) із планами переходу на Proof of Stake із запуском ETH 2.0. З іншого боку, Polygon — це суто ланцюжок консенсусу Proof of Stake (PoS). На відміну від 12-25 TPS Ethereum, Polygon здатний обробляти до 65 000 TPS. Все це, одночасно пропонуючи зручну масштабованість і нижчу плату за газ. Цікаво відзначити, що Polygon не є прямим конкурентом Ethereum.

Відмінність Polygon від Solana

На відміну від Polygon, Solana є прямим конкурентом Ethereum. Це також блокчейн рівня 1, який працює на гібридному протоколі proof-of-stake (PoS) і proof-of-history (PoH). Це надає розробникам унікальну платформу для розробки програм, орієнтованих на користувача. Solana може обробляти до 50 000 транзакцій на секунду (TPS), що нижче 65 000 TPS у Polygon.

Згодом Polygon виявився більш стійким як мережа порівняно з Solana. На даний момент Solana постраждала від збоїв у роботі мережі. Для порівняння, Polygon закрив кілька масштабних партнерств, спрямованих на інтеграцію NFT. Це включає лайки гігантів соціальних мереж Facebook, Instagram і Reddit.

  Як побудувати організаційну діаграму PowerPoint з даними Excel

Навіщо купувати чи продавати на Polygon NFT Marketplace?

Низька комісія за газ: багато причин, які роблять Polygon одним із найбільш підходящих блокчейнів для купівлі та продажу NFT, також головним чином відповідають за кілька основних інтеграцій, яких Polygon досяг за останні кілька місяців. Будучи блокчейном рівня 2 із надійною масштабованою інфраструктурою, стандартна плата за газ Polygon цілком доступна. Зараз вони здебільшого становлять менше 0,01 долара за транзакцію.

Швидке завершення транзакції: термін «завершеність транзакції» описує момент, коли всі сторони можуть вважати транзакцію успішно завершеною. Саме в цей момент транзакція, додана до блокчейну, не може бути змінена або скасована. Полігон прискорює кінцевість транзакції на 2,1 секунди на транзакцію порівняно з кінцевістю Ethereum на 1 хвилину.

Батьківщина для тисяч NFT: завдяки збільшеній масштабованості Polygon та кільком іншим уже окресленим перевагам блокчейн залучив велику кількість відомих проектів NFT. За даними Dune Analytics, тільки в січні 2022 року на різних ринках NFT було продано 2,68 мільйона NFT.

Давайте тепер розглянемо популярні торгові майданчики Polygon NFT.

Відкрите море

OpenSea, заснований у 2017 році, залишається найбільшим у світі децентралізованим одноранговим ринком обміну для купівлі та продажу NFT. Користувачі можуть здійснювати транзакції один з одним миттєво, абсолютно та без довіри. OpenSea, спочатку створений для блокчейну Ethereum, тепер містить найбільший ринок Polygon NFT із рекордним обсягом торгів.

Торговий майданчик Polygon NFT від OpenSea абсолютно не підлягає зберіганню; він використовує самовиконувані смарт-контракти для підтримки транзакцій платформи. Це, по суті, гарантує чесну торгівлю. Або сторони взагалі не здійснюють транзакції, або транзакції призводять до взаємовигідних сценаріїв для покупця та продавця — врегулювання обох сторін.

За кожну успішну транзакцію Opensea стягує комісію в розмірі 2,5 відсотка. Хоча це може здатися чималим, OpenSea забезпечує нижчу комісію за транзакції, ніж більшість ринків Polygon NFT, деякі з яких можуть стягувати до 5%.

Підлягає рафінуванню

Refinable — це багатоланцюговий децентралізований ринок, який знижує бар’єри для користувачів у відкритті, дослідженні, створенні та обміні NFT. Refinable Marketplace розроблено, щоб запропонувати користувачам більше свободи та гнучкості, коли справа доходить до того, як вони взаємодіють із NFT. Refinable демонструє NFT, створені в результаті співпраці з відомими дизайнерами та іншими криптовалютними проектами. Він представляє відомі NFT, створені спільнотою Refinable.

Цікаво відзначити, що Refinable займає одне з перших місць на ринку Polygon NFT і до цього часу був надзвичайно інноваційним у своїй пропозиції продуктів. Зараз ринок Refinable NFT стягує 2,5% від вартості кожного NFT, проданого на ринку.

Тофу NFT

TofuNFT — це Polygon NFT Marketplace, раніше відомий як «SCV NFT marketplace», який працює з поєднанням функцій DeFi та NFT Marketplace. Останній ребрендинг на TofuNFT позиціонував її як платформу, орієнтовану на NFT, втративши її функції DeFi.

  Посібник щодо безперервності бізнесу [+4 Software]

Бета-версія була випущена у вересні 2021 року, а повна версія запуску була запущена пізніше в цьому році. І фіксована ціна, і фрагменти аукціону дозволяють користувачам отримувати прибуток від безкоштовних оголошень. Крім того, творці та колекціонери можуть купувати та завантажувати NFT з цінниками в різних валютах.

TofuNFT — один із небагатьох багатокутних ринків NFT, який виявився інноваційним у багатьох відношеннях. Ринок наразі підтримує різноманітні гаманці, включаючи MetaMask, Wallet Connect, TokenPocket, TrustWallet, imToken, SafePal, Math Wallet і Coinbase Wallet.

PlayDapp

PlayDapp MarketPlace — це ринок C2C Polygon NFT, де ви можете легко купувати та продавати внутрішньоігрові NFT (незамінні токени) та інші цифрові активи на основі блокчейну. Екосистема зосереджена на винагороді та підтримці геймерів і розробників. Оскільки всі ігри PlayDapp сумісні одна з одною, ви можете грати в широкий спектр ігор за допомогою придбаних NFT.

Мета PlayDapp — зробити можливим для всіх доступ до цифрових активів і отримання вигоди від них. PlayDapp прагне залучити більше людей у ​​світ криптовалютних ігор, надаючи геймерам платформу для обміну цифровими предметами колекціонування та внутрішньоігровими активами.

Бабло

Loot є одним із популярних на даний момент ринків Polygon NFT. Лут, який часто описують як найкращий ринок NFT для ігрових NFT, є центром для торгівлі, купівлі та обміну невзаємозамінними токенами, пов’язаними з іграми.

Два розділи складають Polygon NFT Marketplace: загальні NFT Marketplace без будь-якого зв’язку з Gamefi та NFT усіх видів, а також Specialized Marketplace, створений для конкретних проектів відеоігор, які продають виключно основні внутрішньоігрові активи.

Loot стягує 5% комісії за всі свої NFT-торгівлі. Значна частина цієї комісії повертається користувачам екосистеми як винагорода спільноти.

елемент

Element — це зростаючий ринок Polygon NFT, який використовується багатьма людьми. Element побудований на трьох основних стовпах — творцях, користувачах і спільноті, щоб залучити велику кількість людей на ринок NFT і заохотити інтеграцію між звичайним ринком і криптоекономікою.

Функціональність платформи Element складається в основному з трьох функцій: створення, виявлення та обмін. Що стосується дизайну продукту, Element враховує всі аспекти завантаження, зберігання та торгівлі, щоб створити зручне ринкове середовище для всіх користувачів.

Інші ключові функції Element включають підтримку 4 основних децентралізованих сховищ, захист прав творців, заборону ставок зловмисних ботів, оптимізацію пошуку NFT, субсидію на англійський аукціон, найнижчі комісії за транзакції та взаємодію між мережами.

NFTKey

NFTKey — це децентралізований ринок Polygon NFT. Платформа офіційно дебютувала 26 березня 2021 року. Не покладаючись на централізовані сервери, платформа дозволяє торгувати, робити ставки, купувати та продавати NFT на Polygon та інших сумісних блокчейнах. Щоб забезпечити максимальну відкритість і доступність, усі ці дії та події ретельно документуються в блокчейні.

Основні функції NFTKey:

  • Стабільний ринок для високоякісних робіт і дизайну.
  • Наявність надійної колекції NFT.
  • Підтримка кількох ланцюжків для предметів колекціонування NFT від Polygon, BSC, AVAX, ETH і FTM.
  • Підтримка широкого спектру криптогаманців.

NFTrade

NFTrade — це перша крос-чейн платформа NFT, яка не залежить від блокчейну. Будь-хто може легко створювати, купувати, продавати, свопувати, вирощувати та використовувати NFT у кількох блокчейнах завдяки NFTrade, який об’єднує всі ринки NFT і забезпечує весь життєвий цикл NFT. Окрім інших мереж, NFTrade також надає підтримку для ринку Polygon NFT, відкриваючи користувачам широкий спектр NFT на основі полігонів.

  Як встановити AbanteCart на сервер Ubuntu

Спільноти проектів NFT, які шукають більш інтерактивну та орієнтовану на спільноту платформу, можуть отримати внутрішню цінність від NFTrade, яка пропонує спеціальні функції з доданою вартістю, як-от P2P-свопи, NFT-фармінг, багатоланцюгова доступність і нульова комісія за транзакції.

NFTrade представляє всі функції, яких бракує більшості ринків і платформ, на єдиній зручній платформі. Наприклад, депонований обмін NFT не існує на більшості ринків NFT, що змушує користувачів брати участь у ризикованій позабіржовій торгівлі. Ця функція доступна на NFTrade як безнадійний обмін P2P.

AirNFT

AirNFTs — це новий ринок NFT, спочатку заснований у мережі BNB. Сьогодні він забезпечує підтримку ринків NFT на основі Polygon. Основна мета AirNFT — вирішити проблеми з поточними ринками NFT. AirNFTs має на меті зробити революцію на ринку криптовалютних предметів колекціонування, вирішуючи проблеми завищених витрат, тривалого часу очікування та поганого досвіду користувача.

AirNFT має систему винагород, яка винагороджує учасників ринку — як творців контенту, так і покупців NFT. Рідний токен AirNFTs $AIRT використовується для заохочення продавців і покупців на платформі.

Країна скарбів

Treasureland — це багатоланцюгова платформа для випуску та торгівлі NFT, яка дозволяє користувачам легко купувати, торгувати чи виставляти на аукціон NFT та карбувати NFT лише одним клацанням миші. Як повідомляється, ринок Treasureland NFT створили деякі розробники з проекту DEGO. На додаток до BNB Chain, Treasureland також забезпечує підтримку ринку Polygon NFT і дозволяє користувачам підключатися зі своїх улюблених гаманців, включаючи Metamask, SafePal, Math гаманець, Trust Wallet, ONTO гаманець і Token Pocket.

Заключні думки

Polygon продовжує утверджуватися як блокчейн рівня 2 для всіх NFT. Головним чином завдяки кільком перевагам його блокчейна перед іншими мережевими інфраструктурами. Оскільки все більше і більше людей входять у світ криптовалют, перевантаженість таких відомих мереж, як Ethereum, привела користувачів до високомасштабованих екосистем, таких як Polygon, оскільки вони шукають рішення у швидких мережах, які не потребують газу.

Зайве говорити, що нестабільність і збої в мережі, які спостерігаються на таких популярних блокчейнах, як Solana, також вплинули на те, що користувачі прийняли ринок Polygon NFT у всьому світі. З такою поточною траєкторією зростання Polygon на шляху до того, щоб стати основним блокчейном для багатьох майбутніх колекцій NFT.