10 Cloud Object Storage для зберігання загальнодоступних і приватних даних

Зберігання масивних даних у традиційному середовищі коштує дорого. Давайте розглянемо економічно ефективне рішення для зберігання неструктурованих даних, яке є на ринку.

Завдяки хмарному сховищу, яке полегшує процес і знижує вартість без шкоди для якості та безпеки.

Сховище об’єктів можна використовувати для зберігання будь-яких об’єктів, як-от фотографій, відео, аудіо, PDF, документів, статичних файлів тощо. Його також можна використовувати для розміщення статичного веб-сайту або для резервного копіювання.

Хороша сторона хмарного сховища полягає в тому, що ви можете завантажувати та завантажувати дані з будь-якого місця в Інтернеті, а також дає можливість обмежити їх. Тож у вас є обидва варіанти на вибір відповідно до ваших вимог. Варто також зазначити, що ви платите за те, що використовуєте.

Якщо ви шукаєте власне сховище, сумісне з S3, то вам слід спробувати MinIO.

Давайте розглянемо деякі з найкращих хмарних служб зберігання.

До речі, у цій статті я збираюся розглянути рішення для зберігання об’єктів для програм. Для особистого та бізнес-користування варто скористатися Dropbox, Google Workspace або іншими хмарними рішеннями для зберігання.

AWS S3

Якщо ви вже працюєте в хмарі, це можна припустити. Один із відомих і піонерів у сфері зберігання речей.

Не турбуйтеся про обмеження пам’яті; ви можете завантажити будь-який обсяг даних.

AWS S3 забезпечує надійність 99,999999999% і дає вам можливість завантажувати/завантажувати дані за допомогою браузера, API.

Пропонуються три типи класів зберігання.

Стандартний – тип зберігання загального призначення з низькою затримкою, ідеальний для розповсюдження вмісту, аналізу великих даних тощо.

Стандартний IA (нечастий доступ) – якщо до вмісту не звертаються часто, ви можете вибрати IA. IA коштує дешевше, ніж стандартний, і підходить для зберігання довгострокових даних, які недоступні щодня.

Glacier – нижча вартість, ніж IA, і підходить для архіву даних.

AWS забезпечує керування життєвим циклом для переходу об’єктів з одного класу зберігання в інший. S3 базується на регіональному рівні, що означає, що ви можете зберігати свої дані поблизу клієнтів, відвідувачів для швидшого розповсюдження та завантаження вмісту.

  Як використовувати режим «Картинка в картинці» Chrome для відтворення локальних відео

І якщо ви думаєте про DR, то це охоплено. Він підтримує реплікацію між регіонами, яку можна використовувати для резервного копіювання. Якщо ви вирішите використовувати AWS S3, не забудьте ознайомитися з передовими методами безпеки.

Google Cloud Storage

Зберігання з низькою затримкою від Google для малих і корпоративних компаній. Google пропонує чотири типи сховища.

Подібно до S3, GCS також пропонує життєвий цикл даних для переміщення даних з одного типу зберігання до іншого. або ви також можете налаштувати його видалення.

Може бути сценарій, коли ви хочете зберегти дані лише протягом певного періоду.

Наприклад, наведена нижче умова призведе до видалення будь-яких даних старше 30 днів у відрі.

Враховуючи, що Google Cloud має кілька центрів обробки даних по всьому світу, ви можете зберігати свої дані в різних містах Азії, Європи та США.

Нещодавно компанія GCS представила запитувач платить функція, де запитувач несе витрати на запити даних. За безкоштовним рівнем GCP ви отримуєте 5 ГБ регіонального сховища для гри.

Пробіли

Нещодавно представлена ​​служба зберігання DigitalOcean під назвою Spaces має вбудований CDN.

Наразі він доступний у наступних чотирьох місцях.

 • Нью-Йорк
 • Сінгапур
 • Амстердам
 • Сан Франциско

Для керування даними можна скористатися інтерфейсом drag-n-drop або програмно через API або CLI.

Ось деякі з поширених способів використання пробілів:

 • Веб-ресурси, такі як HTML, зображення, CSS, js або для розміщення статичного сайту
 • Зберігання журналів
 • Ведення резервної копії, архіву даних

DO Spaces сумісний із S3 і підтримує CORS. Якщо ви шукаєте щомісяця з фіксованою ставкою, то DigitalOcean буде одним із найдешевших.

Зайчик

Сховище Bunny Edge це хмарне рішення для зберігання, розроблене для глобальної аудиторії. Після завантаження файлів ви можете отримати доступ до будь-якого файлу з будь-якого місця. Це допомагає вам доставляти вміст на чотирьох континентах і пропонує в 5 разів швидше завантаження та затримки з традиційного хмарного сховища.

Bunny Edge Storage може копіювати ваші дані, тож ви не пропустите жодних даних під час перемикання центру обробки даних після відмови. Крім того, він напряму інтегрується з Bunny CDN, щоб забезпечити кращу продуктивність і заощадити кошти завдяки внутрішньому зв’язку між службами CDN і сховищем.

  Як використовувати функцію YEAR в Microsoft Excel

Ви можете завантажити свої дані за допомогою HTTP API, FTP або менеджера файлів і отримати файли в хмарі, щоб завантажити їх будь-де. Bunny Edge Storage розроблено для кращої продуктивності завдяки нескінченній масштабованості, стратегічному позиціонуванню та прямій інтеграції CDN. Ви також можете порівняти порівняння з традиційними постачальниками сховищ.

Якщо говорити про глобальну затримку, середнє значення для Bunny Edge Storage становить 41 мс, що є найнижчим серед інших. У глобальному виклику пропускної спроможності середнє значення становить 58,3 МБ/с, що є найвищим серед інших провайдерів.

Почніть БЕЗКОШТОВНУ пробну версію вже сьогодні, вибравши будь-які плани від 0,01 дол. США/ГБ на місяць для Європи. Ви також можете вибрати дві, три або чотири області одночасно.

Vultr

Vultr пропонує високопродуктивне сховище об’єктів за 5 доларів США на місяць, включає 250 ГБ пам’яті та 1000 ГБ пропускної здатності. Він використовує кешування NVMe (Non-Volatile Memory Express), щоб забезпечити доступність даних, до яких часто звертаються, на вищій швидкості.

Збільшуйте або зменшуйте масштаб у міру зростання та керуйте за допомогою API або S3-сумісних інструментів. Vultr клонує дані тричі для кращої надійності.

Хмарні файли

Хмарні файли by Rackspace працює на базі OpenStack для забезпечення масштабованого хмарного сховища. Він тісно інтегрований з AKAMAI CDN, щоб швидше надавати вміст у всьому світі.

Ви можете залишити файл приватним або загальнодоступним.

Rackspace надає такі унікальні функції, як тимчасова URL-адреса, яка дійсна лише протягом певного періоду. Ідеальне рішення, якщо ви хочете продавати цифрові медіафайли та бажаєте, щоб користувач завантажував їх протягом певного часу.

IBM

Хмарне сховище від IBM пропонує шифрування на стороні сервера та SSL/TLS під час передачі. Даними можна керувати за допомогою веб-інтерфейсу, RESTful API, SDK.

Використовуючи SDK, ви можете використовувати сховище не лише з хмарними службами IBM, але й з іншою платформою. Є два варіанти стійкості.

 • Регіональний – зберігати дані в кількох центрах обробки даних, але в одному регіоні
 • Міжрегіональний – зберігайте дані в кількох регіонах, корисно, якщо ви шукаєте HA на основі регіону.

IBM пропонує чотири типи накопичувачів.

 • Стандартні – дані загального призначення, до яких часто звертаються
 • Сховище – доступ до даних здійснюється раз на місяць або рідше
 • Холодне сховище – час від часу доступ до даних для тривалого зберігання даних
 • Flex – динамічні дані, суміш даних, до яких часто і рідко звертаються
  Як налаштувати батьківський контроль на iPhone

За тарифним планом Lite ви можете розпочати роботу з 25 ГБ даних БЕЗКОШТОВНО.

Alibaba OSS

Alibaba Cloud OSS (Сервіс зберігання об’єктів) пропонує гарантію доступності на 99,9%. Витрати базуються на тому, що ви використовуєте, без попередніх або довгострокових зобов’язань.

Сховище Alibaba здатне обробляти понад 50 000 запитів на секунду та має вбудований багаторівневий захист для захисту від DDoS, неавторизованих спроб входу.

Azure Blob Storage

Зберігайте будь-які неструктуровані дані за допомогою Microsoft Azure зберігання блогу. Однією з найбільш значних переваг Azure є його розташування.

Наприклад: якщо ви шукаєте кілька центрів обробки даних в Індії, то наразі Azure має краще покриття.

Сховище блогів Azure оптимізовано для озер даних. Вони також отримали інші види зберіганнянаприклад File & Archive, щоб відповідати додатковим вимогам.

Сховище Oracle

Хмарне сховище від Oracle дозволяє зберігати необмежену кількість неструктурованих даних у сегменті. Деякі з особливостей:

 • Кілька способів підключення – Swift API OpenStack, плагін HDFS, REST API, Java SDK, Python CLI та консоль
 • Масштабований – не турбуйтеся про розмір даних, він масштабується автоматично.
 • Шифрування – шифрування на стороні сервера за допомогою алгоритму 256 AES

Висновок

Я знаю, що є кілька варіантів зберігання даних у хмарі. Найкращий спосіб вибрати – спробувати їх. Більшість перерахованих вище постачальників послуг хмарного зберігання пропонують БЕЗКОШТОВНУ пробну версію.

Крім того, якщо ви хочете розмістити їх локально, ви можете спробувати самостійно розміщене програмне забезпечення, сумісне з S3.