10 інструментів CPU Benchmark для вимірювання продуктивності процесора [2023]

Categories:

Незалежно від того, купили ви новий комп’ютер чи встановили новий апаратний компонент, важливо перевірити продуктивність процесора.

Це дозволяє визначити, наскільки погано чи добре працює ваша система. І, звісно, ​​чи будуть ваші улюблені ігри працювати на ньому гладко.

Якщо ви ще не знаєте, тестування ЦП – це процес вимірювання функціональності центрального процесора вашої системи протягом декількох хвилин і отримання додаткової інформації про нього.

Це дає вам орієнтир, який можна використовувати для порівняння з іншими ЦП. Це в основному допомагає вам прийняти обґрунтоване рішення щодо подальших дій щодо вашого комп’ютера.

У цій публікації ми розглянемо деякі з найкращих інструментів порівняння ЦП, щоб перевірити наш процесор.

Перш ніж перейти до списку, давайте дещо правильно розберемо.

Чому порівняльний аналіз CPU корисний?

Порівняльний аналіз ЦП корисний з багатьох причин. Окрім виконання повноцінного тесту на вашому процесорі та розповіді про кожну дрібницю про нього, він також має інші переваги, такі як:

 • Це дає вам розуміння характеристик вашого ЦП.
 • Чудовий посібник для порівняння з іншими ЦП.
 • Він повідомляє вам середню швидкість різного програмного забезпечення.
 • Це допоможе вам ознайомитись із системою перед покупкою.
 • Позначає проблеми з обладнанням, якщо такі є.

Порівняльний аналіз процесора також корисний під час оновлення вашого комп’ютера, оскільки він повідомляє вам, які саме області потребують оновлення.

Читайте також: Найкращі оптимізатори ПК для прискорення вашого повільного комп’ютера

Різниця між порівняльним тестуванням ПК і процесора

Дуже легко сплутати порівняльний аналіз ЦП і весь ПК.

З одного боку, бенчмаркінг ЦП стосується процесу тестування ТІЛЬКИ вашого центрального процесора, тоді як бенчмаркінг ПК стосується набагато більше, ніж це.

У бенчмаркінгу ПК ви можете протестувати різні елементи системи, включаючи GPU та SSD. По суті, це тест, який складається з усіх компонентів вашого комп’ютера.

  Повний посібник із використання інструментів відстеження цін

Читайте також: Найкраще програмне забезпечення для тестування ПК

Найпростіший спосіб перевірити свій ЦП — це використати інструмент порівняльного аналізу. Давайте перейдемо до найкращих варіантів, які я зібрав.

UserBenchmark

Цей безкоштовний інструмент під назвою UserBenchmark — чудовий спосіб розпочати процес порівняльного аналізу ЦП. Він простий у використанні та дозволяє легко визначити будь-які проблеми, а також дослідити найкращі оновлення.

Це дозволяє перевіряти цілі числа, плаваючі числа та рядки. Ви також отримаєте найкращі рекомендації в рамках визначеного бюджету, якщо ви з нетерпінням чекаєте оновлення або придбання нового ЦП.

Geekbench 5

Geekbench 5, доступний для різноманітних пристроїв і операційних систем, надає складну платформу для тестування свого процесора та порівняння його з іншими. Це простий, але потужний інструмент, який дає вам більше, ніж просто тестування ЦП.

Зосереджуючись на тестуванні ЦП, він вимірює одноядерну та багатоядерну потужність вашого процесора в нових сферах застосування, включаючи доповнену реальність і машинне навчання.

Ви можете поділитися своїми результатами з іншими за допомогою наданого ними браузера.

CPU Benchmark онлайн

На відміну від багатьох інших інструментів, CPU Benchmark Online не потребує інсталяції, оскільки він працює у вашому браузері. Вам потрібно заповнити кілька деталей, наприклад назву вашої системи та мету тесту, і розпочати процес тестування ЦП.

Після завершення тесту ви побачите результати на екрані та отримаєте постійне посилання, яким можете поділитися з іншими.

Інструмент просить вас виконати кілька дій, щоб забезпечити належне порівняльний аналіз. По-перше, важливо закрити всі інші браузери та програми, запущені на вашому комп’ютері. Нарешті, це досить очевидно, але ви не повинні оновлювати або закривати поточний браузер під час процесу.

Cinebench

Всього за 10 хвилин Cinebench від Maxon дає вам точні та більш «реальні» показники процесора за допомогою дивовижних методів відтворення зображень, які максимально використовують усі ваші ресурси ЦП.

  Як скасувати підписку на Jobcase

Інструмент безкоштовний для встановлення та використовує технологію 4D для виконання тестів продуктивності вашої системи. Сильна сторона цього інструменту полягає в тестуванні потоків і пам’яті вашого ЦП.

Не кажучи вже про те, що він дуже простий у використанні, і все завдяки зручному інтерфейсу.

PassMark

З моменту свого заснування в 1998 році PassMark отримав базові контрольні показники з мільйонів комп’ютерів, які, у свою чергу, допомагають вам порівнювати та тестувати свій ЦП.

Деякі з багатьох можливостей цього інструменту включають:

 • Виміряйте вплив змін конфігурації та оновлення апаратного забезпечення.
 • Ви можете запустити тест безпосередньо з USB-накопичувача.
 • Жодного безглуздого ліцензування – ви можете перемістити програмне забезпечення з однієї системи в іншу після придбання.
 • Розширене тестування.
 • Мультиплатформна підтримка.

Ви отримуєте технічну підтримку протягом 12 місяців електронною поштою та телефоном, щоб зв’язатися, коли вам знадобиться допомога.

блендер

Blender — це абсолютно безкоштовне програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, яке робить багато речей.

Ви можете зробити наступне:

Окрім цього, він також дозволяє виконувати точний тест ЦП і ділитися ним із величезною спільнотою людей по всьому світу. Це може залучити пропозиції щодо покращення вашої системи, а також ви зможете порівняти її з іншими ЦП від спільноти.

Можливостей Blender багато, тому я рекомендую спробувати цей.

PCMark 10

Швидкість, ефективність і легкість у використанні — це якості, які найкраще описують PCMark 10, найновішу версію в їх серії тестів.

Він дозволяє проводити різноманітні тести, зокрема:

 • Тести продуктивності
 • Спеціальні параметри запуску
 • Еталонні показники роботи батареї
 • Нові тести зберігання

Ви можете порівняти результати з найновішими SSD-накопичувачами та побачити, де стоїть ваша система.

Для початку все, що вам потрібно зробити, це вибрати між прискореним і звичайним режимами порівняльного аналізу та провести тест, щоб отримати результати миттєво.

SilverBench

SilverBench використовує javascript для порівняльного тестування вашого комп’ютера або мобільного ЦП за допомогою механізму візуалізації фотонного відображення.

  7 найкращих інструментів для створення унікальних ідей для блогу

Він має 3 доступні варіанти порівняльного аналізу:

 • Продуктивність
 • Екстрім
 • Стрес-тест
 • Ви можете використовувати стрес-тест для перевірки вигорання ЦП, стабільності та температури. Дуже приємною особливістю SilverBench є те, що він дозволяє переглядати останні 100 тестів, виконаних для порівняння та аналізу.

  Супер ПІ

  Однопотоковий інструмент порівняння, Super PI обчислює pi до певної кількості цифр і дає точні результати тестування. Він використовує алгоритм під назвою Gauss-Legendre для інструменту, і найкраща частина полягає в тому, що він отримує регулярні оновлення, щоб підтримувати його роботу якнайкраще.

  Ви можете завантажити та використовувати його абсолютно безкоштовно.

  Матвій x83

  Цей онлайн-інструмент тестування ЦП від Метью x83 — це безкоштовний тест у браузері, який оцінює процесори вашого комп’ютера шляхом паралельного запуску алгоритмів.

  У ньому є 3 профілі тестів, які можна використовувати для порівняння процесора. Однак якщо ви користуєтеся домашнім комп’ютером, рекомендуємо скористатися попередньо вибраним варіантом.

  Цей інструмент також пропонує інші різноманітні тести, такі як стрес-тести мікрофона, графічного процесора, графічного процесора та веб-камери.

  Заключні слова

  Незалежно від того, чи ви ІТ-процесор, чи просто звичайний користувач, наведені вище інструменти порівняльного аналізу ЦП — це чудові варіанти, за допомогою яких ви можете перевірити свої процесори та визначити, чи працюють вони найкраще чи ні.

  Це допоможе вам позбутися здогадок і відразу перейти до фактів і цифр.

  Далі подивіться на ці дивовижні інструменти для перевірки температури GPU та CPU на комп’ютерах Windows.