10 Інструментів і програм для створення підписів Instagram

Ідеальна фотографія чи відео в Instagram потребують ідеального підпису, щоб привернути загальну увагу.

Сьогодні ніхто не знайомий з популярністю та потужністю Instagram. Ця платформа досягла вершин виняткового успіху. І з 2010 року, коли він був випущений, його божевілля зростає серед його користувачів.

Instagram має величезну базу користувачів, яка включає широкий спектр людей. Це не обмежується молодим поколінням; він також став успішним у залученні навіть старших поколінь.

с понад 120 мільйонів користувачів по всьому світу, Instagram також став помітною платформою можливостей для бізнесу. Малі та середні стартапи та навіть великі підприємства активно зосереджуються на своїх маркетингових зусиллях для аудиторії Instagram.

Однак із зростанням конкуренції в Instagram серед компаній залучення аудиторії також стало складним завданням. Користувачі Instagram постійно шукають розважальний контент. І в цьому пошуку вони оцінюють опублікований вміст через його підпис.

Написання привабливого підпису є важливою частиною взаємодії в Instagram. Це створює у користувачів перше враження від публікації. Як творець контенту чи бізнес, ви будете в курсі труднощів, необхідних для створення вражаючого тексту.

Однак розвиток ШІ значною мірою вирішив цю проблему. AI з’явився, щоб допомогти маркетологам контенту, змінивши спосіб створення та розповсюдження контенту.

Існує широкий вибір інструментів для створення підписів Instagram на основі ШІ, які дозволяють створювати привабливі підписи. Давайте розглянемо кілька хороших варіантів, якими ви можете скористатися.

Copy.ai

Copy.ai це безкоштовний інструмент для створення підписів Instagram, який створює інтерактивні та привабливі підписи для ваших публікацій в Instagram.

  Як побачити видалені фотографії людей в Instagram

Цей інструмент запитує кілька деталей, наприклад тему, на якій базується ваша публікація, і тон вмісту. Вам потрібно ввести відповідні дані, і з’явиться список підписів. Ви можете вибрати підпис, який вам найбільше подобається.

Крім того, ви також можете зберегти підпис, який вам сподобався, у вашому списку улюблених, а також створити схожі. Copy.ai також постачається з набором емодзі відповідно до вмісту вашої публікації. Ви можете використовувати їх, щоб зробити підпис більш захоплюючим і привабливим. Ви можете вибрати безкоштовний або платний план відповідно до ваших вимог.

Storylab.ai

Storylab.ai це чудовий інструмент, який творить чудеса для маркетологів контенту. Це набір кількох інструментів, які охоплюють різні завдання створення вмісту.

Він також ефективно працює як генератор підписів в Instagram. Вам просто потрібно надати деталі про вміст, який ви хочете опублікувати. І він створить надихаючі підписи, які ви зможете зберегти для своїх публікацій в Instagram.

Ви можете спробувати поекспериментувати з кількома підписами, які він пропонує, щоб побачити, що ефективно працює для вашого бренду.

Яшма

Усуньте важку роботу з написання прибуткових підписів для своїх публікацій в Instagram Яшма.

На додаток до підписів ви можете використовувати це для створення високоякісних копій приблизно для 50 випадків використання.

Виберіть шаблон у рядку, у якому ви хочете створити свою копію. Цей штучний інтелект може писати для вас понад 25 рідними мовами.

CaptionPlus

CaptionPlus це програма-генератор Instagram, яка допомагає створювати оригінальні підписи для ваших публікацій. Завдяки цьому ви можете мати підписи та теги для будь-якого настрою та випадку.

CaptionPlus дозволяє вибирати з 35+ категорій підписів, як-от успіх, дівчата, цитати, природа, мода, транспортні засоби, спорт, фестиваль тощо. Для кожної категорії пропонується широкий список підписів, які можна використовувати для своїх публікацій в Instagram.

  Як створити групу DM в Instagram

Гіпотенуза АІ

Гіпотенуза може допомогти вам виділитися з-поміж інших завдяки субтитрам за допомогою ШІ за лічені секунди.

Вам просто потрібно додати певний контекст про свій бренд і аудиторію. І він запропонує вам список привабливих підписів. Його простий у використанні редактор також дає змогу додатково налаштовувати створені підписи.

Найкраща частина цього інструменту полягає в тому, що він оснащений опціями повторного створення. Це дозволяє генерувати нові ідеї для підписів, які вам не подобаються.

Writecream

Отримуйте привабливі субтитри, створені штучним інтелектом Writecream за секунди. Він запитує кілька деталей про ваш бренд і продукти чи послуги. Виходячи з деталей, ви отримуєте список підписів для своїх публікацій в Instagram.

Ви можете або вибрати підпис зі списку, або продовжувати генерувати його, доки не знайдете найбільш помітний.

Ви можете зареєструвати безкоштовний обліковий запис і продовжувати використовувати його протягом усього життя або оновити для отримання додаткових функцій.

Копіювальниця

Копіювальниця — це генератор підписів в Instagram, який дозволяє створювати захоплюючі підписи, не навантажуючи ваш мозок.

Він пропонує сотні пов’язаних підписів із основними деталями вашого бренду, продукту, послуги чи публікації. Ви можете або використовувати їх як є, або вносити налаштування за потреби. Це зменшує зусилля та час, які зазвичай потрібні для написання підпису.

Додаток Copysmith пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію, після чого ви можете вибрати будь-який із їхніх платних планів.

Підпис Issa

Знайдіть у своїй публікації в Instagram найпривабливіший і найпривабливіший заголовок Підпис Issa. Він використовує механізми машинного навчання та висновків, щоб пропонувати найприбутковіші підписи для ваших публікацій.

  Як завантажити свої дані Instagram

Ця програма для створення підписів в Instagram доступна для пристроїв Android та iOS.

QuinSta

QuinSta це чудовий Android-додаток для Instagram. Він поставляється з великою кількістю функцій, створених спеціально для публікацій в Instagram.

Це дозволяє вам досліджувати цікаві хештеги та підписи, які можуть залучати все більше людей. Аспект генератора підписів дозволяє створювати підписи в різних категоріях. До них належать любов, ставлення, фотографія, емоції, мода, друзі тощо. Це навіть дозволяє зробити текст більш прибутковим завдяки понад 50 чудовим шрифтам.

InCopy

InCopy це спеціалізований інструмент для створення хештегів і підписів для різних платформ соціальних мереж.

У цій програмі ви можете вибирати з різних категорій і створювати підписи та хештеги. Лише одним дотиком ви отримаєте сотні привабливих підписів для своїх публікацій. InCopy також дозволяє завантажувати зображення, а потім шукати відповідні підписи.

Висновок

Отже, спробуйте ці рішення, якщо вам часто важко шукати інноваційні ідеї для створення підписів в Instagram. Ці генератори субтитрів Instagram на основі штучного інтелекту точно покладуть край вашій боротьбі та заощадять ваш час і зусилля.

Ви також можете подивитися, як отримати більше продажів і потенційних клієнтів в Instagram.