techukraine.net Pinterest 10 інструментів планувальника Pinterest, щоб максимально збільшити свій потенціал закріплення

10 інструментів планувальника Pinterest, щоб максимально збільшити свій потенціал закріплення

| | 0 Comments| 11:50 AM
Categories:

Планування позначок, оптимізація вашої маркетингової стратегії Pinterest або вимірювання показників ваших соціальних мереж не повинно бути важким. І це не інструменти планувальника Pinterest, які піклуються про вашу присутність у Pinterest і маркетингову стратегію від початку до кінця.

Pinterest є однією з найкращих у світі платформ для пошуку зображень. Відповідно до Статистика Pinterest46% пінерів знаходять новий продукт або бренд за тиждень. Отже, розблокування можливостей вашого профілю Pinterest має вирішальне значення, незалежно від того, чи є ви великою компанією, чи малою компанією, що початківця.

Чому інструмент планування Pinterest є гарною ідеєю

Ми знаємо, наскільки важливим є послідовне розміщення публікацій. Але це не єдине, що допомагає вам залишатися на вершині гри. Насправді вам потрібно визначити найкращий час для вашої аудиторії, враховувати часові пояси та завжди придумувати геніальні ідеї, які приваблюють увагу.

Крім того, вам потрібно час від часу переглядати свою аналітику та відповідно коригувати свою стратегію. Робити все це може бути складно.

Ось де на допомогу приходить інструмент планувальника Pinterest! Він автоматизує публікацію, тож ви можете автоматично публікувати шпильки на кількох дошках протягом кількох місяців. Це допомагає вам придумувати кращі ідеї, писати вміст для описів, знаходити правильні хештеги, визначати найкращий час, ставити дописи в чергу та публікувати.

Крім того, у вас є доступ до звітів, щоб визначити вашу аудиторію, максимальну продуктивність і шпильки, які, здається, працюють на вас. Тепер, коли ми знаємо, як інструмент планувальника Pinterest може допомогти, чому б не перевірити кілька, які справді відомі своєю потужністю та популярністю?

Отже, ось вичерпний огляд найкращих інструментів планувальника Pinterest, які можуть змусити ваші шпильки працювати більше для вас і ніколи не пропускати жодного моменту:

Попутний вітер

Попутний вітер це інструмент планувальника Pinterest, який дозволяє візуально планувати та планувати тижневу кількість шпильок за 20 хвилин. Крім того, що Tailwind допомагає вам збільшити охоплення, ви можете оцінити ваш успіх.

Все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися, персоналізувати, створити шпильки та дошки, а також редагувати та планувати шпильки за потреби. Ось огляд функцій, які можна розблокувати за допомогою інструмента Tailwind, відзначеного нагородами:

 • Використовуйте SmartSchedule, щоб створити персоналізований розклад для вашої аудиторії, коли вона найбільш активна
 • Ви також можете використовувати календар Drag & Drop, Multi-Board Pinning і Interval Pinning для швидшого планування закріплень із заданими інтервалами
 • Крім того, за допомогою SmartGuide ви можете контролювати продуктивність і частоту своїх пінів, щоб побачити, що працює найкраще
 • Крім того, проаналізуйте, як працюють ваші шпильки за допомогою звіту про найефективніші шпильки, і знайдіть найефективніші шпильки за допомогою інспектора пінів
 • Ви також можете приєднуватися до спільнот, співпрацювати з впливовими особами та максимізувати своє охоплення

Насправді вам також слід максимально використати розширення браузера Tailwind. Ви можете скористатися безкоштовною пробною версією, щоб перевірити, чи підходить вам Tailwind.

Пізніше

Готові залучати трафік і розвивати свій бізнес за допомогою можливостей візуального відкриття Pinterest? ПізнішеІнструмент планувальника Pinterest може допомогти вам закріпити більше, щоб охопити ширшу аудиторію, планувати заздалегідь і керувати всією платформою.

Не тільки, Later також є маркетинговим партнером Pinterest, який надає ексклюзивний доступ до API, щоб допомогти вам планувати закріплення відео. Насправді вам не потрібен ПК, щоб запланувати закріплення на «Пізніше». Ви можете використовувати будь-який пристрій для планування, редагування та керування своїми публікаціями. Ось що ви можете зробити з Later:

 • Оживіть свої дошки та отримуйте більше кліків, коли заплануєте закріплення
 • Використовуйте інструменти створення вмісту Later, щоб оптимізувати свої шпильки, вибравши правильний розмір і опис
 • Крім того, ви можете використовувати «Пізніше», щоб запланувати весь свій вміст у соціальних мережах для Pinterest, Instagram, Facebook, TikTok, LinkedIn і Twitter
 • Ви також можете відстежувати ефективність пінів і кампаній, а також додати відстеження кліків, щоб скоротити та виміряти ефективність посилань
 • Крім того, Later дозволяє відстежувати аналітику для всіх платформ соціальних мереж в одному місці
  16 найкращих партнерських програм для Pinterest

За допомогою цього інструменту планувальника Pinterest ви також можете бачити, коли ваша аудиторія найбільш активна, або переглядати всі заплановані публікації за допомогою тижневого чи місячного перегляду календаря.

Буфер

Будьте в змозі планувати привабливі піни та охопити більше з 433 мільйонів пінерів за допомогою Буфер. Крім того, Buffer є офіційним партнером Pinterest і дає вам перевагу вимірювати свою ефективність і розблокувати свій шлях до успіху.

 • Buffer підтримує пряме планування пінів на Pinterest
 • Є вбудована Canva, яка допоможе вам створювати цікавий вміст
 • Розширення для браузера Buffer допомагає зберігати нові публікації будь-де в Інтернеті
 • Ви можете відстежувати ключові показники ефективності, як-от оцінки «подобається», коментарі та повторні припинення

Насправді, за допомогою Buffer ви можете перетворити свої публікації в соціальних мережах із Facebook або Twitter на чудовий вміст для ваших шпильок. За допомогою інструменту планування Pinterest від Buffer ви можете запланувати до 10 пінів одночасно, а з їхніми платними планами ви можете досягти приблизно 2000 пінів.

З платним планом ви не матимете місячного чи річного ліміту. Якщо ви ще не впевнені щодо преміум-плану, ви завжди можете почати з 14-денного безкоштовного пробного періоду.

RecurPost

Давайте познайомимо вас з RecurPost, універсальний інструмент планувальника Pinterest, який має повні функції. RecurPost ідеально підходить для підтримки всіх ваших платформ соціальних медіа, таких як Facebook, LinkedIn, Twitter і Google Business, і пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, щоб спробувати їхні функції.

Що стосується функцій, ось що пропонує RecurPost:

 • Масове планування, яке максимізує продуктивність і мінімізує витрати часу
 • Вдосконалене планування вмісту за допомогою повного календаря соціальних мереж
 • Персоналізовані звіти з білою міткою, які можуть справити враження на зали засідань
 • Безпроблемна співпраця між командами
 • Збільшення залученості завдяки персоналізованим публікаціям і вічнозеленому вмісту

Тепер RecurPost також може похвалитися деякими потужними інтеграціями, які спрощують робочі процеси та допомагають скоротити час. Створюйте приголомшливі візуальні ефекти за допомогою Canva, отримуйте вміст із Google Диска через Zapier або розблокуйте можливості ШІ. Використовуйте ChatGPT для вмісту та використовуйте генератор зображень на основі AI для візуальних елементів.

Крім того, ви можете імпортувати вміст з інших платформ соціальних мереж, скорочувати посилання через bit.ly і отримувати безоплатні зображення для використання. Загалом, цей інструмент планувальника Pinterest може збільшити залучення на 45% завдяки своєму планувальнику на основі ШІ, який легко керує кількома дошками.

Hootsuite

Готові надихати Pinterest, але не знаходите часу розвиватися на платформі? Брати Hootsuiteдопомагає легко планувати, планувати та публікувати вміст.

Hootsuite може допомогти вам безпосередньо створювати загальнодоступні чи секретні дошки та використовувати єдину інформаційну панель для легкого керування кампаніями та діяльністю. Крім того, що користувачам дійсно подобається в цьому інструменті планувальника Pinterest, так це єдиний, безпечний, інтегрований робочий процес, який він пропонує для співпраці та керування кількома обліковими записами.

Фактично, ви можете надіслати PIN-коди на затвердження, щоб переконатися, що вся комунікація відповідає бренду та має необхідні схвалення. Щоб швидко ознайомитися з іншими його можливостями, перегляньте нижче:

 • Використовуйте Hootsuite Impact, щоб зрозуміти, як діяльність Pinterest перетворюється на конверсії та потенційних клієнтів
 • Окрім залучення клієнтів, легко отримуйте звіти та рекламуйте вміст
 • Або скористайтеся OwlyWriter AI як частиною цього інструменту планувальника Pinterest, щоб допомогти вам керувати своїми творчими блоками для безперебійного створення вмісту
 • Ви також можете отримати доступ до широкого спектру його ресурсів — блогів, бібліотеки ресурсів, вебінарів і безкоштовних інструментів — щоб залишатися попереду кривої
  Як заробляти гроші на Pinterest і процвітати на платформі

Планоли

Планоли може допомогти вам у плануванні та публікації Pinterest з будь-якого місця та на будь-якому пристрої. Завдяки легкій інтеграції з комп’ютерами, телефонами та планшетами ви можете підвищити впізнаваність бренду за допомогою Planoly, офіційного партнера Pinterest.

Крім того, ви можете запланувати скільки завгодно кампаній, автоматично генерувати час публікації на основі активності користувачів і створювати певні правила кампанії. Отримайте доступ до єдиної безпечної веб-панелі цього інструменту планувальника Pinterest, щоб переглядати всі свої кампанії, ефективність і дії в одному місці.

Більше того, Planoly має програму для мобільних пристроїв і розширення для браузера, щоб робити все швидше. Існує можливість знайти зображення в Інтернеті або завантажити їх і просто навести курсор, щоб візуально спланувати це. Легко без зусиль, чи не так?

Доступний у Chrome і Safari, він також має інструмент перехресного розміщення, який можна використовувати для публікації вмісту на інших платформах соціальних мереж. Насправді, ви також можете досягти успіху з барабанами та TikTok і отримати допомогу у створенні контенту та стратегії. Відповідно до цього ви маєте доступ до підписів, хештегів і шаблонів для будь-якого свого спілкування!

SocialPilot

Ідеально підходить для запуску ваших соціальних мереж, SocialPilot може допомогти вам підняти продуктивність Pinterest на новий рівень. Настільки потужний інструмент планувальника Pinterest може змусити вас стати вірусним завдяки потрібним речам!

Ось короткий огляд усього, що може запропонувати SocialPilot:

 • Оптимізуйте свої шпильки за допомогою персоналізованих підписів, емодзі, водяних знаків, підтримки GIF і відео, а також спеціальних полів
 • Розкрийте можливості масового планування та заплануйте до 500 публікацій одночасно, виконуючи попередній перегляд публікацій до
 • Скористайтеся помічником штучного інтелекту, щоб швидше створювати вміст і придумувати ідеї та редагувати зображення за допомогою редактора зображень
 • Використовуйте перегляд календаря, щоб візуалізувати вміст і легко перепланувати публікації, одночасно фільтруючи потрібний вміст за допомогою груп
 • Крім того, скористайтеся всіма перевагами White label, щоб забезпечити фірмову ефективність, керувати командами та легко координувати роботу з усіма своїми клієнтами

Однак це ще не все! Ви можете зберігати свої найкращі дописи та хеш-теги в бібліотеці вмісту, створювати дошку настрою або використовувати розширення для браузера, щоб миттєво показувати свої дописи. Крім того, отримуйте статистичні дані та доступ до аналітики, щоб постійно покращувати свою ефективність.

Ви також можете визначити найкращий час для публікації, своїх найбільших шанувальників і свій найкращий вміст за допомогою цього інструменту планувальника Pinterest.

планувати

Щоб отримати найкраще від автоматичної публікації ваших шпильок на найбільшій у світі платформі пошуку зображень, є планувати! Перенесіть закріплення з Instagram або заплануйте нові закріплення на Pinterest. Ви також можете створювати нові дошки безпосередньо, закріплювати на кількох дошках і планувати навіть закріплення відео.

Ви можете використовувати програму для планування, щоб планувати публікації на ходу, пересилати на інші сайти або розблоковувати готові рішення, щоб ніколи не прогадати з аудиторією.

 • Не тільки це, але ви також можете розробити стратегію публікації, точно знаючи, що і коли публікувати
 • Існує також простий інтерфейс перетягування, який допомагає керувати вашим брендом з єдиної бездоганної платформи
 • Крім того, ви можете створити календар бренду, щоб керувати своєю маркетинговою присутністю

Ви можете безкоштовно користуватися функціями Plann протягом 7 днів. Фактично, ви можете додати своїх товаришів по команді та керувати кількома обліковими записами соціальних мереж, щоб випробувати цей інструмент планувальника Pinterest. Однак вам не потрібно переходити на платний план, якщо ви не хочете розблокувати всі оновлені функції.

  Як зробити дошку приватною в Pinterest

Паллій

Планування шпильками заздалегідь с Паллій може допомогти у відкритті бренду, залученні клієнтів і спрощеному управлінні соціальними мережами. Його інструмент планувальника Pinterest має вбудовану функцію зміни розміру зображення разом з іншими інструментами редагування, щоб допомогти вам створювати найкращі частини вмісту в дорозі!

Мало того, ви можете запланувати необмежену кількість шпильок на місяці за допомогою цього інструменту планувальника. Або скористайтеся його безкоштовним інструментом, щоб запланувати до 15 пінів на місяць. Крім того, ви також можете красиво організувати своє сховище медіафайлів, щоб ви могли швидше отримувати доступ і знаходити речі.

 • Отримуйте аналітичні звіти, щоб приймати рішення на основі даних
 • Використовуйте безкоштовні інструменти, як-от генератор титрів, щоб ніколи не зупиняти вас авторський блок
 • Або скористайтеся його 14-денною безкоштовною пробною версією, щоб зрозуміти, чому це гарна ідея для пінерів

Насправді вам не потрібно втрачати всю свою роботу. Зберігайте чернетки, повертайтеся та забирайте це будь-коли. Ви також можете тримати всіх своїх клієнтів в курсі подій, поділившись своїм календарем у соціальних мережах. Ви можете отримати схвалення та їхні думки через коментарі та примітки.

Щоб переконатися, що вся комунікація відповідає бренду, ви можете використовувати спеціальні кольори для всієї цієї комунікації. Загалом, Pallyy — це інструмент планувальника Pinterest, який за належного використання може покращити всю вашу стратегію в соціальних мережах.

Circleboom

Інтегрований із потужністю Open AI, Circleboom це інструмент планувальника Pinterest, який допоможе вам покращити вашу маркетингову стратегію. Фактично, ви можете використовувати розширений інструмент планувальника Pinterest від Circleboom для візуалізації, планування, розкладу та публікації зображень і відеозаписів для кількох дощок і облікових записів одночасно.

Отже, якщо ви віртуальний помічник Pinterest або менеджер соціальних мереж, Circleboom вам підійде. Крім того, ви також можете досліджувати готові шаблони пінів, створювати черги пінів і перехресно публікувати той самий вміст на інших платформах!

Автоматизуючи публікацію пінів, важливо мати часові інтервали, розставляти пріоритети часових поясів і визначати час, коли ваша аудиторія найбільш активна. Це може відрізнятися залежно від людей, країн, часових поясів і свят.

Отже, календарне планування не підлягає обговоренню, а інструмент черги з автоматичним плакатом Pinterest подбає про все це, щоб ви завжди встигали!

Крім того, є генератор вмісту Pinterest зі штучним інтелектом, який можна використовувати для підвищення залучення. Завдяки Canva та Open AI ви можете швидше створювати зображення, автоматично писати релевантні описи з підтримкою SEO та пришвидшувати свою стратегію.

Інструменти планувальника Pinterest для перемоги

Послідовне залучення може мати вирішальне значення для успіху вашої маркетингової стратегії. З Pinterest це не інакше! Хоча невелика допомога щодо публікації щиро цінується, інструменти планувальника Pinterest потрібні так це те, наскільки вони легкі та спрощені весь процес планування та публікації.

Деякі інструменти планувальника Pinterest навіть мають інтеграцію Canva, щоб допомогти вам створювати насичену візуальну графіку. У той час як інші також мають генератори вмісту штучного інтелекту, які допомагають автоматично писати описи, заголовки пінів і описи дощок, що ще більше зменшує ручну роботу та час з вашого боку.

Вибір правильного інструмента планувальника Pinterest може залежати від кількох факторів, від функцій до бюджету. Ось чому ми рекомендуємо вам вибрати той, який відповідає вашим потребам і водночас надає вам доступ до оновлених функцій, таких як перехресна публікація, черга, чернетки та автоматичне планування.

Ви також можете дізнатися, як заробляти гроші на Pinterest і процвітати на платформі.