10 інструментів керування журналами для підприємств малого бізнесу [Splunk and ELK Stack Alternatives]

Categories:

Інструменти керування журналами корисні підприємствам для моніторингу їхніх систем і мереж, усунення неполадок і підвищення безпеки.

Ось чому популярні такі інструменти, як Splunk і ELK Stack.

Ці інструменти спростили збір, агрегацію, зберігання й аналіз великих обсягів даних для виявлення проблем і ефективного їх вирішення.

Однак за останні кілька років екосистема керування журналами змінилася з появою розподілених архітектур, таких як мікросервіси, гібридні хмари, контейнери тощо.

Незважаючи на те, що Splunk і ELK Stack є відмінним програмним забезпеченням для керування журналами, існують інші швидші, менш складні та доступніші варіанти, які відповідають сучасним вимогам.

У цій статті ми розглянемо десять найкращих інструментів керування журналами, включаючи альтернативи Splunk і ELK Stack.

Що таке керування журналами?

Керування журналами стосується процесу збору, зберігання, обробки й аналізу даних журналів, створених програмами та системами.

Це допомагає виявляти та вирішувати технічні проблеми, оптимізувати продуктивність додатків, посилити безпеку, підвищити відповідність і краще керувати ресурсами.

Тут журнал — це файл, автоматично створений усіма програмними рішеннями та програмами з позначкою часу, який фіксує всі події та дії, що відбуваються в них. Він містить повідомлення, запити на файли, передачу файлів, звіти про помилки, журнали безпеки, журнали аудиту тощо.

Оскільки журнали мають мітку часу, адміністраторам, розробникам і ІТ-спеціалістам стає легше зрозуміти, які події відбулися та коли.

Сьогодні компанії мають справу з петабайтами машинних даних у формі журналів подій. Ці журнали дають вам ключову інформацію про продуктивність вашої інфраструктури та програм.

Що таке інструменти керування журналами?

Програмне забезпечення для керування журналами — це інструмент, який збирає, зберігає та форматує дані журналів із різних джерел, наприклад програм і систем.

Ці системи дозволяють командам DevOps, SecOps та IT-командам отримувати доступ до всіх даних з однієї точки, не відкриваючи та не працюючи з кількома програмними засобами, що спрощує їхнє завдання. Таким чином їм також стає легше виявляти проблеми та швидше їх усувати.

Програмне забезпечення для керування журналами допомагає організаціям будь-якого розміру, від малих до підприємств, керувати великими обсягами даних журналів, які генеруються з усіх систем. Він дозволяє визначити:

 • Дані для реєстрації
 • Формат даних для реєстрації
 • Тривалість збереження даних
 • Стратегія знищення даних, коли вони не потрібні

Як працює програмне забезпечення для керування журналами?

Ось як працює програмне забезпечення для керування даними журналу:

Колекція журналів

Це перший крок, на якому вам потрібно буде визначити, як збирати колоди та зберігати їх.

Величезний обсяг даних генерується в ІТ-середовищах із кількох джерел, таких як програми, операційні системи, сервери, маршрутизатори, комутатори, робочі станції, брандмауери, антивірусне програмне забезпечення, системи виявлення вторгнень (IDS), системи запобігання вторгненням (IPS) тощо. .

Кожна система може генерувати багато EPS або подій за секунду. Ось чому важливо збирати журнали та ефективно керувати ними за допомогою програмного забезпечення для збору журналів, щоб налаштувати та налаштувати дані журналу.

Агрегація журналів

Після збору журналів централізоване програмне забезпечення для керування журналами допомагає зібрати всі відповідні дані журналів із різних джерел в одному місці.

В іншому випадку це складно, оскільки підприємства мають справу з величезними обсягами даних із різних програм, пристроїв і мереж. Ці журнали мають різні формати, і підтримання точності є ще одним завданням.

Але інструмент керування журналами робить це можливим із кращою точністю та швидкістю.

Розбір

Синтаксичний аналіз журналу означає вилучення найбільш релевантних і корисних даних зі згенерованих журналів.

Щоб аналізувати журнали, ви повинні розуміти різні типи журналів та інформацію в них. Журнали можуть бути:

 • Інформація про подію, яка ймовірно відбудеться
 • Помилка, яка вказує на те, що щось пішло не так, що спричинило проблему
 • Заробіток на події, яка пізніше може стати більш важливою проблемою
 • Журнал із зазначенням невдалого аудиту безпеки
 • Журнал із зазначенням успішного аудиту безпеки

Дані журналу можуть містити таку інформацію, як опис події, тип події, дата, час, пристрій, користувач, джерело тощо.

Нормалізація

Після аналізу даних, які вам потрібні відповідно до ваших потреб, виконується нормалізація даних для створення єдиного стандартного формату для всіх журналів. Формати даних можуть бути:

 • Syslog, повідомлення від комутаторів і маршрутизаторів
 • JSON, читається як людьми, так і машинами
 • Журнали подій Windows з ОС Windows і програм
 • CEF або загальний формат подій, який легко читається, розширюваний текстовий формат

Кореляція подій

Далі кореляція подій здійснюється шляхом поєднання різних подій із програм, мереж і систем для перегляду зв’язків. Це допомагає вам знайти першопричину проблеми, щоб ви могли швидше її пом’якшити.

  Найкращий рідинний кулер для процесора 2021 року: огляди + керівництво по покупці

Аналіз

На цьому етапі ви можете використовувати всі згенеровані, проаналізовані, нормалізовані та корельовані дані. Тут дані журналу аналізуються для отримання потужної інформації.

Це допоможе вам виявити проблеми, повідомити про них і спланувати заходи для захисту та оптимізації ваших систем.

Централізоване програмне забезпечення для керування журналами може автоматизувати весь процес аналізу журналів. Він також надає графіки та діаграми для покращеної візуалізації для кореляції даних і подій.

Переваги використання інструментів керування журналами

Інструменти керування журналами корисні для підприємств усіх типів, від малих до великих, оскільки вони забезпечують систематичний підхід до отримання інформації про вашу безпеку та операції в реальному часі.

Їх основні переваги:

Проактивний моніторинг

Використання інструменту керування журналами дозволяє контролювати все всередині вашої ІТ-інфраструктури, включаючи мережі, системи та програми.

Це допомагає ІТ-фахівцям ефективно співпрацювати за допомогою єдиної платформи, виявляти проблеми та швидко їх вирішувати.

Швидше усунення несправностей

Отримайте кращий контроль над своїми даними та процесами в усій організації за допомогою програмного забезпечення для керування журналами. Він має можливості інтелектуального аналізу даних, щоб копатися у великих обсягах даних і виявляти корисні шаблони.

Його розширена функція пошуку допоможе вам проаналізувати структуровані та неструктуровані дані та налаштувати пошук. Таким чином ви можете легко визначити першопричину всіх проблем, що означає швидке усунення несправностей.

Покращена безпека

Інструмент керування журналами може співвідносити дані та аналізувати їх, щоб ви могли створювати оповіщення високої точності. Ви можете налаштувати сповіщення, щоб знати, що відбувається в режимі реального часу, і діяти негайно.

Це також допомагає зменшити помилкові спрацьовування та підвищити безпеку, оскільки ви можете визначати пріоритети відповіді шляхом кореляції подій. Як наслідок, він покращує рівень виявлення, зменшує ризики та оптимізує час відповіді.

Краща відповідність

Програмне забезпечення для керування журналами постачається з функцією звітності для документування повного процесу пошуку й аналізу за допомогою візуальних зображень і цифр.

Завдяки цьому людям, які не займаються технікою, буде зручно зрозуміти, як забезпечується безпека та конфіденційність даних у вашій організації. Таким чином, у вас є докази, які потрібно надати органам з контролю за відповідністю та аудиторам.

Оптимальне використання ресурсів

Ви можете відстежувати використання ресурсів за допомогою постійного моніторингу ваших програм і систем.

Програмне забезпечення забезпечить глибшу видимість усіх проблем продуктивності, подій тощо. Таким чином ви зможете оптимізувати використання ресурсів і зменшити навантаження на ІТ.

Отже, якщо ви шукаєте найкращий інструмент керування журналами, ось кілька чудових варіантів.

Сематекст

Отримайте рішення для аналізу та керування хмарними журналами Журнали сематексту. Він забезпечує масштабовані та безпечні служби моніторингу та журналювання, а також потужний і швидкий пошук без складних налаштувань.

Sematext Logs — це більше, ніж інструмент керування журналами; це повністю керований ELK у хмарі, тому вам ніколи не доведеться інвестувати в дорогих консультантів та інфраструктуру. Крім того, він дає вам переваги Elasticsearch Kibana та API, щоб позбутися від болю самостійного керування всім.

Швидко та легко надсилайте свої дані за допомогою улюблених постачальників журналів, таких як Firebeat, Logagent, rsyslog і Logstash. Він співвідносить журнали з показниками програми та інфраструктури, включаючи моніторинг продуктивності, аналіз журналів і моніторинг реальних користувачів.

Журнали Sematext автоматично визначають тип і поле за допомогою інтелектуальних шаблонів і зіставлень. Отримайте ключові показники ефективності бізнесу з журналів, щоб створювати різноманітні інформаційні панелі та звіти. Він також зберігає всі журнали з джерела даних, від серверів до програм, контейнерів, систем, баз даних, інфраструктури тощо.

Усунення несправностей тепер легко з журналами Sematext із попередженнями в журналах і показниках у реальному часі. Він аналізує журнали вашого бізнесу для здорового розвитку. Крім того, він надає централізовану службу керування журналами для забезпечення відповідності та безпеки для хмарних додатків.

Крім того, Live Tail пропонує перегляд журналів із різних джерел даних у реальному часі. Він представляє кілька користувачів RBAC для контролю доступу до журналів разом із службою журналювання. Ви можете використовувати будь-які сумісні бібліотеки журналювання, фреймворки, платформи та постачальники журналів.

Виберіть базовий план за 0 доларів США на місяць і отримайте 500 МБ/день і сім днів збереження або збільште обсяг до 1 ГБ/день за 50 доларів США на місяць. Скористайтеся 14-денною безкоштовною пробною версією, щоб дізнатися про пропозиції.

LogDNA

LogDNA надає комплексне рішення для аналізу та моніторингу журналів, щоб контролювати всі дані журналу та отримувати з них більше значень.

Ви отримуєте надійні та інтуїтивно зрозумілі запити, щоб легко знаходити цінні журнали та використовувати їх. Візуалізуйте та агрегуйте критичні події журналу, щоб визначити тенденції та отримати миттєві сповіщення, коли щось йде не так.

Керуйте обсягами даних журналу, видаляючи непотрібну інформацію та зберігаючи важливу. Завдяки перевагам керування доступом на основі ролей (RBAC) ви можете обмежити доступ до руйнівних дій і конфіденційних журналів.

  Вирішіть проблему повільної роботи Amazon Fire Stick

Встановіть ліміт зберігання журналу за допомогою сповіщень про швидкість індексу та квот використання. Ви також можете використовувати систему єдиного входу для автентифікації корпоративного рівня та архівувати свої журнали в будь-якому сховищі об’єктів, як-от S3, для подальшого перегляду чи відповідності.

Легко отримуйте сповіщення та звіти про використання, щоб ви завжди знали, що відбувається, щоб керувати прийомом даних і зупиняти його, коли це необхідно. Уникайте непотрібних витрат і максимізуйте різні випадки використання за допомогою змінного утримання.

Для одного користувача LogDNA стягує нульову плату за нуль днів зберігання. Виберіть 1,50 дол. США/ГБ/місяць разом із 7-денним утриманням для 5 користувачів. Скористайтеся 14-денною БЕЗКОШТОВНОЮ пробною версією для платних планів.

Нова реліквія

Розгортання керування журналами тепер доступніше, доступніше та швидше Нова реліквія. Це дозволяє вам співвідносити, шукати та збирати докладні журнали з ваших програм, інфраструктури та мережевих пристроїв для кращого дослідження та швидкого усунення несправностей.

Перевантажуйте дані за допомогою засобу пересилання, який працює у вашому середовищі, як-от API New Relic, агент інфраструктури New Relic, Azure, інтеграції з AWS і деякі інструменти з відкритим кодом, зокрема Fluent Bit Logstansh і Fluentd.

Якщо ви не використовуєте жодних агентів, ви можете напряму пересилати дані Syslog до кінцевої точки TCP New Relic. Інструмент забезпечує швидкий час відповіді під час пошуку даних і підтримує хмарні та локальні системи.

Сегментуйте дані в бажаний спосіб за допомогою розділення даних, фільтрування, пошуку та зведення даних, щоб зосередитися на критичних областях. Ви також можете створити сповіщення та інформаційні панелі на основі даних журналу.

Крім того, використовуйте його технологію машинного навчання, щоб скоротити час на усунення несправностей і легко виявляти поверхневі викиди та візерунки. Ви можете досліджувати мільйони повідомлень одним клацанням миші, щоб зменшити ручний процес пошуку проблемних місць.

New Relic автоматично корелює події у вашій безсерверній інфраструктурі та програмах. Немає необхідності копати глибше вручну, щоб знайти сліди і прольоти в колодах; отримуйте все під рукою за допомогою інструмента керування журналами New Relic.

Отримайте 100 ГБ/місяць БЕЗКОШТОВНО або платіть 0,25 $/ГБ, щоб отримати дані, окрім безкоштовного сервісу.

Ложентрі

Ложентрі надає вам найшвидший і найпростіший спосіб аналізу та моніторингу ваших даних журналу. Він надає відповіді протягом кількох хвилин після пошуку, а не змушує вас чекати складних налаштувань.

Незалежно від того, чи є дані у звичайному текстовому чи структурованому форматі JSON, вам буде легко впоратися з надісланням даних до Logentries для швидкого пошуку. Отримуйте результати швидше, незалежно від того, шукаєте ви пари ключ-значення, шаблони регулярних виразів або ключові слова.

Упорядковуйте дані журналів із програм, контейнерів, маршрутизаторів, серверів тощо в централізованому місці та переглядайте журнали у форматі планшета чи необробленому форматі для легкої інтерпретації. Ви також можете аналізувати дані за допомогою інтуїтивно зрозумілої мови запитів, багаторядкових звітів, гістограм, графіків тощо.

Крім того, копіться в подіях журналу, щоб переглянути дані за діаграмою, і використовуйте API та інструменти експорту Logentries, щоб переглядати дані журналу та ділитися ними зовні. Ви також отримуєте такі функції, як моніторинг у реальному часі, сповіщення про неактивність, виявлення аномалій тощо.

Його плани починаються від 48 доларів США на місяць за 30 ГБ для команд DevOps. Для груп ІТ-операцій ви можете зв’язатися з експертами, щоб отримати цінову пропозицію. Візьміть БЕЗКОШТОВНУ поїздку протягом 30 днів і дізнайтеся про її ефективність.

Papertrail

Отримайте реєстратор даних для вашої інфраструктури та програм Papertrail це полегшує керування журналами, об’єднуючи журнали програм, системний журнал і файли текстових журналів в одному місці.

Використовуйте браузер, API або командний рядок для пошуку в режимі реального часу. Ви отримуватимете миттєві сповіщення та легко виявлятимете тенденції та архіви. Крім того, отримайте видимість у своїх системах за хвилини замість годин.

Papertrail простий у використанні, розумінні та застосуванні у ваших програмах і системах і пропонує надійні функції.

Не хвилюйтеся, якщо ви не технічний спеціаліст; ви все ще можете переглядати свої журнали без відома або доступу до RDP/SSH. Зберіть усі журнали, починаючи від Syslog, текстового журналу до програм Heroku, подій Windows і брандмауерів, і швидко проаналізуйте швидкість журналу.

Зареєструйтеся БЕЗКОШТОВНО та отримайте 50 МБ/місяць із додатковими 16 ГБ протягом першого місяця. Ви отримаєте необмежену кількість користувачів, необмежену кількість систем, сім днів архіву та 48 годин пошуку.

Еластичний стек

Еластичний стек пропонує всі основні продукти, такі як Kibana, Logstash (ELK Stack), Beats і Elasticsearch. Вони безпечно та надійно отримують дані з різних джерел для аналізу, пошуку та візуалізації в режимі реального часу.

Elasticsearch дозволяє з легкістю шукати, аналізувати та зберігати в масштабі, а Kibana допомагає візуалізувати дані з теплових карт і діаграм, щоб отримати цінну інформацію.

Завдяки інтеграції ви можете розблокувати багато можливостей, наприклад отримання даних із програм, загальнодоступних джерел вмісту, інфраструктури тощо. Розгортайте, як вам подобається, і знаходьте Elastic Stack, куди б ви не пішли з пошуками.

  Як отримати тактильний відгук для сенсорної панелі на MacBook Pro

Ви навіть можете поєднувати такі надійні продукти, як Kibana, Elasticsearch, і такі функції, як безпека, звітність, машинне навчання. Розпочніть з 14-денної БЕЗКОШТОВНОЇ пробної версії без надання даних кредитної картки.

Логіка Сумо

використання Логіка Сумо для покращення усунення несправностей і моніторингу під час руйнування силосів. Це допоможе вам покращити вашу безпеку та отримати інформацію про бізнес.

Використовуйте методи машинного навчання, щоб підвищити продуктивність і доступність за рахунок зниження MTTR. Це допомагає легко проаналізувати першопричину та вжити заходів щодо неї. Крім того, візуалізація даних і інформаційні панелі допомагають зрозуміти події, співвіднести їх і надати кращої видимості кожному компоненту стеку.

Крім того, Sumo Logic спрощує відповідність і безпеку за допомогою централізованого керування журналами. Це допомагає відстежувати ваші журнали та зберігати критично важливі застарілі дані, щоб запобігати зламам і перетворювати дані на дані про загрози.

Інтеграція з іншими службами, такими як Azure, служби GCP і AWS, для перегляду всього стеку в хмарних архітектурах для кращого моніторингу та журналювання. Sumo Logic може масштабуватися відповідно до потреб вашого бізнесу, робочого навантаження та сезонних сплесків.

Щоб отримати повну спостережуваність, ви можете аналізувати та агрегувати свої показники, події та журнали. Почніть БЕЗКОШТОВНУ пробну версію Sumo Logic зараз.

Грейлог

Отримуйте відповіді, коли вони вам потрібні ГрейлогРішення для керування журналами, яке пропонує швидший аналіз і безперебійний збір даних. Він відстежує всю вашу ІТ-інфраструктуру, програми та мережеві пристрої.

Graylog дозволяє збагачувати, запитувати, комбінувати, візуалізувати та співвідносити всі дані журналу в одному місці. Це дає змогу нетехнічним користувачам отримати розуміння даних, поєднуючи та створюючи кілька пошукових запитів.

Крім того, єдине джерело даних Graylog підтримує успіх вашого бізнесу завдяки покращенню продуктивності, зниженню витрат на зберігання, безпечним системам і швидкому встановленню. Він також може створювати складні сповіщення на основі кількох подій, створювати запити за лічені хвилини та виконувати їх протягом кількох секунд для перегляду даних.

Ви отримаєте такі функції, як інформаційні панелі, перегляд журналу, параметри пошуку, sidecar, GELF, Rest API, керування командою, освітлення, пакети вмісту, архівування, попередження, журнали аудиту, перегляд журналу тощо.

Завантажте Graylog БЕЗКОШТОВНО та отримайте необмежену кількість користувачів разом із необмеженим обсягом журналу.

LogicMonitor

Отримайте миттєвий доступ до корельованих і контекстуалізованих показників і журналів в уніфікованій єдиній хмарній платформі за допомогою LogicMonitor. Він пропонує варіанти багаторівневого зберігання та гаряче зберігання для оптимізації внутрішніх ініціатив щодо відповідності та гігієни даних.

Завдяки понад 2000 модулям, шаблонам і інтеграціям для хмарних і локальних систем ви можете співвідносити журнали з показниками на одній платформі. LogicMonitor спрощує пошук несправностей і дозволяє на 80% швидше усунути несправності за допомогою всіх показників і журналів.

Звільніть до 40% свого часу за допомогою автоматизованих робочих процесів із машинним навчанням. Отримайте повну видимість технологічної екосистеми, яка дозволить вам модернізувати технологічний стек. Його центральна платформа дозволяє швидко та легко досліджувати проблеми.

LogicMonitor пропонує платформу AIOps, щоб привернути вашу увагу до невидимої поведінки, щоб ви могли швидше знайти першопричину. Це спрощує агрегацію та аналіз даних для вашої інфраструктури та програми.

Спробуйте LogicMonitor БЕЗКОШТОВНО та отримайте доступ до можливостей нового рівня.

Datadog

Datadog пропонує сучасну аналітику та керування журналами, які допоможуть аналізувати та шукати журнали за будь-якого бюджету та в будь-якому масштабі.

Datadog об’єднує журнали, трасування та показники на одній платформі для легкого аналізу даних журналу. Незалежно від того, чи йдеться про оптимізацію проблем із продуктивністю, обробку загроз безпеці чи вирішення проблем, журналювання без обмежень дає вам широке вікно повної видимості всього стеку ваших технологій.

Створюйте структуровані та послідовні набори даних із необроблених даних журналу, ігноруючи джерело, і генеруйте показники з журналів, щоб відстежувати KPI та тенденції. Перейдіть безпосередньо від журналів до сигналів безпеки без перемикання контекстів чи інструментів.

Отримайте масштабоване керування журналами для кожного стека та команди. Розпочніть БЕЗКОШТОВНУ пробну версію сьогодні з платним планом, який ви виберете, для максимум 5 хостів.

Висновок 👩‍💻

Ефективне програмне забезпечення для керування журналами може допомогти вам обробити всі журнали, створені вашими системами, програмами та мережами.

Отже, виберіть будь-який із згаданих вище інструментів керування журналами, підвищте рівень безпеки, швидше вирішуйте проблеми та оптимізуйте використання ресурсів.

Тепер ви можете переглянути деякі з найкращих інструментів реагування на випадки безпеки.