10 інструментів для створення нотаток зі штучним інтелектом для підсумовування зустрічей за лічені секунди

Вражає те, як штучний інтелект розвивався з часом і змінював усі сфери життя.

Те, що раніше було трудомістким і важким завданням, тепер спрощено за допомогою технології ШІ.

Одним із таких прикладів є конспектування під час зустрічей. Може бути втомливо зосереджуватися на тому, що говорить оратор, і одночасно робити нотатки. Більше ні, за допомогою інструментів AI для створення нотаток.

Якщо це звучить цікаво, давайте ознайомимося з деякими з найкращих інструментів, які допоможуть вам змінити те, як ви та члени вашої команди проводите зустрічі.

Що таке інструменти для створення нотаток AI?

Найпростіше кажучи, інструменти штучного інтелекту точно роблять нотатки від вашого імені під час зустрічі, щоб ви могли повністю зосередитися на тому, що говорить спікер.

Технологія ШІ в цих інструментах може автоматично записувати та транскрибувати зустрічі слово в слово. Це так само просто, як увімкнути його та дозволити штучному інтелекту виконувати свою роботу, а ви сидите склавши руки.

Більшість інструментів засновані на перетворенні мовлення в текст, наприклад, він перетворює вимовлені слова на тексти, до яких ви можете повернутися, коли захочете.

Читайте також: Працювати вдома? Ось програми, які полегшують роботу

Переваги інструментів для нотаток AI

Інструменти для створення нотаток зі штучним інтелектом мають багато переваг, оскільки вони змінюють спосіб роботи та витрачання часу. Ось лише деякі з них.

#1. Економить ваш час ⏱️

Давайте подивимося правді в очі, будь-яке людське завдання, замінене новітніми технологіями, покликане заощадити наш час, і тут це не інакше. Використовуючи ці додатки для створення нотаток на основі штучного інтелекту, ви позбавляєте себе праці, дозволяючи ШІ взяти на себе це завдання.

#2. Забезпечує точність ✔️

Інструменти штучного інтелекту є точними та забезпечують результати, кращі за те, що може зробити людина. Як люди, ми схильні робити помилки, але програми для створення нотаток зі штучним інтелектом майже не мають місця для помилок, і вони використовують найновіші технології, щоб гарантувати, що не пропустять жодного слова.

#3. Підвищує продуктивність 👨‍💻

Якщо ви заощадите час, користуючись цими інструментами, ви зможете витратити цей час на щось більш продуктивне. Це може бути приділення повної уваги зустрічі або завершення ваших невиконаних завдань. Це безпрограшна ситуація.

Тепер давайте перевіримо список інструментів.

Світлячки

Під час зустрічей дозвольте Fireflies автоматично записувати, транскрибувати, шукати та аналізувати голосові розмови. Його використовують понад 60 000 організацій, у тому числі Netflix і Uber.

Ось деякі з основних переваг цього інструменту:

 • Підтримуються аудіо- та відеозустрічі
 • Різні варіанти інтеграції, наприклад Google Meet і Zoom
 • Переглядайте тривалі зустрічі за допомогою пошуку на основі штучного інтелекту
 • Додайте більше учасників до інструменту для ефективної співпраці

Також є багато варіантів, які дозволяють автоматизувати ваш робочий процес за допомогою цієї програми. Наприклад, ви можете дозволити Fireflies заповнювати вашу CRM, створювати завдання за допомогою голосових команд і навіть ділитися підсумками зустрічі з вашою командою через програми сторонніх розробників, такі як Slack і Google Docs.

Видра

Використовуючи Otter, ви відчуваєте себе персональним помічником, який записує аудіо, пише нотатки та автоматично знімає слайди. Він виконує всю важку роботу за вас і займає не більше кількох хвилин.

Це допомагає робити нотатки та підсумовувати зустрічі в 30 разів швидше, ніж раніше. Я вважаю, що це величезне покращення та багато говорить про ефективність інструменту.

За допомогою цього інструменту все автоматизовано, чи то ведення нотаток, створення підсумків чи захоплення слайдів.

Користувачі, які користувалися цим інструментом, можуть сказати лише хороші слова. Ви можете почати використовувати його безкоштовно, а потім поступово вирішувати платити за нього щоразу, коли відчуєте, що вам потрібно оновлення.

Семблі

Перемістіть свої професійні зустрічі на стероїди за допомогою Sembly, вражаючого інструменту, який автоматично транскрибує ваші зустрічі та створює з них нотатки.

Ось деякі з багатьох функцій цього інструменту:

 • Точні записи для кожної зустрічі
 • Глибоке розуміння кожної зустрічі
 • Можливість пошуку даних минулих зустрічей
 • Автоматизовані підсумки нарад
 • Автоматично спілкуйтеся з членами команди щодо зустрічі

Однією з моїх улюблених функцій Sembly є те, що він відвідує зустрічі від вашого імені, коли ви недоступні. Це надзвичайно корисно, коли ви обмежені в часі, але все одно хочете отримати важливу інформацію під час зустрічей.

Наднормальне

Дозвольте Supernormal створювати для вас нотатки зустрічі, поки ви сидите зручніше та відпочиваєте. Він створює дослівні нотатки для всіх ваших зустрічей і зберігає їх в одному місці, яке легко знайти.

Він легко інтегрується з такими інструментами, як Hubspot, Salesforce і Pipedrive, дозволяючи надсилати нотатки до CRM і ATS.

Крім того, за потреби нотатки можна створювати кількома мовами. Ви можете підключити Supernormal до свого календаря, щоб не пропустити наступні зустрічі.

Ви можете приєднатися до понад 50 000 користувачів, яким уже подобається цей інструмент. Почати роботу можна безкоштовно.

Fathom

Ви можете безкоштовно використовувати Fathom, щоб розшифровувати свої зустрічі та робити нотатки важливої ​​інформації.

Його можна налаштувати за лічені хвилини, але те, що відбувається після цього, не займає навіть хвилини. Фактично, транскрипція та виділення виконуються за лічені секунди.

Ось основні функції Fathom:

 • Підтримка 7 різних мов
 • Миттєвий доступ до зустрічей, записаних штучним інтелектом
 • Автоматизоване підведення підсумків усієї зустрічі
 • Різні інтеграції зі сторонніми додатками, такими як Notion і Google Docs

Це багато з точки зору того, що ви можете зробити, і якщо ви використовуєте його для особистого користування, це безкоштовно для вас. За будь-що більше, ви можете оновити та отримати більше переваг.

Instaminutes

Instaminutes полегшують для вас перетравлення важливих моментів зустрічі, зробивши підсумок. Він надає практичну інформацію та ключові висновки з зустрічі, тому ви споживаєте лише важливу інформацію.

Унікальна особливість цього інструменту полягає в тому, що він усуває всі незручності та надає вам міні-фрагменти даних із наради розміром у байт.

Він працює в режимі реального часу, і навіть коли співрозмовник говорить, він працює на інформаційній панелі, щоб допомогти вам зрозуміти, про що йдеться. Це гарантує, що ви не втратите жодних важливих факторів.

Метавид

Заощаджуйте час, зусилля та енергію за допомогою Metaview, інтелектуального інструменту, який виводить нотатки на абсолютно новий рівень. Це підвищує вашу продуктивність і допомагає зосередитися на кращих речах, як-от увагу.

Він працює з більшістю інструментів, якими ви, мабуть, уже користуєтесь, наприклад Google Meet, Calendly тощо.

Він має технологію ШІ, яка постійно навчається. Це означає, що кожен раз, коли ви використовуєте цей інструмент; ви навчитеся на своєму досвіді та покращитесь, коли наступного разу його використаєте.

Metaview в основному підходить для рекрутерів та інтерв’юерів.

Авома

Перетворіть нудні зустрічі на глибокі пізнавальні з Avoma. Це інструмент, який надає вам корисні моменти під час зустрічей. Фактично, цей інструмент ефективний до, під час і після зустрічей.

Перед зустрічами ви можете використовувати такі функції, як шаблони планування та спільне планування. Під час зустрічей ви можете ввімкнути спільне створення нотаток і живі закладки. Нарешті, після зустрічей ви можете використовувати нотатки, створені ШІ, переглядати фрагменти та багато іншого.

Це потужний інструмент, який робить ваші зустрічі набагато веселішими та простішими. Ви можете почати роботу з Avoma безкоштовно.

MeetGeek

MeetGeek допомагає максимізувати цінність ваших зустрічей.

За допомогою технології, інтегрованої в штучний інтелект, він може:

 • Автоматичний відеозапис зустрічі
 • Транскрибувати в режимі реального часу
 • Узагальніть для зручного споживання
 • Надайте ключові ідеї щодо зустрічей
 • Брати участь у зустрічах від вашого імені

Усі дані, які він генерує, зберігаються в одному місці, яке легко знайти за потреби. Не кажучи вже про те, що його захищають і довіряють понад 2000 команд по всьому світу.

Існує безліч варіантів інтеграції, якими можна скористатися, зокрема Zapier, який відкриває понад 2000 додатків, готових до використання.

MeetGeek отримав високу оцінку на Product Hunt і G2 Crowd.

Колібрі

Як і інші інструменти в цьому списку, Colibri має дуже простий інтерфейс, який подобається багатьом користувачам. Однак він більше відомий своїми можливостями.

Наприклад, окрім автоматичного транскрибування та створення нотаток, він може підвищити продуктивність, надаючи всі необхідні дані зустрічі в одному місці. Потім ви можете переглянути та поділитися ними з членами вашої команди через інтеграцію сторонніх програм.

Він бездоганно працює в режимі реального часу і робить це досить добре. Ви можете очікувати, що інструмент не пропустить жодного слова під час зустрічі. Досить круто, якщо ви запитаєте мене.

Заключні слова

Хоча зустрічі є важливими для покращення компанії, це також є досить стресовим, якщо ви робите ручні речі, як-от ведення нотаток. На щастя, технології зробили це шматком пирога, і наведені вище інструменти відображають це.

Можна з упевненістю сказати, що тепер ви будете відвідувати зустрічі, як ніколи раніше.

Далі перевірте, як усунути шум і луну під час онлайн-зустрічей.