10 інструментів для перевірки та покращення читабельності вмісту

Categories:

Читабельність — це недооцінений аспект створення контенту, який може стати перешкодою для читачів. На щастя, доступні потужні інструменти, щоб покращити читабельність вмісту та зробити його більш доступним для відвідувачів.

Володіння необхідними навичками — чудове місце для початку, але вам також знадобляться правильні інструменти. Наявність відповідних інструментів буде вашим єдиним шансом створювати контент, який буде виділятися з натовпу. Найкращі SEO компанії використовують ці стратегії.

У цій статті ми розглянемо найкращі інструменти для покращення читабельності вмісту, але спочатку давайте краще зрозуміємо читабельність вмісту.

Що таке читабельність вмісту?

Ймовірно, ви зіткнетеся з терміном «читабельність», незалежно від того, чи відповідаєте ви за створення всього вмісту для свого веб-сайту чи лише за одну публікацію в блозі. Прохання переконатися, що ваш пост «читабельний», можливо, надійшов від вашого боса. Можливо, ви також чули, що «читабельність» підвищує ваш рейтинг SEO.

Окрім розпливчастої ідеї, що ваш вміст має бути «легким для читання», ви можете не знати, що означає ця фраза.

Читабельність у контексті написання тексту в Інтернеті та розробки контенту залежить від того, наскільки просто читачам зрозуміти ваше повідомлення та взаємодіяти з ним.

Оцінка читабельності – це оцінка, визначена комп’ютерною програмою, яка враховує кількість елементів, щоб визначити, наскільки читабельним є ваш вміст, наприклад словниковий запас, різні прислівники, використання активного чи пасивного стану, довжина абзацу, граматика тощо!

Переваги зручності читання вмісту

Читабельність має значення всюди. Але це особливо важливо для цілей SEO, оскільки підвищує зручність використання та перетворює читачів на покупців.

Тільки якщо читачі зможуть зрозуміти, що ви пишете, ваші слова як маркетолога матимуть значення. Довгий або складний текст швидко набридне читачам, знижуючи рівень залучення та збільшуючи показник відмов. Давайте розглянемо інші переваги читабельного вмісту.

Вищий рейтинг

Google та інші провідні пошукові системи враховують швидкість, з якою відвідувачі залишають ваш сайт. Це може статися з кількох причин, включаючи погану читабельність. У результатах пошукових систем читабельні веб-сайти зазвичай розміщуються вище.

Читачі повертаються на веб-сайти, які вони вважають доступними. Тому більше людей знайдуть і використають ваш вміст, якщо ви зробите його доступним для читання.

Додатковий трафік

Під час пошуку вмісту люди також використовують знайомі їм слова. Ваш текст відображатиметься в результатах пошуку, лише якщо він переповнений простими для використання термінами. Якщо ви хочете, щоб більше людей знайшли вас у пошуковій системі, розмовляйте їхньою мовою.

  9 найкращих керованих платформ хостингу MySQL для вашої програми

Більше конверсій і залучення

Високоякісний, читабельний вміст стимулює конверсію та підвищує шанси на успіх бізнесу. Створюючи вміст, пам’ятайте про цілі конверсії. Пам’ятайте про невеликі переходи, як-от натискання посилання чи перегляд відео. Чудовий спосіб збільшити кількість конверсій – створити більш читабельний вміст.

Як покращити читабельність вмісту? (Шляхи та поради)

Ось кілька порад, на які вам слід зосередитися, якщо ви хочете оптимізувати своє написання, не жертвуючи аспектами якості.

Короткі абзаци

Ви повинні скоротити довші абзаци, щоб досягти значних здобутків. Це спрацює лише втиснути кілька слів і деталей в одне місце з хорошим розривом рядка.

Розмовляйте зі своєю аудиторією її мовою

Ваша аудиторія має бути вам добре відома. Ви повинні вибрати прості для розуміння слова. Пишіть так, ніби ви звертаєтеся до читача, щоб ваш вміст звучав природно. Зробіть свій текст більш невимушеним і менш офіційним. Тому пам’ятайте про свою цільову аудиторію та пишіть, щоб звернутися до неї.

Формат і дизайн

Значну різницю має шрифт. Виберіть шрифт заголовка, який буде відрізнятися від основного шрифту. Переконайтеся, що ваші шрифти читабельні та достатньо великі. Сильний текст має йти за сильними ідеями. Зберігайте свою мову простою, щоб максимізувати її вплив.

Вибирайте інструменти читання вмісту

Інструмент читабельності є одним із найкращих речей, які ви можете зробити, щоб покращити читабельність. Перш ніж публікувати будь-який текст, перегляньте свою оцінку читабельності. Ця проста дія значно вплине на ваш вміст.

Плагін Yoast SEO автоматично надасть вам оцінку читабельності та пропозиції щодо покращення, якщо ви створите вміст у своїй CMS WordPress. Отримайте зелене світло, дотримуючись його порад!

Говорячи про інструменти для перевірки та покращення читабельності вмісту, варто розглянути деякі інші інструменти.

Редактор Хемінгуея

Ернест Хемінгуей, якого вважають одним із найкращих письменників в історії Америки, був відомий своїм прямим підходом до своїх творів. Грунтуючись на своїх навичках, редактор Хемінгуея прагне допомогти авторам контенту оптимізувати їхню роботу для кращої чіткості.

Редактор помічає випадки слабкого написання, що знижує вашу оцінку читабельності та загальну якість статті. Візуальний редактор вказує, які речення можна розділити чи стиснути — програма виділяє дуже складні речення. Інструмент також може визначити пасивний стан і надмірне використання прислівників.

AISEO

Інструмент Readability Improver від AISEO застосовує правила редактора Хемінгуея до вашого вмісту та лише одним клацанням миші використовує надздібності штучного інтелекту, щоб полегшити його читання. Він аналізує текст за допомогою власних алгоритмів, щоб визначити складні речення та абзаци, щоб покращити читабельність вмісту.

AISEO Readability використовує штучний інтелект і машинне навчання для виявлення недоліків. Цей інструмент може покращити читабельність написаного, надаючи пропозиції.

  Партнерський маркетинг проти. Мережевий маркетинг: знайте різницю

Граматично

Grammarly є одним з найкращих і найнадійніших інструментів редагування щодо читабельності вмісту. Grammarly покращує тон і потік вмісту. Він привертає увагу до надто складних слів і перевіряє точність і чіткість речень.

Хмарний інструмент, він також розширює свою функціональність у формі розширення для браузера, яке ефективно виявляє проблеми вмісту, як-от погана граматика, правопис, стислість і тон.

Він також пропонує альтернативи загадковим словам і фразам за допомогою штучного інтелекту. Крім того, він також має функцію перевірки плагіату. Для Grammarly існує три рівні цін: безкоштовний базовий план, два плани платної підписки та преміальний план.

Читабельний

Readable — це найдосконаліший інструмент оцінки читабельності. Він має багато функцій, у тому числі створених спеціально для веб-сайтів. Він має свої стандарти, які дають вашому тексту оцінку від A до E, а не за шкалою Флеша-Кінкейда.

Крім того, він має показники охоплення, за допомогою яких можна визначити, наскільки ваша аудиторія може зрозуміти вміст.

Його інструмент читабельності веб-сайту оцінює, оцінює та постійно відстежує весь текст на вашому веб-сайті, включаючи верхні й нижні колонтитули та текст, який не є частиною основного вмісту. Ви також можете використовувати його для перевірки щільності ключових слів, щоб уникнути штрафів Google за надлишок ключових слів.

Longshot AI

Longshot AI — це першокласний інструмент для покращення читабельності вашого вмісту. Зростання кожної компанії залежить від створення якісного контенту, але цей процес потребує часу.

Зрештою, ви все ще визначаєте, наскільки добре ваш вміст матиме відгук у читачів. Вам потрібна більш інноваційна стратегія для створення добре написаного, читабельного вмісту блогу для збільшення продажів.

Цей інструмент на основі штучного інтелекту може створювати публікації в блозі з високим коефіцієнтом конверсії за лічені секунди! Отже, за допомогою LongShot ви можете покращити читабельність свого нового допису менш ніж за 10 хвилин, а не витрачати на це години!

Копірайтер

Copywritely — це інструмент для читання, створений спеціально для аналізу тексту та оптимізації вмісту. Він оцінює читабельність вашого вмісту та перевіряє наявність проблем із SEO, щоб переконатися, що він зручний для читачів і пошукових систем.

Коли проблеми з вашим вмістом впливають на пошуковий рейтинг, функції оптимізації пошукових систем позначають їх і вносять пропозиції щодо редагування, видалення чи переписування, якщо це необхідно.

Перевірка читабельності використовує формулу Флеша-Кінкейда для виявлення та виправлення щільного вмісту. Інструмент дає змогу переписувати, замінювати та видаляти вміст низької якості, пропонуючи інтерактивні підказки щодо написання.

Webfx

Швидкий спосіб дізнатися, наскільки добре оцінено ваш вміст, — скористатися тестом читабельності WebFX. Щоб протестувати всю сторінку чи лише окремий розділ, ви можете скопіювати та вставити текст, ввести URL-адресу сторінки або використати код для вбудовування.

  Переміщення файлів із завантажень у інше місце залежно від типу файлу

Цей інструмент підсумовує рівень читання тексту, віковий діапазон, для якого він підходить, і різні бали.

Ви отримуєте інформацію про середню кількість складів у слові, кількість складних виразів і кількість слів у реченні. WebFX пропонує п’ять варіантів, оскільки існують різні погляди на те, який стандарт читабельності є найточнішим.

Prepostseo

Найновішим, але дуже популярним безкоштовним веб-сайтом для перевірки читабельності є Prepostseo.com. За допомогою цього веб-сайту ви можете перевірити читабельність і граматику тексту. Користувачі також можуть перевірити читабельність файлів DOC, DOCX, TXT і PDF на цьому веб-сайті, ввівши їх.

Він використовує чотири різні методи — індекс Коулмана Ліау, індекс автоматизованої читабельності та легкість читання Флеша Кінкейда — для оцінки читабельності тексту.

Щоб визначити кінцеву оцінку читабельності тексту, він усереднює результати чотирьох методів тестування. Крім того, він також відображає різні текстові статистичні дані, пов’язані з введеним текстом.

Письменник

Залежно від довжини ваших слів і речень програма перевірки читабельності TheWriter оцінить ваше письмо за допомогою шкали легкості читання Флеша. Спосіб перевірки вмісту – скопіювати та вставити його в редактор. Ви отримаєте статистичні дані про загальну оцінку читабельності після введення своєї копії.

Користуватися цим інструментом неймовірної читабельності можна абсолютно безкоштовно. Інструмент також аналізує тон вашого вмісту та, якщо необхідно, робить пропозиції щодо покращення.

Нарешті, у нас є інструменти перевірки SEO, інструмент перевірки читабельності, який миттєво визначає читабельність будь-якої URL-адреси. Спосіб використання інструменту набагато простіше; замість того, щоб копіювати весь вміст, вам просто потрібно ввести свою URL-адресу, щоб підрахувати свій бал.

Після цього інструмент ретельно проаналізує читабельність вашого вмісту на основі формули Flesch reading ease. Інструмент огляду SEO забезпечує аналіз вмісту, не стягуючи з вас жодної копійки, і інструмент доступний в Інтернеті.

Останні слова

Досягнення вищого показника якості в пошукових системах є результатом того, що ваші веб-сторінки легші для читання та розуміння. Але навіть найдосвідченішим авторам іноді важко створити вміст, який легко читати.

На щастя, доступно багато корисних інструментів, які допоможуть вам покращити копію вмісту, зменшити неоднозначність і точно передавати інформацію — усе це буде корисним для SEO.

Ви також можете дослідити деякі інструменти перефразування, щоб покращити якість вмісту.