10 інструментів для видалення водяних знаків для видалення логотипів, текстів і штампів

Categories:

Ви шукаєте засоби для видалення водяних знаків, щоб видалити штампи із зображень в Інтернеті? Вам пощастило, тому що ми знайшли рішення вашої проблеми.

Ми перевірили та дійшли висновку, що Інтернет наповнений великою кількістю справжніх і підроблених інструментів для видалення водяних знаків.

Щоб спростити ваші спроби знайти потрібну платформу, ми склали список із 9 найкращих інструментів для видалення водяних знаків після розгляду багатьох факторів.

Наприкінці ви відкриєте для себе кілька найкращих інструментів для видалення водяних знаків для видалення логотипів і штампів із фотографій.

Що таке водяні знаки та навіщо їх використовувати?

Водяні знаки — це накладення у вигляді тексту, логотипу або штампа поверх зображення. Вони служать механізмом захисту авторських прав, щоб уникнути незаконного використання медіа-активів.

Більшість із нас знають, що творці оригінального вмісту та організації використовують водяні знаки для автентифікації своєї творчої роботи та запобігання її крадіжці. Це допомагає їм створити узгодженість бренду та підкреслити цінність їхньої роботи для оплачуваного розповсюдження.

Компанії з продажу комерційних засобів масової інформації використовують водяні знаки, щоб запобігти безпосередньому використанню своїх зображень на веб-сайтах. Такі компанії також можуть подавати судові позови проти користувачів, які використовують свої приватні активи для особистого використання.

Однак у деяких ситуаціях можуть знадобитися зображення або відео з водяними знаками через їхню відповідність темі.

Навіщо потрібен засіб для видалення водяних знаків?

Хоча використовувати зображення водяних знаків для особистого користування незаконно, не кожен може дозволити собі платити за зображення, захищені авторським правом. Тому люди використовують програмне забезпечення для видалення водяних знаків, щоб стерти логотипи авторського права, текст і накладення штампів із зображень.

Ці інструменти можуть бути онлайн або офлайн і пропонують функції для видалення накладених слідів із зображень. Вони використовують технології штучного інтелекту, які автоматично визначають деякі відволікаючі фактори та допомагають усунути їх піксель за пікселем.

Давайте розберемося з деякими перевагами використання засобу для видалення водяних знаків:

  • Отримайте найкращі зображення для користувачів із захищених веб-сайтів для купівлі фотографій.
  • Використовуйте автентичні зображення для тимчасової роботи, яка не публікується в Інтернеті.
  • Щоб ваші завдання виглядали ефектно для презентацій.
  • Щоб ваші малюнки виглядали оригінально, а не скопійовано.
  • Це гарантує, що ви використовуєте якість доступних зображень.
  Як шукати електронні листи за розміром в Gmail

Щоб спростити ваші спроби знайти потрібну платформу, ми склали список найкращих інструментів для видалення водяних знаків після розгляду багатьох факторів.

З огляду на це, давайте почнемо.

MarkGo

MarkGo — найкращий засіб для видалення водяних знаків із відео на ринку програмного забезпечення. Він може видаляти водяні знаки з фотографій і відео, і його можна безкоштовно спробувати.

Платформа використовує автоматичне визначення водяних знаків і видаляє водяні знаки з фотографій і відео за допомогою методів глибокої нейронної мережі.

Оскільки цей інструмент можна спробувати безкоштовно, ви можете перевірити сумісність і його привабливі функції для видалення водяного знака з водяного знака відеоредактора, реклами, текстів, захищених авторським правом, або навіть підписів виконавців.

Apowersoft Watermark Remover

Онлайн-засіб для видалення водяних знаків Apowersoft розроблено компанією Wangxu Technology Ltd. Компанія широко відома своїми безкоштовними інтернет-рішеннями, такими як PDF-рішення, мультимедійні програми, діаграми та інше службове програмне забезпечення.

За допомогою засобу для видалення водяних знаків Apowersoft ви можете легко видалити непотрібні штампи з колекції форматів зображень, таких як JPG, JPEG, BMP, PNG, TIF тощо. Не тільки це, але той самий інструмент також підтримує видалення водяних знаків із відео.

Крім того, їх функція пакетної обробки дозволяє видаляти небажані ділянки з кількох зображень за один раз.

AnyMP4

AnyMP4 Watermark Remover — це потужний інструмент, який може швидко та легко стерти водяні знаки із зображень. Просто завантажте фотографію в їх онлайн-програму, виберіть область водяного знака та натисніть, щоб видалити водяні знаки.

Використовуючи технологію AI, їх програмне забезпечення може автоматично визначати кольори навколо водяного знака та видаляти вибрану область, не впливаючи на якість зображення.

Якщо ви хочете видалити текст, об’єкти чи логотипи із зображень Instagram або наклейки з відео TikTok, ця програма може легко стерти будь-що. Він підтримує файли JPEG, JPG, PNG і TIFF і працює з ОС Windows, Mac і Android.

Відмор

Vidmore пропонує веб-інструмент для видалення водяних знаків, який можна використовувати для видалення непотрібного тексту, штампів і логотипів із зображень.

Він пропонує пакетну обробку зображень, яка дозволяє видаляти водяні знаки з кількох зображень одночасно. Його технологія на базі штучного інтелекту спрощує процес видалення водяних знаків, і вам не потрібні навички редагування фотографій, щоб отримати бажаний результат.

  Як сканувати (або повторно сканувати) канали на вашому телевізорі

Вам потрібно лише виділити області для видалення, і Vidmore впорається з усім процесом за вас. Ви можете завантажити оброблені зображення у широко використовуваних форматах, таких як JPG, JPEG, PNG та багато інших.

Засіб для видалення водяних знаків Apeaksoft

Безкоштовний онлайн-засіб для видалення водяних знаків Apeaksoft допоможе вам видалити небажані об’єкти, фони, штампи та логотипи з ваших фотографій. Він підтримує всі популярні формати зображень, такі як JPG, PNG, BMP, JPEG та багато інших.

Як і Vidmore, ця програма для видалення водяних знаків також використовує штучний інтелект. Використовуючи їхню технологію створення текстури, ви можете видаляти водяні знаки, що дратують, і штампувати піксель за пікселем.

Окрім інструменту для видалення водяних знаків, у них також є записувач екрана та програма для створення слайд-шоу, які ви безкоштовно завантажуєте в ОС Windows.

Wondershare Media.io

Media.io від Wondershare — це безкоштовний інструмент для видалення водяних знаків із відео. Ви можете використовувати інструмент онлайн, просто завантаживши відеофайл зі свого пристрою або вставивши посилання на Youtube.

Оскільки Wondershare є популярним програмним забезпеченням для редагування відео, воно надає вам усі необхідні параметри редагування відео для обрізання, стиснення відео, а також додавання або видалення фонової музики. Ви також можете налаштувати швидкість відео та завантажити відео без водяних знаків у MKV, MP4, AVI та інших популярних форматах.

Як і багато інших інструментів для видалення, Media.io також пропонує можливість вставляти ваш водяний знак у вихідні відео.

Beecut

Beecut — це засіб для видалення водяних знаків одним натисканням, доступний безкоштовно в Інтернеті. Оскільки це онлайн-веб-платформа, вони використовують свій сервер, і ви можете вибрати, чи хочете ви завантажити їхню програму на свій комп’ютер.

Beecut є піонером у галузі редагування відео. Їхні інструменти забезпечують найсучасніші функції редагування відео для обрізання, обрізання, налаштування стилів, зміни швидкості та багато інших функцій редагування відео.

Beecut опублікував багато навчальних посібників на своєму веб-сайті, тож ви можете легко звернутися до цих документів, якщо ви застрягли в будь-якому місці.

Засіб для видалення водяних знаків

Онлайн-засіб для видалення водяних знаків — чудовий спосіб видалити будь-які небажані логотипи, водяні знаки, текст або фотоштампи з ваших фотографій.

Використовуючи цей безкоштовний онлайн-інструмент, ви можете повністю видалити надруковані елементи штампу, і глядачі не зможуть визначити, чи існувало будь-яке оригінальне зображення. Він онлайн, і не потребує встановлення.

  Як знайти IP-адресу відправника з повідомлення електронної пошти

Онлайн-засіб для видалення водяних знаків також надає можливість видаляти інші небажані елементи, наприклад людей і фонові об’єкти, і підтримує пакетну обробку кількох фотографій.

Не тільки це, але ви також можете використовувати їхній інструмент Video Watermark Remover, щоб стерти непотрібні логотипи та накладення з відео.

HitPaw

Засіб для видалення водяних знаків HitPaw працює на основі штучного інтелекту, що забезпечує найефективніші результати. Це безкоштовно для всіх функцій, і ви можете перевірити попередній перегляд результатів.

Їх функція відновлення текстури чудово підходить для видалення водяних знаків, оскільки вона може змінити колір вашого зображення, щоб краще відповідати навколишній області.

Крім того, функція «Суцільна заливка» допомагає позбутися водяних знаків, одночасно переміщуючи колір горизонтально та вертикально.

Оскільки він пропонує такі дивовижні функції, вам доведеться заплатити за нього після того, як ви вичерпаєте безкоштовний пробний період.

SoftOrbits

Програма для видалення водяних знаків SoftOrbits є однією з найкращих в Інтернеті. Ви можете завантажити інструмент безкоштовно та виконати прості дії, щоб установити його на свій комп’ютер.

Використовувати засіб для видалення водяних знаків SoftOrbits легко. Вам потрібно лише виділити водяні знаки за допомогою інструмента маркера та натиснути кнопку видалення.

Інструмент Clone Stamp, Concealer і Smudge Brush — це деякі спеціальні інструменти, які пропонує SoftOrbits для видалення водяного знака вручну.

Крім того, ви можете додати власний водяний знак на вихідні зображення та навіть скасувати зміни, якщо передумаєте.

Висновок

Ми сподіваємося, що в цій статті ви знайдете кілька найкращих інструментів для видалення водяних знаків. Хоча ми знайшли багато інших доступних інструментів, ми намагалися згадати лише найкращі, які забезпечують понад 90% результатів.

У цій статті ми не закликаємо вас використовувати платні зображення безкоштовно. Але якщо ви вичерпали всі варіанти і вам потрібно використати наявне зображення без водяного знака, ці інструменти точно для вас.

Ми також рекомендуємо переглянути наш список найкращих API обробки зображень, які допоможуть вам оптимізувати зображення.