10 інструментів аналізу даних AI для кращих бізнес-рішень

Чи використовували ви нещодавно будь-які генеративні інструменти штучного інтелекту та цікавилися, чи може ШІ також аналізувати бізнес-дані? Ви правильно вгадали! Ці інструменти аналізу даних штучного інтелекту усувають вузькі місця в аналізі бізнес-даних шляхом автоматизації більшості частин.

AI трансформує сектор аналізу даних, яким ми його знаємо. Різноманітні генеративні інструменти штучного інтелекту тепер сприймають природну мову як підказки та виробляють практичну інформацію. AIso усуває необхідність формувати потужний відділ аналітики даних.

Що таке аналіз даних?

Аналіз даних — це збір, упорядкування, аналіз і візуалізація даних. Частина аналізу включає застосування математичних або статистичних формул залежно від сценарію, який ви хочете вирішити.

Наприклад, застосувавши аналіз середнього статистичного значення, щоб зрозуміти, який середній обсяг продажів продукту в регіонах. Або аналіз беззбитковості, щоб зрозуміти, коли ваш бізнес не отримує ні прибутку, ні збитків від певного продукту чи послуги.

Від збору даних до остаточної візуалізації багато кроків. Стандартні кроки, яких дотримується більшість аналітиків даних, це перевірка необроблених даних, їх очищення, перетворення даних і, нарешті, інтерпретація.

Читайте також: Розпочніть свою кар’єру аналітика даних за допомогою цих курсів і ресурсів

Як аналіз даних допомагає в прийнятті бізнес-рішень

Аналіз даних допомагає вам приймати важливі бізнес-рішення, надаючи вам деякі цифри. Наприклад, ви хотіли б інвестувати в бізнес SaaS. Щоб зрозуміти, який продукт SaaS принесе найбільший дохід і прибуток, потрібно проаналізувати дані про дохід.

Як приклад, нещодавній звіт з Спендеск показує, що компанії та кінцеві користувачі витратили б 195,20 мільярдів доларів на продукти служби хмарних додатків. Тому, якщо ви довіряєте цьому аналізу даних, вам слід інвестувати в сервіси хмарних додатків.

Як AI допомагає в аналізі бізнес-даних

Аналіз даних штучного інтелекту використовує передові обчислювальні технології, такі як машинне навчання, обробка природної мови, глибоке навчання та нейронні мережі, щоб нарізати необроблені дані. Він автоматизує більшу частину частини аналізу даних, тож ви можете сидіти склавши руки й попросити його створити потрібну інформацію.

Аналіз даних AI усуває різні вузькі місця в процесі аналізу бізнес-даних. Завдяки генеративному штучному інтелекту на основі аналітики даних ваші співробітники можуть просто віддавати команди природною мовою та отримувати потрібну практичну інформацію.

Наприклад, подивіться на такий простий аналіз даних, який ChatGPT зробив для мене:

Я надав уявний обсяг продажу, ціну покупки та ціну продажу для кількох смартфонів. Інструмент генеративного штучного інтелекту проаналізував дані менше ніж за секунду та згенерував наступне:

 • Формула для отримання чистого прибутку від ціни покупки та MSRP
 • Прибуток від продажу даних пристроїв
 • І, нарешті, пропозиція продавати який продукт, щоб отримати максимальний прибуток

Ви можете отримати доступ до розмови за допомогою цього Посилання ChatGPT.

Підсумовуючи, інструменти аналізу даних ШІ пропонують наступне:

 • Без кодового підходу до аналізу даних.
 • Будь-хто, хто володіє базовими знаннями математики та статистики, а також ідеями щодо управління бізнесом, може отримати корисну інформацію за допомогою інструментів аналізу даних ШІ.
 • Ці інструменти штучного інтелекту скорочують потребу в спеціальних аналітиків даних і вчених до кількох, щоб ви могли заощадити на витратах на персонал.
 • Інструменти аналізу даних зі штучним інтелектом можуть за лічені секунди досліджувати приховані закономірності та практичну інформацію з ваших бізнес-даних. На це вченим знадобляться місяці.

Інструменти аналізу даних AI Vs. Традиційні інструменти аналізу даних

Характеристики та функції Інструменти аналізу даних штучного інтелекту Традиційні інструменти аналізу даних Персонал Не потребує повного відділу співробітників.
Кількох аналітиків даних або вчених було б достатньоПотрібно більше персоналу порівняно з інструментами штучного інтелекту Дієві висновки Інструменти штучного інтелекту можуть швидше й краще генерувати практичні висновки без попереднього програмуванняВи повинні попередньо запрограмувати свій проект аналізу даних, щоб отримати потрібну корисну інформацію Спеціальна інформація Певні інструменти аналізу даних ШІ можуть генеруйте нову інформацію, якої ви не очікували. Ці інструменти аналізу даних завжди залежать від людини-оператора та програміста та сильно страждають від людських помилок. Людські помилки та залежності. Інструменти штучного інтелекту після розгортання для виробництва стають самодостатніми
Інструменти штучного інтелекту вільні від людських помилок і ризиків, за винятком випадків, коли серверне програмування має недоліки. Ці інструменти аналізу даних завжди залежать від людини-оператора та програміста й сильно страждають від людських помилок. Адаптивність. Інструменти аналізу даних штучного інтелекту є динамічними та швидко адаптуються до змін бізнес-моделі. Традиційна аналітика даних. Інструменти є статичними та не змінюватимуться, якщо ваші спеціалісти з обробки даних не перепрограмують інструменти. Генерування результатів. Інструменти штучного інтелекту безпосередньо відповідають, чому відбулися певні зміни в прибутку чи ефективності операцій. Ці інструменти головним чином відповідають на серію «Які запитання» у вашому бізнесі, щоб ви могли з’ясувати « Чому» Залежність від гіпотез Інструменти штучного інтелекту справді керуються даними, а не гіпотезою. Традиційні інструменти аналізу даних завжди залежать від гіпотез. Планування проекту. Ці інструменти в основному відповідають на серію «Які запитання» у вашому бізнесі, щоб ви могли з’ясувати «Чому» Ви повинні спланувати детальний проект перед фактичною подією аналізу даних, щоб ви отримували дієві результати

Тепер, коли ви знаєте важливість програм аналізу даних для вашого бізнесу, ось преміум-інструменти, які бізнес може вибрати.

Microsoft Power BI

Microsoft Power BI це відома програма, яка використовує штучний інтелект, щоб запропонувати ефективні бізнес-дослідження, створивши єдине джерело правди. Все, що вам потрібно зробити, це поставити запит, і це програмне забезпечення бізнес-аналітики створить інтерактивні візуальні звіти за допомогою інструментів ШІ наступного покоління. Програма використовує наскрізний захист даних для наборів даних, інформаційних панелей і звітів.

Він може перетворювати необроблені дані в привабливі візуальні елементи та полотно звіту, яке можна перетягувати та скидати, яким кожен може користуватися без будь-яких проблем. Power BI також підтримує інтеграцію з різними програмами (Power Apps, Power Automate, Dynamics 365, Azure, SharePoint, Excel, Salesforce тощо) для швидкого прийняття рішень.

Zoho Analytics

Zoho Analytics це потужний інструмент аналітики для автоматизованих аналізів. Він навіть має розмовного помічника на основі ШІ на ім’я Зія. Він забезпечує важливу аналітичну інформацію про бізнес на основі необроблених даних за лічені секунди за допомогою NLP.

Ви можете почати розмову з Зією, щоб отримати відповіді на свої запитання. Помічник допоможе вам швидко прийняти важливі бізнес-рішення за допомогою значущої інформації, як-от KPI та потужних візуалізацій.

Незалежно від того, ставите ви запити про продажі, маркетинг або фінансові дані, це запропонує повну видимість вашого бізнесу. Крім того, він може виконувати інтелектуальну інтерпретацію та пропозиції, прогнозний аналіз і аналіз на ходу; підтримуючи інтеграцію з ChatGPT.

Пошук полімерів — це інструмент бізнес-аналітики на основі штучного інтелекту, який дає змогу за лічені хвилини створювати цікаві та прості для розуміння інформаційні панелі та звіти про продуктивність. Завдяки механізму аналізу даних штучного інтелекту інструмент пропонує вам формули аналізу даних і елементи візуалізації даних, які потрібно використовувати у звітах.

Інструмент ретельно розроблено для таких бізнес-ніш, як електронна комерція, бізнес-операції, продажі та маркетинг. Він постачається з величезним списком інтегрованих з’єднувачів даних, і список невпинно зростає. Ви можете подавати необроблені дані за допомогою XLS, CSV, Google Sheets, Facebook Ads, Google Ads, Shopify, Jira, Linear тощо.

Читайте також: Інструменти звітування про рекламу Facebook для вибухового зростання

Аккіо

Аккіо це інструмент штучного інтелекту/ML для аналізу даних і бізнес-аналітики, а також допомагає створювати моделі машинного навчання за допомогою штучного інтелекту для розробки власних програм штучного інтелекту для спеціальної аналітики бізнес-даних.

Модуль Chat Data Prep допоможе вам очистити, упорядкувати та трансформувати необроблені дані. Вам не потрібно запускати складні сценарії Python або команди запиту бази даних SQL. Просто попросіть Akkio AI додати, об’єднати, перетворити формати тощо, а інструмент подбає про все інше.

Для обробки природної мови існує модуль Chat Explore. Після завантаження даних із таких джерел, як Salesforce, Big Query, Google Sheets тощо, ви можете просто запитати у моделі AI потрібну інформацію, як-от «Яким був обсяг продажів за минулий рік?», «Як Том працює в відділ продажів?» та ін. запитання. Ви отримуєте швидкі відповіді з діаграмами, графіками, таблицями та інформаційними панелями.

КНІМЕ

КНІМЕ надає вам аналітичну платформу з відкритим кодом. Ви можете налаштувати його так, як ви хочете, щоб відповідати проекту аналітики даних вашого бізнесу. Він має надійну автоматизацію робочого процесу для прискорення процесу збору, перетворення, аналізу та візуалізації даних.

Однак модулі автоматизації доступні, лише якщо ви придбаєте базову або кращу підписку. Якщо вам потрібна доступна платформа для автоматизації електронних таблиць і розробки наукових даних, ви можете перевірити KNIME.

Insight7

Insight7 допоможе вам зрозуміти відгуки про ваші продукти або послуги безпосередньо від кінцевих користувачів і клієнтів за кілька секунд. З Insight7 минули ті часи, коли вам потрібно було збирати розмови клієнтів, стенограми телефонних розмов тощо та аналізувати те, що користувачі говорили місяцями. Тепер ви можете просто підключити джерела даних до цього інструменту аналізу даних штучного інтелекту та задавати запитання природною мовою.

Інструмент аналізує терабайти інтерв’ю, даних NPS, заявок у службу підтримки та стенограм розмов. Потім створіть візуалізацію даних разом із пропозиціями щодо покращення продукту, щоб клієнти більше залучалися.

Зокрема, ШІ

У вас багато розмов з клієнтами в електронних листах, стенограмах телефонних дзвінків і чатах? Чи є у вас також дані з інтерв’ю, фокус-груп та онлайн-оглядів? Нагодуй їх Зокрема, ШІ і отримуйте підсумки та статистику за кілька секунд.

Крім того, він постачається з такими популярними шаблонами, як Інтерв’ю із зацікавленими сторонами в бізнесі, 4 що є, Роботи, які потрібно зробити тощо, тож ви можете пропустити налаштування та перейти безпосередньо до потрібної інформації.

Канарські острови

Ви малий бізнес? Ви керуєте школами або платформами з вивчення аналітики даних? Ви великий бізнес із терабайтами необроблених бізнес-даних, які простоюють у бункерах? Почніть використовувати Канарські острови щоб побачити різницю в хвилинах, якщо не секундах.

Його доповнений аналітичний механізм обробляє необроблені дані, які ви надаєте, і генерує професійну інформацію, шаблони, прогнози та пропозиції для розвитку бізнесу так, як ви хочете.

Він також має необхідні модулі для автоматичної підготовки даних для ваших наукових проектів. Якщо у вас уже є надійний підрозділ аналітики даних, інструмент може стати його частиною та генерувати інформацію разом із існуючими експертами з даних.

AI Surge Cloud

AI Surge Cloud допомагає вашому відділу обробки даних проводити додаткові дослідження та розробляти практичні ідеї, пропонуючи структуру даних із низьким кодом. Цей інструмент штучного інтелекту в основному використовується для підготовки та аналізу даних. Оскільки він працює як структура даних, ви можете використовувати його в будь-якій галузі, як-от розробка програмного забезпечення, маркетинг, продажі, роздрібна торгівля тощо.

Окрім того, що пропонує платформу структури даних, інструмент також допомагає розробляти інформаційні панелі візуалізації даних. Інструмент також допомагає генерувати рекомендації, BI та прогнозну аналітику шляхом отримання та трансформації даних із багатьох сторонніх джерел даних.

Шукайте ШІ

Не дозволяйте інформаційним бар’єрам сповільнювати розвиток вашого бізнесу. Ідіть до Шукайте ШІ і створюйте найбільш генеративні запити до бази даних на основі штучного інтелекту для модернізації вашої бізнес-аналітики. Тепер командам із вивчення даних не потрібно робити спеціальні запити, оскільки це програмне забезпечення дає змогу бізнес-користувачам використовувати їхні набори даних.

Seek AI не дає вам сліпо реагувати на галузеві тенденції без критичної інформації. Він використовує вбудовану технологію Workflow (запатентовану), щоб забезпечити високу точність аналізу даних. Ви можете безпечно підключити цю сумісну платформу до різних сховищ даних, таких як BigQuery, Snowflake, Redshift, AWS S3, SQL Server і Synapse.

Як вибрати найкращий інструмент аналізу даних AI

 • Зрозумійте складність і технології аналізу даних, які вам знадобляться зараз і в майбутньому. Відповідно, вибирайте програмне забезпечення, яке їх підтримує.
 • Інструмент штучного інтелекту повинен мати повну конфіденційність. Він не повинен надсилати розмови розробнику без інформування вас або вашої команди.
 • Інструмент аналізу даних штучного інтелекту повинен мати розширене шифрування даних і доступ на основі ролей, щоб ви могли легко захистити конфіденційні бізнес-дані.
 • Виконайте ретельне тестування на точність перед завершенням.
 • Ознайомтеся з технічною підтримкою та підтримкою документації для розробників від розробника інструменту аналізу даних AI.

Заключні слова

Наразі ви повинні були дізнатися, які інструменти аналізу даних штучного інтелекту викликають галас на ринку. Це найкращі інструменти, які ви можете отримати, щоб перевести операції аналітики даних вашого бізнесу в режим автопілота. Спробуйте наведені вище інструменти та виберіть той, який найбільше підходить для вашого бізнесу.

Далі ознайомтеся з найкращими додатками Google Таблиць, щоб опанувати аналіз даних.