10 ігор Battle Royale, у які можна пограти прямо зараз

Categories:

Відеоігри справді веселі, чи не так? Але ви пробували грати в ігри Battle Royale? Якщо так, ви повинні спробувати ігри, розглянуті нижче.

Якщо ви геймер, ви, безсумнівно, знайомі з іграми Battle Royale. Одним із найулюбленіших ігрових жанрів є Battle Royale. За останні роки ця гра підняла всю індустрію відеоігор.

Ви коли-небудь замислювалися, чому ігри Battle Royale такі популярні? Які нові функції приваблюють геймерів? Що таке гра Battle Royale?

Тут ми висвітлимо всі ці аспекти гри Battle Royale, незалежно від того, чи варто пробувати ці ігри чи ні. Далі в цій статті ми дізнаємося про найкращі ігри Battle Royale та їхні особливості.

Іноді ігри можуть бути терапевтичними. Деякі люди вважають за краще грати в ігри заради душевного спокою. Ці ігри позитивно впливають на інтелектуальний розвиток.

Проте відеоігри покращують концентрацію, творчі здібності, пам’ять і роботу в команді. Але ми повинні звернути увагу на негативний вплив, який можуть спричинити відеоігри. Отже, потрібно спробувати грати в ці ігри на свій страх і ризик.

Причина зростання популярності Battle Royale Games

Кілька факторів впливають на популярність ігор Battle Royale. По-перше, у них легко грати, на відміну від більшості інших ігор. Однак розробники можуть швидко запускати та оновлювати ці ігри на будь-якій платформі. Найважливіше те, що ігри Battle Royale пропонують насичений і захоплюючий досвід. Як наслідок, ігри Battle Royale на вустах геймерів.

Крім того, з мультяшною графікою та простим керуванням легко навчитися грати в гру. Отже, ігровий процес напружений і може бути складним. Крім того, у гру можна безкоштовно грати на ПК, Mac, Xbox One, PS4, iOS та багатьох інших пристроях.

Таким чином, це були деякі з основних причин, які зробили ігри Battle Royale популярними серед геймерів.

Що таке гра Battle Royale?

Як випливає з назви, гра Battle Royale — це гра, в якій гравці борються в стилі Battle Royale. Це багатокористувацька відеогра, де гравці б’ються на смерть на великій відкритій території.

У грі зазвичай беруть участь до 100 гравців, яких кидають у певне місце на карті та мають битися до смерті, поки не залишиться один гравець. Переможцем у грі є той, хто останній вижив і вбив усіх гравців.

Крім того, розробники уникають повторень і намагаються щоразу надавати нове середовище та ігровий досвід. Отже, кожна гра складається з унікальних персонажів, зброї, бонусів і захисних прийомів. Усе це веде до творчої гри наступного рівня Battle Royale. Це допомагає відрізнити саму гру від конкурентів.

Кінцева мета гри — стати останнім гравцем або командою. Найкраща частина гри Battle Royale полягає в тому, що максимальна кількість ігор доступна безкоштовно. Хоча гра Battle Royale безкоштовна, платна версія також доступна.

  Як імпортувати/експортувати списки відтворення та треки з одного облікового запису Spotify в інший

Наявність доступу до платної версії не означає жодних небажаних переваг щодо продуктивності. Натомість платна версія надає гравцям косметичні предмети, скіни та капелюхи.

Припустімо, ви новачок і все ще потребуєте пояснень щодо вибору найкращої гри Battle Royale для себе. Ось кілька найкращих ігор Battle Royale, які допоможуть вам почати. Ми коротко описали особливості всіх згаданих ігор, щоб ви могли вибрати найцікавішу для себе.

Apex Legends

Оскільки назва нагадує гру, Apex Legends теж легендарна — одна з видатних ігор Battle Royale. Захоплююча частина гри в Apex Legends — зв’язок гри зі всесвітом Titanfall. Однак цей зв’язок надав всесвіту Titanfall більше відчуття ідентичності.

Гравці можуть вибрати свою найкращу команду з унікальними навичками, яка стане останньою командою. Ця гра доступна безкоштовно на Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch і ПК.

Крім того, гра складається з унікальних легендарних персонажів з характерами, сильними сторонами та різними виконавськими здібностями. Ви можете скористатися Apex Legends, купивши останнє видання на Amazon. Цифровий код ви отримаєте після отримання ігрової коробки Apex Legends. Просто ввівши цей код, ви можете почати грати в гру.

Fortnite

Ще одна з найкращих ігор Battle Royale з наших епічних колекцій — Fortnite. Fortnite дозволяє своїм гравцям грати один на один з незнайомцями та друзями. Зігравши кілька матчів, ви зрозумієте, чому Fortnite є однією з наших епічних колекцій.

Fortnite також доступний на Amazon. Ви можете завантажити його або купити на будь-якій онлайн-платформі.

Як і багато інших ігор у стилі «Королівська битва», у Fortnite ви можете потрапити на карту окремо або з членами вашої команди. Крім того, гравцям доведеться виживати, використовуючи своє спорядження або грабуючи.

Головна особливість, яка робить гру унікальною та цікавою, полягає в тому, що вона дозволяє гравцям створювати захист, який захистить їхню зброю від грабунку. Однак гра доступна на ПК, PS 4, Xbox One, Nintendo Switch, Mac і пристроях Android.

Осінні хлопці

Fall Guys — це проста у грі Battle Royale для початківців. Ви можете легко грати у Fall Guys, дотримуючись певних правил і норм, навіть якщо ви не професійний гравець. Барвисті персонажі роблять гру привабливою та привабливою.

Однак на полі бою допускається до 60 гравців, які борються один з одним, щоб вижити до кінця. Після кожного раунду геймери отримуватимуть винагороду за свої досягнення, щоб заохотити їх.

Fall Guys доступний на кількох платформах, як-от ПК і PS4. Крім того, у майбутньому ви можете побачити, як Fall Guys з’явиться на Android, iOS, Xbox One, Xbox Series X|S і Nintendo Switch. Ви можете спробувати гру Fall Guys Battle Royale, щоб почати з комфортного та привабливого середовища.

PUBG

Завдяки захоплюючій історії походження PUBG панує в серцях багатьох геймерів. PlayerUnknown’s Battlegrounds тепер перейменовано на PUBG. Є до 100 гравців, які можуть брати участь у сеансі PUBG, де вони можуть грати самостійно або зі своєю командою з чотирьох осіб.

Висадивши гравців з повітря, вони повинні шукати броню, зброю, транспортні засоби та інше спорядження для виживання. Ці предмети допоможуть вам боротися далі з вашим ворогом.

  Огляд гарнітур віртуальної реальності VR Shinecon

Крім того, PUBG безкоштовний і працює на багатьох пристроях, включаючи ПК, PlayStation 4, Xbox One, Android та iOS. Дизайнери безперешкодно працюють над розробкою, щоб ще більше розширити свою спільноту геймерів. Отже, грабіж та перехитрування ваших опонентів можуть зробити вас остаточним виживцем у грі.

Call of Duty: Warzone

Спробуйте Call of Duty: Warzone, щоб отримати величезний досвід безкоштовної гри в Battle Royale. Warzone містить кілька елементів Battle Royale, які роблять гру унікальною. Крім того, Warzone побудовано на основі Modern Warfare. Гра добре продумана і не має недоліків, на які варто звернути увагу.

Однак Call of Duty: Warzone доступна на кількох платформах, зокрема PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S і ПК.

Крім того, матчі для відродження та комплекти заряджання покращують ігровий процес. На додаток до них функції стрільби дають швидкі відповіді. Таким чином, карти інформативні, а разом з цим усі гравці можуть отримувати часті сутички практично в кожному матчі.

Загалом, Call of Duty: Warzone — це чудова безкоштовна гра в королівській боротьбі змагальних багатокористувацьких ігор.

Crsed

Гра Crsed Battle Royale увійшла до наших найкращих виборів із початком нового сезону. Місії на ура, неймовірні чемпіони, містична сила та багаті налаштування роблять гру надзвичайною. Однак гравці отримають чудові предмети після завершення завдання Bang Bang.

Щоб позбутися ворога, гравці можуть використовувати справжню вогнепальну зброю. Ця реалістична вогнепальна зброя — найпростіший спосіб знищити ворогів. Гравці можуть вибрати своїх персонажів для боротьби в грі.

Крім того, в грі доступна різна зброя, від сокир до гвинтівок. Гравці можуть отримати додаткові тактичні бонуси за створення свого унікального стилю. Crsed доступний на багатьох платформах, включаючи PS5, Xbox Series X/S і Nintendo Switch. Нарешті, зацікавлені гравці можуть завантажити гру безкоштовно.

Кільце Елізіуму

Гра Battle Royale, яка перевершує інших конкурентів, — Ring of Elysium. Кожен наступний сезон цієї гри має інше середовище, щоб покращити ваш ігровий процес. Вам дозволено грати в гру різними способами. Проте побудова світу та графіка спокушають око.

Гра Ring of Elysium Battle Royale – це безкоштовна гра, доступна на ПК. Динамічна погода, лавини, механізми створення прикриття та багато інших особливостей викликають у гравців цікавість протягом усієї гри.

Крім того, спрощена зброя та системи кріплення можуть перетворити будь-яке спорядження на відповідну зброю протягом усієї гри. Крім того, остання частина гри має фантастичний поворот. 4-місний рятувальний вертоліт дозволить виграти матч до 4 гравців. Загалом Ring of Elysium захоплююча та відрізняється від інших ігор Battle Royale.

Нарака

Як і більшість ігор Battle Royale, Naraka — це звичайна боротьба за виживання. Керування бойовими мистецтвами – це те, що робить Нараку видатним серед інших. Замість того, щоб тримати броню та зброю, гравці повинні контролювати бойове мистецтво свого персонажа. Однак гак змушує персонажів лазити по стінах, що робить гру веселою.

  Як створити обліковий запис Wayfair Professional

Тут виживання залежить від здатності вашого персонажа битися з противником і вашої впоратися на рівні зі своїм персонажем. Ви можете отримати гру Naraka Battle Royale через Steam.

Ви також можете отримати гру з Epic Games Store. Нарешті, якщо ви шукаєте хорошу екшн-гру, ви можете вибрати Naraka.

Королівська тварина

Шістдесят чотири чарівні тварини борються за виживання в грі Animal Royale. Швидкий і лютий геймплей з 2D-перспективою робить гру надзвичайною. Нарешті останній, хто вижив, зможе виконати зимовий танець.

Гра Animal Royale доступна безкоштовно з можливістю оновлення до супервидання. Вибравши улюблену тварину з меню кровожерливих звірів, ви можете почати гру.

Дотримуючись правил і правил гри, гравцям потрібно відбиватися від смертоносного шквалу куль і вибухівки. Незалежно від того, виберете ви хижака чи здобич, переможцем буде той, хто виживе. Майте на увазі, щоб вас не ввела в оману миловидність тварини-супротивника. Крім того, гравці можуть легко грати в цю гру на ПК, Mac, Xbox One, Xbox Series S|X, PS4, PS5 і Nintendo Switch.

Точні поля бою

Accurate Battlegrounds — це тактична гра, заснована на фізиці. Крім того, ця гра Battle Royale розроблена та опублікована Landfall. Однак багато боїв на основі фізики роблять гру більш цікавою та захоплюючою.

Гра почнеться зі стрибка з парашутом обличчям у будівлю, а закінчиться перемогою над супротивником, щоб вижити. До 60 гравців перебувають у лобі. Гравці можуть грати в одиночному режимі або з командою.

Accurate Battlegrounds з його дивними та веселими картами захопили гравців. Наявність 90+ видів зброї полегшила виживання завдяки фантастичним поворотам. Крім того, налаштування персонажа та якість графіки чудові. Нарешті, ви можете скористатися грою від Steam, щоб отримати фантастичний ігровий досвід.

Примітка автора

Незважаючи на те, що кожна гра, згадана раніше, є неймовірною та надає геймерам найвищого рівня, я настійно рекомендую вам спробувати всі одразу. Найважливіше, не забувайте намагатися уникати того, щоб ці ігри ставали вашою залежністю.

Висновок

У двох словах, ігри Battle Royale зазвичай містять кілька бойових стилів, починаючи від перестрілок і закінчуючи бойовими мистецтвами. Ці ігри навіть домінували в чартах продажів, конкуруючи з іншими іграми. Крім того, доступність і захоплюючий досвід гри вплинули на те, що багато гравців змінили вибір ігор.

У цьому жанрі доступно багато ігор. Ви можете грати лише в деякі з них. Але найкраще буде, якщо ви спробуєте кілька для нового ігрового досвіду. Ми згадали деякі з найкращих ігор Battle Royale, щоб покращити ваш розум. Спробуйте їх, щоб побачити, який з них вас цікавить найбільше.