10 шпаргалок регулярних виразів для закладок для розробників і системного адміністратора

Регулярний вираз (Regex) — це складний метод пошуку рядків. Він включає в себе послідовність різних символів, що задають певний шаблон пошуку. В основному використовується для алгоритмів пошуку рядків.

Використовуючи Regex, ви можете шукати деякі символи, до яких вам може знадобитися доступ і обробка. Ви можете зробити це, створивши відповідний шаблон для даних, які ви хочете отримати. Він реалізований у багатьох мовах програмування, таких як Java, JavaScript, Python, PHP тощо.

Отже, ви коли-небудь стикалися з проблемами під час вилучення даних із рядка символів? Це може бути важко, оскільки існують мільйони й трильйони даних.

Тут ви можете використовувати шпаргалки Regex, щоб знайти той рядок символів, який ви шукали. І щоб допомогти вам заощадити ваш час і зусилля, ось деякі з найкращих шпаргалок Regex, які ви можете переглянути під час веб-скрапінгу або кодування.

Ось вам!

Чиатографія: Цей веб-сайт є одним із найкращих для пошуку шпаргалок. Ви можете знайти короткий посібник, який підготував Дейв Чайлд для регулярних виразів (Regex). Він містить символи, твердження, діапазони та зразки шаблонів, які допоможуть вам швидко розпочати роботу. Він охоплює прив’язки, квантори, керуючі послідовності, класи символів, загальні метасимволи, модифікатори шаблонів, спеціальні символи тощо. Ви можете завантажити цю шпаргалку або додати її в закладки у своєму браузері.

Rexegg.com: Ця шпаргалка містить типові регулярні вирази різними мовами, включаючи Python. Він охоплює символи, логіку, квантори, пробіли, класи символів, межі та прив’язки, вбудовані модифікатори, класи POSIX, операції з класами, огляд і синтаксис. Усі таблиці легко читати, і ви також можете знайти посилання, щоб дізнатися про 1001 спосіб використання Regex.

  Як додавати та редагувати метадані в Photoshop

Dev. Незалежно від рівня ваших навичок як розробника, ця шпаргалка стане вам у пригоді. Куратором цього списку регулярних виразів є Емма Бостіан, і вона надає чіткий синтаксис для кожної теми. Теми, які вона розглядала, включають те, як тестувати регулярні вирази, тестування кількох шаблонів, ігнорування регістрів, зіставлення змінних, вилучення збігів у масивах, зіставлення символів, алфавітів і чисел; відкладене зіставлення, зіставлення початкових і кінцевих шаблонів рядків і багато інших збігів.

Веб-документи MDN: Це ще одне місце, де можна знайти чудову шпаргалку Regex. Він проведе вас через повний посібник з регулярних виразів із синтаксисом і містить пояснення та приклади, які можуть зрозуміти як досвідчені, так і новачки. Його вміст включає вирази для класів символів, квантори, твердження, екранування властивостей Unicode, а також діапазони та групи. Якщо ви бажаєте отримати більше інформації щодо певної теми, клацніть посилання, пов’язане з відповідним заголовком.

KeyCDN: зайдіть на цей сайт, щоб зрозуміти регулярні вирази з прикладами, інструментами та поясненнями. Ви можете знайти вирази та їх відповідний опис, щоб краще зрозуміти концепцію. Він починається з деяких основ Regex, а потім короткого огляду маркерів Regex і того, як вони працюють у виразах. Далі, він включає вирази для кванторів, класи символів, спеціальні символи, групи, заміни рядків і твердження. Ви також знайдете приклади регулярних виразів, наприклад відповідні адреси електронної пошти та номери телефонів, а також інструменти (Regexr, Regex101 і RegexPal), щоб перевірити синтаксис регулярних виразів.

  Вуличні гонки 2 - це проста і безглуздя гоночна гра [Review]

DebuggexBeta: Якщо ви любитель односторінкових шпаргалок, цей веб-сайт для вас. Просто збережіть його у своєму браузері та звертайтеся до нього, коли вам це знадобиться. Ця шпаргалка Regex охоплює основи регулярних виразів, класи символів, прапори, твердження, квантори, спеціальні символи, заміни та групи. Ви також можете відфільтрувати вирази, ввівши ключове слово у вікно у верхній частині веб-сторінки.

Заводський розум: Незалежно від того, чи ви початківець, просунутий розробник чи розробник середнього рівня, ця шпаргалка Regex від Джонні Фокса допоможе вам, коли ви застрягли. Ви можете використовувати його в різних мовах програмування, включаючи Java, Python, Ruby, Perl, C++, C#, JavaScript тощо. Він починається з основних тем, таких як прив’язки, квантори, оператори АБО, класи символів і прапори. Потім ви знайдете теми середнього рівня, такі як захоплення та групування, вирази в дужках, а також ледачі та жадібні збіги. Зрештою, ви можете знайти вирази для складних тем, таких як межі, зворотні посилання, перегляд позаду та огляд.

OverAPI.com: Цей класний веб-сайт для шпаргалок Regex охоплює всі важливі теми та приклади. Для кожної теми, написаної білим кольором, можна знайти різні кольори, які заспокоюють ваше око. Він охоплює прив’язки, квантори, символи, POSIX, групи, модифікатори, рядки та твердження.

  Виправити, що «git» не розпізнається як внутрішня чи зовнішня команда

Назустріч Data Science: Цей аркуш регулярних виразів зручний і нагадує вам про всі поняття та вирази, які вам знадобляться як розробнику. Його написав Радіан Крісно і починається з базового вступу до Regex, а потім прикладів для вирішення деяких проблем. Він охоплює необроблені рядки, спеціальні послідовності, метасимволи, функції, групи захоплення тощо. Кожна тема добре пояснена з хорошими прикладами та результатами.

DataQuest: ця шпаргалка Regex корисна, особливо якщо ви розробник Python. У ньому є правильне пояснення для кожної теми, виразу та персонажа. Ви знайдете вирази для спеціальних символів, класи символів, набори, групи, функції модулів і цінні ресурси для Python. Крім того, ви можете безкоштовно завантажити його PDF.

Висновок

Це все, що ми маємо, якщо ви шукаєте хорошу шпаргалку RegEx. Використовуйте ці корисні ресурси, щоб шукати рядок символів і пришвидшити сканування веб-сторінок або інші випадки використання. Ви також можете дослідити ці зручні інструменти RegEx.