10 шпаргалок для Linux для початківців

| | 0 Comments| 2:19 AM
Categories:

З сотнями різних команд Linux стає важко запам’ятати їх усі. Використання найкращої шпаргалки для Linux позбавить вас від цих клопотів і дозволить вам продовжувати злагоджено працювати.

Причина в тому, що команди Linux можуть налякати вас, якщо ви новачок або ви не звикли грати з терміналом. Ви знайдете безліч команд для виконання процесів і операцій у системі Linux.

Ви можете викликати майже все, що Linux може робити з терміналу, але це дуже модульна операційна система. Його інструменти можуть дати конкретні результати, а знання деяких команд і їх поєднання може прокласти шлях до корисних результатів.

Ось чому команди Linux є вирішальними, але ви не можете запам’ятати їх усі; крім того, вам не потрібно. Тому ми підготували цю шпаргалку для Linux, щоб допомогти вам використовувати будь-яку команду Linux, яка вам може знадобитися, і полегшити виконання завдань.

Перевірте їх!

Академія навчання Linux: Ця шпаргалка для Linux доступна як у друкованому вигляді, так і у форматі PDF. Це все, що вам потрібно, коли ви захочете використовувати деякі команди Linux. Він містить команди для інформації про систему та апаратне забезпечення, статистику продуктивності та моніторинг, дані користувача та керування, керування процесами, команди каталогу та файлів, дозволи на файли, архіви, мережу, встановлення пакетів, входи SSH, пошук, використання диска, передачу файлів та каталог навігація.

Чиатографія: Ця односторінкова шпаргалка для командного рядка Linux від Дейва Чайлда — це золота жила. Зверніться до цього, щоб ознайомитися з найпоширенішими командами Linux зі спливаючими посиланнями. Він підготував команди bash, нанокомбінації клавіш, операції з каталогами, комбінації клавіш bash, файли пошуку, екранні клавіші швидкого доступу, змінні bash, операції з файлами та дозволи, номери дозволів для файлів, перенаправлення вводу-виводу, керування процесами, канали, списки команд тощо. Ви також можете завантажити цю шпаргалку, щоб зберегти у своїй системі.

  Як користуватися Dropbox на Linux

Логлі: Loggly — ще один широко відомий веб-сайт для шпаргалок команд Linux. Це також односторінковий документ, до якого можна звернутися за основними командами Linux на додаток до керування файлами та дозволами, стиснення файлів, редактор файлів, мережеві команди, утиліти для каталогів і файлів, сценарії, утиліти для дисків, пам’ять і процеси, а також різні команди . Кожен фрагмент інформації чітко видно з тонкими кольорами.

FOSS Linux: Цей веб-сайт — усе, що вам потрібно для доступу до всіх основних команд Linux в одному місці. Він представляє команди на основі різних категорій із правилами синтаксису. Ви навіть можете шукати певну команду Linux, щоб заощадити час і використовувати її, не переглядаючи всі. Шпаргалка містить команди з відповідним описом, щоб ви могли зрозуміти концепцію. Ви можете отримати доступ до основних команд Linux, команд для системної інформації, дозволів на файли, роботи в мережі, стиснення файлів, архівів, інсталяції пакетів, входу в систему SSH, керування та передачі файлів, використання диска та утиліт, змінних середовища тощо.

PhonenixNAP: Ця шпаргалка містить найпоширеніші команди Linux із прикладами та синтаксисом. Ви також можете завантажити та зберегти його як односторінковий PDF-файл, щоб використовувати його, коли вам це знадобиться. Ви можете знайти команди Linux для інформації про апаратне забезпечення, шукати певні шаблони в документі за допомогою grep, команди файлів, навігацію каталогом, стиснення файлів і передачу файлів. Він також містить команди для активних користувачів, інсталяцію пакетів, активні процеси, інформацію про систему, використання диска, логіни SSH, дозволи на файли, мережеві команди та комбінації клавіш.

  Як спростити DD за допомогою GdiskDump на Linux

Станція X: Шпаргалка командного рядка Linux від Натана Хауса — це добре структурований ресурс, який ви розглядаєте та завантажуєте. Він підготував гарний зміст, після якого кожна тема містить команди та їхній опис. Ви знайдете легку навігацію сторінкою, яка містить команди для інформації про апаратне забезпечення, інформації про систему, статистики продуктивності та моніторингу, даних використання та керування, керування процесами, мережі, дозволів на файли, навігації каталогами, використання диска, передачі файлів, входу SSH, встановлення пакетів тощо.

FOSSwire: Ця шпаргалка найкраще підходить, якщо ви хочете отримати необхідні команди Linux на одній сторінці. Цей довідковий посібник з команд для Linux/Unix красиво структурований із читабельними шрифтами та насиченими кольорами. Перегляньте команди Linux для інформації про систему, стиснення файлів, команди, дозволи, керування процесами, мережеві команди, встановлення, SSH, пошук і ярлики.

Ліноксид: це також чудове джерело для швидкого огляду стандартних команд Linux. Ви знайдете різні категорії та команди, написані у відповідних вікнах з їх поясненнями, щоб допомогти вам згадати їх використання. Він охоплює команди для системи, мережі, апаратного забезпечення, файлів, стиснення або архівів, даних користувача, встановлення вихідних кодів, встановлення пакетів, входу в систему, пошуку, передачі файлів, використання диска, пов’язаних із процесами та обходу каталогу.

  Як грати в Wasteland 2: Director's Cut на Linux

Dummies.com: Шпаргалка Linux for Dummies, створена Річардом Блумом, полегшує використання команд Linux. Він корисний для абсолютних початківців і складається з команд Linux, які можуть знадобитися вам щодня, а також деяких цінних довідкових сторінок; обидва дозволяють легко орієнтуватися в середовищі Linux за допомогою клавіатури. Ви можете переглянути команди та прочитати опис, згаданий до кожної з них, щоб дізнатися про їх використання. Ця шпаргалка містить такі команди, як cat, cd, clear, chmod, cp, date, du, df, file, find, kill, grep, in, less, passwd, ps, pwd, ssh, who тощо.

Sites.tufts.du: Цю шпаргалку для Linux можна безкоштовно завантажити у форматі PDF. Він корисний для початківців і містить чітко визначені команди та пояснення, які допоможуть вам чітко зрозуміти зручність використання команди. Крім того, ви також можете знайти кілька прикладів виконання певних завдань, наприклад переміщення файлів до батьківського каталогу.

Висновок

Команди Linux можуть полегшити виконання повсякденних завдань. Отже, перегляньте наведені вище шпаргалки та виберіть свою улюблену(і), щоб швидше виконувати свої завдання. Ви можете завантажити або зберегти їх як закладки у своєму браузері, щоб і надалі використовувати їх у своїй роботі.
Дізнайтеся, як додавати, змінювати та видаляти користувача в Linux тут.