10 шаблонів керування цифровими активами для оптимізації творчого процесу

Categories:

Вам потрібно керувати великою бібліотекою цифрових активів для вашого бізнесу? Спробуйте ці шаблони зараз!

Цифрові активи є невід’ємною частиною сучасного бізнесу. Від записів співробітників до продажів і маркетингу, цифрові активи всюди. Керувати такими медіа-заставами досить легко за допомогою шаблонів керування цифровими активами, доступних для вашого конкретного програмного забезпечення.

Що таке управління цифровими активами?

Будь-який цифровий контент, який дозволяє вам отримувати дохід, є цифровим активом для вашого бізнесу. Це можуть бути стокові зображення для блогів, коди додатків, статті блогів, векторні ілюстрації, стокові відео, подкасти, аудіоінтерв’ю, фонові бали тощо.

Якщо ви безпечно зберігаєте, каталогізуєте, публікуєте, оновлюєте та архівуєте такі цифрові активи, ви створюєте систему керування цифровими активами (DAM). Ви можете керувати цими бізнес-допоміжними матеріалами в програмному забезпеченні, на сайті SharePoint, в електронній таблиці або просто за допомогою файлів, які зберігаються в мережевому сховищі (NAS). Однак безкоштовний або доступний шаблон DAM дуже ефективний для малого, середнього та початкового цифрового бізнесу.

Що таке шаблон управління цифровими активами?

Шаблон DAM — це попередньо налаштована робоча область керування цифровими активами для відповідного програмного забезпечення DAM. Шаблон містить стовпці, рядки, таблиці, поля, категорії та заповнювачі вмісту.

Вам просто потрібно персоналізувати шаблон, додавши назви проектів, членів команди, контакти, правила спільного доступу, коментарі та інтеграцію сторонніх програм (Figma, Anima, GSuit тощо), щоб миттєво розпочати проекти DAM. Вам більше не потрібно витрачати час на планування структури всього робочого простору DAM.

Більшість цих шаблонів доступні розробниками програмного забезпечення DAM або незалежними творцями шаблонів DAM.

Переваги шаблону управління цифровими активами

Нижче дізнайтеся, чому ви можете покладатися на робочі шаблони для систем управління цифровими активами, а не створювати їх з нуля:

 • Ви заощаджуєте сотні оплачуваних годин від марнотратства лише на мозковий штурм структури робочого простору DAM.
 • Легко реалізувати узгодженість бренду, використовуючи шаблон із попередньо налаштованими активами бренду, щоб професійно керувати спільним використанням цифрових активів.
 • Шаблони DAM дають змогу створювати рольовий доступ до цифрових активів через інтрамережу чи Інтернет.
 • Більшість шаблонів DAM мають опцію для автоматизації завантаження вмісту, керування метаданими, пошуку метаданих, керування версіями тощо.
 • Якщо ви використовуєте безкоштовні шаблони, надані розробниками програмного забезпечення DAM, вам не потрібно передавати завдання створення робочої області DAM аутсорсингу, і це економить гроші.
  Виправити помилку Photoshop не міг виконати ваш запит

Отже, тепер ви знаєте основи шаблону керування цифровими активами та його переваги в управлінні мультимедійними активами вашого веб-сайту, програмного забезпечення, мобільного додатка чи бізнесу з розробки ігор. Тепер знайдіть нижче найкращі шаблони, які ви можете спробувати, щоб принести користь розробці творчого вмісту та робочим процесам доставки:

Airtable

Якщо ви використовуєте веб-програму Airtable, ви можете використовувати цей шаблон Airtable для легкого керування всіма бізнес-файлами, документами, базами коду, зображеннями тощо. Розробник розділив робочий простір DAM на такі дві частини:

 • Робоча рада з управління активами
 • Загальна інформаційна панель для всіх активів

Робоча область DAM містить усі стандартні стовпці даних, які можуть знадобитися для категоризації активу та всіх пов’язаних вхідних даних. Ось деякі з основних полів, які ви можете очікувати:

 • Метадані або назва
 • Різні дати, як-от створення, термін, модифікація тощо.
 • Затвердження
 • Тип запиту
 • Назва клієнта або бренду
 • Заявник
 • Дизайнер
 • Пріоритет
 • Примітки

Крім того, це безкоштовний шаблон від Airtable, який сумісний з будь-якою підпискою на додаток Airtable. Ви можете вільно використовувати його в особистих або комерційних цілях.

monday.com

Ви вже використовуєте monday.com для управління проектами та продуктами? Тоді вам також сподобається цей шаблон DAM від monday.com. Це комплексна та проста для розуміння система DAM, якою може користуватися будь-хто у вашому бізнесі. Оскільки ви починаєте з копіювання та модифікації шаблону, навчання також не вимагається.

Робоча область керування цифровими активами monday.com включає три основні види, а це:

 • Картки активів
 • Основна таблиця
 • Галерея файлів

У вищезгаданих режимах перегляду є картки елементів, таблиці, поля даних, заголовки стовпців тощо. Ви можете отримати загальний статус усіх існуючих, запитуваних і незавершених цифрових активів у Галереї файлів із мініатюрами ресурсів, коментарями, версією історію, діяльність і метадані.

Spreadsheet.com

Шаблон Spreadsheet.com — це безкодовий підхід для системи DAM. Припустімо, що ви вже використовуєте інструмент Spreadsheet.com для роботи та керування робочим простором; тоді ви також повинні перевірити цей шаблон. Просто натисніть посилання, і інструмент автоматично додасть робочу область до вашої веб-програми Spreadsheet.com.

  Як перезавантажити iPhone X

Шаблон досить простий і простий. Це дає змогу керувати бізнес-заставами та файлами в середовищі, схожому на електронну таблицю. Шаблон складається з трьох основних представлень, і вони описані тут:

 • Основні активи
 • Складено за статусом
 • Згруповано за місцем розташування

Ви можете додати більше представлень, якщо вам потрібно зі списку параметрів, подібних до наступного:

Smartsheet

Це шаблон від Smartsheet, призначений для використання з веб-програмою Smartsheet для управління проектами, роботою, командою та портфоліо проектів. Ви можете використовувати його, лише якщо у вас є платна підписка на інструмент. Шаблони дозволяють виконувати такі дії:

 • Форма для реєстрації або запиту нових активів
 • Відстежуйте стан активів і використання з комп’ютера чи мобільного
 • Скануйте ресурси, щоб отримати доступ до додаткової інформації за допомогою штрих-кодів
 • Отримайте загальне уявлення про всю статистику активів на інформаційній панелі

Softr.io

Цей шаблон Softr.io для управління цифровими активами виводить ваш процес DAM на новий рівень за допомогою програм. Softr.io — це платформа для розробки програм без коду. Ви можете створювати автоматизовані та надійні програми для бізнесу та особистого використання за допомогою дій перетягування. Шаблон DAM також працює подібним чином.

Ви можете інтегрувати інші сторонні програми для робочого простору та керування проектами в цей шаблон, щоб надсилати в програму вміст, дії, імена та іншу інформацію. Наприклад, поточний шаблон дозволяє імпортувати дані Airtable до шаблону Softr.io для керування цифровими активами.

Стекбі

Цей шаблон Stackby DAM сумісний із веб-програмою Stackby. Якщо ваша команда не може знайти потрібну бізнес-заставу за потреби або неодноразово запитує той самий вміст, оскільки застави не впорядковано, ви можете спробувати цей шаблон.

Шаблон містить такі компоненти, як активи, проекти, теми тощо. У шаблоні є галерея активів, де запитувач вмісту може легко сортувати та фільтрувати наявні цифрові активи, перш ніж запитувати новий.

За потреби різні команди вашого бізнесу можуть надіслати форму запиту цифрових ресурсів, щоб надати максимум даних про вміст, щоб дизайнер міг швидко розпочати роботу.

Tracup

Цей шаблон Tracup надає вам легке хмарне рішення DAM. Це допоможе вам і членам вашої команди знайти потрібний цифровий ресурс для соціальних медіа, онлайн-реклами, створення вмісту, публікації веб-сайтів і розробки програм. Є ефективні фільтри та кнопки сортування, які полегшують миттєвий пошук бізнес-застави.

  Як увімкнути ліхтарик на Droid Turbo

У шаблоні також є функції спільної розробки та управління активами. Таким чином, ви можете створити віртуальну зустріч для роботи над новим цифровим активом і поділитися посиланням на робочу область керування активами Tracup. Крім того, ви можете створити права доступу до вмісту на основі ролей членів команди, щоб зберегти конфіденційність бізнес-застави.

SketchBubble

Цей шаблон SketchBubble ідеально підходить для представлення систем управління цифровими активами або ідей робочого простору зацікавленим сторонам або потенційним клієнтам.

Презентація PowerPoint містить кілька анімованих слайдів, які пояснюють планування та виконання проекту DAM для будь-якого бізнесу. Вам потрібно зареєструвати платний обліковий запис на SketchBubble, щоб отримати ліцензію на комерційне використання цього файлу PPT.

FPPT.COM

Вам потрібно представити рішення DAM бізнес-клієнту або вашому менеджеру? Використовуйте цей безкоштовний шаблон FPPT.COM для Microsoft PowerPoint, щоб стильно виразити свої плани та робочі процеси.

Він постачається з сучасним дизайном слайдів PPT на світлому фоні. Таким чином, ваша аудиторія може легко зрозуміти зміст, який ви намагаєтеся пояснити. Однак у файлі PPT немає вмісту. Отже, вам потрібно самостійно скласти власну презентацію рішення DAM.

Canva

Шукаєте комплексне рішення для керування цифровими активами, за допомогою якого ваші команди можуть легко обмірковувати, створювати, переглядати, оновлювати та ділитися цифровими активами? Ви можете спробувати Canva Teams. Без сумніву, Canva є провідним онлайн-додатком для графічного дизайну та створення мультимедійних ресурсів.

Наступні функції Canva дозволяють легко керувати бізнес-заставою та файлами в хмарі:

 • Командна папка для створення та співпраці
 • Редактор Canva
 • Відстеження та пошук мультимедіа за допомогою вікна пошуку
 • Контроль версій
 • Необмежена кількість папок для власних і клієнтських брендів
 • Зручна для навігації інформаційна панель Canva
 • До 1 ТБ хмарного сховища на кожного члена команди
 • Рольовий доступ до редагування та спільного використання

За допомогою рішення Canva Teams ви можете перетворити програму графічного дизайну на повний робочий простір DAM.

Заключні слова

Цифрові активи мають бути доступні маркетологам, менеджерам із соціальних мереж, рекламодавцям і командам із контенту, коли їм потрібно розвивати ваш бізнес. Це не повинно бути складним. Якщо ви вважаєте потік мультимедійних активів у вашому бізнесі складним, спробуйте будь-який із шаблонів DAM, описаних у цій статті.

Далі перегляньте програмне забезпечення для керування цифровими активами.