10 чорних фонових шпалер робочого столу для Windows 10

Темні теми для настільних операційних систем тепер доступні в обох популярних настільних ОС’; macOS та Windows 10. Темні теми можуть бути новими, але користувачі роками встановлювали та використовували темні зображення як фон робочого столу. Багато хто використовує звичайний чорний фон. Він дозволяє бачити всі ваші значки, і коли ви переходите на робочий стіл, це не засліплює вас.

Шпалери для робочого столу Windows [Black]

Темні або чорні шпалери не повинні бути однотонними. Ви можете знайти неймовірні фотографії HD, які створюють чудовий фон для робочого столу. Якщо ви хочете встановити чорний робочий стіл, відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Персоналізація> Фон. Виберіть опцію «Звичайні кольори» у спадному меню та виберіть чорний у засобі вибору кольору.

Якщо ви шукаєте щось більше, ніж просто чорний, ось десять чудових фотографій від Unsplash, які стануть чудовими шпалерами. Шпалери були змінені з метою попереднього перегляду. Перейдіть за посиланням, щоб переглянути зображення Full HD.

  Як увімкнути GameDVR у Windows 10 на системі, яка не підтримується

1. Чорні скелі Ніка Найса

Це зображення найкраще підходить для мобільних шпалер, але його можна обрізати та змінити розмір для робочого столу. Завантажте його з Unsplash.

2. Фази місяця Ніно Ян

Жодна колекція темних шпалер не обходиться без зображення місяця. Темне зображення означає, що вам не потрібен HD-дисплей, щоб отримати колір і освітлення прямо на екрані. Завантажте це зображення з Unsplash.

3. Головоломка Рона Вітакера

Головоломка — це абстрактне зображення, яке ідеально підходить для робочого столу. Завантажте його з Unsplash.

4. Падіння каменів Гонце Тлхалоганга

Розмір цього зображення підходить для мобільного екрана, але ви можете змінити його розмір, щоб він відповідав монітору. Якщо у вас вертикально/портретно орієнтований монітор, ці шпалери можна використовувати як є. Завантажте його з Unsplash.

  Як налаштувати годинник системного трея в Windows 10

5. Краплі роси на листі від Башаера

Крупним планом фото крапель роси на листі. Ця фотографія надасть деяку глибину робочому столу, але вона все ще достатньо темна, щоб переконатися, що значки залишаються видимими, і вона не засліпить вас. Завантажте його з Unsplash.

6. Крапля води на гілці – Аллек Гомес

Розмір цього зображення знову підходить для мобільного екрана, але ви можете змінити його розмір для робочого столу. Він має багато порожнього простору, що чудово підходить для зміни розміру та для видимості піктограм. Завантажте його з Unsplash.

7. Кульбаба Хунмей Чжао

На цьому зображенні зображено кульбаба в склянці, і вам потрібно буде змінити його розмір для робочого столу, але ви вирішуєте, яку частину вибрати для робочого столу. Це красиве темне зображення, з якого можна завантажити Unsplash.

  Як створити тему командного рядка в Windows 10

8. Карусель Чарльза Бюхлера

У цьому образі відмінне поєднання темної ночі і сучасних вогнів. Зображення демонструє чесну їзду та є чудовою фотографією їзди в русі. Зображення квадратне, але воно HD, тому його розмір можна змінити для робочого столу. Завантажте його з Unsplash.

9. Чорні смуги від Аллека Гомеса

Це зображення є досить простим, що стосується темного фону. Однак зображення не створено комп’ютером. Це чудова фотографія. Завантажте його з Unsplash.

10. Метро Мак

Якщо ви любите міську фотографію, це зображення ідеально підходить для робочого столу. Завантажте його з Unsplash.