10 цікавих програм для читання для дітей, які варто завантажити

Переконати своїх дітей відкрити книжки та вчитися – це найнудніше завдання в наші дні. Зі збільшенням кількості відволікаючих факторів діти все більше віддаляються від світу книг. Захопити їх читанням книги складно.

Їхня природна схильність уникати цих книжок і спрямовувати свій розум на щось більш цікаве. Але розвиток звички читати є важливою частиною дорослішання. Отже, що робити, коли ваша дитина тікає від книжок і ніколи не сідає почитати?

Ця стаття вирішить проблему, надавши вам список додатків, які залучать вашу дитину до процесу навчання та зроблять навчання більш доступним та інтерактивним.

Технології взяли верх над усім, тому виникла потреба замінити вже існуючі книги історій чимось більш цікавим. Люди придумували різні ідеї, щоб досягти своєї мети.

Оскільки ми всі знаємо, що мобільні телефони найбільше відволікали всіх, сьогодні ми прагнемо виділити програми, які можуть сприяти навчанню та зростанню вашої дитини, щоб вона могла вчитися, проводячи час за пристроєм.

Нижче наведено список усіх таких чудових програм.

Read Along від Google

Якщо ви хочете зробити процес навчання дружнім і легким для своїх дітей, вам слід скористатися Read Along від Google, щоб допомогти вам. Додаток дає змогу вашій дитині вчитися так само, як додаток говорить, що збільшує її здатність захоплювати та надихає її вчитися та вдосконалюватися.

Інтерактивний користувальницький інтерфейс є ще однією привабливою точкою, спеціально розробленою для залучення молоді. Read Along не тільки покращує навички мовлення вашого підопічного, але й мотивує їх вчитися краще та вдосконалюватися.

особливості

 • Інтерактивні уроки спілкування та навчання, щоб допомогти вашій дитині швидше вчитися.
 • Нагороди у вигляді зірочок і значків, щоб ваша дитина завжди відчувала мотивацію.
 • Цікаві ігри зі словами та історії.
 • Додаток підтримує 100 різних мов.

Додаток також має захоплюючі нагороди, такі як зірочки та значки, щоб ваша дитина ніколи не відчувала втрату мотивації до навчання та навчання. Додаток простий у використанні, і ви можете завантажити його безпосередньо з Play Store.

Tales2go

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина сміливо дивилась у світ і відчувала впевненість у собі, ви повинні надати відповідні знання та вказівки в правильний час. Ви повинні сформувати міцну базу їхніх основ і покращити їхній словниковий запас і розмовні навички на початку.

Додаток Tales2go виконує ту саму функцію для вашої дитини. Це допомагає покращити їхні розмовні навички, а також навички розмови.

Дитина, яка зібрала багато вчень, завжди залишається впевненою і сміливо дивиться світу в очі. Якщо ви бажаєте того ж для своєї дитини, заплануйте завантажити програму Tales2go для вашої дитини та дати їй навчання, яке вона хоче все своє життя.

особливості

 • Інтерактивні навчальні відео
 • Це простий і економічно ефективний спосіб навчити дитину важливості словникового запасу.
 • Професійний оповідач диктує історії вашій дитині.
  17 найкращих онлайн-ступенів з маркетингу, які можна подати зараз

Найцікавішим фактом про навчання під час прослуховування є те, що воно покращує здатність вашого мозку сприймати та дає вашій дитині перевагу над іншими. Він доступний для завантаження в App Store.

Зорепад Вчимося читати

Кольори, ілюстрації та стилі завжди привертають увагу дитини. Пам’ятаючи про це, розробники придумали програму Starfall, яка знайомить вашу дитину з інтерактивним навчанням. Вони можуть навчитися опанувати розмову за допомогою вбудованої фонетики та захоплюючих вправ.

Додаток також містить фантастичну колекцію всіх хороших фільмів та історій, які можуть заспокоїти розум дітей і підштовхнути їх до вивчення нового. Програма доступна як у Play Store, так і в App Store, тому стане в нагоді всім власникам пристроїв.

особливості

 • Варіанти інтерактивного навчання та ігор
 • Привабливі винагороди, щоб ваша дитина знайшла мотивацію вчитися та читати.
 • Автоматична опція для розповіді, тож вашій дитині не доведеться турбуватися про те, що вона не зрозуміє.

Додаток Starfall пам’ятає про потреби дітей і пропонує цікаві фільми, ігри, історії та ілюстрації, щоб привернути увагу вашої дитини та навчити її алфавіту, голосних, звуків, слів і речень.

ГОМЕР

Додаток HOMER ретельно розроблено для дітей різного віку. Ваша дитина перейде до інтерактивного способу навчання з багатьма вбудованими вправами для різних предметів.

Додаток зосереджується на формуванні впевненості та базі словникового запасу та спілкування вашої дитини, піддаючи їй уроки та дії, які сприятимуть її росту та навчанню.

Він також пропонує будівельні блоки для математики, щоб вашій дитині ніколи не доводилося боротися з цифрами та опинитись у глухому куті. Додаток має інструменти, які допомагають контролювати соціальні навички та емоції вашої дитини через інтерфейс програми. Кілька розумових ігор сприятимуть загальному розвитку IQ вашої дитини.

особливості

 • Захоплюючі ігри для розвитку сильного розуму.
 • Ігри, які допомагають у розвитку коефіцієнта інтелекту (IQ) вашої дитини.
 • Легкий спосіб вивчити математику та набути впевненості
 • Місце, де ваша дитина може розгулятися у своїй уяві та щоразу дізнаватися щось нове.

Додаток HOMER має всі функції, які ви завжди хотіли. Ви повинні заплатити певну суму, щоб придбати додаткові функції та надати своїй дитині досвід світового рівня. Ви можете завантажити його безпосередньо з App Store.

Bob Books Reading Magic

Використовуйте програму Bob Books Reading Magic, щоб допомогти вашій дитині вивчити алфавіт, отримати знання про нові слова та потренуватися в фонетиці, яка стане в нагоді в усіх сферах життя.

Іноді змушувати дитину вчитися стає неспокійним і виснажливим. Вони можуть відмовлятися вчитися, і тому навчання стає важким. Це ситуації, коли ці прості у використанні та зручні для дітей програми вступають у гру.

Додаток Bob Books Reading Magic успішно функціонує та зміг навчити дітей важливості дружнього та фонетичного навчання. Додаток вирішує всі ваші турботи та спрямовує вашу дитину на правильний шлях. Ви можете завантажити цю програму з Google Play Store або App Store і подарувати своїй дитині досвід, на який вона заслуговує.

особливості

 • Навчіть дитину правильно використовувати алфавіт, голосні та фонетику.
 • Вчити поєднувати букви і звуки алфавіту.
 • Читайте та вчіться говорити прості слова та речення.
  Як створити таблиці витрат і доходів в Microsoft Excel

Додаток наповнений автентичними та захоплюючими історіями, власноруч зробленими ілюстраціями та всім, на що ви з нетерпінням чекали. Програма не є безкоштовною. Отже, вам доведеться заплатити певну суму, щоб скористатися всіма функціями програми.

Пристрасть до вивчення та читання фонетики

Мотивація вашої дитини читати, вчитися та писати може стати складним завданням. Hooked on phonics тут, щоб вирішити проблему за вас. Додаток розроблено таким чином, що гарантує, що ваша дитина вивчить весь алфавіт, а також фонетику, насолоджуючись цим.

Якщо ви змінюєте свій пристрій і бажаєте зберегти прогрес вашої дитини незмінним, ви можете увійти на інший пристрій, використовуючи той самий ідентифікатор.

Ваша дитина отримує нагороди за кожен крок як бонус за хороші результати, що мотивує вашу дитину вчитися більше та щоразу працювати краще.

особливості

 • Ваша дитина виграє, отримуючи нагороди після перегляду відео.
 • Дитина може практикувати свої навички, граючи в інтерактивні ігри.
 • Читайте та накопичуйте знання про історії та ілюстрації.

Встановіть додаток і познайомте свою дитину зі світом легкого навчання, інтерактивних історій, веселих ігор і захоплюючих нагород.

Читання яєць

Мотивація творить чудеса. Якщо ваша дитина відчуває мотивацію виконати певне завдання, вона, можливо, зможе зробити все можливе для чогось і повернутися щасливою. Зважаючи на це, програма Reading Eggs ретельно створила різноманітну колекцію історій, пісень і винагород в одному місці, щоб мотивувати вашу дитину вчитися та рости.

Діти отримують золоті яйця та інші нагороди як джерело мотивації працювати краще та вчитися більше.

Додаток доступний для завантаження з Play Store і App Store. Це означає, що кожен із вас може повністю скористатися перевагами цього додатка та використовувати його для кращого життя своїх дітей. Захоплюйте свою дитину інтерактивними історіями, численними іграми та віршами, щоб ваша дитина навчалася, насолоджуючись процесом.

особливості

 • Інтерактивні ігри та навчальні сесії
 • Отримуйте нагороди, коли ваша дитина відкриває досягнення
 • Веселе навчання з чудовими кольорами та графікою.

Коли весела програма для читання для дітей пропонує стільки функцій, саме час познайомити дитину зі світом інтерактивних історій.

Фарфарія

Якщо вашій дитині цікаво слухати різні історії, Farfaria – це програма, яку ви завжди шукали. Додаток має чудову колекцію нескінченних книг, які перенесуть вашу дитину в інший світ, подорожуючи від однієї книги до іншої.

Додаток відстежує загальну кількість книг, прочитаних вашою дитиною протягом тижня та місяця.

У наші дні діти більше займаються мобільними і відеоіграми, а не зосереджуються на історіях і читанні книг. Пройшли ті часи, коли діти сиділи зі своїми бабусями і дідусями, слухаючи їхні історії. Ось чому розробникам прийшла в голову ідея створення Farfaria.

особливості

 • Захоплюючі та цікаві історії
 • Привабливі образи для дитячої свідомості
 • Різноманітність історій завжди зацікавить вашу дитину.
 • Підходить для дітей віком від 1 до 9 років.

Програма доступна для використання в App Store і Google Play Store. Ви можете завантажити його на свої пристрої та подарувати своїм дітям історії світового рівня.

  Як встановити Cinnamon і Nemo на Ubuntu

Читайте за допомогою фонетики

Read With phonics надає вашій дитині свободу читати в будь-який час і в будь-якому місці. Будь то довга подорож автобусом чи нудні вихідні, ви можете скористатися додатком Read With Phonics і дати своїй дитині цінний процес навчання, який їй потрібен.

Додаток сумісний як з пристроями iOS, так і з Android. Вважається, що він творить чудеса, привертаючи увагу дитини до читання. Додаток має на меті перетворити уроки на звукові ігри, щоб ваша дитина засвоювала звуки й вивчала їх, насолоджуючись ними.

Ще один цікавий факт про Learn With Phonics полягає в тому, що ваша дитина починає з 0 і отримує бали за кожну правильну відповідь. Ваша дитина починає з ентузіазмом вчитися і набирає більше балів із збільшенням балів.

особливості

 • Інтерактивний спосіб навчання, коли уроки перетворюються на ігри.
 • Складність кожного рівня продовжує зростати.
 • Ви відкриваєте нові звуки з кожним пройденим рівнем.
 • Позитивна оцінка приваблює дітей і підтримує їх.

Якщо ви хочете дати своїй дитині цінний подарунок навчання, вам слід вибрати цю програму.

Skybrary

Skybrary прагне зробити процес навчання цікавим для кожної дитини. Вони покликані виховати в кожній дитині позитивне ставлення та бажання вчитися. У Skybrary ви знайдете інтерактивну цифрову бібліотеку із сотнями книг. Він сумісний з веб-версією та пристроями iOS.

У додатку ви також знайдете відео, створені викладачами, щоб зробити навчання у вашій школі цікавим для всіх малюків. Захоплюючі книжки з малюнками гарантують, що кожна дитина виявляє живий інтерес до навчання та не втікає від книг.

Єдиний їхній девіз полягає в тому, що читання є основним; отже, жодна дитина ніколи не повинна залишатися осторонь магії та світу книг.

Вони спрямовані на те, щоб допомогти дітям із книгами, процесами навчання та розвитку особистості. Вони знають, як приборкати дитячий розум, щоб направити його в світліше і краще майбутнє. Якщо ви хочете зробити навчання та читання цікавими для своїх дітей, плануйте продовжити вибір програми Skybrary.

Висновок

Іноді ваші діти відмовляються співпрацювати, і навчання стає для них завданням. У таких ситуаціях на допомогу приходять програми для читання для дітей. Багато доступних варіантів можуть допомогти вашій дитині вивчити фонетику, алфавіти, розмову та інші основи.

Окрім цього, деякі програми також сприяють кращому розумовому розвитку завдяки вбудованим іграм, які вони надають. Ви можете переглянути список усіх доступних додатків, а потім вибрати той, який найкраще відповідає вашим цілям і який сподобається вашій дитині.

Далі прочитайте про деякі з найкращих програм для малювання для iPad.