techukraine.net Pokemon 10+ хитрощів Pokemon Go 2023 – поради та хаки, список кодів

10+ хитрощів Pokemon Go 2023 – поради та хаки, список кодів

| | 0 Comments| 9:59 AM
Categories:

Якщо ви хоч трохи світська людина, ви, мабуть, чули про Pokemon GO. Pokemon Go — це нове явище, яке швидко розвивається, як у світі технологій, так і в мобільних іграх. У цій статті ми зібрали всю необхідну інформацію про Pokemon GO.

У нас також є кілька трюків і трюків Pokemon Go для цієї гри, щоб ви могли розважитися з невеликою перевагою над друзями та стати найкращим тренером у місті.

Що таке Pokemon Go?

Pokemon Go — це гра напіввіртуальної реальності, у якій гравці можуть стати тренерами покемонів і полювати на віртуальних покемонів на своїх смартфонах у реальних місцях. Гра настільки популярна, що тепер її успіх можна порівняти з Twitter.

Гра ще не запущена в решті світу, оскільки вона доступна лише в окремих країнах, наприклад у США. Але якщо ви хочете грати в Pokemon GO за межами США, ви можете встановити файл Apk і насолоджуватися грою.

Хитрощі, поради та хаки Pokemon Go.

Це одні з найкращих трюків Pokemon Go для останнього світового божевілля Pokemon GO.

1. Підробка GPS для Pokeballs.

Якщо ви хочете більше Pokeballs або бажаєте грати в гру, але вам не хочеться гуляти, ви можете скористатися цим трюком, щоб підробити ваше місцезнаходження GPS і насолоджуватися грою, не виходячи з кімнати.

  Як перевірити, чи працюють сервери Pokemon Go, не входячи в гру

Для цього вам потрібен рутований телефон Android. Якщо ви не знаєте, що таке root, подивіться, як отримати root на телефоні Android.

Далі вам знадобиться програма для підробки GPS. Ти можеш Завантажити додаток. Але майте на увазі, що Niantic може призупинити або забанити ваш обліковий запис.

2. Отримайте Пікачу для початку.

Pokemon Go пропонує вам Charmander, Squirtle або Bulbasaur, коли ви починаєте гру. Але якщо ви хочете, щоб Пікачу став вашим початковим покемоном, ви можете дотримуватися цих простих маленьких прийомів Pokemon Go.

Не вибирайте жодного покемона, коли пропонують. Але замість цього пройдіться по своїй місцевості. Повертайтеся в те саме місце приблизно 5 разів, і ви побачите Пікачу як свій 4-й варіант у якості стартового покемона.

3. Ефективно ловіть покемонів.

Ще один важливий прийом і поради щодо покемонів. Якщо ви новачок і хочете ловити покемонів ефективніше, цей простий маленький трюк точно вам допоможе. Ви можете краще ловити покемонів, якщо торкнетеся й утримуйте м’яч Poké.

Це важливо в трюках і порадах покемонів. Після цього на покемоні з’являється зелене кільце, і він стає однозначним ударом.

4. Використовуйте пахощі.

Якщо у вас є трохи вільного часу, щоб провести гру в Pokemon Go, ви можете використовувати пахощі. Це зробить покемонів більш помітними протягом 30 хвилин, і ви зможете підвищити рівень свого персонажа та заповнити свій Poké Dex. У вашому рюкзаку є 2 безкоштовні пахощі.

  Як грати в Pokèmon Go з вимкненим екраном [Android]

5. Коли у вас закінчилися пахощі.

Якщо у вас закінчився ладан, виконайте цей простий трюк, щоб отримати той самий результат. Ідіть до найближчої найбільш густонаселеної зупинки Poké, де люди можуть використовувати модуль приманки. Ще один важливий момент у трюках і хаках покемонів. Він працює так само, як пахощі, але заманює покемонів у цю територію. Ви також можете скористатися цим.

6. Висидьте яйця.

Це один із найкорисніших хитрощів і порад Pokemon Go. Якщо ви коли-небудь знайдете яйце на зупинці Poké, обов’язково помістіть його в інкубатор. Це допоможе дуже швидко вилупитися.

7. Вимкніть камеру.

Небагато гравців у Pokemon Go знають цей простий маленький трюк, але ви можете вимкнути камеру, якщо хочете, поки ловите покемонів. Це позбавить вас від відволікання .bith, а також заощадить акумулятор вашого телефону.

8. Збережіть батарею.

Якщо ви любите грати в Pokemon Go на своєму телефоні, ви могли помітити, що він дуже швидко розряджає батарею. Але чи знаєте ви, що під час гри в Pokemon Go можна ввімкнути режим економії заряду батареї, щоб телефон працював довше.

Це рекомендовано в порадах Pokemon Go, щоб увімкнути економію заряду акумулятора в Pokemon Go, торкніться налаштувань і поставте прапорець у режимі економії заряду акумулятора.

9. Грайте в Pokemon Go під час подорожі.

Якщо ви подорожуєте транспортним засобом, що швидко рухається, ви напевно проїдете багато зупинок у Поке під час своєї подорожі. Гра виявляє, коли ви рухаєтеся зі швидкістю понад 20 км/год, і тому ви не можете просуватися з яйцями, оскільки для цього потрібна ходьба.

  Як використовувати Revive And Potion в Pokèmon Go

Але цей маленький прийом принесе вам певну перевагу. Якщо ви досить швидкі, ви можете натиснути на зупинку Poké і отримати свої предмети, щойно під’їдете достатньо близько. Це може бути дуже корисним.

10. Щасливі яйця.

Яйця є чудовою частиною ігрового процесу в Pokemon Go. У грі також є кілька щасливих яєць, які подвоюють ваш XP на 30 хвилин і допомагають швидше переходити на рівень. Переконайтеся, що ви використовуєте ці яйця з розумом лише тоді, коли це необхідно, і ви перебуваєте в населеній місцевості.

Як завантажити та грати в Pokemon Go.

Завантажити Pokemon GO.

Завантажте Pokemon GO з Google Play Store.

Якщо ви живете в країні, де Pokemon GO ще не випущено, не хвилюйтеся, адже ви все ще можете Завантажте файл APK і встановіть гру на телефон. Тому ви можете грати в цю гру будь-де у світі.

На завершення, це найкращі трюки та хаки Pokemon Go. Насолоджуйтесь цією грою з друзями. Якщо вам потрібна допомога чи є пропозиції, або поділіться з нами своєю думкою про прийоми Pokemon GO у коментарях нижче.