techukraine.net techukraine.net 10 факторів, про які слід обговорити, окрім зарплати, під час співбесіди

10 факторів, про які слід обговорити, окрім зарплати, під час співбесіди

Categories:

Хоча отримати хорошу зарплату є головним пріоритетом під час пошуку роботи, окрім доларів і центів, роботодавці також пропонують деякі привабливі бонуси, які ви можете включити у свій трудовий договір.

Для деяких ці пільги стали такими ж важливими, як хороша зарплата. У зв’язку з цим, ось деякі фактори, які слід обговорити з вашим роботодавцем, крім вашої зарплати.

1. Гнучкість робочого часу

Щоб розпочати переговори, перше, що слід розглянути, це гнучкість робочого часу. Деякі роботодавці дозволяють вам вибирати години роботи. Наприклад, замість звичайного 9-5, ви можете вирішити працювати з 10-6, за умови, що ви виконуєте необхідні години. Така гнучкість дозволяє вам виділяти час для особистих зобов’язань поза роботою.

Обговорюючи гнучкість робочого часу, ви повинні дослідити політику компанії щодо цього, щоб зрозуміти, наскільки вони можуть бути гнучкими. Крім того, перед початком переговорів вам потрібно чітко окреслити, як це буде працювати. Ви захочете повідомити своєму роботодавцю, які години вам найкраще підходять, щоб вони могли прийняти більш обґрунтоване рішення під час переговорів.

2. Особистий час проекту

Ще одна перевага, про яку можна домовитися, — це особистий час на проект. Це надбавка для роботи над особистим проектом у робочий час; ці проекти залишатимуться інтелектуальною власністю компанії та мають приносити певну користь для компанії.

Виділення часу для особистих проектів, які відповідають вашим професійним цілям, може покращити ваші навички, зробивши вас більш цінним активом для вашого роботодавця. Багато великих технологічних компаній це розуміють і вже мають для цього структуру.

  Як увімкнути високопріоритетні сповіщення для Gmail

Але якщо ви маєте справу з роботодавцем без особистих проектних надбавок, обов’язково обговоріть це. Ця творча свобода сприяє інноваціям і формує почуття власності на вашу роботу.

3. Можливості подорожей

План поїздки, спонсорований роботою, не є чимось новим. Залежно від компанії, ви обговорюєте можливість представляти її на галузевих конференціях, семінарах, семінарах або співпраці в різних країнах і континентах.

Можливості для подорожей не тільки розширюють ваш кругозір, але також є ідеальною нагодою для спілкування, дослідження світу, огляду визначних пам’яток і вивчення нових культур.

4. План 401k

401k — це план пенсійних заощаджень, де узгоджений відсоток вашої зарплати перераховується на інвестиційний рахунок, де ви обираєте інвестиційний план на основі того, що пропонує ваш роботодавець. Роботодавці також можуть дорівнювати вашим внескам на цей рахунок, хоча це не обов’язково.

Добре структурований план пенсійних заощаджень демонструє прихильність компанії вашому довгостроковому добробуту після завершення терміну служби. Якщо ви пішли б на компроміс з іншими факторами, ваш план 401 тис. не повинен бути таким. І якщо ви почнете рано, після виходу на пенсію, ваш прибуток може перевищувати ваші внески, оскільки він збільшується, коли ви реінвестуєте прибуток назад у свій план.

5. Відпустка по догляду за дитиною, по догляду за дитиною або по догляду за дитиною

Ще один важливий фактор, який варто розглянути, це інклюзивна відпустка по догляду за дитиною, яка визнає та підтримує різноманітні сімейні структури. Ці справедливі варіанти відпустки дозволяють збалансувати професійні обов’язки з улюбленими сімейними моментами.

Ви також можете згадати про це, коли ваші домашні тварини вітатимуть дитину. Хоча це може вас потішити, деякі компанії готові надати оплачувану відпустку.

  Де взяти чудові шаблони пропозицій, щоб завоювати клієнтів?

6. Привілеї віддаленої роботи

Дистанційна робота тут і надалі, і вона стала новою нормою. Ви повинні вивчити можливість віддаленої роботи, особливо в цю епоху, коли технології дозволяють працювати будь-де.

Крім того, ви можете запровадити гібридну структуру роботи для обговорення. Гібридна віддалена робота дає вам змогу вирішити працювати на місці або не виходячи з дому. Деякі компанії прийняли таку структуру роботи з вимогою з’являтися в офісі протягом визначеної кількості днів щороку.

7. Медичне страхування

Хороша медична страховка може заощадити тисячі доларів на рік. А плани медичного страхування на основі роботодавця часто охоплюють працівників та їхніх утриманців. Обговорюючи пакет медичного страхування, обговоріть дату початку покриття, відсоток покриття, можливість вибрати бажаний план медичного страхування та можливість розширеного покриття навіть після звільнення.

Крім того, пам’ятайте про те, щоб обговорити страхування зубів, оскільки багато компаній, як правило, уникають або повністю ігнорують його.

8. Особистісний розвиток

Якщо для вас дуже важливі безперервне навчання, освіта та розвиток, ви можете домовитися зі своїм роботодавцем про стипендію для професійного розвитку.

Деякі компанії віддають перевагу професійному розвитку своїх співробітників і пропонують їм можливості вдосконалювати свої навички. Спонсоруючи навчання, майстер-класи та інші курси, працівники залишаються в курсі останніх технологій і тенденцій у галузі.

9. План кар’єрного зростання

Перш ніж погодитися на будь-яку роботу, ви повинні знати, що компанія зацікавлена ​​у вашому особистому розвитку кар’єри, а не лише в послугах, які ви можете запропонувати. Обговоріть свою кар’єру в компанії. Це передбачає потенціал для просування, підвищення на основі навичок і наявність програм наставництва, які можуть спрямовувати ваш професійний шлях.

10. Вихідні дні

Ми всі любимо мати кілька вихідних, але при цьому отримуємо гроші. Регулярні перерви та оплачувана відпустка допомагають відновити сили та підтримувати ваше загальне самопочуття. Обговорюючи цю пільгу, ви можете враховувати:

  • Певний відпочинок на рік. Наприклад, липень місяць, свята та новорічні канікули.
  • Оплачувані відпустки, лікарняні, екстрені та особисті дні.
  • Оплата за невикористані дні відпустки, припустимо скорочення.
  13 найкращих інструментів A/B тестування для покращення конверсій у 2022 році

Інші цікаві переваги для переговорів

Крім основних пільг, згаданих раніше, є кілька цікавих пільг, про які ви можете домовитися зі своїм роботодавцем.

По-перше, ви можете запросити покриття фітнесу та оздоровлення як доповнення до пакету медичного страхування. Тут ваш роботодавець спонсорує ваші членські внески в спортзал, щотижневий масаж, спа-сеанси та заняття йогою.

Знову ж таки, якщо у вас є чарівний вихованець, без якого ви просто не можете проводити час, ви можете попросити взяти його на роботу. Однак це головним чином залежить від того, чи ваша роль і робоче середовище можуть розумно прийняти домашнього улюбленця. Перш ніж вести переговори про це, будьте готові взяти на себе відповідальність за будь-які неприємності, які вони можуть заподіяти на роботі.

Гнучкість дрес-коду є ще однією цікавою і відносно легкою перевагою для обговорення. Хоча деякі компанії мають політику безкоштовного одягу, деякі ні. Переконайтеся, що ви обговорюєте одяг, який відображає ваш особистий стиль і індивідуальність.

Нарешті, додаткові гроші завжди вітаються. Ви можете домовитися про право на отримання бонусів за певні роботи або спеціальне заохочення за проект. Можна отримати точнішу цифру, використовуючи деякі інструменти для оцінки зарплати в Інтернеті.

Обговоріть приємний досвід роботи

Розглядаючи пропозицію про роботу, не варто недооцінювати вплив пільг на переговори, окрім зарплати. Цілісний підхід до переговорів дозволяє прокласти шлях до повноцінного балансу між роботою та особистим життям.

Крім того, не забувайте заздалегідь вивчати політику найму компанії, щоб отримати перевагу за столом переговорів.