10 тестів IQ, які потрібно пройти, щоб виміряти свій коефіцієнт інтелекту

Categories:

Коефіцієнт інтелекту та тести IQ – це нові терміни, які ми чуємо в новому світі.

Ми всі знаємо, що, як і наші відбитки пальців, ДНК і риси обличчя, ми всі маємо різні способи мислення, міркування та запам’ятовування. Когнітивні навички – це навички нашого мозку, які визначають нашу свідому інтелектуальну діяльність. Вони допомагають нам визначити наш IQ або коефіцієнт інтелекту.

Вважається, що рівень IQ у кожного з нас різний. Хто не чув, щоб Стівена Хокінга та Альберта Ейнштейна називали надзвичайно розумними через їхній високий IQ? Кажуть, що Стівен Хокінг має IQ 162, і Альберт Ейнштейн також мав подібний показник.

Тепер вам, мабуть, цікаво, чи є спосіб виміряти ці інтелектуальні здібності людей. Відповідь на це питання знову так. Різні організації проводять багато типів тестів IQ, щоб перевірити когнітивні навички людини.

У цій статті мова піде про IQ, IQ-тести та про те, який тип інтелекту вимірюється в тесті IQ. Ми також обговоримо, чому результати тестів IQ важливі, і 10 тестів IQ, які ми повинні пройти, щоб виміряти наш коефіцієнт інтелекту.

Що таке IQ і чому він важливий?

Основне визначення IQ, що означає коефіцієнт інтелекту, — це вимірювання інтелекту людини на основі результатів спеціально створених тестів. Коли ми визначаємо IQ або коефіцієнт інтелекту людини, ми зазвичай говоримо, що це міра того, наскільки людина випереджає або відстає в розумовому плані від групи однолітків.

Середній IQ, за словами психологів, вважається рівним 100. Показник IQ оцінюється шляхом проведення одного і того ж тесту для великої кількості осіб з усіх соціально-економічних груп у суспільстві, а потім усереднення результатів.

Повсюдне питання: чому IQ такий важливий? Що ж, відповідь залежить від того, як ви хочете використовувати свій IQ. Насправді IQ не визначає, якою буде кар’єра чи життя людини. Але це, безсумнівно, допомагає визначити здатність людини вирішувати проблеми, здатність до утримання та інтелект.

IQ допомагає зрозуміти багато речей відповідно до віку людини. Наприклад, IQ допомагає визначити, чи потрібна дитині спеціальна освітня програма через низький або високий IQ. IQ також допомагає роботодавцям знайти потрібного працівника, оцінюючи його когнітивні навички.

Що таке IQ тест?

Співвідношення розумового віку до хронологічного або фізичного віку раніше множили на 100 для розрахунку IQ. Тут розумовий вік відноситься до зрілості мозку або до того, з якого віку працює наш мозок. Хронологічний або фізичний вік відноситься до кількості років, які ми провели на землі.

  Як перемикати Outlook між режимом дотику та миші

З моменту свого виникнення на початку 20 століття тест IQ, яким ми його знаємо сьогодні, значно вдосконалився. Вони продовжують оцінювати аспекти коефіцієнта інтелекту людини, а не те, що вони навчилися раніше, і їх мета не змінилася, як і техніка.

Тест IQ оцінює різні когнітивні навички та дає результат, який призначений для оцінки потенціалу та інтелектуальних здібностей людини. Тести IQ є одними з найбільш часто використовуваних психологічних оцінок.

Який тип інтелекту вимірюється в типовому тесті IQ?

З моменту винаходу тесту IQ минуло більше століття. У минулому школи та університети використовували їх, щоб допомогти ідентифікувати студентів, яким потрібна додаткова допомога в класі. Люди також використовували оцінки, щоб допомогти визначити людей, які мають право на звичайні професії та битви. Навіть сьогодні тести IQ виконують подібні функції, за винятком того, що вони використовуються для набагато більш повного спектру цілей.

Стандартний тест IQ передбачає виконання кількох вправ для тестування інтелекту. Це включає в себе здатність розпізнавати просторові відносини, короткочасну пам’ять, численні навички та аналітичне мислення. Тести IQ зосереджені на них, оскільки в нинішньому поколінні інтелект часто наголошує на таких здібностях, як мова, рахування, пам’ять і ситуаційна обізнаність. Бачення зв’язків, вирішення проблем і запам’ятовування знань є ключовими аспектами інтелекту. Отже, тести IQ перевіряють здібності людей у ​​цих секторах за допомогою запитань і ситуацій.

Чи дійсно результати тесту IQ мають значення?

Ми всі знаємо, що тести IQ оцінюють різні когнітивні здібності. Він дає результат, покликаний оцінити потенціал і здібності людини. Успіх не завжди співвідноситься з інтелектом. Адже IQ-тестування має на меті оцінити потенціал людини. Тести IQ не враховують інші дуже важливі елементи, такі як прагнення, бажання, можливості та здатність чітко міркувати під час стресу.

Отже, якщо питання полягає в тому, чи результати тесту IQ мають значення, відповідь полягає в тому, що ці показники відіграють певну роль, але не є головними героями. Як ми читали раніше, IQ-тести можуть показати лише можливості мозку. Але щоб ця оцінка мала значення в нашому житті, нам потрібно додати ще кілька навичок, мотивації та рішучості.

Тести IQ корисні для різноманітних застосувань. Навчальні установи та компанії використовують тести IQ для академічного оцінювання та розміщення. Дослідники та науковці також використовують результати тесту IQ у когнітивних дослідженнях, оцінці кандидатів на роботу, а також аналізі та діагностиці когнітивних розладів. Нарешті, люди використовують тести IQ для оцінки розумових здібностей, таких як уважність, швидкість і пам’ять.

Прочитавши стільки про тести IQ, ви можете подумати, де ми можемо проводити тести IQ. Рішення вашої дилеми тут. Нижче наведено список веб-сайтів і організацій, які проводять тести IQ. Ви можете спробувати виконати ці тести, щоб виміряти свій коефіцієнт інтелекту.

  Що станеться з покемоном у спортзалі, коли його захоплять

Тест Mensa IQ

Відомо, що Mensa International — це організація, яка складається з членів із показником IQ понад 130. Вони кажуть, що визнають і розвивають людський інтелект для блага кожного. Вони також пропонують своїм членам стимулююче академічне та соціальне середовище.

Цей тест лише для розваги, де вам доведеться відповісти на 35 запитань за 25 хвилин. Вони мають запитання, які в основному базуються на візуальних моделях і прогресивній складності. У них є інший тест професійного інтелекту, який проводять їхні психологи, за допомогою якого вони додають своїх учасників.

IQtest.com

IQtest.com пропонує провідний у світі онлайн-тест IQ. Раніше цей тест обмежувався компаніями, навчальними закладами та заявками від визнаних професіоналів. Але тепер він доступний для всіх, хто відвідує їхній веб-сайт. IQtest.com надає не лише ваш безкоштовний загальний показник IQ, але й необов’язковий поглиблений аналіз ваших результатів, який визначає ваші головні когнітивні сильні та слабкі сторони.

Вони також повідомляють про вашу ефективність у 13 різних сферах інтелекту. Їхній безкоштовний іспит створений докторами наук, є статистично обґрунтованим, містить найновіші дослідження та може складатися на будь-якому пристрої. Також сказано, що цей веб-сайт пропонує найнадійніший безкоштовний тест IQ, доступний в Інтернеті.

Free-IQtest.net

Free-IQtest.net пропонує своїм користувачам тест IQ, який є швидким, безкоштовним і точним. Цей тест призначений для людей, які хочуть швидко визначити свій IQ і водночас хочуть, щоб він був точним.

Тест, наданий Free-IQtest.net, вимагає лише вашої дати народження, щоб розпочати тест. Він дає вам набір питань, і період часу, протягом якого ви розв’яжете запитання, буде записано. Після завершення тесту веб-сайт надасть оцінку IQ за кількістю правильних відповідей, часом і віком.

MyIQtested

MyIQtested — це веб-сайт, який пропонує тест IQ, розроблений професіоналами, і є абсолютно безкоштовним. Найкраща частина їхніх тестів полягає в тому, що для проходження тесту користувачам потрібно лише від 10 до 20 хвилин. У них є унікальні та складні запитання, які допоможуть вам визначити свій IQ.

MyIQtested пройшов понад 10 років і налічує більше 1 мільйона учасників. Ще одна перевага цього веб-сайту полягає в тому, що він надає дуже детальну оцінку IQ і навіть розбиває показники лівого та правого відділів мозку!

Безкоштовний IQ тест

FreeIQtest.info проводить тест IQ на основі шкали інтелекту дорослих Векслера або формули оцінки WAIS IQ. Зараз WAIS — це тест інтелекту, який найчастіше проходять як дорослі, так і підлітки в усьому світі.

Тест досить простий, містить 20 запитань на основі формули WAIS IQ. Ви повинні швидко відповідати на запитання, оскільки час відіграє важливу роль у WAIS. Найкраща частина цього тесту полягає в тому, що ваша особистість залишається анонімною, і ваші результати не будуть надані чи збережені.

  Як вимкнути перевірку орфографії та граматики в OneNote

Тест IQ Memorado

Насправді Memorado — це програма, яка не просто надає вам тест IQ, але замість цього пропонує вам ігри, заняття та багато іншого. Вони включають понад 20 ігор, створених для перевірки та підвищення вашої компетентності та впевненості в таких здібностях, як зосередженість, пам’ять, розумова швидкість, логічне мислення, обізнаність тощо.

Ви можете щодня проходити свіжі тести IQ і результативності за допомогою Memorado, який також стежитиме за вашим розвитком і вказуватиме області, які потрібно вдосконалити. Коли ви розвиватимете свій шлях до більш блискучого інтелекту, програма також надасть вам детальну інформацію про те, як ви справляєтеся з певними наборами навичок.

IQ-Global-Test.com

IQ-Global-Test.com пропонує тест IQ, який має рейтинг 4,67. Їхній тест складається з 40 запитань, які ви повинні відповісти протягом 20 хвилин. Їх експертний тест IQ включає запитання, які поступово стають складнішими, і враховує час виконання під час визначення вашого балу.

Після завершення іспиту вам буде надано ваш IQ на основі глобальних даних і населення в цілому. Цей тест призначений для оцінки інтелектуальних здібностей людини, виключаючи культурні особливості інших націй.

IQ Test Academy

Цей тест IQ від IQ Test Academy складається з 20 питань. Складність цих запитань поступово зростатиме, і час, витрачений на вирішення питань, буде відзначено.

Ви можете побачити свої бали та порівняти їх з тими, хто вже проходив тест. IQ Test Academy також видає вам сертифікат і звіт про успішність після успішного проходження тесту.

Тест IQ ІМТ

BMI, або Brain Metrics Initiative, – це веб-сайт, який займається дослідженнями IQ і відомий своїми інструментами оцінки особистості та оцінки. Його IQ-тест вважається найточнішим онлайн-тестом IQ.

Тест створено дослідницькою групою BMI IQ і складається з 20 складних питань. BMI надає детальний аналіз ваших інтелектуальних переваг і обмежень, а також ваш унікальний сертифікат IQ.

IQ-test.org

IQ-test.org пропонує тести IQ, які мають точне тестування та миттєві результати. Ви отримаєте свій бал, коли успішно завершите їхній тест із 20 запитань. Після проходження тесту ви також отримаєте визнаний сертифікат IQ і 42-сторінковий звіт, який швидко покаже рівень вашого інтелекту.

Їхні сертифіковані оцінки та акредитація можуть відразу підвищити перспективи в житті. Нарешті, ви отримаєте офіційну акредитацію IQ від ILL Institute.

Висновок

Визнання загального рівня здібностей людини має вирішальне значення для визначення того, наскільки добре вони можуть і будуть працювати в класі, а також для того, щоб допомогти оточуючим зрозуміти їхній потенціал у навчанні та повсякденному житті.

Хоча результати тесту на IQ можуть дати розуміння здібностей людини в певних сферах, важливо пам’ятати, що інші аспекти в реальному світі є не менш важливими показниками талантів людини. Ці елементи включають залучення до роботи, емоційну зрілість і комунікативні навички.

Ви також можете переглянути ці ігри, щоб покращити когнітивні функції.