techukraine.net techukraine.net 10 способів, як творці вмісту можуть використовувати служби друку Canva

10 способів, як творці вмісту можуть використовувати служби друку Canva

Categories:

Як творець контенту, ви витрачаєте більшу частину свого часу на створення відео та публікацій для свого бренду. Однак у створенні контенту є маркетингова сторона, яку необхідно враховувати.

Наявність продуктів, доступних для ваших підписників, допоможе не тільки дати їм можливість підтримати вас, але й поширити ваше ім’я у світі. Це ще одна річ, у якій може допомогти Canva.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як послуги друку Canva можуть допомогти вам як творцю вмісту.

Що таке служба друку Canva?

Служба друку Canva — це універсальний магазин для всіх, кому потрібен надрукований дизайн. Існує вражаюча кількість варіантів того, що можна надрукувати, від одягу до конвертів.

Друк із Canva також неймовірно простий. Ви можете або почати з нуля в редакторі дизайну Canva і роздрукувати свою роботу, або ви можете завантажити вже підібраний дизайн і взяти його звідти.

Також є кілька варіантів доставки. Ви можете вибрати стандартну доставку, яка є безкоштовною, або ви можете вибрати експрес-доставку. Ви також можете забрати своє замовлення в найближчому офісі FedEx або Staples. Останній варіант доступний лише в США та Канаді.

Крім того, Canva має гарантію щастя на свою друковану продукцію. Якщо ви не задоволені тим, як щось вийшло, просто повідомте Canva. Компанія знайде спосіб усунути проблему — передрук або повернення ваших грошей.

Чому творцям вмісту варто використовувати службу друку Canva

Canva — чудова платформа для творців контенту. Творці можуть створювати свої логотипи, розробляти банери для своїх веб-сайтів і навіть створювати власні веб-сайти прямо з редактора Canva.

Що стосується служб друку Canva, то творці вмісту можуть скористатися ними кількома способами. Друк вашого дизайну допомагає просувати ваш бренд. Ваш логотип можна відображати майже на будь-чому, щоб світ міг звернути увагу.

  Як зняти відео на Chromebook

Крім того, доступ до послуги друку полегшує відкриття магазину на вашому веб-сайті. Вам потрібно буде замовляти оптом у Canva, щоб переконатися, що у вас достатньо запасів, але що більше ви замовляєте, то більшу знижку вам надає Canva.

А як щодо вас? Чи можете ви надрукувати витратні матеріали для себе? Звичайно. У Canva є кілька продуктів, які допомагають організовувати та робити нотатки.

Найкраща частина використання послуги друку Canva полягає в тому, що дизайн починається й закінчується платформою. Вам не потрібно турбуватися про те, щоб завантажити потрібний файл або переконатися, що розміри відповідають продукту. Canva зробить усе це за вас, перш ніж прийме ваш платіж і надішле ваш дизайн до якісної друкарні.

Продукти, які творці вмісту можуть друкувати за допомогою Canva

Можливо, вам цікаво, які продукти варто розглянути для свого бізнесу. Як творець контенту, справді немає неправильної відповіді на те, що ви повинні створювати. Нижче наведено лише кілька варіантів, які можуть вам бути корисними, і те, як ви можете їх використовувати для своєї суєти.

1. Наклейки

Стікери – це візитні картки творців контенту. Ви бачите їх усюди — на ліхтарних стовпах, на стінах із наклейками на пивоварнях і на ноутбуках. Вони служать меті, і, чесно кажучи, люди їх люблять.

На Canva легко створювати наклейки, які представляють ваш бренд. Ви можете розмістити свій логотип на наклейці або просто своє ім’я з цікавими малюнками. Ви навіть можете розмістити на ньому QR-код, щоб скерувати інших до свого блогу чи каналу YouTube.

2. Одяг

Canva дає вам можливість друкувати ваші проекти на світшотах, толстовках і футболках — і хто не любить носити принаймні одну з них?

Однак це не завжди має бути ваш логотип чи навіть ім’я ручки. Якщо ви художник із магазином, ви можете розмістити своє мистецтво на одязі. Людям сподобається носити ваші ексклюзивні моделі.

  11 корисних бібліотек Excel Python для керування даними

3. Сумки

Сумки – це чудові сумки для покупок і спосіб носити речі. Чому б не розмістити свій логотип на одному з них? Купуючи продукти або тягаючи обладнання для пісочного замку на пляж, ваш бренд буде важко не помітити.

Сумки Canva також є екологічно чистими. Вони повністю придатні для переробки та компостування, тому ви можете бути впевнені, знаючи, що ваше ім’я стоїть на продукті, який вартий уваги.

4. Посуд для напоїв

Хочете надрукувати малюнок на кухлі чи пляшці з водою? У Canva є така можливість. Вашим прихильникам сподобається носити ваш бренд містом, залишаючись зволоженим. Більше того, ви будете пити чашку кави з вашим іменем, щоб надихати вас щоранку.

Звичайний посуд іноді коштує дорожче, але вам не варто хвилюватися. Canva має конкурентоспроможні ціни на свою продукцію, і важко перевершити цю перевагу безкоштовної доставки.

5. Конверти

Якщо у вас є інтернет-магазин, добре мати спеціальні конверти для надсилання продуктів поштою. Це свідчить про те, що ви серйозно ставитеся до свого бренду, і створює більш захоплюючий досвід, коли покупець отримує свою покупку поштою.

У Canva є можливість замовити як звичайні, так і транспортні конверти, залежно від ваших потреб і продуктів. Якщо ви зазвичай доставляєте речі в коробці, ви можете подумати про те, щоб наклеїти зверху наклейку.

6. Зошити

Блокнот — ще один цікавий предмет, яким часто користуються багато людей. Отже, чому б не прикріпити свій бренд до одного? Canva дає вам можливість вибрати друк блокнота в маленькому та великому розмірі. Ви також можете зробити це у твердій або м’якій палітурці. Вибір повністю за вами.

7. Листівки

У соціальних мережах про листівки часто забувають, але вони мають місце у вашому бренді, особливо якщо ви мандрівник.

  (ВИПРАВЛЕНО) Команда Apt-get не знайдена на Mac

Якщо ви – творець мандрівного контенту з фанатом, який любить бачити, де ви були, власноруч створені листівки можуть бути чудовим способом залучити ваших підписників. Часто листівки відповідають рівням членства, як-от Patreon або Ko-fi, що є ще одним цікавим способом залучити прихильників до вашої роботи.

8. Планувальники

Як творець контенту ви вже знаєте, наскільки важливо залишатися організованим. Що, якби ви могли зробити це за допомогою спеціального планувальника від Canva?

Цікава річ у створенні планувальника таким чином полягає в тому, що ви можете мати як цифрову, так і друковану копію одного стилю. Ви також можете поділитися своїми методами планування з іншими, хто захоплюється вашими організаційними здібностями.

9. Настінні календарі

Якщо ви фотограф або робите багато фотографій, які відповідають вашому бренду, настінний календар може стати фантастичним способом продемонструвати їх. Ви навіть можете додати інформацію про конкретні дати, про які ви хочете, щоб ваші прихильники знали заздалегідь.

10. Подарункові бирки

Подарункові бирки – це приємно, коли ви надсилаєте поштою продукт, який купив у вас ваш прихильник. Ви можете налаштувати їх за допомогою приємного повідомлення та свого логотипу або зображення, яке представляє ваш бренд.

Ви також можете залишити поле порожнім, щоб написати від руки свою щиру вдячність за покупку.

Просування вашого бренду так само важливо, як і створення для нього контенту. Canva робить це легко за допомогою служби друку та простого у використанні редактора дизайну.

Незалежно від того, чи хочете ви створити наклейки, щоб роздавати їх людям, яких ви зустрічаєте, або створити магазин і продавати товари з вашим логотипом, Canva може допомогти на кожному кроці.