10 способів вирішити проблему, як Powerbeats Pro не заряджається

Categories:

У цю епоху технології полегшили наше життя. Це дозволило нам працювати одночасно. Не можу зв’язатися? Давайте зараз уточнимо. Ну, ви можете поговорити з другом по телефону і одночасно нарізати овочі. Причина цього полягає в тому, що тепер у вас є навушники, тому вам не потрібно тримати мобільний телефон у руці під час розмови. Але що, якщо ваш Powerbeats pro не заряджається одного дня? Не хвилюйтеся, ми тут, щоб допомогти вам вирішити цю проблему, коли Powerbeats не заряджається.

Як виправити те, що Powerbeats Pro не заряджається

У цьому посібнику ми перерахували причини, чому навушники Powerbeats Pro не заряджаються, і надали методи вирішення проблеми.

Існують різні причини помилки. Ми перерахували всі можливі причини, які можуть допомогти вам вирішити, який метод вам підійде-

  • Можливо, кабель не вставлено належним чином.
  • Можливо, вкладиші розміщено неправильно.
  • Висока кімнатна температура також може бути причиною проблеми.
  • Накопичення пилу навколо роз’ємів зарядки.
  • Також однією з причин може бути пошкоджений кабель.
  • Також причиною несправності може бути застаріла прошивка.

У цій статті наведено методи усунення несправностей. Ви можете спробувати ці методи, щоб усунути проблему, коли Powerbeats Pro не заряджається.

Спосіб 1: Правильно вставте кабель

Переконайтеся, що ви правильно вставили кабель. Після правильного вставлення перевірте, чи заряджається футляр Powerbeats. Якщо вони все одно не стягуються, спробуйте інші способи, перелічені тут.

  Як підключити міні-камеру до телефону

Спосіб 2: Очистіть навушники та футляр

Фото Дагні Різ на Unsplash

Навколо зарядних роз’ємів накопичується пил. Це може бути причиною того, що футляр Powerbeats Pro не заряджається. Отже, використовуйте голку або шпильку, щоб очистити накопичений пил. Але робіть це обережно. Якщо в контейнер потрапила вода, покладіть його в чашку з рисом. Тривалість часу, протягом якого потрібно зберігати, становить 48 годин.

Спосіб 3: Використовуйте інше джерело живлення

Найпростіший спосіб виправити, що навушники Powerbeats Pro не заряджаються, — використовувати різні джерела живлення. Від’єднайте зарядний пристрій від джерела живлення та підключіть його до іншого джерела живлення.

Зображення Маркуса Спіске з Pixabay

Спосіб 4: Використовуйте інший кабель

Зображення Denys Vitali з Pixabay

Попросіть члена сім’ї чи друга, який використовує Powerbeat Pro, отримати кабель. Скористайтеся ним і перевірте, чи заряджається ваш футляр Powerbeats Pro. Якщо вони стягуються, це означає, що помилку виявлено. Усе, що вам зараз потрібно зробити, це придбати інший кабель, щоб усунути проблему, коли Powerbeats Pro не заряджається. Якщо чохол Powerbeats Pro все одно не заряджається, вам доведеться спробувати інші методи, перелічені в цій статті.

Спосіб 5: належним чином помістіть навушники в футляр

Це один із найпростіших методів вирішення проблеми з не заряджанням Powerbeats Pro. Все, що вам потрібно зробити, це виконати ці прості кроки-

1. Зніміть навушники.

Зображення Yuxin Huang з Pixabay

2. Помістіть його назад у футляр.

Зображення MilitaruRazvanA з Pixabay

3. Тепер перевірте вирівнювання зарядних контактів і натисніть їх.

Примітка: якщо ви правильно вставите навушники, кожен маленький ліхтарик навушників стане білим.

  Не будьте жертвою – знайдіть приховану камеру в готелях, туалетах тощо

Спосіб 6: Оновіть мікропрограму

Це також один із найпростіших способів вирішення проблеми. Якщо ваш Powerbeats Pro підключено до iPhone або iPad, перевірте наявність сповіщень про оновлення, а якщо є сповіщення про оновлення, натисніть опцію Оновити. Але якщо ви використовуєте Powerbeats Pro з Android, виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Перелічені тут кроки було виконано на Samsung Galaxy S21 5G.

1. Запустіть Google Play Store на своєму пристрої.

2. Тут знайдіть програму Beats.

3. Тепер торкніться опції «Встановити».

4. Підключіть навушники до пристрою за допомогою професійного футляра.

5. Тепер торкніться опції Оновити в програмі.

Спосіб 7: Вимкніть автоматичне визначення вуха

Якщо один бік Powerbeats Pro не заряджається, спробуйте вимкнути автоматичне визначення вух. Виконайте наведені нижче кроки, щоб виконати те саме:

1. Запустіть програму «Налаштування» на своєму пристрої.

2. Тут торкніться опції Bluetooth.

3. Тепер знайдіть опцію Powerbeat Pro і торкніться її.

Примітка: якщо ви назвали свій powerbeats pro іншим ім’ям, натисніть цю опцію.

4. Вимкніть перемикач для автоматичного виявлення вуха.

Спосіб 8: Перейдіть до іншої кімнати

Багато разів Powerbeats не заряджаються, оскільки кімнатна температура перевищує 40 градусів за Цельсієм. Таким чином, ви можете переїхати в кімнату з більш прохолодною температурою. Спробуйте зарядити свій футляр Powerbeats Pro тут.

Спосіб 9. Скидання Powerbeat Pro

Інший спосіб, який ви можете виконати самостійно, це виправити Powerbeats Pro. Виконайте ці прості дії, щоб виконати метод скидання:

1. Помістіть навушники в футляр і залиште футляр відкритим.

Зображення Aixklusiv з Pixabay

2. Натисніть кнопку System.

Примітка: утримуйте системну кнопку, доки світлодіодний індикатор не почне блимати червоним і білим кольорами.

3. Тепер залиште системну кнопку.

  Що таке розбиті тіні та роздуті відблиски?

4. З’єднайте його з пристроєм.

Спосіб 10: Зверніться до служби підтримки

Якщо у вас нічого не вийшло, не хвилюйтеся. Ви можете відвідати Отримати підтримку сторінка яблука. Це може допомогти у вирішенні проблеми.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як скинути налаштування зарядного футляра Powerbeats Pro?

Відповідь Ви можете звернутися до методу 9 для скидання Powerbeats, згаданого в цій статті.

Q2. Чому мій футляр Powerbeats Pro не заряджається?

Відповідь Цю проблему може викликати кілька причин. Деякі з них – несправні кабелі, непрацююче джерело живлення, накопичення пилу біля роз’ємів, проблеми з батареєю, висока кімнатна температура, неправильне під’єднання кабелю та застаріла мікропрограма.

Q3. Чи можна перезарядити чохол для бездротових навушників?

Відповідь Оскільки чохол для справжніх бездротових навушників припиняє заряджатися після того, як вони повністю заряджені, клієнтам не потрібно турбуватися про перезарядження навушників. Незважаючи на те, що літій-іонні батареї не можна перезаряджати, вони мають лише обмежену кількість циклів заряджання, перш ніж батарею потрібно буде замінити, оскільки вона почала псуватися.

***

Сподіваємося, що один із методів, наведених у цій статті, допоміг вам вирішити ваш запит про те, як усунути проблему, коли Powerbeats Pro не заряджається. Якщо у вас виникли сумніви чи пропозиції, прокоментуйте їх у розділі нижче. Ми будемо раді Вам допомогти.