10 сайтів з платними опитуваннями, на яких можна отримати винагороду за те, що ви поділитеся своїми думками

Ви коли-небудь чули про те, щоб вам платили за висловлення своїх ідей щодо бренду чи бізнесу? Так, ви можете заробляти гроші, відповідаючи на запитання платних опитувань.

Якщо людина хоче заробляти гроші, ділячись відгуками, їй можуть допомогти платні опитування. Опитування відіграють найважливішу роль у підвищенні рівня розвитку бізнесу.

Однак це допомагає підприємствам ефективно вести бізнес. Ми можемо вважати опитування потужним інструментом, який будує мости для розуміння розуміння ваших клієнтів. Завдяки низці переваг опитування роздрібні торговці, бізнесмени та компанії платять за участь у їхній онлайн-формі опитування.

Крім того, величезна кількість платних веб-сайтів для опитувань доступна в Інтернеті, але не всі є законними. Небагато компаній з дослідження ринку пропонують готівку та винагороду за заповнення онлайн-опитувань.

Брати участь в онлайн-опитуваннях цікаво, і вони можуть збільшити ваші фінансові кошти, коли вам це потрібно. Крім того, є кілька речей, які людина повинна пам’ятати, беручи участь в онлайн-опитуваннях. Іноді це може зайняти більше часу, ніж ви думаєте.

Простіше кажучи, якщо ви хочете заробити трохи додаткових грошей у вільний час, тоді ви можете піти на платні онлайн-опитування. У цій статті буде описано, що таке платні опитування та їх переваги. Пізніше ми розглянемо законні сайти з платними опитуваннями, які допоможуть покращити ваш фінансовий стан. Отже, не гаючи часу, давайте дізнаємося більше про тему.

Що ви маєте на увазі під платним опитуванням?

Платне опитування – це різновид опитування, у якому особа, яка надає відгук, отримує грошову винагороду або винагороду. Багато різних компаній проводять такі опитування, щоб дізнатися, хто їхні клієнти та що вони думають про їхні послуги. Однак вам потрібно лише відповісти на кілька запитань, зазначених у формі.

Крім того, виникає питання – чи законні платні опитування? Так, якщо ви робите це з законними компаніями, вони можуть покращити ваш фінансовий стан, додавши ще кілька доларів до ваших заощаджень.

Однак сума грошей, яку можна заробити, проводячи ці платні опитування, залежить від кількості опитувань, які можна пройти. Рівень складності та сумісності опитувань може відрізнятися, оскільки не кожне опитування, яке ви заповнюєте, має однакову перспективу.

Переваги платних опитувань для бізнесу

Опитування є одним із найпопулярніших методів збору даних. Підприємства, які вимірюють задоволеність клієнтів, швидше за все, описуватимуть свій бізнес як успішний. Для роздрібних торговців і бізнесменів опитування є важливими, щоб допомогти вам продовжити оновлення свого бізнесу. Відгуки корисні для покращення продуктів або послуг вашого бренду, які не подобаються вашим клієнтам.

Крім того, платні опитування допомагають підприємствам керувати відносинами своїх клієнтів із підприємствами. Проведення платних опитувань серед ділових людей має багато переваг, а саме:

  • Економічно – на відміну від письмових опитувань, вам не потрібно витрачати гроші на друк форм. Вам просто потрібно поділитися анкетою зі своїми клієнтами за посиланням.
  • Економія часу – Спроба платних опитувань онлайн є ефективною та економить багато вашого часу.
  • Доступність – ви можете ділитися посиланнями через будь-яку онлайн-платформу, і ваші клієнти можуть легко заповнити анкету в будь-який час за допомогою своїх гаджетів. Найприємніше те, що у вас є необмежена кількість респондентів.
  • Більш чесні та вибіркові – думки респондентів будуть точнішими та детальнішими. Платні опитування гарантують респонденту анонімність. Підприємства можуть вибрати цільову аудиторію для відповідей на їхні анкети.
  Який час для зустрічі в Google Meet

І останнє, але не менш важливе: опитування дозволяють компаніям по всьому світу точно збирати відгуки, думки та відповіді. Ці опитування нададуть компаніям миттєві дані про те, що думають клієнти структурованим способом, щоб розробити стратегії підвищення продуктивності.

Нарешті, платні опитування можуть зацікавити ваших клієнтів відвідувати ваші анкети та співбесіди, які додатково виявлять сильні та слабкі сторони ваших продуктів.

Як платне опитування допомагає клієнту?

Компанії залежать від рейтингів і відгуків клієнтів, щоб покращити якість своїх продуктів і послуг. Беручи участь у цих платних опитуваннях, ви надасте їм свою думку, яка буде корисною для них для внесення нових змін.

Надійний сайт спочатку попросить вас заповнити опитування профілю. Заповнивши профільні опитування, ви можете брати участь в опитуваннях, які відповідають вашим інтересам.

Крім того, опитування не тільки дозволяють споживачам висловити свої почуття, але й залучають споживачів до отримання нової інформації про бренд і компанію. Крім того, клієнти можуть підкреслити, яких змін вони очікують від них у своїх улюблених продуктах. Нарешті, регулярне відвідування опитувань може допомогти вам зберегти лояльність клієнтів.

Після того, як ви прочитали це багато, у вас, напевно, виникло запитання: як вибрати законний платний сайт опитування, щоб заробляти гроші?

Ви можете приєднатися до якомога більшої кількості платформ онлайн-опитувань, щоб отримати винагороду. Просто зареєструвавшись, ви зможете легко брати участь в опитуваннях, які відповідають вашим інтересам. Не забудьте заробити гроші, коли досягнете ліміту, і ніколи не платіть жодного пенні, щоб приєднатися до цих платформ опитування.

Тут ми висвітлюємо кілька вибраних нами платформ платних опитувань, з яких ви можете легко почати отримувати винагороди. Хоча опитування мають вирішальне значення для дослідників ринку для отримання громадської думки, вони все одно можуть відрізнятися для різних продуктів.

А тепер перейдемо до найкраще оплачуваних сайтів опитувань, щоб спробувати.

Додаток Pawns.app

Pawns.app є одним із найбільш оплачуваних сайтів опитування. Мінімальна сума, необхідна для виведення, становить 5 доларів. Однак максимальна сума, яку ви можете заробити, становить 140 доларів на місяць. Платформа є законною, і вона не має побічних ефектів від її використання. Крім того, ця платформа підтримує кілька операційних систем. Однак середня виплата може відрізнятися залежно від вашого місця проживання.

Середня виплата (за опитування): $1- $5

Доступність: США, Індія, Канада, Іспанія, Португалія та багато інших.

Безкоштовні гроші

Freecash — це платформа, яка платить за проходження опитувань. В обмін вони запропонують вам монети, які ви зможете конвертувати в готівку. Окрім участі в опитуваннях, ви можете заробляти, тестуючи додатки, веб-сайти, відкриваючи банківські рахунки та виконуючи інші подібні завдання.

Однак ви можете отримувати готівку через PayPal, подарункові картки або безпосередньо на свій банківський рахунок. Крім того, вам не доведеться платити комісію, щоб розпочати опитування за допомогою Freecash.

Середня сума, яку користувачі заробляють на день: 10 доларів США

Наявність: США

Фірмові опитування

Branded Surveys — одна з провідних у світі спільнот з дослідження ринку, яка винагороджує клієнтів за їхні думки. Він має креативний і зручний інтерфейс. Вам потрібно лише зареєструватися, або ви можете приєднатися через Facebook.

  Як заархівувати файл і папку в 2022 році?

Ви заробляєте бали, беручи участь в опитуваннях для клієнтів Branded Surveys, які вивчають ринок. Пізніше ви зможете обміняти ці бали на готівку.

Проте фірмові опитування проводяться для компаній зі списку Fortune 500. Крім того, середня виплата становить приблизно 300 балів за опитування. Ви можете обміняти ці бали на готівку через обліковий запис PayPal, коли досягнете 500. Згідно з опитуваннями Branded, 500 балів дорівнюють 5 дол.

Крім того, фірмові опитування швидше отримують виплати завдяки чудовому обслуговуванню клієнтів. Нарешті, ви можете легко відстежувати свій прогрес і прибутки та отримувати чудові бонуси за те, що є лояльним членом.

Доступність: США, Великобританія та Канада

Swagbucks

Swagbucks — одна з цікавих платформ винагород, яка дозволяє заробляти бали, просто роблячи покупки, переглядаючи онлайн-відео та беручи участь в опитуваннях. Платформа надає доступ до різноманітних можливостей платного опитування, де щодня додається більше опитувань. Більше можливостей опитування може призвести до отримання більше шансів зробити вашу думку врахованою.

Крім того, цей сайт винагородить вас бонусом, якщо ви не потрапите в опитування, що означає, що ви ніколи не припините заробляти. Нарешті, з Swagbucks легше проходити опитування. Просто зареєструвавшись, ви зможете насолоджуватися опитуваннями на основі інтересів.

Середня виплата (за опитування): $0,40 – $2

Доступність: США, Ірландія, Франція, Німеччина, Австралія, Нова Зеландія, Індія, Канада, Іспанія, Португалія та Великобританія

LifePoints

Однією з найбільших спільнот впливових людей у ​​всьому світі є LifePoints. Просто зареєструвавшись, LifePoints нарахує вам 10 LifePoints, щоб почати свою подорож.

Відповісти на платні опитування на цьому сайті простіше, і ви можете відповісти на них протягом 10 хвилин. Його величезна доступність у всьому світі доводить, наскільки надійним є сайт платних опитувань LifePoints.

20 доларів — це мінімальна сума для переведення вашого прибутку. Панель LifePoints вільна від безладу, привертає увагу та дуже приваблює користувачів. Нарешті, найкраща частина LifePoints — це різноманітні способи викупу балів і відсутність географічних обмежень. Однак термін дії балів може скоро закінчитися.

Середня виплата (за опитування): $0,60 – $1

Доступність: США, Канада, Великобританія та понад 40 інших країн світу.

Форпост думок

Платна платформа для опитування з низьким порогом виплат і простим дизайном Opinion Outpost — це простий у користуванні сайт для початківців. Opinion Outpost — це безкоштовний сайт для реєстрації, на якому доступні зручні варіанти отримання винагород.

Компанія намагається бути більш інтерактивною зі своїми клієнтами. Крім того, на інформаційній панелі доступні різноманітні опитування на вибір. Крім того, мінімальна сума, необхідна для переведення вашого прибутку, становить до 5 доларів США для подарункових карток і 10 доларів США для PayPal.

Середня виплата (за опитування): $0,50 – $5

Наявність: США

Ipsos iSay

iSay працює на базі Ipsos, першокласної компанії, яка існує вже понад 30 років. Якщо ви збираєтеся брати участь в опитуваннях, щоб заробити трохи додаткових грошей, і хочете, щоб ваша думка була почута, цей платний сайт опитувань може стати чудовою платформою для початку.

Однак це дозволяє заповнювати опитування на мобільних телефонах. Мінімальна сума для переведення вашого прибутку становить 10 доларів США для подарункових карток і 15 доларів США для PayPal або VISA.

  Чи можете ви отримати доступ до свого старого облікового запису Myspace?

Середня виплата (за опитування): $0,10 – $1

Наявність: США

Цінні думки

Valued Opinions — це сайт, на якому пропонуються винагороди в обмін на участь в опитуваннях. Цей платний сайт опитування пропонує швидкий і простий спосіб отримати винагороду. Сайт виплачує відразу після проходження опитування. Набравши 10 доларів, ви можете переглядати різні винагороди або переказувати їх на свій банківський рахунок.

Однак сайти «Цінні думки» мають деякі основні вимоги, яким ви повинні відповідати, щоб брати участь в опитуваннях і отримати більше можливостей. Крім того, сайт підтримує кілька мов. Крім того, на сайті можна безкоштовно приєднатися, а також легко відповідати на анкети. Крім того, немає ризику витоку вашої особистої інформації; безпечний у використанні.

Середня виплата (за опитування): $1 – $5

Наявність: США

OneOpinion

OneOpinion дозволяє заробляти гроші, беручи участь в опитуваннях. Потім ви можете обміняти ці бали на готівку або винагородні ваучери. Це законний сайт, якому можна довіряти. Просто заповнивши реєстраційну форму, ви можете почати брати участь в опитуваннях і отримувати винагороди.

Набравши 25 000 балів, ви можете перевести свій заробіток. Разом із можливостями PayPal ви маєте можливість користуватися електронними ваучерами Amazon, подарунковими картками Starbucks та багатьма іншими можливостями.

Варіанти оплати: PayPal, подарункові карти.

Мінімальна виплата: $25

Доступні країни: США, Великобританія.

OpinionWorld

OpinionWorld робить опитування веселими та дозволяє висловлювати свою думку за допомогою опитувань. Щоб перевести свій заробіток у готівку, потрібно щонайменше 10 доларів. Ви отримаєте винагороду за те, що будете активним та інтерактивним учасником. Однак OpinionWorld пропонує своїм учасникам зручні, регулярні та релевантні можливості опитування.

Крім того, детальні профілі отримають більше можливостей для участі в опитуваннях. Ви можете перевести свій заробіток через PayPal або подарункові картки. Отже, цей платний сайт опитування є нешкідливим додатковим концертом для заробітку грошей.

Виплата за опитування: 100-300 балів за опитування

Поріг виплати: 500 балів

Доступність: США, Канада, Великобританія, Австралія, Індія, Сінгапур, Нова Зеландія тощо

Примітка автора

Згадані вище платформи є найкращим вибором, який можна зробити, щоб почати заробляти гроші на платних опитуваннях. Я настійно рекомендую спробувати всі сайти одночасно. Чим більше опитувань ви відвідаєте, тим більше грошей ви заробите. Насамкінець пам’ятайте, що бали потрібно перераховувати, щойно ви перевищите ліміт, оскільки деякі сайти можуть завдати вам ще більше проблем.

Висновок

Підводячи підсумок, опитування зазвичай проводяться для зміцнення зв’язку між клієнтом і бізнесом. Опитування клієнтів є важливими для розвитку бізнесу. Для бізнесменів і роздрібних торговців платні опитування полегшили роботу зі збору даних.

Необмежена кількість клієнтів тепер зацікавлена ​​в цих опитуваннях. Завдяки цим перевагам роздрібні торговці, бізнесмени та компанії запровадили такий платний процес опитування. Ці платформи займають менше часу та точно відстежуватимуть ваші прибутки. Щоб легко заробляти гроші, спробуйте пройти платні опитування.